Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 532 з 653 ПершаПерша ... 32432482522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542582632 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 13050, показано з 10 621 по 10 640.

Тема: Саакашвили - граната в руках Президента

  1. #10621

    Реєстрація
    17 липень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    5 277

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Я не могу указывать людям, куда им ехать и чем питаться.

    ехать - в австрию
    питаться - штруденями

  2. #10622

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Там еще Польша начала признавать украинские и советские дипломы врачей. Надо же...
    Дипломы - то такэ.
    Практика - вот главное.
    "Практиковаться" в Польше или в Германии на живых пациентах очень чревато и по закону и по безнесу.
    У нас сейчас огромная, бесплатная и не особо ответственная за жизнь больного практика.
    Человек с головой за 4-5 лет смело набивает практику в районной поликлинике/больничке у нас и потом уже с полученным опытом может работать там.

  3. #10623
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Дипломы - то такэ.
    Практика - вот главное.
    "Практиковаться" в Польше или в Германии на живых пациентах очень чревато и по закону и по безнесу.
    У нас сейчас огромная, бесплатная и не особо ответственная за жизнь больного практика.
    Человек с головой за 4-5 лет смело набивает практику в районной поликлинике/больничке у нас и потом уже с полученным опытом может работать там.
    Никто там с голым дипломом в самостоятельную работу не пустит. Там идут этапы, похожие на украинские, насколько я знаю - практикант, стажер, ординатор.

  4. #10624

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Никто там с голым дипломом в самостоятельную работу не пустит. Там идут этапы, похожие на украинские, насколько я знаю - практикант, стажер, ординатор.
    Я имею в виду ответственность за результаты лечения.
    В Украине с этим намного попроще, поэтому здесь проще практиковаться.

  5. #10625
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    Или так...

  6. #10626
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 580

    Типово

    Цитата Допис від ЛЫСЫЙ ГНОМ Переглянути допис
    сыт- доволен ...... и что?

    в камере 115 человек - и что? все они - сыт. доволен....

    или надо менять сами правила попадания людей в камеры
    Счастье по Лукашенко-народ должен быть сыт и доволен, больше них..я ему не нужно.
    Очередной виток баек про счастье в Беларуси.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  7. #10627
    Аватар для pashe
    Реєстрація
    20 лютий 2012
    Дописів
    330

    Типово

    А вообще прикольно. Стоило Петру Алексеевичу сделать полшага назад в наезде на САП и НАБУ плюс пообещать что-то там насчет антикор. суда, и Мише покровители вместо фас сказали фу, теперь он скорее забавный пудель. Сочуйствую его соратникам и фанам.

  8. #10628
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Никто там с голым дипломом в самостоятельную работу не пустит. Там идут этапы, похожие на украинские, насколько я знаю - практикант, стажер, ординатор.
    Пускают,еще как пускают...) Кадровый голод. Особенно психиатры-ваще на вес золота.Шпрахтест здал-и вперед. Наши охреневают от немецкой широкопрофильности. Там уметь и знать надо реально ФСЕ.
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  9. #10629
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від pashe Переглянути допис
    А вообще прикольно. Стоило Петру Алексеевичу сделать полшага назад в наезде на САП и НАБУ плюс пообещать что-то там насчет антикор. суда, и Мише покровители вместо фас сказали фу, теперь он скорее забавный пудель. Сочуйствую его соратникам и фанам.
    ...А-БАЛ-ДЕТЬ!! (дополнение)

    Уже не враг: Саакашвили резко поменял позицию по Порошенко

    16 декабря 2017, 09:55
    Лидер партии "Рух нових сил" Михаил Саакашвили заявил, что готов договариваться с президентом Украины Петром Порошенко.

    Об этом он сказал в эфире телеканала NewsOne.

    По его словам, Порошенко не стоит обвинять в "пособничестве врагу", поскольку он сам является "жертвой войны" (...ха-ха!) которую развязал Путин.

    "Это было бы неправильно. Мы все должны сохранять одну сторону и об этом говорить, в том числе и с ним. Но при этом мы должны договориться не растягивать страну", - сказал Саакашвили.

    Также политик назвал свое задержание "операцией ФСБ" и добавил, что главным инициатором своей посадки был Путин, а не украинские власти. Примечательно, что Саакашвили избегал конкретизировать, кто именно оказывал на него политическое давление, о котором он неоднократно заявлял ранее.

    "У нас только есть внешний враг. Не надо меня все время выталкивать. Давайте разговаривать", - отметил лидер партии "Рух нових сил".

    Ранее Михаил Саакашвили заявил, что его могут убить в Украине и сказать, что это сделали ФСБ. Он отметил, что не боится за свою жизнь, но переживает за своих близких.

    ...если у меня и были какие-то сложные ощущения по отношению к поступкам Михо, то теперь, кроме гадливости он ничего во мне не вызывает... поступок его совсем не грузина... уж я-то знаю!... подвёл низко своих фанатов, если они действительно были ( не проплаченные) ...
    Востаннє редагував Karos: 16.12.2017 о 15:13

  10. #10630
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово


    ...если у меня и были какие-то сложные ощущения по отношению к поступкам Михо, то теперь, кроме гадливости он ничего во мне не вызывает... поступок его совсем не грузина... уж я-то знаю!... подвёл низко своих фанатов, если они действительно были ( не проплаченные) ...
    і з чого б це, такий Робін Good і на тобі. і Луценко вже не ліпе на Міхо заколот за гроші Курченко. 100% записана розмова- фейк і госдеп всіх порве за Мішу)

  11. #10631
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Может он дурак, может он рука путена, может он нога яныка, может он черт на козе,
    но к вопросам "КОГДА будут судить коррупционеров?" и "КОГДА будут судить убийц Небесной Сотни?" это никакого отношение НЕ имеет.
    Да еще этот балбес В.Рыбников ДОЛЖЕН понимать, что формально это НЕ Саакашвили такие вопросы задает, он их только ОЗВУЧИВАЕТ.
    так точно, vop днями писав теж саме іншими словами. Саакашвілі дійсно озвучує колективні питання до влади.

    Ви вірите в Робіна Саакашвілі? яка мета у нього?

  12. #10632

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    18 141

    Типово

    Цитата Допис від pashe Переглянути допис
    А вообще прикольно. Стоило Петру Алексеевичу сделать полшага назад в наезде на САП и НАБУ плюс пообещать что-то там насчет антикор. суда, и Мише покровители вместо фас сказали фу, теперь он скорее забавный пудель. Сочуйствую его соратникам и фанам.
    Всё цикавише и цикавише )
    Это лучше любого сериала с неожиданными поворотами в сюжете.
    Без подписи

  13. #10633
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 612

    Типово

    То, что Порошенко сам сначала чуть ли ни в губы целовал Саакова, а потом переобулся, превратив того во врага, нынешних, "внезапно разочаровавшихся сторонников саакова" ничуть не смутило.

    Вообще, "внезапно разочаровавшиеся" - это такая технология, которую откатывал еще Глебушка Павловский в штабе Януковича на выборах 2004 года.

  14. #10634
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Mikheil Saakashvili
    26 мин. ·
    Завтра ми всі обов'язково повинні вийти на Марш за Імпічмент для того, щоб утримати владу від фатального останнього кроку, який зробить її диктатурою а, отже, для порятунку країни від катастрофи!

    Коли я говорю про необхідність переговорів з усіма політичними суб'єктами, включно з Банковою, вони потрібні в інтересах країни. Якщо ми хочемо мирного переходу від олігархату до нормального життя, нам необхідно розмовляти. Але не може бути ніяких компромісів з приводу наступних речей:

    - повне відсторонення олігархату від керівництва країною;
    - повне невтручання у роботу НАБУ;
    - відмова від всіх корупційних схем і покарання залучених в них людей;
    - припинення політичних репресій;
    - відставка генпрокурора;
    - створення антикорупційних судів;
    - створення механізмів імпічменту і усунення бар'єрів для імпічменту.

    При цьому не можна давати і найменшого приводу Путіну грати на наших розбіжностях. Країну розгойдувати ми не будемо, а ось будку будемо прибирати до кінця. Саме з цією метою ми виходимо завтра на марш За імпічмент.

    І останнє. Якщо для того, щоб зупинити диктатуру знадобиться моя свобода і навіть життя, я підтверджую свою готовність ними пожертвувати! Я буду боротися до кінця і до нашої спільної перемоги! Так, я налаштований миролюбно, але дуже-дуже рішуче!

    Прошу максимального перепосту!
    ------------------------------
    поїзд везе Мішу.

  15. #10635
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Звернення Групи: Коли спільний човен перекинеться – провина за це ляже на всіх

    ...
    Українська влада, передусім Президент і його оточення, мають усвідомити, що сучасна держава – це не приватне підприємство, власник якого ставить начальниками підрозділів відданих йому особисто людей. Така концепція влади є хибною, загроза від її продовження стала очевидною. Задля примарної мети ручного управління щоразу нехтуються принципи об’єктивного конкурсного змагання й делегування відповідальності, що фатально впливає на суспільну мораль і на довіру до керівництва держави. Відтак, прагнучи безальтернативності майбутніх виборів, Президент сам руйнує свої шанси.
    ....

    Своєю чергою, творці «Міхомайдану» мають усвідомити, що останні українські революції стали благословенними, оскільки були оздоровчими, а не руйнівними. У демократичній державі громадянська незгода і тиск на її керівництво, яке вчасно не справляється з потрібними реформами, важливі й допустимі. Проте наміри скинути це керівництво, коли безжальний російський сусід готовий «допомогти братньому народові відновити конституційний порядок», є безвідповідальними. Ще однієї «революції троянд» не буде – натомість дуже ймовірними є «контрреволюція червоної крові» й реставрація авторитарного режиму.

    Отож зупиніться й ви. Вийдіть із психологічної пастки засліпленої боротьби на знищення. Поверніть свою енергію у тверезе правове русло, і тоді вона дасть благодатний результат.
    http://1-12.org.ua/2017/12/14/4067 шо це за група "Перше грудня"?http://1-12.org.ua/pro-nas посилання на текст взяла в ФБ у Гопко.

  16. #10636

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    так точно, vop днями писав теж саме іншими словами. Саакашвілі дійсно озвучує колективні питання до влади.

    Ви вірите в Робіна Саакашвілі? яка мета у нього?
    Я зовсім не вірю в Робіна Саакашвілі, зовсім від слова "геть".
    Мета у ньога рівно такаж сама як і у вас, або у мене, або у любої іншої людини -
    влаштувати власне життя з максимальним комфортом, та спробувати забезпечити таке життя для своїх нащадків.
    ( Якщо маєти приклади людей у яких мета була інша, то будь ласка неведіть.)

    Тільки поняття "комфорт" для різних людей - різне.

    Наприклад для декого "комфорт" - це життя в державі де немає місця крадіям, коррупционерам, вбивцям мирних людей,
    які не згодні з політикою можновладців. Але в інших людей поняття "комфорт" можуть відрізнятися.

    Я рахую: те що зараз Порошенко не віддає до суду можновладців-корупціонерів вищого рангу, та те що він сприяє приховуванню
    від суду катів Небесної Сотні - є найбільш руйнівними діями для розбудови держави Україна.
    (Детально обгрунтовувати цю думку не буду, бо це окреме питання).

    Мені байдуже яку посаду бажаєте отримати ви, як ви сприймаєте реформу медицини, які у вас питання до реформи освіти, що ви розмірковуєте про місцеві вибори.
    Якщо ви теж бажаєте/вимагаєте/очикуєте відповіді від Президента про суд над катами Небесної Сотні, то Я З ВАМИ. Я з вами по ЦЬОМУ питанню.
    Якщо вам байдуже - то я НЕ з вами. Я не з вами по ЦЬОМУ питанню.

    Я не знаю чтого бажає для себе Саакашвілі, але по питанню до Порошенко за вбивства у часи Революції Гідності я з ним.

    Скажу ще більше : якщо завтра Порошенко віддасть до суду катів Небесної Сотні, та доведе справу до того, що кати отримають РЕАЛЬНІ вироки,
    то я вже не буду с Саакашвілі в однодумцях по ЦЬОМУ питанню. Просто тому, що таке питання зникне.

    І взагалі : чим БІЛЬШЕ питаннь, які задає Саакашквілі будуть як можна скоріше вирішувані Порошенко, тим МЕНЬШЕ прихильників матиме Саакашвілі.
    Справедливе і навпаки.
    Востаннє редагував Igor K: 16.12.2017 о 17:12

  17. #10637
    Аватар для Фдучъ
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Дописів
    3 306

    Типово

    Как все-таки быстро Михо изменился после пребывания за решеткой, сначала боролся с коррупцией, теперь решил что нужно договариваться ))
    Правда только на заборах!

  18. #10638
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Фдучъ Переглянути допис
    Как все-таки быстро Михо изменился после пребывания за решеткой, сначала боролся с коррупцией, теперь решил что нужно договариваться ))
    на моє імхо, компромати обнулилися до наступного часу. смотрящіє сказали " не шатайте будку, бо хата впаде".

  19. #10639

    Реєстрація
    26 березень 2015
    Дописів
    6 210

    Типово

    Цитата Допис від Фдучъ Переглянути допис
    Как все-таки быстро Михо изменился после пребывания за решеткой, сначала боролся с коррупцией, теперь решил что нужно договариваться ))
    Это уже не он, - двойник

  20. #10640
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Igor K, не будуть покарани винні ні за цю владу і скоріш за все, і за наступну.

Сторінка 532 з 653 ПершаПерша ... 32432482522523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542582632 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті