Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 513 з 925 ПершаПерша ... 13413463503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523563613 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 18494, показано з 10 241 по 10 260.

Тема: Аквариумистам

  1. #10241
    Аватар для Ihor Chumak
    Реєстрація
    15 травень 2013
    Звідки Ви
    Суворова
    Дописів
    925

    Типово

    Цитата Допис від Yukaran Переглянути допис
    Что бы хотя бы поднять пару кустов анубиаса.
    Ну анубу багато світла не потрібно. У мене він у полумраку живе і нормально росте... Може, все-таки проблема не у світлі?
    А взагалі, можна над ним 1 прожектор поставити і не паритися.

  2. #10242
    Аватар для demyandemyanich
    Реєстрація
    30 серпень 2016
    Дописів
    968

    Типово

    х..ня полная было 2 скалярки,плавает одна,вторая просто исчезла,перелопатил весь аквариум хотя бы в поисках трупика-НЕТ,вопрос знатокам куда пропала немаленькая рыбка? все нычки тоже перелопатил.

    зы: жена после просмотра сераила про звездные врата сказала ,что рыбка "вознеслась"

  3. #10243
    Аватар для iAlecks
    Реєстрація
    12 травень 2014
    Звідки Ви
    ж\м Северный
    Дописів
    676

    Типово

    Цитата Допис від demyandemyanich Переглянути допис
    х..ня полная было 2 скалярки,плавает одна,вторая просто исчезла,перелопатил весь аквариум хотя бы в поисках трупика-НЕТ,вопрос знатокам куда пропала немаленькая рыбка? все нычки тоже перелопатил.

    зы: жена после просмотра сераила про звездные врата сказала ,что рыбка "вознеслась"
    Может выпрыгнула в поисках лучшей жизни))

  4. #10244
    Аватар для Yukaran
    Реєстрація
    30 грудень 2011
    Дописів
    284

    Типово

    Цитата Допис від Ihor Chumak Переглянути допис
    Ну анубу багато світла не потрібно. У мене він у полумраку живе і нормально росте... Може, все-таки проблема не у світлі?
    А взагалі, можна над ним 1 прожектор поставити і не паритися.
    Странно тогда..... А в чем же проблема??? Темп 29

    Посчитали мне свет на мои 1700х500х600 получилось больше 6000 грн. Очень дорого.

  5. #10245
    Аватар для Chuma
    Реєстрація
    20 серпень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 072

    Типово

    Цитата Допис від Yukaran Переглянути допис
    Странно тогда..... А в чем же проблема??? Темп 29
    Посчитали мне свет на мои 1700х500х600 получилось больше 6000 грн. Очень дорого.
    Параметры освещения для Анубиас нана
    любит тень, исходя из этого, освещение не должно быть ярким, иначе растение покроется водорослями и приобретет неприглядный вид. При выборе искусственного освещения лучше остановится на люминесцентных лампах типа ЛБ с расчета 0,3 Вт на 1 л или лампах накаливания, колбы которых матовые. Также анубиас необходимо оберегать от прямых солнечных лучей. Световой день – от 12 часов.
    Параметры воды: температура 22-28°С (при температуре ниже 20°С анубиас не растет), кислотность (рН) 6-7,5, жесткость (dGH) 2-15°. Растение хорошо развивается в чистой, хорошо отфильтрованной воде, поэтому ее подмена необходима каждую неделю на четверть объема воды.
    Грунт: Анубиас нана нуждается в богатом на питательные вещества грунте. Хорошим субстратом может быть мелкая галька и речной крупный песок. Корневая система растения неглубоко проникает в грунт. Во время посадки анубиаса корневище следует оставить наверху, а заглубить только корни.
    https://fanfishka.ru/akvariumnye-stati/767-anubias.html
    Аквариумные рыбки подсматривают и осуждающе молчат.

  6. #10246
    Аватар для Yukaran
    Реєстрація
    30 грудень 2011
    Дописів
    284

    Типово

    Цитата Допис від Chuma Переглянути допис
    Параметры освещения для Анубиас нана
    любит тень, исходя из этого, освещение не должно быть ярким, иначе растение покроется водорослями и приобретет неприглядный вид. При выборе искусственного освещения лучше остановится на люминесцентных лампах типа ЛБ с расчета 0,3 Вт на 1 л или лампах накаливания, колбы которых матовые. Также анубиас необходимо оберегать от прямых солнечных лучей. Световой день – от 12 часов.
    Параметры воды: температура 22-28°С (при температуре ниже 20°С анубиас не растет), кислотность (рН) 6-7,5, жесткость (dGH) 2-15°. Растение хорошо развивается в чистой, хорошо отфильтрованной воде, поэтому ее подмена необходима каждую неделю на четверть объема воды.
    Грунт: Анубиас нана нуждается в богатом на питательные вещества грунте. Хорошим субстратом может быть мелкая галька и речной крупный песок. Корневая система растения неглубоко проникает в грунт. Во время посадки анубиаса корневище следует оставить наверху, а заглубить только корни.
    https://fanfishka.ru/akvariumnye-stati/767-anubias.html
    Спасибо.
    Анубиас на коряге, света ему не много. Не знаю что ему не хватает ...

    Хорошо, планирую травник сделать в будущем. Подскажите кто может сделать качественно и не дорого свет на диодах.
    6000 это дорого. Готов сам спаять, важен совет какие диоды нужны, спектр, количество и т.д

  7. #10247
    Аватар для Chuma
    Реєстрація
    20 серпень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 072

    Типово

    Цитата Допис від Yukaran Переглянути допис
    Подскажите кто может сделать качественно и не дорого свет на диодах.
    6000 это дорого. Готов сам спаять, важен совет какие диоды нужны, спектр, количество и т.д
    Конечно дорого даже и не думай за 6 000 обсерутся ... Тут много самоделкиных толковых, особенно по свету.
    Аквариумные рыбки подсматривают и осуждающе молчат.

  8. #10248
    Аватар для Ihor Chumak
    Реєстрація
    15 травень 2013
    Звідки Ви
    Суворова
    Дописів
    925

    Типово

    Цитата Допис від demyandemyanich Переглянути допис
    плавает одна,вторая просто исчезла,перелопатил весь аквариум хотя бы в поисках трупика-НЕТ
    А хто ще є в акваріумі? У мене "свіжий" труп клюють і меченосці з молінезіями, і анциструс гризе. А через пару хвилин на нього сповзуться всі фізи, котушки. Ну і ампулярії. За день вони реально з’їдають цілу велику рибину. Пошукай ще раз скелет. Він невеликий, може бути складно помітити. Скоріше наткнешся рукою, коли будеш сифонити ґрунт.
    Ну це якщо вона дійсно не вистрибнула і не лежить десь на підлозі за тумбою...

  9. #10249
    Zaurus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Chuma Переглянути допис
    Скалярия рыбка, относящаяся к семейству цихлид. Их родина – Южная Америка, ее центральная часть. Для неонов ,гуппакам данио мотыль нормальный корм. А вот к примеру если Демасони кормить мотылем считай хана. Но раз в недельку можно. У вас возможно просто перекорм раз животы дует или же плохой мотыль. Я от мотыля отказался давно, проблемный он,много болячек передаёт. Раньше промывал его тщательно, затем разводил Канамицин, заливал раствором и морозил.
    Мотылем пользуюсь в очень редких случаях если нужно лечить к примеру Гекс и нет альтернативы доставить мед.препарат в желудок рыбе.
    Попробуйте перейти на Артемию, корм хорош своими свойствами и к тому же с удовольствием едят все рыбы в часности ваши питомцы и без всяких побочных эффектов.
    У моих америкосов и африканцев от гаммаруса и травы прям таинство какое-то начинается )))))) Они подплывают к корму, ждут пока кубик разморозится, а потом жадно нападают и всей толпой жрут выхватывая из пасти у других, подпсыпаешь травы и снова пошла бурлить банка ))))

    мотылем низзя травоядных африкосов из-за строения жкт, лягушатник пусть кормит )))))))

  10. #10250
    Аватар для Ihor Chumak
    Реєстрація
    15 травень 2013
    Звідки Ви
    Суворова
    Дописів
    925

    Типово

    Цитата Допис від Yukaran Переглянути допис
    Анубиас на коряге, света ему не много. Не знаю что ему не хватает ...
    Він взагалі такий невибагливий... Мій теж прикручений до коряги, зверху повністю закритий мхом і больбітісом. Хоча швидким його темп роста назвати не можна...
    Щодо світлодіодної стрічки нічого підказати не можу. В принципі, спектр йому може і не подобатися.

    Цитата Допис від Yukaran Переглянути допис
    Подскажите кто может сделать качественно и не дорого свет на диодах. Готов сам спаять, важен совет какие диоды нужны, спектр, количество и т.д
    Сам зроби, це не складно. Купи алюмінієвий профіль, вже припаяні на зірки діоди, приклей їх теропровідним клеєм до профілю і спаяй.
    Тобі треба визначитися з типом світлодіодів - 1 Вт або 3 Вт. Потім - виробником. З перевірених 1-Ватних я знаю Epistar. З перевірених 3-Ватних - Cree. Але це може бути дорого. Є купа альтернатив. Хтось бере у Китаї наосліп. Ті, хто нормально виробляє світильники, вже мають перевірених продавців. Є такі, хто просто продає світлодіоди від перевірених постачальників. Почитай теми aleks4 та Pastuh1234 на аквафанаті (є й інші продавці, просто цих я знеаю сам, з іншими не стикався). Потім з даташитів на світлодіоди і бажаного рівня освітленості (зазвичай 40 люмен на літр) обираєш кількість світлодіодів. Потім - потрібні драйвери... Якщо купуватимеш у когось з форуму - драйвер можна взяти у них же, їх кількість і тип тобі підібрати допоможуть.
    А щодо спектру. То тут же кілька сторінок тому це питання теж піднімалося. Тут краще тобі спочатку почитати хоч пару тем по форумах. Тисячі їх! Або можеш звернутися то тих же форумних продавців із запитанням про конфігурацію. Вони мають щось порадити нормальне, вже досвід є.

    А так на тему кількості і типу ледів для світильника можна розвести знатний холівар.

  11. #10251
    Аватар для Yukaran
    Реєстрація
    30 грудень 2011
    Дописів
    284

    Типово

    Цитата Допис від Ihor Chumak Переглянути допис
    Він взагалі такий невибагливий... Мій теж прикручений до коряги, зверху повністю закритий мхом і больбітісом. Хоча швидким його темп роста назвати не можна...
    Щодо світлодіодної стрічки нічого підказати не можу. В принципі, спектр йому може і не подобатися.


    Сам зроби, це не складно. Купи алюмінієвий профіль, вже припаяні на зірки діоди, приклей їх теропровідним клеєм до профілю і спаяй.
    Тобі треба визначитися з типом світлодіодів - 1 Вт або 3 Вт. Потім - виробником. З перевірених 1-Ватних я знаю Epistar. З перевірених 3-Ватних - Cree. Але це може бути дорого. Є купа альтернатив. Хтось бере у Китаї наосліп. Ті, хто нормально виробляє світильники, вже мають перевірених продавців. Є такі, хто просто продає світлодіоди від перевірених постачальників. Почитай теми aleks4 та Pastuh1234 на аквафанаті (є й інші продавці, просто цих я знеаю сам, з іншими не стикався). Потім з даташитів на світлодіоди і бажаного рівня освітленості (зазвичай 40 люмен на літр) обираєш кількість світлодіодів. Потім - потрібні драйвери... Якщо купуватимеш у когось з форуму - драйвер можна взяти у них же, їх кількість і тип тобі підібрати допоможуть.
    А щодо спектру. То тут же кілька сторінок тому це питання теж піднімалося. Тут краще тобі спочатку почитати хоч пару тем по форумах. Тисячі їх! Або можеш звернутися то тих же форумних продавців із запитанням про конфігурацію. Вони мають щось порадити нормальне, вже досвід є.

    А так на тему кількості і типу ледів для світильника можна розвести знатний холівар.
    Спасибо, буду читать )))

  12. #10252
    Аватар для demyandemyanich
    Реєстрація
    30 серпень 2016
    Дописів
    968

    Типово

    Цитата Допис від Ihor Chumak Переглянути допис
    А хто ще є в акваріумі? У мене "свіжий" труп клюють і меченосці з молінезіями, і анциструс гризе. А через пару хвилин на нього сповзуться всі фізи, котушки. Ну і ампулярії. За день вони реально з’їдають цілу велику рибину. Пошукай ще раз скелет. Він невеликий, може бути складно помітити. Скоріше наткнешся рукою, коли будеш сифонити ґрунт.
    Ну це якщо вона дійсно не вистрибнула і не лежить десь на підлозі за тумбою...
    выпрыгнуть не могла т.к. крышка,а вот сожрать могли,но обыскал все дно нет даже скелета,ума не приложу куда пропала.

  13. #10253
    Аватар для Chuma
    Реєстрація
    20 серпень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 072

    Типово

    Цитата Допис від Zaurus Переглянути допис
    мотылем низзя травоядных африкосов из-за строения жкт, лягушатник пусть кормит )))))))
    Ну он же ПроХвессор. Золотые слова. У меня не ждут пака разморозится Он в пасти уже размораживается особенное если 8 полоски или Северумы или Акары первые целый кубик в рот заглотят. Любители они гамарусика потоптать и травкой закусить. Во время кормёжки и песок сифонить не нужно, клубы до середины банки доходят.
    Аквариумные рыбки подсматривают и осуждающе молчат.

  14. #10254
    Аватар для Chuma
    Реєстрація
    20 серпень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 072

    Типово

    Цитата Допис від demyandemyanich Переглянути допис
    выпрыгнуть не могла т.к. крышка,а вот сожрать могли,но обыскал все дно нет даже скелета,ума не приложу куда пропала.
    Да не парься. Приболела и сдохла в итоге ее сожрали или где то в дикорации застряла. Как правило череп найдёшь через месяц -два при сифонке грунта.
    Аквариумные рыбки подсматривают и осуждающе молчат.

  15. #10255

    Реєстрація
    07 березень 2011
    Дописів
    216

    Типово

    Ребенку надоел аквариум, так что отдадим за шоколадку рыбок.
    Есть гуппи, креветки и 2 сомика (10см приблизительно по длине). Самовывоз с тополя-2 (в выходные).

  16. #10256
    Аватар для garfild79
    Реєстрація
    14 січень 2017
    Звідки Ви
    синельниково
    Дописів
    565

    Типово

    Цитата Допис від idemidenko Переглянути допис
    Ребенку надоел аквариум, так что отдадим за шоколадку рыбок.
    Есть гуппи, креветки и 2 сомика (10см приблизительно по длине). Самовывоз с тополя-2 (в выходные).
    вот креветок я б забрал

  17. #10257
    Аватар для garfild79
    Реєстрація
    14 січень 2017
    Звідки Ви
    синельниково
    Дописів
    565

    Типово

    Цитата Допис від demyandemyanich Переглянути допис
    выпрыгнуть не могла т.к. крышка,а вот сожрать могли,но обыскал все дно нет даже скелета,ума не приложу куда пропала.
    у меня две так телепортировались бесследно

  18. #10258
    Zaurus
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Chuma Переглянути допис
    Ну он же ПроХвессор. Золотые слова. У меня не ждут пака разморозится Он в пасти уже размораживается особенное если 8 полоски или Северумы или Акары первые целый кубик в рот заглотят. Любители они гамарусика потоптать и травкой закусить. Во время кормёжки и песок сифонить не нужно, клубы до середины банки доходят.
    в пасти любит еллоха самец размораживать ))))))

  19. #10259
    Аватар для Ihor Chumak
    Реєстрація
    15 травень 2013
    Звідки Ви
    Суворова
    Дописів
    925

    Типово

    Цитата Допис від garfild79 Переглянути допис
    у меня две так телепортировались бесследно
    Ха! У мене так 3 сивелії в одну ніч телепортувалися. Із закритого кришкою акваріума. Через 2 тижні знайшов сухарики під ліжком. Стіл стоїть поруч із ліжком, але аква - в дальшому від ліжка куті...

  20. #10260
    Аватар для molli 2
    Реєстрація
    27 березень 2015
    Дописів
    1 066

    Типово

    Цитата Допис від idemidenko Переглянути допис
    Ребенку надоел аквариум, так что отдадим за шоколадку рыбок.
    Есть гуппи, креветки и 2 сомика (10см приблизительно по длине). Самовывоз с тополя-2 (в выходные).
    А сам аквариум?

Сторінка 513 з 925 ПершаПерша ... 13413463503504505506507508509510511512513514515516517518519520521522523563613 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті