Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Всього знайдено 37, показано з 21 по 37.

Тема: нужен специалист по компьютерам.

  1. #21
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    ну то добре. хай працює
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  2. #22
    Аватар для Я!
    Реєстрація
    17 вересень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    14 153

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    ну то добре. хай працює
    Теперь можно спокойно отписаться от темы)
    Кому не нравятся мои ноги, тому придётся с этим жить. Молча.© strv

  3. #23
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Я! Переглянути допис
    Теперь можно спокойно отписаться от темы)
    та ні. я б ще почекав))) не зрозуміло якого дідька 5 раз поспіль падав загрузчик
    може вінт сипиться хоча гадаю Гобз протестував же
    з.і. не ну мож пасажир 5 раз ставив одну й ту ж криву вінду а може в конфік прописував приблуду, яка стабільно через два тижні зносила якийсь системний файл і товариш знову отримував свої 150 грн.. бува й таке
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  4. #24
    Аватар для Я!
    Реєстрація
    17 вересень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    14 153

    Типово

    Пошел за попкормом))
    Кому не нравятся мои ноги, тому придётся с этим жить. Молча.© strv

  5. #25
    Аватар для липка
    Реєстрація
    01 жовтень 2007
    Дописів
    4 822

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    та ні. я б ще почекав))) не зрозуміло якого дідька 5 раз поспіль падав загрузчик
    може вінт сипиться хоча гадаю Гобз протестував же
    з.і. не ну мож пасажир 5 раз ставив одну й ту ж криву вінду а може в конфік прописував приблуду, яка стабільно через два тижні зносила якийсь системний файл і товариш знову отримував свої 150 грн.. бува й таке
    не зрозуміло, якого дідька за це гроші брать

  6. #26
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від липка Переглянути допис
    не зрозуміло, якого дідька за це гроші брать
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  7. #27
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від NortonCommander Переглянути допис
    та ні. я б ще почекав))) не зрозуміло якого дідька 5 раз поспіль падав загрузчик
    може вінт сипиться хоча гадаю Гобз протестував же
    з.і. не ну мож пасажир 5 раз ставив одну й ту ж криву вінду а може в конфік прописував приблуду, яка стабільно через два тижні зносила якийсь системний файл і товариш знову отримував свої 150 грн.. бува й таке
    Пропадание электричества, неправильное выключение, калечный БП, умирающая материнка и т.д. и т.п.

  8. #28
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    Пропадание электричества, неправильное выключение, калечный БП, умирающая материнка и т.д. и т.п.
    це все ясно як божий день.. того ж і кажу цікаво в чому трабл був.. бо якщо Гобз лише переставив вінду, то засікаємо два тижні
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  9. #29
    Аватар для sasha76
    Реєстрація
    04 листопад 2008
    Звідки Ви
    клочко6
    Дописів
    1 831

    Типово

    мать Biostar am2+/am3(самая дешевая)\250 Seagate\Корпус и БП баксов за 30 оба.- нужное подчеркнуть.вангую бп типа свичповерсупли с надписью 400 ват из которых 150-180 реальных с напроч отсутствующими фильтрами и дросселями,частный сектор,скачки питания и всё капут система,капут винт,глюк мать.что я еще забыл.
    мои телефоны 097918О338 .ремонт ноутбуков,компов,планшетов и тд.

  10. #30
    IT-шник года 2009, 2010, 2012, 2013 Аватар для Gobzavr
    Реєстрація
    14 січень 2007
    Звідки Ви
    Чкалова 16, оф 11
    Дописів
    19 489

    Типово

    не зрозуміло якого дідька 5 раз поспіль падав загрузчик
    Винт нормальный, но блин оочень медленный.
    Скорее всего падал потому что вырубали некорректно.
    не зрозуміло, якого дідька за це гроші брать
    Ааа к нам сегодня ноут притащили
    Не работал флешплеер. Отнесли в ближайший подвал. Там снесли винду (150 грн), поставили UralSoft mega super windows 7. На которую не встают драйвера на видеокарту. Принесли с просьбой починить видеокарту. Т.к в сервисе подвальном том им за 500 грн обещали починить. Допрос с пристрастием показал, что до переустрановки на говносборку проблем с видеокартой не было.
    Так шо как то так.. крысис у людей
    бо якщо Гобз лише переставив вінду, то засікаємо два тижні
    Обошлись без такого вандализма
    F1 Service f1service.dp.ua.Ремонт ноутов, ПК и прочих железок, ИТ-сопровождение организаций.
    Тел:7340453,093-99-835-99, 097-222-14-17, 095-476-77-79 Чкалова 16, оф 11

  11. #31
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від Gobzavr Переглянути допис
    Винт нормальный, но блин оочень медленный.
    Скорее всего падал потому что вырубали некорректно. Ааа к нам сегодня ноут притащили
    Не работал флешплеер. Отнесли в ближайший подвал. Там снесли винду (150 грн), поставили UralSoft mega super windows 7. На которую не встают драйвера на видеокарту. Принесли с просьбой починить видеокарту. Т.к в сервисе подвальном том им за 500 грн обещали починить. Допрос с пристрастием показал, что до переустрановки на говносборку проблем с видеокартой не было.
    Так шо как то так.. крысис у людейОбошлись без такого вандализма
    Отож дело в юзере и пропадании питания

  12. #32
    Почетный форумчанин
    Снимок года 2008, 2009
    Аватар для Afrika
    Реєстрація
    09 липень 2004
    Дописів
    17 806

    Типово

    попрошу вас птичку мою не обижать она у меня жестко-наученная, выключает комп только правильно и никак иначе.
    а вот питание действительно пропадало... НО. до этого у неё лет 6 стоял другой комп (и вот честно, не думаю, что какой-то там супер-пупер), и питание у них в доме регулярно пропадало, и юзер тот же самый, а работал же. в последний год с ним начались негаразды, и я, умница такая, решила новый ей поставить, чтобы он ещё хоть лет 6 без проблем работал

  13. #33
    Аватар для Я!
    Реєстрація
    17 вересень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    14 153

    Типово

    шож вы так неаккуратненько?) на форуме вон полно спецов готовых помочь в любую минуту, а вы каковато никиту нашли разводящего. ну ничего, опыт - дело наживное)

  14. #34
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Afrika Переглянути допис
    попрошу вас птичку мою не обижать она у меня жестко-наученная, выключает комп только правильно и никак иначе.
    а вот питание действительно пропадало... НО. до этого у неё лет 6 стоял другой комп (и вот честно, не думаю, что какой-то там супер-пупер), и питание у них в доме регулярно пропадало, и юзер тот же самый, а работал же. в последний год с ним начались негаразды, и я, умница такая, решила новый ей поставить, чтобы он ещё хоть лет 6 без проблем работал
    та нініні. ми ж тут лише тільки лише щоб докопатись до істини
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  15. #35
    Почетный форумчанин
    Снимок года 2008, 2009
    Аватар для Afrika
    Реєстрація
    09 липень 2004
    Дописів
    17 806

    Типово

    шож вы так неаккуратненько?) на форуме вон полно спецов готовых помочь в любую минуту, а вы каковато никиту нашли разводящего. ну ничего, опыт - дело наживное)
    вот и даже не спрашивайте. это заставляет меня думать, что комп всё-таки стоил ближе к 3000
    при чем что интересно, когда мне с МОИМ ноутом припекло, я поехала к ребятам на чкалова. а тут... ну короче тупанула. бывает.

    ми ж тут лише тільки лише щоб докопатись до істини
    то я шуткувала
    знаєте що я вам хочу сказати - коли з тобою трапляється така халепа, коли ти стоїш серед усього світу, сам-самісенький, і зовсім не маєш уяви, куди тобі бігти, що робити, де шукати допомоги, як взагалі вибиратися звідти, ідеш за допомогою до вас, а ви не відштовхуєте чи смієтесь наді мною, а й справді допомогаєте і намагаєтесь докопатись до істини, то якось відчуваєш себе не дуже і самотньо, і проблема здається не такою трагедією. і дуже я вам вдячна за це все.

  16. #36
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    Цитата Допис від Afrika Переглянути допис
    то я шуткувала
    знаєте що я вам хочу сказати - коли з тобою трапляється така халепа, коли ти стоїш серед усього світу, сам-самісенький, і зовсім не маєш уяви, куди тобі бігти, що робити, де шукати допомоги, як взагалі вибиратися звідти, ідеш за допомогою до вас, а ви не відштовхуєте чи смієтесь наді мною, а й справді допомогаєте і намагаєтесь докопатись до істини, то якось відчуваєш себе не дуже і самотньо, і проблема здається не такою трагедією. і дуже я вам вдячна за це все.
    насправді не все так погано і допомогти людей набагато більше, ніж тих хто пройде поряд.. потрібно тільки подивитись навкруги
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  17. #37
    Аватар для Himera
    Реєстрація
    04 лютий 2009
    Дописів
    2 317

    Типово

    Мне тоже попадался такой "Никита", даже два))))).

    Но последние пару лет я нашла "своего" мастера и ни за что его не поменяю. Если кому-то надо, пишите в ЛС, дам координаты, чтобы не было прям рекламы.

Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті