Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 4 з 11 ПершаПерша 1234567891011 ОстанняОстання
Всього знайдено 212, показано з 61 по 80.

Тема: Нам потрібен мовний кордон із Росією. Сучасна мовна політика в Україні очима соціолінгвіста

  1. #61
    Аватар для dimon2005
    Реєстрація
    13 жовтень 2008
    Дописів
    6 172

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Те ж саме можна сказати про нашу вищу освіту, про наше телебачення. Коли вмикаєш шоу українських телевізійних каналів, а звідти чуєш здебільшого російську мову. Це все заважає відродженню української і сприяє подальшій русифікації населення. А русифікація тягне за собою вплив РФ на свідомість громадян України, а до чого він призводить ми, на жаль, вже бачимо.
    А с чего вы решили, что украинская 'свiдомiсть' исключительно украиноязычна?
    Поверьте, украинское самосознание включает в себя право на культуру,обычаи,языки национальных меньшинств.
    Тем украинское самосознание и прекрасно, что позволяет жить в одном доме и украиноговорящему и русскоговорящему ,и говорящем на белорусском,молдавском,еврейском языках гражданам.
    И именно это умение жить и трудится на благо Украины представителей разных национальностей и есть настоящая 'свiдомiсть' .
    Это я вам говорю ,как гражданин Украины с украинским паспортом.

  2. #62
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від Marusja Переглянути допис
    А что ТС предлагает сдедать с русскими, проживающими на территории Украины? Ведь не секрет, что они есть, и их не так мало? Генетический код поменять? И заставить мовою розмовляти?
    Я пропоную, щоб російськомовні громадяни України відносилися з повагою до цілісності території України, а не розривали її на шматки, з намірами приєднати їх до РФ.

    Щоб діти цих людей навчалися у школі українською мовою, а російську могли вивчати у суботніх школах або як іноземну мову у школі.
    Щоб вивчення російської не було в наших школах обов'язковим (як це є зараз). Щоб наші діти мали змогу обрати для вивчення у якості другої іноземної мови не тільки російську, а й англійську, німецьку, французьку і т.ін.

  3. #63
    Аватар для dimon2005
    Реєстрація
    13 жовтень 2008
    Дописів
    6 172

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Я пропоную, щоб російськомовні громадяни України відносилися з повагою до цілісності території України, а не розривали її на шматки, з намірами приєднати їх до РФ.
    Вам уже отвечали, что русскоговорящие граждане Украины участвуют в АТО.
    Может рассмотрим версию, что русский язык и украинское самосознание это не противоположности?

  4. #64

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Та ні, це я для вас пояснила, у якому випадку я можу застосувати до людини цей "термін". І з мовою він не пов'язаний.
    Он воно що....

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Для мене Сиеста - не москаль.
    А от для наших надто голосних (і що найбільш цікаве, зовсім не етнічних "українців") очільників - клятий москаль!!! І Вам це настійно вбивають у голову. І зрушення є. Ви вже починаєте повторювати їхні брехливі гасла.

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Я вже казала, що єдині, кого я можу назвати москалями - це ті, хто живуть в Україні, все українське ненавидять, російське обожнюють, але виїздити у чудову РФ і отримувати російське громадянство не бажають. Сиеста до таких не відноситься, тому що не каже що ненавидить все українське і про нестримну любов до РФ теж не висловлювалася.
    А ви таких багато зустрічали?

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Чи ви, Strannik-57, творчість "Океану Ельзи", переклади мультфільмів українською і виступи українських спорцменів відносите до російської культури?

    Взагалі тема відкрита не для того, щоб роздавати ярлики. Тема про інше.
    Для мене російська культура, то "...у Лукоморья дуб зелёный...". Хоч у дитинстві зачитувався буремним Шевченко, та такої світлини як у Пушкіна, чі простоти як у Бернца ( у перекладі Маршака) поки не натрапив. І таємнича культура самого краю Лукоморьє, коли там був, зачарувала.
    Востаннє редагував Strannik-57: 31.12.2014 о 18:12

  5. #65

    Реєстрація
    06 серпень 2009
    Дописів
    2 090

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Я пропоную, щоб російськомовні громадяни України відносилися з повагою до цілісності території України, а не розривали її на шматки, з намірами приєднати їх до РФ.

    Щоб діти цих людей навчалися у школі українською мовою, а російську могли вивчати у суботніх школах або як іноземну мову у школі.
    Щоб вивчення російської не було в наших школах обов'язковим (як це є зараз). Щоб наші діти мали змогу обрати для вивчення у якості другої іноземної мови не тільки російську, а й англійську, німецьку, французьку і т.ін.
    Я говорю на русском языке уже около сорока лет и намерений, по поводу разрывать Украину, я никогда раньше не слышала. А вот почему то в этот год случилось такая проблема, все таки она связана не с русскоговорящими людьми, а больше с новой властью. Вам так не кажется? И по поводу школ...далеко не везде русский обязателен, а уж когда вы пойдете в школу, так его вообще запретят наверное. Но, вообще хочу вас огорчить, не слышу я в школе от детей укр. мову на переменах и в вк они пишут на языке, кот. вас так напрягает. И дойдя до определенного возраста, начинают понимать для чего им нужна грамотность по русскому языке. Вот сейчас у сына классрук, она полностью говорит на укр. языке, ни разу не слышала от неё хоть слова по русски, но дети не переходят на мову, при общении с ней. Так что да, я понимаю вашу озабоченность этим вопросом, но ничем помочь не могу, может только какие карательные меры? ) Может когда все в стране наладится, люди будут богаты и счастливы, вот тогда они и благосклоннее отнесутся к вашим предложениям.

  6. #66

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Я пропоную, щоб російськомовні громадяни України відносилися з повагою до цілісності території України, а не розривали її на шматки, з намірами приєднати їх до РФ.
    Та хіба ж то російскомовні громадяни розривають Україну? Чи "інтернаціональні" олігархи скубуться за свій надприбуток, використовуючи народ як бойове "м"ясо", граючись недолугою псевдосвідомістью?

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Щоб діти цих людей навчалися у школі українською мовою, а російську могли вивчати у суботніх школах або як іноземну мову у школі.
    Це вже проходили. Здається, саме пан Шухевич пристрелив за це польского професора у юнацьки роки....І що йому не сподобалось у польскій мові? Украінську ж не заборонялося вивчати у суботніх школах....

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Щоб вивчення російської не було в наших школах обов'язковим (як це є зараз). Щоб наші діти мали змогу обрати для вивчення у якості другої іноземної мови не тільки російську, а й англійську, німецьку, французьку і т.ін.
    Мені здається, що Ви знову щось наплутали.... Може у дитячих садках у більшості і розмовляють російскою. Та віршики і пісеньки вчать українською. І українськи літери абетки. І діточки спілкуються між собою ОБОМА мовами. А от уже у школі, у перших чотирьох клясах, викладання проводиться тільки українською мовою. За це вчителі отримують певну грошову надбавку. Початкових клясів з російскомовним викладанням майже зовсім не залишилося. Тільки на дуже настійні вимоги батьків. Де Ви знайшли це "ОБОВ"ЯЗКОВЕ", для мене загадка. За радянських часів, попри усю сучасну брехню, викладали Українську мову і літературу, Російску мову і літературу, і Іноземну літературу (усіх інших країн. Переважно англомовних). А також вільне викладання Англійскої, Французької та Німецької мови. І не треба лякатись мови. Лякайтесь чорта, який нею маніпулює.
    Востаннє редагував Strannik-57: 31.12.2014 о 18:20

  7. #67
    Аватар для Marusja
    Реєстрація
    01 квітень 2008
    Дописів
    475

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Я пропоную, щоб російськомовні громадяни України відносилися з повагою до цілісності території України, а не розривали її на шматки, з намірами приєднати їх до РФ.

    Щоб діти цих людей навчалися у школі українською мовою, а російську могли вивчати у суботніх школах або як іноземну мову у школі.
    Щоб вивчення російської не було в наших школах обов'язковим (як це є зараз). Щоб наші діти мали змогу обрати для вивчення у якості другої іноземної мови не тільки російську, а й англійську, німецьку, французьку і т.ін.
    А чего вы решили, что все русскояз.граждане - априори сепаратисты? Что-то у вас смешались люди и кони. Кстати, в русскоязычном Днепре всего несколько русских школ, в кот.преподавание ведется на родном языке общения, заметьте. На миллионный город всего несколько русских школ. Это, по-вашему, притеснение украинского языка? Жаль, что вы, так ратуя за украиномовнисть повсеместную в русскоязычном городе, до сих пор не знаете, что во ВСЕХ украинских школах русский язык вообще не изучают. ВООБЩЕ! Единичные школы взяли русский язык как второй иностранный. Но. С начала этого года в целях сокращения часов второй иностраный вообще отменили. А вы говорите об обязательном изучении!

  8. #68
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Мені здається, що Ви знову щось наплутали.... Може у дитячих садках у більшості і розмовляють російскою. Та віршики і пісеньки вчать українською. І українськи літери абетки. І діточки спілкуються між собою ОБОМА мовами. А от уже у школі, у перших чотирьох клясах, викладання проводиться тільки українською мовою. За це вчителі отримують певну грошову надбавку. Початкових клясів з російскомовним викладанням майже зовсім не залишилося. Тільки на дуже настійні вимоги батьків. Де Ви знайшли це "ОБОВ"ЯЗКОВЕ", для мене загадка. За радянських часів, попри усю сучасну брехню, викладали Українську мову і літературу, Російску мову і літературу, і Іноземну (усіх інших країн. Переважно англомовних). А також вільне викладання Англійскої, Французької та Німецької мови. І не треба лякатись мови. Лякайтесь чорта, який нею маніпулює.
    Подтверждаю, я учил украинский язык и литературу со 2-го класса, это было в 80-ых

    Maryna22, я хоть и русскоязычный и украинского во мне всего 50%, но я за целостность Украину, за мир, против войны и против Путина. И я не хочу присоединяться к России.

    Это Вы, Maryna22, похоже много телевизор смотрите, если настолько у Вас связан образ русскоязычных с сепаратистами.

  9. #69
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 016

    Типово

    До історіі поширення російської мови в Україні. Я не історик, користуююсь інформацією в даному випадк з одеського форуму: http://forumodua.com/showthread.php?t=43528&page=68
    Как заселяли выморенную голодом Украину

    Статистика за 1933 год (только то что удалось установить):

    Одесская область. Из Горьковской переселены в Одесскую — 141 эшелон. Из Белорусской СССР — 68 эшелонов.

    Днепропетровская область. Из западных областей РСФСР в Днепропетровскую — 125 эшелонов.

    Харьковская область. Из центрально-черноземного региона России в Харьковскую область — 188 эшелонов.

    Донецкая область. Из Ивановской в Донецкую — 147 эшелонов

    Переселяли колхозами. Переселяли с лошадьми, коровами, овцами, сельскохозяйственным инвентарем. Переселяли российских учителей. Переселяли семьями, со стариками и детьми. Переселяли в пустые, вымершие от голода украинские сёла.

    А теперь вспомните, какие истерики закатывали кацапы по поводу признания Голодомора. И как мы пытались их не обидеть: «вы же тоже пострадали, это трагичная страница, чего вы беситесь??».

    Как они, глумясь, рассказывали, что украинцы гибли от спорыньи, а не от голода, что голодомор был полезен и необходим для промышленного рывка, что голода не было (а голод был в это время в США — это особенно упоротые дебилы излагали), что украинцы назло советской власти умирали с голода, что «только хохлы массово друг друга жрали, ибо недолюди» и прочую мразотную мерзость.

    И особенно их трусило, что мы называли голодомор геноцидом украинцев. Безусловно, это так и было. Теперь дети и внуки этой НКВД-ной и люмпенизированной мрази, заселённой в выморенные голодом земли украинцев, убивают наших сограждан. Снова пытаясь устроить очередной геноцид.

    Это и есть нацизм. Россияне превратились в нацистскую нерусь. Может и имеет смысл воспользоваться опытом американцев второй мировой в отношении своих граждан японского происхождения? Хотя бы на время войны?
    Приватні уроки з математики: шкільної і вищої. Заняття і консультації онлайн (через відеозв’язок).http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=228729

  10. #70

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    До історіі поширення російської мови в Україні. Я не історик, користуююсь інформацією в даному випадк з одеського форуму: http://forumodua.com/showthread.php?t=43528&page=68
    Как заселяли выморенную голодом Украину

    Статистика за 1933 год (только то что удалось установить):

    Одесская область. Из Горьковской переселены в Одесскую — 141 эшелон. Из Белорусской СССР — 68 эшелонов.

    Днепропетровская область. Из западных областей РСФСР в Днепропетровскую — 125 эшелонов.

    Харьковская область. Из центрально-черноземного региона России в Харьковскую область — 188 эшелонов.

    Донецкая область. Из Ивановской в Донецкую — 147 эшелонов

    Переселяли колхозами. Переселяли с лошадьми, коровами, овцами, сельскохозяйственным инвентарем. Переселяли российских учителей. Переселяли семьями, со стариками и детьми. Переселяли в пустые, вымершие от голода украинские сёла.


    Да, переселяли. Эшелонами. Так же, как и в вымершее от голода Поволжье. Так же, как и в практически выбитый Туркистан. Так же, как до этого Украинцами заселяли Краснодарский и Ставропольский край после войны с Шамилем. Как заселяли Зауралье. Так же, как Левобережную Украину (тогда ещё не Украину, а Гетманщину) усиленно заселяли поляками. Как Бессарабию и Екатеринославщину немцами. Геополитизм всегда плевал на народы, не говоря об отдельном человеке.

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    А теперь вспомните, какие истерики закатывали кацапы по поводу признания Голодомора. И как мы пытались их не обидеть: «вы же тоже пострадали, это трагичная страница, чего вы беситесь??».

    Как они, глумясь, рассказывали, что украинцы гибли от спорыньи, а не от голода, что голодомор был полезен и необходим для промышленного рывка, что голода не было (а голод был в это время в США — это особенно упоротые дебилы излагали), что украинцы назло советской власти умирали с голода, что «только хохлы массово друг друга жрали, ибо недолюди» и прочую мразотную мерзость.

    И особенно их трусило, что мы называли голодомор геноцидом украинцев. Безусловно, это так и было. Теперь дети и внуки этой НКВД-ной и люмпенизированной мрази, заселённой в выморенные голодом земли украинцев, убивают наших сограждан. Снова пытаясь устроить очередной геноцид.
    Пора бы уже усвоить многократный урок : МРАЗЬ НЕ ИМЕЕТ НАЦИОНАЛЬНОСТИ !!! Прикрываясь разными личинами: рускими, украинскими, немецкими, МРАЗЬ, тем не менее, этими народами не является. Как в своё время на "Громадськом" высказалась госпожа Богусловская, сознание ПОЛИТИКА не укладывается в общепринятые рамки понятия ЧЕЛОВЕК. И если ПОЛИТИК посчитает целесообразным для достижения одному ему ведомой цели УТОПИТЬ страну в крови, то страна этой кровью и захлебнётся.

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    Это и есть нацизм. Россияне превратились в нацистскую нерусь. Может и имеет смысл воспользоваться опытом американцев второй мировой в отношении своих граждан японского происхождения? Хотя бы на время войны?
    А вдруг "гражданам японского происхождения" захочется того же? Радиоактивный самогон с сальцом употреблять будет уже некому. Да и сала не будет. Будет ОЧЕНЬ БОЛЬШАЯ ЯМА. Вам оно надо? Тогда гоните прочь нацистскую неукраиность.

  11. #71
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    А ви таких багато зустрічали?
    Так, нажаль багато.

    Як приклад, родичі мого чоловіка, що живуть у Дніпропетровську. Ще до війни від них тільки і було чутно, як в Україні все погано, а в РФ - класно. Але при цьому поїхати пожити в РФ вони не хотіли, хоча в них там навіть є дім, що залишився від батьків. Влітку цього року вони поїхали в гості у РФ, і коли наші хлопці гинули в Іловайському котлі, вони телефонували і радісно, з захопленням розповідали, як в РФ всім класно, які в них гарні зарплати і т.ін. І таке у них піднесення, ніби немає в нас війни, і РФ не виступає її головним спонсором.

    Або подруга моєї мами і знайомі сестри. Люди, які працювали разом з мамою чоловіка та багато знайомих, яких я знала на протязі багатьох років до цього по форуму, присвяченому дітям.
    Востаннє редагував Maryna22: 31.12.2014 о 21:22

  12. #72
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Мені здається, що Ви знову щось наплутали.... Може у дитячих садках у більшості і розмовляють російскою. Та віршики і пісеньки вчать українською. І українськи літери абетки. І діточки спілкуються між собою ОБОМА мовами. А от уже у школі, у перших чотирьох клясах, викладання проводиться тільки українською мовою. За це вчителі отримують певну грошову надбавку. Початкових клясів з російскомовним викладанням майже зовсім не залишилося. Тільки на дуже настійні вимоги батьків. Де Ви знайшли це "ОБОВ"ЯЗКОВЕ", для мене загадка. За радянських часів, попри усю сучасну брехню, викладали Українську мову і літературу, Російску мову і літературу, і Іноземну літературу (усіх інших країн. Переважно англомовних). А також вільне викладання Англійскої, Французької та Німецької мови. І не треба лякатись мови. Лякайтесь чорта, який нею маніпулює.
    В нашому садочку вихователька розмовляла з дітьми російською, всі віршики і пісеньки - російською.

    Про школи. На форумі, де спілкуються мами дітей-першокласників пишуть, що майже у всіх школах викладають і українську, і російську мови з першого класу. У деяких школах кількість годин, що відводиться на викладання цих мов - однакова. В деяких школах, які називаються "українськими", кількість годин укр.мови трошки перевищує кількість годин рос.мови. У школах, які називаються "русскими" - навпаки.

    "Обов'язкове" виникає ось таким чином. У школах спочатку вивчають одну іноземну мову - англійську. Коли по закону за шкільною програмою треба вводити другу іноземну мову, вводять не німецьку або французьку, а російську (мовляв немає вчителів, які будуть викладати інші мови).

  13. #73
    Аватар для dimon2005
    Реєстрація
    13 жовтень 2008
    Дописів
    6 172

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Мені здається, що Ви знову щось наплутали.... Може у дитячих садках у більшості і розмовляють російскою. Та віршики і пісеньки вчать українською. І українськи літери абетки. І діточки спілкуються між собою ОБОМА мовами..
    Точно так и есть. У дочки в садике весной и осенью был утренник в украинском стиле. Вышиванки, украинские песенки и стишки. Методическая программа на украинском языке. Дети ,независимо от привычного языка общения, утром воспитателю говорят 'добрый ранок' , а вечером 'до побачення'. Это при том,что у нас не украинский детский сад. Проблем с этого никто не делает.Более того я замечаю,что этой темы в общении вообще стараются избегать. Ну не слышал я (может плохо слушал )) ) недовольства со стороны родителей или воспитателей касательно языковой темы. Каждый разговаривает как хочет...Видимо эта тема настолько всем остозвиздела, что поддерживают устойчивое языковое равновесие кто как может ))

  14. #74

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    В нашому садочку вихователька розмовляла з дітьми російською, всі віршики і пісеньки - російською.

    Про школи. На форумі, де спілкуються мами дітей-першокласників пишуть, що майже у всіх школах викладають і українську, і російську мови з першого класу. У деяких школах кількість годин, що відводиться на викладання цих мов - однакова. В деяких школах, які називаються "українськими", кількість годин укр.мови трошки перевищує кількість годин рос.мови. У школах, які називаються "русскими" - навпаки.

    "Обов'язкове" виникає ось таким чином. У школах спочатку вивчають одну іноземну мову - англійську. Коли по закону за шкільною програмою треба вводити другу іноземну мову, вводять не німецьку або французьку, а російську (мовляв немає вчителів, які будуть викладати інші мови).
    Я не можу стверджувати те, чого не знаю напевне. І за всі заклади. Але я мав можливість два роки, майже кожного дня, спостерігати за викладанням у чотирьох початкових клясів у 37 школі. Два вчителя розмовляли з дітьми українською мовою ПОСТІЙНО, а два інших на перервах користувались російскою. На заняттях російску не викладали зовсім. Дітям це зовсім не заважало на перервах спілкуватися російскою.

    Зараз я маю нагоду спостерігати за розвитком дітей у двух дітсадках. Пісеньки, віршики- українською мовою. Підготовчі заняття до школи - українською мовою. Але в молодших групах (трирічні) - таки російскою. Переважна кількість дітей з російскомовних сімей і української мови не розуміють. Тому, щоб дати їм лад, використовується російска. Там де переважають діти з україномовних сімей - там спілкування здебільшого українською. Але....Молоді спеціалісти з вищою педагогічною освітою, часом складається таке враження, свої дипломи купили за сало. Їм усе байдуже, крім кар"єри. Пошесть така: робити швидку кар"єру будь що, за чий вгодно рахунок. Це відлуння забеспеченості їхніх сімей і принципів, на яких вони виховувались. І саму педагогіку душить на корінні непомірний папірьяний зашморг. Кому та пуста макулатура "для галочки" потрібна, мабудь і Господь не знає.
    Востаннє редагував Strannik-57: 31.12.2014 о 21:51

  15. #75
    Аватар для Marusja
    Реєстрація
    01 квітень 2008
    Дописів
    475

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    В нашому садочку вихователька розмовляла з дітьми російською, всі віршики і пісеньки - російською.

    Про школи. На форумі, де спілкуються мами дітей-першокласників пишуть, що майже у всіх школах викладають і українську, і російську мови з першого класу. У деяких школах кількість годин, що відводиться на викладання цих мов - однакова. В деяких школах, які називаються "українськими", кількість годин укр.мови трошки перевищує кількість годин рос.мови. У школах, які називаються "русскими" - навпаки.

    "Обов'язкове" виникає ось таким чином. У школах спочатку вивчають одну іноземну мову - англійську. Коли по закону за шкільною програмою треба вводити другу іноземну мову, вводять не німецьку або французьку, а російську (мовляв немає вчителів, які будуть викладати інші мови).
    Простите, а вы всю информацию, которую используете в качестве аргументов, на форумах берете и считаете ее достойной доверия?

    Так вот, я утверждаю, как мама двух школьников, что ситуация с изучением украинского языка в школе абсолютно не соответствует той картине, которую рисуете вы. Дальнейший спор считаю пустой тратой времени. Радует то, что судя из трех страниц обсуждения, подавляющее количество форумчан вашу точку зрения не поддерживают. Так что рассслабьтесь и попытайтесь уважать право ваших сограждан говорить на родном языке. Или езжайте-ка во Львов, там точно в дет.садах на украинском стишки учат. И экологическая ситуация получше. И этнические украинцы все. И сепаратистов нет. Сразу уровень жизни приблизится к европейскому.

  16. #76

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Так, нажаль багато.

    Як приклад, родичі мого чоловіка, що живуть у Дніпропетровську. Ще до війни від них тільки і було чутно, як в Україні все погано, а в РФ - класно. Але при цьому поїхати пожити в РФ вони не хотіли, хоча в них там навіть є дім, що залишився від батьків. Влітку цього року вони поїхали в гості у РФ, і коли наші хлопці гинули в Іловайському котлі, вони телефонували і радісно, з захопленням розповідали, як в РФ всім класно, які в них гарні зарплати і т.ін. І таке у них піднесення, ніби немає в нас війни, і РФ не виступає її головним спонсором.

    Або подруга моєї мами і знайомі сестри. Люди, які працювали разом з мамою чоловіка та багато знайомих, яких я знала на протязі багатьох років до цього по форуму, присвяченому дітям.
    Мені чомусь здається (може я і помиляюся), що Ви дивитесь на це з дуже упередженного кута зору й дуже поверхньо. Тому й "криве дзеркало". Може рідні Вашого чоловіка тому і не тікають у Росію, що не вважають її рідною? Попри все бухтіння на Україну.

  17. #77
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від Marusja Переглянути допис
    Простите, а вы всю информацию, которую используете в качестве аргументов, на форумах берете и считаете ее достойной доверия?
    Якщо ця інформація від мам, які обговорюють навчальний процес своїх першокласників у школах Дніпропетровська, то я без сумнівів їй довіряю.

    Или езжайте-ка во Львов, там точно в дет.садах на украинском стишки учат. И экологическая ситуация получше. И этнические украинцы все. И сепаратистов нет. Сразу уровень жизни приблизится к европейскому.
    Сподіваюся, що рідний Дніпропетровськ також припинить русифікувати українців, які до нього приїздять з області та інших куточків нашої країни. І людей, що спілкуються українською на вулицях Дніпропетровська буде більше.

    І вас щиро вітаю з Новим роком!
    Дякую за побажання європейського рівня життя!
    І вам, і всім українцям бажаю жити, як у заможніших країнах Європи!
    Також бажаю всім мира і здоров'я!
    Востаннє редагував Maryna22: 31.12.2014 о 23:55

  18. #78

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від dimon2005 Переглянути допис
    Может рассмотрим версию, что русский язык и украинское самосознание это не противоположности?
    Та вы шо, хотите отключить такую простую, надежную и понятную любому недоумку систему опознания "свой-чужой"?

  19. #79
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від 411100 Переглянути допис
    Та вы шо, хотите отключить такую простую, надежную и понятную любому недоумку систему опознания "свой-чужой"?
    Відродження української потрібно не для системи розпізнавання "свій-чужий", тому що всім зрозуміло, що серед російськомовних українців патріотів не менше, ніж україномовних. (Хоча мову, як одну з ознак, що відрізняє українців від росіян зручно мати, коли виїжджаєш за кордон. Щоб не довелося слухати в свій бік "Как приятно слышать русскую речь" від людей, які будуть тобі потім висловлювати співчуття в тому, що ж ваша хунта таке витворяє, як знущається з русских в Україні, як вона посміла не віддати донецьку та луганську області у руки терористам з прапорами Новоросії і т ін. І при цьому казати, що ви зазомбовані, якщо з ними не погоджуєшся.)


    Відродження української потрібно для збереження однієї з головних ознак будь-якої нації - національної мови.
    І наші вороги дуже добре розуміли, що замінивши на українській території українську мову російською (а з іншого боку польською), вони привертають на свій бік розуми багатьох українців. Саме тому протягом останніх 300 років вони докладали зусиль, щоб знищити мову. Видавали сотні наказів та циркулярів про її заборону, вилучення і т ін. (Ось хронологія цих заборон - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%...BE%D0%B2%D0%B8)

    І зараз вони теж користуються цим інструментом привертання на свій бік свідомості наших громадян. Добре, що не на всіх це подіяло, але на багатьох діє.

    Тому для запобігання впливу агресивного сусіда на свідомість наших дітей (та і дорослих) нам варто сприяти зупинці русифікації, яка продовжує відбуватися по інерції у багатьох містах України.

    Та і підтримати українську мову просто від серця, як таку, що наші пращури змогли донести до нас, незважаючи на всі заборони і переслідування - теж варто. Хоча б просто у знак поваги до цих людей.

  20. #80
    Аватар для Pawel
    Реєстрація
    08 травень 2004
    Дописів
    11 410

    Типово

    Идет война слабоумия с мракобесием.
    Ты записался добровольцем?

Сторінка 4 з 11 ПершаПерша 1234567891011 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті