Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Из сколки уровней состоит пенсионная система Украины?

Голосували
7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Из одного

    2 28,57%
  • Из двух

    1 14,29%
  • Из трех

    3 42,86%
  • Из четырех

    0 0%
  • Из семи

    1 14,29%
Сторінка 4 з 4 ПершаПерша 1234
Всього знайдено 75, показано з 61 по 75.

Тема: Вопросы о новой (с 2017 года) накопительной пенсионной системе Украины.

  1. #61
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Когда-то и я смотрел на ликвидность однобоко и однозначно, считая, что чем она выше, тем лучше. Сейчас смотрю шире.
    Самая высокая ликвидность у денег в кармане, но в этом случае теряется смысл инвестирования. Следовательно, реальная ликвидность - это вопрос компромисса с другими характеристиками. В классическом варианте, всегда приходится жертвовать одной из трех характеристик, будь то время-цена-качество или доходность-ликвидность-надежность.
    Инвестиционные инструменты не падают на нас с неба, их конструируют специалисты, исходя из целей и задач. Одна из задач НПФ - сохранить пенсионные накопления до определенного возраста, защитить их от досрочного "разграбления" самими участниками. Поэтому у НПФ не плохая ликвидность, а такая, какая нужна.

    Я вижу, что ваше понимание пожизненной пенсии несколько отличается от общепринятого. Это не есть только проценты от капитала, сам капитал тоже используется. Иначе, во многих случаях, выплаты были бы слишком маленькими. Пожизненные выплаты хороши для одинокого человека, а мы - люди семейные. Нам свойственно заботиться о близких, думать о наследстве и наследии. Поэтому мы не будем выбирать пожизненную пенсию при наличии других возможностей. Тем не менее, такой вариант существует и в НПФ. Пенсионные накопления можно перевести в страховую компанию по достижению соответствующего возраста и при наличии с ней договора о пожизненной пенсии. То есть, не важно, где накоплена нужная сумма, в банке или в НПФ. В нужный момент, можно из все источников собрать все деньги и отдать их страховщикам. Но право расчета пожизненных аннуитетов имеют только страховые актуарии, поскольку только они владеют соответствующим инструментарием.

  2. #62
    Аватар для freedomLife
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Дописів
    9 047

    Типово

    Ликвидность как правило обратно пропорциональна доходности., т.е. у инструмента должен был плюс либо в одном либо в другом.При сравнении с депозитами НПФ проигрывают по обоим критериям вот и все.
    В развитых странах депозитые ставки мизерные, НПФ дает более высокий доход, что компенсирует более низкую ликвидность. У нас же пока это все в извращенной форме.
    Как я уже говорил ранее, единственный плюс который я вижу на текущий момент в НПФ -отсрочка уплаты подоходного.Но отсрочка -не отмена, поэтому данный фактор интересен только в совокупности с общей доходностью, а она у НПФ сейчас неприемлема, так как не покрывает инфляцию на долгосрочном периоде.

  3. #63
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Вы можете иметь любые понятия и представления. Не мое дело их менять и переделывать. Общие соображения я высказал. Противопоставлять НПФ и депозит, неправильно, - это разные инструменты с разными целями. Думаю, вы пока недостаточно знаете возможности НПФ для того, чтобы его полюбить. Для этого надо пробовать. Я это делаю и у меня другие факты. Один из моих НПФ заработал за прошлый год 32%, другой - 29% (за 6 месяцев этого года - 16% и 16,6%). Плюс налоговая льгота. При умелом применении, она может достигать 15-60% от взносов. Есть способы повысить доходность лично своих вложений: http://pensioneriya.blogspot.com/201...g-post_19.html
    А самый большой мой депозит только принесет мне и только в следующем году, 29%. Вот разница. По поводу отсрочки, вы не совсем правы. Отсрочка - лишь часть механизма. Другая его часть - это снижение налоговой ставки до 9% или до 0%. Желательно это знать и использовать.

  4. #64
    Аватар для freedomLife
    Реєстрація
    02 січень 2015
    Дописів
    9 047

    Типово

    Повольте мне усомниться в доходности по НПФ в 60% годовых.Это консервативный инструмент и он не может и не должен давать такую доходность.Если же она реально была такая, то это скорее говорит о спекуляциях и огромных рисках, что явно не стыкуется с понятием "надежность".
    По налоговой льготе не знаю, вероятно речь идет о льготах для юрдица-работодателя, а они наемному работнику по большому счету до лампочки.

  5. #65
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Что ж вам все так неладно? Низкая доходность - плохо; высокая - еще хуже... . Я же говорю: инструмент интересный, но сложный, надо заниматься его изучением на практике, а отвлеченный разговор ни к чему не приводит, потому что основывается не на фактах, а на домыслах.

    60% доходности в моем тексте нет, есть налоговая льгота до 60% от взносов.

  6. #66
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Доволі часто, у відповідь на свої матеріали я отримую приблизно такі заяви: ваші аргументи досить логічні, але я не можу ставитись до них серйозно, бо нікому не вірю. Не вірю інтуїтивно, в глибині душі, на рівні підсвідомості.


    Як на мене, причина подібних заяв проста, - це атеїзм. Без віри у Творця, світогляд людини розбалансовується. А світогляд – це фундамент, на якому (свідомо чи підсвідомо) вона будує своє життя. Коли фундамент хиткий, виникає страх втратити рівновагу, зробивши непевний рух. Тому видається кращим, уникати будь-яких рухів взагалі.


    Очі бояться, а руки роблять. Страх загальної безвіри лікується практикою довіри до звичних речей. З насторогою сприймати нове і спокійно ставитись до усталеного – звичайний стиль нашої поведінки, тож найперший наш захист від страху новизни – зробити незвичне буденним. Задля цього треба просто, за прикладом Крихітки Єнота з відомого мультфільму, посміхнутись «тому, хто сидить у ставку» і познайомитись з ним якнайближче.


    У випадку з НПФ, познайомитись з ним доволі просто. Відкриття пенсійного рахунку відбувається швидко і безкоштовно: http://pensioneriya.blogspot.com/201...og-post_7.html, розмір і частоту пенсійних внесків не регламентовано, зробити їх можна через будь-який банк (касу або інтернет). А потім можна спостерігати, звикати і поступово позбавлятись страху. Скільки на це знадобиться часу, кожний вирішить самостійно.


    Про вітчизняні компанії з управління активами (КУА) розповідають різне. Я теж володію чималою інформацією про їхнє минуле. Так, вони мають певні вади, але хто з нас настільки досконалий, щоб жбурляти в них камінням? Світ змінюється, а слідом за ним змінюємось і ми, і КУА. Тому наша справа – спостерігати і оцінювати все, що відбувається в реальному часі. Певні дані для подібної оцінки надають нам самі КУА (щоправда, не всі) у вигляді періодичних звітів про виконану роботу.


    До вашої уваги – черговий звіт однієї з КУА про управління активами НПФ за підсумками серпня 2015 року:http://ru.otppension.com.ua/pdf/otp-...on-08-2015.pdf


    Не знаю, як вам, я мені приємно бачити подібну щирість і відкритість компанії. І не просто приємно, - у відповідь, в мене виникає довіра до її діяльності. Принаймні, відтепер я не боятимусь мати один зі своїх пенсійних рахунків під її управлінням.



    Але, на відміну від віри у Творця, моя довіра не є вічною. Якщо через деякий час у мене виникнуть сумніви щодо її роботи у порівнянні з іншими подібними компаніями, я поставлю її очильникам відповідні запитання. Якщо отримані відповіді мене не задовольнять, я просто переведу свої пенсійні накопичення до іншого НПФ і розпрощаюсь з даною КУА.

  7. #67
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    - Как же, как же, - отозвался Воланд, - я имел удовольствие встретиться с этим молодым человеком на Патриарших прудах. Он едва самогоменя не свел с ума, доказывая, что меня нету! Но вы-то верите, что это действительно я? М. Булгаков «Майстер і Маргарита»






    Дещо подібне сталося зі мною не далі, як вчора під час дискусії на одному з Дніпропетровських телеканалів. Поважна Світлана, доктор економічних наук (Д.Е.Н.) з Університету імені Альфреда Нобеля, авторитетно стверджувала, що мене, як учасника третього рівня пенсійної системи України, немає, бо не існує і самого третього рівня.


    А передумови були наступні: http://pensioneriya.blogspot.com/201...g-post_22.html

  8. #68
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    28 714

    Типово

    А знаете ли вы, что за зачисление/снятие пенсионных выплат с вашей пенсии с НПФ банки захотят денежек?
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  9. #69
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    И знаю, и не удивляюсь. Но не все так плохо, - с некоторыми банками вполне можно договариваться, и НПФ это делают. Когда у вас дело дойдет до пенсионных взносов или выплат, я расскажу, в каких банках это можно делать бесплатно.

  10. #70
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Доброго дня, Сергей.

    Если я правильно понял, то в Украине существует 3 уровня пенсионного обеспечения:
    1. Солидарная система.
    2. Новая накопительная система. Будет действовать пока параллельно с солидарной. В этой системе участвует НПФ.
    3. Самостоятельное инвестирование своих средств в НПФ или страховые компании.
    Мои вопросы касаются второго уровня пенсионной системы — накопительной. С данной системой есть недопонимание, вернее совсем непонятно как данная система

    функционирует совместно с ПФУ.
    Вопросы:
    1. Работодатель перечисляет деньги в ПФУ:
    1.1. ПФУ автоматически часть денег работодателя переводит в солидарную часть пенсии человека, остаток переводит в новую накопительную систему?
    1.2. ПФУ всю сумму переводит в новую накопительную систему?

    2. Мне 39 лет. Я хочу участвовать в новой накопительной системе. Мне необходимо написать заявление в ПФУ, что я хочу участвовать в новой накопительной системе. После этого в любом НПФ открыть счет и реквизиты этого счета отнести в ПФУ. Верно?

    3. Кто имеет право перечислять деньги в накопительную систему, которая интегрирована с ПФУ:
    3.1. Только работодатель?
    3.2. Если в данный момент я СПД, я могу сам перечислять деньги себе именно в накопительную систему?

    Спасибо.
    С уважением, Михаил.



    Українська пенсійна система, дійсно, має три рівні.



    1. Обов’язковий солідарний. З ним ви, сподіваюсь, знайомі. Це – ПФУ.


    2. Обов’язковий накопичувальний. В черговий раз, його планується ввести в дію з 2017 року (для певних категорій працюючих, - з 2016 року).


    3. Добровільний накопичувальний. Більше 10 років, як його реалізовано на основі НПФ. Страхові компанії відношення до цього не мають. У них є свої накопичувальні програми, але то інше.


    Всі три рівня не залежні один від одного, тобто, в ідеалі, людина може мати три пенсії, як це є сьогодні в більш розвинених країнах.



    Другий рівень буде працювати приблизно так (зміни можливі).



    1. Всім працюючим віком до 35 років, автоматично відкриють особисті пенсійні накопичувальні рахунки. Іншим – тільки за бажанням. Хто бажання не виявить, залишиться без другої пенсії: http://pensioneriya.blogspot.com/201...g-post_25.html.


    2. Пенсійні внески, як і раніше будуть надходити до ПФУ. Там з них виділять кошти у розмірі 2% від зарплатні і відправлять особисті рахунки. Далі їх буде інвестувати державний управляючий. З кожним наступним роком, відрахування будуть збільшуватись на 1%, поки не дійдуть до 7%.


    3. Через два роки планується передати всі пенсійні накопичення другого рівня кільком НПФ, що будуть відібрані на конкурсі. Перед людьми постане питання вибору свого НПФ. Легше буде учасникам третього рівня, що свій НПФ вже мають. Іншим доведеться орієнтуватись на рекламу.


    4. Надалі, робота другого рівня буде відрізнятись від третього тільки обов’язковістю пенсійних внесків і відсутністю податкових пільг: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/05/2015.html.




    Третій рівень вже досить успішно працює, незважаючи на негаразди з економікою. Стати його учасником можна будь-коли: http://pensioneriya.blogspot.com/201...g-post_11.html.




    Робити пенсійні внески на вашу користь, можете ви самі, члени вашої родини і ваші роботодавці.
    Востаннє редагував Ждан Сергей: 05.10.2015 о 19:57

  11. #71
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Мене цікавить чи є інформація по фінансових показниках НПФ, які діють в Україні. І де можна знайти повний перелік НПФ. Дякую.


    Звичайно, така інформація є. Її завжди збирала Національна комісія з контролю за ринком фінансових послуг і оприлюднювала на своєму сайті: http://npf.dfp.gov.ua/. Останнім часом вона цього не робить, і я починаю розуміти, чому. Тому, що ніякої користі від тієї інформації ви не отримаєте.


    Наведу аналогію. Якщо людина хоче познайомитись з особою протилежної статі для серйозних стосунків, вона не шукає відповідної бази даних, а просто спілкується з усіма підряд і дослухається свого серця. Не дарма кажуть, що шлюби здійснюються на Небесах, - підсвідомість зажди підводить нас в потрібний час до потрібної людини. А якщо не підводить, то значить, ще (або вже) не час. Голос підсвідомості слабкий, а фраза з фільму про пригоди Шурика гучна, і тому не виходить з нашої голови: «Огласите весь список, пожал-л-ста». Відтак, ми і ганяємось за повними списками, забувши, що «від добра, добра не шукають».


    Загалом, моє бачення (НПФ, а не сімейних стосунків) таке: спочатку – контракт з першим-ліпшим НПФ (вас до нього підведуть), потім поєднання теорії з практикою в процесі інвестування і спостереження, потім – розширення практики шляхом додання для порівняння нових НПФ і за бажанням, - зміна одних на інших.


    Але ж ви, певно, чекаєте іншого? В такому разі, пропоную кілька варіантів.


    1. Скористайтесь моєю підказкою: http://pensioneriya.blogspot.com/ і виберіть один з наведених НПФ або обидва.


    2. Спробуйте провести аналіз 17 НПФ з цього списку (колонка зліва): http://acpo.com.ua/. Результатами поділіться зі мною, а я передам їх читачам.


    3. Якщо пункт № 2 вас не втомить, то нижче - список з 72 діючих в Україні НПФ. Набирайте в пошуковиках ці назви, знаходьте і аналізуйте інформацію. Коли інформації в мережі обмаль, таких НПФ вашої уваги не вартий.


    4. Зверніться до мене особисто, і я надам вам основні показники всіх 72 НПФ, але – з певними умовами, бо мені цікаві ваші висновки і подальші кроки.



    Наведені пропозиції стосуються всіх читачів. Принаймні, хотілося б зібрати статистику, який з варіантів видається вам більш прийнятним.


    А ось і список українських НПФ. Нас цікавлять не всі з них, а тільки відкриті. Бо корпоративні і професійні – лише для працівників окремих підприємств або галузей: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/10/50.html
    Востаннє редагував Ждан Сергей: 08.10.2015 о 22:16

  12. #72
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Нічого не розуміюсь в НПФ. Якщо 10 років тому Ви відкрили недержавний пенсійний рахунок на 100 грн і кожний місяць вносили 100 грн, яку пенсію Ви будете отримувати наступні 10 років? Вона буде якимось чином індексуватись? Можна такий алгоритм сплат і одержань вибирати?

    Недержавні пенсійні фонди (НПФ) хоча і називаються недержавними, започатковані саме державою за зразком більш розвинутих країн. Їхня мета – допомогти людям створити власні пенсійні накопичення, незалежні від держави, роботодавців, рідних і власного марнотрацтва. Допомога полягає в тому, що держава визначає правила, забезпечує контроль і надає податкові пільги.
    Участь в НПФ - справа добровільна, і не виключає використання інших способів пенсійного забезпечення. Аби з часом не жалкувати за втраченими можливостями, варто з даним текстом принаймні ознайомитись.

    Достатньо повна енциклопедія НПФ існує на сайті «Пенсійний капітал» http://pensioneriya.blogspot.com/p/blog-page_3.html, і цей матеріал можна вважати вступним словом для новачків.
    Не кожний зрозуміє роботу НПФ, не кожному це потрібно. Проста таблиця допоможе нам скласти уявлення про його роботу.

    НПФ не вимагає певного розміру і частоти внесків, це питання власного розсуду його учасників. Як приклад, на вході таблиці вводимо щомісячні внески у розмірі 100 грошових одиниць або відсотків (на свій вибір), а на виході отримуємо щомісячні пенсійні виплати у тих же грошових одиницях чи відсотках. Річну прибутковість рахуємо, як +3% до рівня інфляції. Саме таке завдання має НПФ, і саме в такому разі купівельна спроможність пенсійних виплат буде відповідати нинішньому (початковому) рівню.

    Скориставшись пенсійним калькулятором http://acpo.com.ua/index.php?option=...309&Itemid=386, можна ввести свої цифри і скласти власну таблицю, а залучивши пенсійного консультанта, можна побудувати особисту пенсійну стратегію. Але для початкового розуміння, наведеної таблиці буде достатньо.


    Таблиця: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/10/51.html


    Керування пенсійним рахунком, в тому числі, індексація майбутньої пенсії знаходиться в наших руках: http://pensioneriya.blogspot.com/201...g-post_19.html. Трошки знань, трошки життєвого досвіду, трошки здорового глузду, трошки допомоги пенсійного консультанта, - і все буде добре. Алгоритм внесків і виплат теж у наших руках. Змінювати його можна будь-коли і будь-як, фонд теж можна змінювати на інший.

    Всі ці моменти стають зрозумілішими у процесі роботи, головне – розпочати: http://pensioneriya.blogspot.com/201...g-post_11.html.

  13. #73
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    "Квесторе_поверніться" пишет:

    Хочу остаточно розібратися з ОПВ.

    1.Ця величина розраховується від початку роботи НПФ?
    2. Наприклад для ОТП Пенсія, якщо учасник вніс 100 грн. при початку роботи фонду (і більше нічого не вносив) , то зараз він має біля 261 грн. на пенсійному рахунку?
    І якби виплати пенсії почалися з завтра, це його стартовий пенсійний фонд?

    Що таке одиниці пенсійних активів (ОПА) і як з ними поводитись.


    Одиниця пенсійних активів (ОПА) раніше називалась ОПВ – одиниця пенсійних внесків.

    В перший день роботи фонду ОПА дорівнює 1 гривні. Я вніс 100 гривень і отримав на свій рахунок 100:1=100 ОПА, і ви внесли 100 гривень і отримали 100 ОПА. Чиста вартість активів (ЧВА) дорівнює 200 гривень.

    На ці гроші, компанія з управляння активами (КУА) купила активи, що наступного дня зросли в ціні на 10%. Тепер ЧВА фонду стала 200+10%=220 гривень. Прибуток розподілили між учасниками. Ділимо ЧВА на кількість ОПА: 220:200=1,1 Тепер ОПА коштує 1,1 гривню. На моєму рахунку 100*1,1=110 гривень, на вашому 100*1,1=110 гривень.

    На радощах від такого зиску, я вношу ще 50 гривень, купляючи на цей раз 50:1,1=45,45 ОПА. Тепер у мене 145,45 ОПА, а у вас, як і раніше, 100 ОПА. ЧВА фонду зросла до 200+50=250 гривень. Вартість ОПА= 250145,45+100)=1,019. У мене 145,45*1,019=148,2 гривень, у вас 100*1,019=101,9 гривень.

    Наступного дня, вартість активів знизилась на 15%. ЧВА=250-15%=215,5 ОПА= 212,5145,45+100)=0,87 На моєму рахунку 145,45*0,87=126,5 гривень, на вашому 100*0,87=87 гривень

    Тепер ви теж вносите 50 гривень, купляючи 50:0,87=57,47 ОПА. Тепер ЧВА= 212,5+50=262,5, а вартість ОПА=262,5145,45+100+57,47)=0,87. У мене 145,45*0,87=126 гривень, а у вас 157,47*0.87=137 гривень

    Далі ми більш нічого не вносимо, а КУА продовжує інвестування. Через певний час активи зросли на 150%. Тепер ЧВА=262,5+150%=656,25 гривень. Вартість ОПА= 626,25145.45+157,47)=2,067 гривні

    На моєму рахунку 145,45:2,067=301 гривня, а на вашому 157,47*2,067=325 гривень. Різниця є, хоча ми обидва внесли по 150 гривень. Просто, один з моїх внесків був на зростанні прибутковості, а один з ваших – на її падінні.

    Якщо в цей момент ми почнемо отримувати пенсійні виплати: http://pensioneriya.blogspot.com/2015/10/52.html

  14. #74
    Аватар для Ждан Сергей
    Реєстрація
    08 липень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 125

    Типово

    Останні 2 роки нічого їм (НПФ) не сплачую, бо вражений мінусовою дохідністю НПФ (тупо "проїли" внески), хоча за 2014 рік "відбили" мінус, але не бачу куди реально їм вкладати кошти: акції - впали, ринку немає, депозити - сам можу розмістити під більшу ставку, ніж вони, облігації - ризиковано для них, а за державними дохідність менша, ніж за депо банків, золото (?) - не всі НПФ з ним працюють.
    Теоретично зараз досить цікаво самому спробувати сформувати свій інвестиційний портфель, але потрібно бути готовим до його значних "просадок".


    Це – як у приказці: «на зло кондуктору, куплю білет і піду пішки». Ви і білет не купили, і пішки не пішли. Якщо і нашкодили, то тільки собі. Час зниження вартості активів – найсприятливіший для збільшення розміру пенсійних внесків, а ви його прогавили.


    Участь у НПФ не має альтернатив, бо альтернатива – це одна можливість, що виключає іншу. Ми можемо мати кілька пенсійних рахунків у кількох НПФ, ми можемо вільно перекладати гроші з одного НПФ до іншого. Участь в НПФ не обмежує використання нами інших інструментів, як спільного, так і самостійного інвестування.


    У декого склалося враження, що участь в НПФ – це варіант пасивного інвестування для тих, хто не розуміється і, головне, не хоче розумітись на фінансах. Ця омана природно тягне за собою необхідність довіри до керуючих, якихось гарантій, захисту з боку держави, тощо. На мій погляд, так думати шкідливо і небезпечно, бо і довіру, і гарантії, і захист, можна легко вигадати і «намалювати» в нашій уяві. Приклади відомі.


    НПФ, як і взагалі, інститути спільного інвестування (ІСІ), призначені для людей з нестачею коштів, а не фінансових знань.


    Певний рівень знань потрібен, аби нас не вражали не очікувані результати їхньої діяльності, і НПФ, такі знання нам надає. Саме тому, участь в НПФ я вважаю фінансовою школою і сходинкою до самостійного інвестування, за такого бажання. Також, без відповідного рівня знань, складно контролювати діяльність НПФ і обслуговуючих компаній, а такий контроль потрібен для налагодження в НПФ зворотного звязку. Без нього, будь-яка система, з часом розбалансується і втратить перспективи розвитку.


    Фінансові ринки мають значні розміри, тож звичайні наші накопичення виглядають, як капля у морі, їхні можливості значно обмежені. Зібравши тисячі подібних накопичень до купи, можна ефективніше ними керувати. Тим більше, на початку роботи, у нас взагалі може не бути накопичень; ми починаємо з відрахувань частини поточного доходу. Власне, і продовжуємо такі відрахування на протязі трудового життя. Самостійне інвестування, подібних можливостей не надає, - це все-таки справа заможних людей, яких в Україні не так багато. Всі розмови про вдале інвестування кількох тисяч гривень, ведуться посередниками-продавцями і професійними гравцями, ласими до тих самих гривень.


    Яким має бути склад інвестиційного портфелю НПФ, яким він є і чому саме таким, – питання непересічні. За звичкою, ми акцентуємо увагу на його прибутковості і нерідко помиляємось, не розуміючи, що призначення окремих активів може бути різним. І у різних фондах, і за різних обставин.


    Але до такого рівня розуміння і такого рівня запитань, ми ще не піднялися, бо наш досвід інвестування з НПФ, як був, так і залишається мізерним. Зараз, для більшості з нас, головне – почати: http://pensioneriya.blogspot.com/sea...:56:00%2B03:00, а марення про самостійне інвестування краще відкласти на майбутнє.

  15. #75
    Аватар для Гаделия
    Реєстрація
    27 червень 2014
    Дописів
    22

    Типово

    Накопительная пенсия-это смешно!Пока накопишь,то можно на неё купить коробку спичек.Жить надо сегодня,а потом уже и пенсию могут отменить.

Сторінка 4 з 4 ПершаПерша 1234

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті