Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 633 з 653 ПершаПерша ... 133533583623624625626627628629630631632633634635636637638639640641642643 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 13050, показано з 12 641 по 12 660.

Тема: Саакашвили - граната в руках Президента

  1. #12641
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    .. а откуда пункт 4.1, если не секрет?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  2. #12642
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    4. вивести зарплатні з тіньової. 4.1. оподаткувати працівника, а не працедавця 4.2. працюючим запровадити нову пенсійну модель- накопичувальна пенсія для себе+ невеликий відсоток в солідарну 4.3. збільшити пенсійний вік 4.4. пенсіонерам з солідарнох системи виплачувати пенсії з бюджету. за невистачаючими грошима звертатися до світовихдовгих грошей на реформування пенсійної системи під малі відсотки.
    це ж без калькулятора, як ескіз ідеї.
    5.
    Вот это сидят світо ві довгі гроші и прям мечтают кормить совковых пенсов....
    ЗЫ Рола, а ведь это же твоя тут тема типа про рынок?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  3. #12643
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    А может количество рабочих мест больше?
    для кого? для неофіційно працюючих?

  4. #12644
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. а откуда пункт 4.1, если не секрет?
    не зрозуміла питання

  5. #12645
    Аватар для В.Н.
    Реєстрація
    07 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 699

    Типово

    (Для меня) немного неожиданное развитие темы.
    Як би хто не відносився до епатажної постаті Міхаела Саакашвілі, але саме він 13 лютого мусив давати свідчення у суді на підтвердження чи спростування цієї версії, і розказати, чи були на Майдані наймані грузинські снайпери. Але ж 12 лютого, прямісінько напередодні, руками СБУ його було депортовано з країни. Збіг? Чому не можна було це зробити 14 лютого? Очевидно, що конче потрібно було встигнути до суду, і документальні підстави для депортації збиралися поспіхом, в останній момент.
    https://blogs.korrespondent.net/blog/events/3942569/
    Мы должны быть благодарны Богу, что он создал мир так, что все простое — правда, а все сложное — неправда. Григорий Сковорода
    Усложнять просто, упрощать сложно. Закон Мейера

  6. #12646
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Вот это сидят світо ві довгі гроші и прям мечтают кормить совковых пенсов....
    а дивись в майбутнє очима світових грошей на 7 -му країну в Європі за кількістю населення.

    ЗЫ Рола, а ведь это же твоя тут тема типа про рынок?
    моя. ніякого відношення не має до зламу системних програм. тема може розвиватися за умов системних змін.
    у нас є кілька системних замкнутих процесів -солідарка, з якою самотуж не вийдеш, якщо не вжити засобів позбавлення життя пенсіонерів. до того ж майбутні пенсіонери взагалі нічого не отримають за солідаркою та існуючої пропорції народилися-поїхали-вмерли. тіньова економіка, ментальність, яка не переймається на що витрачають чиновники податки, бо напряму не сплачує.

  7. #12647
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а дивись в майбутнє очима світових грошей на 7 -му країну в Європі за кількістю населення.

    моя. ніякого відношення не має до зламу системних програм. тема може розвиватися за умов системних змін.
    у нас є кілька системних замкнутих процесів -солідарка, з якою самотуж не вийдеш, якщо не вжити засобів позбавлення життя пенсіонерів. до того ж майбутні пенсіонери взагалі нічого не отримають за солідаркою та існуючої пропорції народилися-поїхали-вмерли. тіньова економіка, ментальність, яка не переймається на що витрачають чиновники податки, бо напряму не сплачує.
    Ну вот вымрут пенсы, которые съедят ті довгі гроші, й хто буде віддавати?
    ЗІ за тему я спросил потому, что мысли твои к рынку не имеют никакого отношения. И этим постом ты это только подтвердила.
    ЗЫ ЗЫ я не против, бери длинные деньги на проедания пенсам, но ребенка отсюда вывози, потому что кредиторы его на запчасти разберут. Жизнь она намного жестче чем влажные мечты социалистов. Если ты в зрелом возрасте не сделал задел на старость то никто тебя кормить не будет. Тем более вкусно. Длинные мировые деньги на проедания это еще больше хвантастика чем прилетят инопланетяне и тут все отстроят.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #12648

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 213

    Типово

    Про пенсии и рабочие места. Наглядно.
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  labor migration.jpg
Переглядів: 39
Розмір:  46,8 КБ
ID:	2166105  
    Без подписи

  9. #12649
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    А может количество рабочих мест больше?
    И это не помешает, если речь о новых рабочих места, а не трудоустройство ради сокращения безработицы...

  10. #12650
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Того, кто такое всеприлюдно заявит, расстрэляют прямо на сцене.
    Об этом не надо заявлять...

  11. #12651
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ну вот вымрут пенсы, которые съедят ті довгі гроші, й хто буде віддавати?
    економіка, працюючі в малому і середньому бізнесі, реструктуризація. переламити існуючу пенсійну і перейти з соціально-гречневого середовища до скупого економного можливо лише через розділ фінансування майбутніх і існуючих пенсів.
    ЗІ за тему я спросил потому, что мысли твои к рынку не имеют никакого отношения. И этим постом ты это только подтвердила.
    це оцінка твого світогляду, можливості ринка вторинні, спочатку умови, середовище,
    ЗЫ ЗЫ я не против, бери длинные деньги на проедания пенсам, но ребенка отсюда вывози, потому что кредиторы его на запчасти разберут. Жизнь она намного жестче чем влажные мечты социалистов. Если ты в зрелом возрасте не сделал задел на старость то никто тебя кормить не будет. Тем более вкусно. Длинные мировые деньги на проедания это еще больше хвантастика чем прилетят инопланетяне и тут все отстроят.
    "ребенок" сам вирішить де йому жити-бути. ти я і можемо розмірковувати самозабеспеченням старості, наші діти теж, відсоток тих, хто очікує виплати пенсій значно більший. а йдеться про системи в державі, доречі, ти пропонуєш вивезити "ребенка" в кимось побудовані програмні умови

    ти читав етапи реформування в Польші ? вони теж вилазили з солідарки, але зробили це раніше, а ми втрати 25 років демографічного часу.

  12. #12652
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    економіка, працюючі в малому і середньому бізнесі, реструктуризація. переламити існуючу пенсійну і перейти з соціально-гречневого середовища до скупого економного можливо лише через розділ фінансування майбутніх і існуючих пенсів.

    це оцінка твого світогляду, можливості ринка вторинні, спочатку умови, середовище,


    "ребенок" сам вирішить де йому жити-бути. ти я і можемо розмірковувати самозабеспеченням старості, наші діти теж, відсоток тих, хто очікує виплати пенсій значно більший. а йдеться про системи в державі, доречі, ти пропонуєш вивезити "ребенка" в кимось побудовані програмні умови

    ти читав етапи реформування в Польші ? вони теж вилазили з солідарки, але зробили це раніше, а ми втрати 25 років демографічного часу.
    Да. Более того, я пропоную и самому туда же сбежать. Тут ничего "солидарные" пенсы построить не дадут. Они сожрут все еще до того, как мы начнем строить. Ты готова с ними воевать.
    ЗЫ это не шутка. Да я думаю ты и сама это понимаешь.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  13. #12653
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да. Более того, я пропоную и самому туда же сбежать. Тут ничего "солидарные" пенсы построить не дадут. Они сожрут все еще до того, как мы начнем строить. Ты готова с ними воевать.
    ЗЫ это не шутка. Да я думаю ты и сама это понимаешь.
    Шурі, казала вже тобі- я не їду, а малий хай сам вирішує.) це не я буду воювати, а час. найближчий час.
    Востаннє редагував Rоlа: 19.02.2018 о 21:20

  14. #12654
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    Шурі, казала вже тобі- я не їду, а малий хай сам вирішую.) це не я буду воювати, а час. найближчий час.
    Та може ти й не будешь. А от з тобою будуть. Так що будь готова.
    ЗІ я також не їду. При наймі в найближчий час. Але я готовий.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  15. #12655
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Та може ти й не будешь. А от з тобою будуть. Так що будь готова.
    ЗІ я також не їду. При наймі в найближчий час. Але я готовий.
    шкода, я на тебе розраховувала

  16. #12656
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 687

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    для кого? для неофіційно працюючих?
    Кого, кого.. Для людей.
    Для студента например. Вторая половина дня.
    Только если нет конкретики то и не надо отвечать.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  17. #12657
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Та може ти й не будешь. А от з тобою будуть. Так що будь готова.
    ЗІ я також не їду. При наймі в найближчий час. Але я готовий.
    а как же "вы там никому не нужны" и "там только в полях клубнику собирают и туалеты моют".
    шурик тебя не узнать

  18. #12658
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 687

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    А еще коробит, что если ты высказываешь свое мнение, отличное от михо-секты, то тебя сразу называют порохоботом и поливают грязью. Покажите, в какой фразе я поддержал действующего президента? Тема то проо михо.

    Если вы не достигли задуманного, если ваши мечты остались мечтами, если ваша жизнь идет вразнос, почему виновата ТОЛЬКО власть, пусть даже такая кривая. Винить только чужих в собственных неудачах - удел слабаков. Есть такое слово - зависть, слышали?
    Я родился, учился и начинал работать при СССР. Но как только перешел в частный бизнес (положенные три года после универа) совок из головы сразу вышибло. Родителям и армии помогаю, исправно плачу налоги, не нарушаю законов, живу своей жизнью. С какого вы называете таких людей рабами? Кстати, таких как я - миллионы. Раб - это подчинение, а я подчиняюсь только сам себе.
    А Михо даже дважды президент, представляешь? А ты его "клоуном" называешь. Ты больше сделал и достиг?
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  19. #12659
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    34 975

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Кого, кого.. Для людей.
    Для студента например. Вторая половина дня.
    Только если нет конкретики то и не надо отвечать.
    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    різна молодь. син навачється і працює, один вільний день -неділя. други і подруги сина навчаються і працють, так, гроші невеликі 4000- 7000 грн, на канікулах мандрують за міжнародними програмами для студентів, це не про одного чи двох. ті, хто сидить і чекає біля телевізора кращого життя від когось , будуть страшно розчаровані- за дверима ніхто нічого нікому не дає.
    шо-то добавить?
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  20. #12660
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Кого, кого.. Для людей.
    Для студента например. Вторая половина дня.
    Только если нет конкретики то и не надо отвечать
    не буду відповідати , у мене на "например" та на пів робочого дня немає конкретики

Сторінка 633 з 653 ПершаПерша ... 133533583623624625626627628629630631632633634635636637638639640641642643 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті