Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання
Всього знайдено 190, показано з 41 по 60.

Тема: Избранное. C фронта и о Наших замечательных Людях

  1. #41

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    Руфер Мустанг допоможе заарештованим у РФ: продав кросівку "з висотки"

    Найбільш розшукуваний в Росії український руфер Мустанг продав кросівку, в яких до дня Незалежності України розфарбував у жовто-блакитні кольори зірку на одній з висоток Москви.

    Раніше Мустанг заявив, що він готовий продати цінне для нього взуття, на якому залишилася фарба. Таким чином він збирає гроші на адвокатів для заарештованих в Росії друзів і людей, які не причетні до його вчинку.

    Напередодні готовність допомогти висловив київський бізнесмен В'ячеслав Константіновський, який раніше продав Ролс-Ройс, а сам пішов на фронт. За одну кросівку Константіновський пожертвував Мустангу 150 тисяч гривень.

    Другу кросівку руфер планує направити російським слідчим як доказ своєї причетності до розфарбовування московської зірки і невинності постраждалих. Константіновський подякував Мустангу за мужній вчинок і жартома висловив побажання розфарбувати згодом у жовто-блакитні кольори зірку на Кремлі.

    http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ruf...isotki_1977290

  2. #42

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    ВАСИЛЬ КОВАЛЬЧУК: "НАС ОБСТРІЛЮВАЛИ, А МИ ГОЛОСНО КРИЧАЛИ: "КОРИДОР, КОРИДОР! НЕ СТРІЛЯТИ!"

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  520x779.jpg
Переглядів: 35
Розмір:  42,6 КБ
ID:	1586629

    Слов’янськ, Саур-Могила, Іловайськ. Василь Ковальчук пройшов найстрашніші бої цієї війни. Привітний і ввічливий, зі сталевою, як мені здалося, витримкою і гострим почуттям справедливості він ділився спогадами про ті страшні і ще зовсім свіжі миті війни, що триває.

    Я народився у місті Славута на Хмельниччині. До армії раніше не мав ніякого стосунку, хоча колись давно відслужив. Спортом усе життя займаюся, маю приватний бізнес.
    Але після того, як відстояв Майдан, у березні я особливо не вагався і пішов добровольцем у Нацгвардію.
    Ще на полігоні я познайомився з Іваном Журавльовим, який став мені товаришем. На схід ми поїхали в травні. І були разом до того моменту, коли він потрапив у полон під Саур-Могилою. ( Нещодавно Івана було звільнено з полону, зараз він у лікарні, - Ред.) Тепер я можу розповісти - ми обоє були снайперами-розвідниками у 2-му батальйоні оперативного призначення.
    Слов'янськ
    Напередодні того, як із Слов' янськ а відійшли колони бойовиків, ми з Іваном були у розвідці, обходили місто. Іван пішов у цивільному одязі, і поки бойовики пакували речі, у них з-під носа зняв з міськради прапор Росії, приніс його.
    Я був одним з трьох, хто мали честь підняти Державний прапор над містом. Коли підіймалися на дах, взяли з собою заарештованого місцевого міліціонера. Я був переконаний, що він повинен знати заміновані місця.
    А прапор ми підписали маркером. Що це Другий батальйон Нацгвардії. Але коли приїхав генерал, його довелося приспустити і підняти ще раз. Потім ми дізналися - за взяття Слов'янська нас з Іваном було представлено до державних нагород. Але відтоді минуло багато часу, а нам досі нічого не вручили.
    Через деякий час наш батальйон розформували і об'єднали з Першим батальйоном, замінивши все керівництво. А ми з Іваном вирішили з Нацгвардії перейти в Збройні Сили. Це вимагало офіційної процедури - тож ми пішли у військкомат у звільненому нами Слов'янську і там призвалися в армію.
    Саур-Могила
    Одного дня у серпні нам наказали вирушати на підкріплення наших підрозділів в районі Саур-Могили. Нас було чоловік 30, військові з різних підрозділів Збройних сил. Як з'ясувалося згодом, бойовий досвід мали одиниці. Нас не дуже хотіли везти до місця призначення, бо дуже там гаряче. Керував операцією по утриманню Саур-Могили полковник І., назву його так. Зараз він у госпіталі з важким пораненням. Нам поставили завдання утримувати висоту 2-3 доби. Ця висота мала стратегічне значення. Вороги зазнали великих втрат і на далі в них не виникало бажання використовувати живу силу. Нас цілодобово обстрілювали з важкої артилерії. "Гради" летіли з однієї точки, чітко з Росії. Коли не було артобстрілу, вперед йшли танки Ми вдало відбивали штурми. Під муром, що там був, ми рили окопи, щоб хоч якось сховатись. Росіяни через безпілотники постійно спостерігали за нами і розстрілювали стіни танками. Коли починала працювати артилерія, ми ховалися під муром, а коли обстрілювали з танків, нам потрібно було під снарядами перебігти в інший окоп. На кожного мало бути по 2 окопи: танковий і артилерійський. На другу добу сильно контузило Івана.
    У корегувальників вогню, що приїхали з нами, обладнання виявилося зламаним. І ми по мапах корегували вогонь нашої артилерії, переказуючи дані по мобільному телефону.
    Через два дні корегувальники взагалі поїхали, бо розуміли, що там немає чого робити. Петрівці героїчно здали. А про нас забули. Казали, що до нас не можна дістатись. А мені здається, що бажання не було. Наша група давала координати, по них ніхто не відпрацьовував. В нас була тільки стрілецька зброя, і не зрозуміло з якою метою ми там знаходились, бо користі з нас вже не було. Ми просто випробовували долю. Вже десь добу на третю ми бачили на власні очі, як почали входити російські війська, голова їхніх колон стояла в Сніжному, а хвіст - в Росії. Наша артилерія намагалась, але не могла з ними впоратися. Виявилось, що ми вже були оточені. Напередодні був наказ про нашу евакуацію: до нас прийшла одна автівка, здається, від артилерії, що мала нас забрати. Але полковник відправив цією машиною лише поранених, нам про цю машину не сказав взагалі.
    Згори було дуже чудово видно, як російська артилерія активно знищувала українську. До нас ще раз намагалися прорватися близько ста чоловік відчайдух. Мета була або нас підсилити, або зробити якийсь коридорчик. Але на моїх очах з двох напрямків їх відігнали, без усіляких шансів. На 4-5 добу я зі штабу отримав підтвердження, що ми в глибокому оточенні, близько 50 кілометрів в тилу ворога. Я просив штаб надати наказ на вихід групи, у відповідь прозвучало, що наказ вже було віддано. Але, зі слів полковника, наказу не було. Я намагався поговорити з ним, що за людей потрібно відповідати, їх потрібно виводити. У командира почалася паніка, очі бігали, він поводився неадекватно. Щоразу він відповідав, що наказу відходити немає. У той момент мені стало по-справжньому страшно, я зрозумів, куди потрапив.
    Хлопці були страшенно втомлені, бо під обстрілами не спали сьому добу. Ми сиділи без води і з одним тепловізором, у якого от-от мали закінчитися батарейки.
    (Тим що в нас з Іваном був тепловізор, єдиний на всю групу, ми дуже вдячні волонтерам "Народного тилу".) У нас залишалися вже не дні, а години. На той момент в оточенні були вже не тільки ми, а тисячі наших солдатів під Іловайськом. І про нас просто забули.
    Я все ще намагався підняти якусь шуміху, щоб дали нам наказ відійти. Та замість того до нас послали загін з 17 бійців. Зі слів полковника, це був крутий спецназ.
    До нас знову прорвалася машина і хлопцям, що були в ній, ми віддали поранених, у тому числі і Івана. У нього контузія прогресувала, а у нас не було ліків, які знімають набряк мозку. Іван мене просив: або виведи мене, або застрель. Хлопці на машині вирішили повернутися тією ж дорогою, якою добиралися до нас. І їх розстріляли. Нам передзвонив один з бійців, який був у тій машині, йому вдалося врятувався. Він сказав, що розстріляли усіх. Але на третю добу я дізнався, що Іван знаходиться у полоні в "ДНР".
    24-го числа, так і не дочекавшись наказу, ми прийняли рішення залишити позицію. Я виводив хлопців, тому що ніхто не знав, як звідси виходити.
    Ми мали врятувати життя і принести якусь користь на фронті, а не просто стояти живою мішенню
    военнослужащий ковальчук
    Полковник кричав, що ми все одно маємо залишитись, що за нами прилетить вночі вертоліт, але то було просто смішно. Спочатку пішла група з 6 чоловік, а потім через 2 години з 14, з полковником у тому числі. Ми розминулися з отими 17 хлопцями, що вже третю добу знаходились десь у лісі. Виявляється, що дехто з них піднявся на гору, коли нас там вже не було. Я просив зупинити їх, відігнати назад. Бо виявилось, що з тих 17 чоловік більшість не мали ніякого досвіду і вперше взяли зброю до рук.
    Ми йшли по мапі 80-x рок ів. Від водойми до водойми. Інколи підходили, а річки на тому місці вже не було. Коли пив воду з тих річок, здавалося, що кращої води і не пив ніколи у житті. Їли те, що знаходили по дорозі: качани або соняшники. Рухались переважно вночі, протягом 3 діб. Хлопці сильно понатирали ноги, але я змушував їх іти далі. Час від часу я відходив від групи, вмикав мобільний телефон і виходив на зв'язок з командуванням. Вони давали нам точку евакуації, яка змінювалася кожної години, бо фронт відступав.
    Іловайськ
    Коли ми дійшли до Многопілля, нам надійшла команда приєднатися до оточеного гарнізону під Іловайськом. Порівняно з Саур-Могилою там для нас був курорт.
    В них була вода, хоча запаси харчування були десь на межі. Вони мали 2 танки. Один з яких віджали у росіян. Правда на ці два танки був лише один екіпаж. Коли хлопці дізналися хто ми і звідки вийшли, то в них дух піднявся.
    Наступної доби пішли розмови про коридор в обмін на полонених. Але Росія виставила ще один ультиматум. Вони хотіли, щоб ми залишили зброю і техніку. Мені ця ідея не подобалась. Напередодні вже було перемир'я на кілька годин, для того, щоб вивезти поранених і вбитих. Росіяни їх не випустили, обстріляли. І це вже мало бути сигналом, що їм не можна довіряти.
    Нас підняли о 5-й ранку, щоб ми виїжджали. Колона була величезна. Більшість їхали на звичайних автівках. Ми знайшли КАМАЗ з металевим кузовом. Загрузились туди усім підрозділом. Цей кузов врятував нам життя. Хлопці вже подумки були вдома. Деякі спали, відклавши автомати вбік. Рухались начебто вільно, але вороги вже потроху з боків починали пострілювати, нібито знущаючись. А через кілька кілометрів почався справжній обстріл, міни почали летіти прямо в машини. Розстрілювали з лісосмуг. Ми спустились в якусь долину. Там декілька хатинок стояло порожніх, відірваних від села. З обох боків поля.
    Ми всі голосно кричали: "КОРИДОР, КОРИДОР!!! Не стріляти!!!" Ніхто з нас не був готовий до нападу
    На початку бою нашого полковника важко поранили в потилицю. Нам вдалося відійти з дороги і зайняти оборону навколо якогось розваленого старенького будиночку. Біля нього був підвал, в який ми занесли поранених. Закріпитись там не було де. Набої всі залишились в машинах, а вони практично всі були спалені. Це був справжній хаос. Ні командирів, нікого. Не було зрозуміло, де інші війська. Ми просто розсипались хто куди. Між тими хатами, з кущів ми і відстрілювались протягом 4-5 годин. Намагалися навіть перемовини з ними вести, щоб вони все ж зробили обіцяний коридор. Бо в нас їхні полонені були, але вони спокійно розстріляли наші машини з їхніми бійцями. Поранені кричали про допомогу, їх було дуже багато. Вбитих взагалі було незрозуміло скільки. Поле було всіяне тілами, колона стояла мертва.
    Десь під вечір у хлопців закінчилися набої і вони почали здаватися в полон. А для мене полон був неприпустимий, зважаючи на Майдан і військову специфікацію ( розвідник, снайпер. - Ред.) Я виходив сам, нікого вже не брав з собою, бо це був ризик неймовірний, ми були оточені. З того периметру я просто виповзав. Спочатку метрів на двісті відповз, знайшов таке місце з високою травою, де можна трішки перечекати. Сил було в мене мало, але коли побачив що за спиною горить трава, я проповз ще метрів триста, знайшов безпечне місце, там дочекався темряви. Вранці добрався до селища, там на околиці схоронився.
    Від місцевих почув історію про те, що в кінці села був блокпост з нашими хлопцями, коли їх накрило артилерією, загиблих просто танками закатали, і все.
    Літня бабуся розповідала і плакала. Казала, що навіть німці так не робили.
    На той момент в мене не залишилось навіть карти. Я знайшов трохи води і харчів, свій одяг сховав, знайшов цивільний, вивалявся і прикинувся бомжем. А за наступну добу пройшов ще десь тридцять кілометрів. А ще через дві доби мене забрали з точки евакуації. Так пощастило небагатьом. Мало хто зміг вийти так само, пішки. З нашого підрозділу ніхто не вийшов. Хто в полоні, а хто зник безвісти.
    Наші хлопці чули розмови командування про те, що ми маємо прориватися з боєм, тільки нас забули про це попередити - і ми просто поїхали "на убой". Хто тепер відповідальний за жертви? За сотні загиблих героїв під Іловайськом?

    Мене обурює той факт, що держава за місяць не знайшла винних у цій трагедії. Не відсторонений жодний з офіцерів вищого рангу, які відповідали за безталанну операцію "зелений коридор". Помилки під час проведення так званої "АТО" мають системний характер, що дає мені право стрверджувати про крайню деградацію та непрофесійність командування або, навіть, про зраду військовій присязі. Не так страшний той зовнішній ворог, якого ми навчилися успішно бити. Справжню загрозу державі несе ворог внутрішній - зрадники та непрофесіонали.
    Щоночі я воюю, зрозуміло, що потрібно якось спати, але я воюю. Це нормальний синдром.
    Після всіх цих подій тримаю зв'язок з хлопцями з різних підрозділів. Дружини стоваришувались, усі вони щодня молились і вимолили нас. На жаль, не всіх.
    Нам чітко зрозуміло, хто є ворог. І де ми будемо його зупиняти, там він і зупиниться. Але зупиняти треба адекватно. Ця війна - війна з Росією з першого ж дня, що досі не було визнано.
    Мрію я, звісно, про мир. Пам' ятаю, як батьки наші збиралися за столами, коли я був маленький, і в них був тост "за мир", мені тоді це було якось дивно. Бо ми виросли і до цих пір не знали що це таке - війна.
    Найбільше моє переконання, що війни відбуваються від духовної і розумової бідності.
    Источник: http://censor.net.ua/r304896

  3. #43

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    19-летний "айдаровец" Василий Пелыш вернулся из плена: террористы отрезали парню руку за татуировку "Слава Украине".


  4. #44
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 371

    Типово

    "Я СЛОЖИЛ СВОЮ НОГУ В РЮКЗАК И ПРОДОЛЖИЛ БОЙ"

    Доброволец из Черновцов Сергей Козак уже долгое время находится в госпитале. Приживется ли его левая нога, которую пришили киевские хирурги, покажет только время.

    Я не мог оставаться равнодушным - потому и пошел воевать.

    У меня как раз жена рожала второго ребенка 23-го марта. Принял роды в больнице, увидел, что все нормально. А 25-го марта я уехал на полигон.
    В армии нас когда-то учили, что все, чего не хватает, солдат должен найти себе сам. Хотя это было давно, но могу сказать, что там нас раз и на всю жизнь подготовили.
    Может быть, поэтому, когда увидел войну, воспринял ее нормально. А, может быть, я просто такой человек.
    Меня отправили в 95-ю бригаду, во второй батальон. Мы воевали в группе оперативного реагирования. Нашей задачей были конвои. Иногда нужно было выводить какую-то группу разведки, которая попала в окружение. Самые первые жертвы в зоне АТО были из нашей роты и минометной батареи.
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  520x779.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  37,1 КБ
ID:	1587572
    Ранение получил, когда попали в засаду, возвращаясь из Славянска. В селе Долина. Засада была довольно профессиональная, продуманная. Но так уж вышло, что мы тоже умеем все продумать. Когда я заметил, что целятся в нас, начал стрелять. Пулемет у нас был направлен в другую сторону, а времени его разворачивать не было. Первым прицельным и удачным выстрелом противника из РПГ-26 пробило броню и оторвало ногу мне и водителю. После чего мы еще 20 минут продолжали вести бой. Я стоял на сиденье лицом в сторону выстрелов, опирался в большей степени на правую ногу и думал, что она обожженная. Левую просто не чувствовал. Присел, чтоб достать очередной магазин. Когда поднимался, понял что с левой ногой что-то не так, потому что не могу на нее стать. Но встал и продолжил бой. Когда закончили, посветил на ногу, увидел, что она уже зажгутована кем-то из парней, а нижняя часть лежит сбоку, держится только на куске кожи. Подумал "слава Богу, что не правую".

    Попросил у ребят, чтоб они нашли мой рюкзачок. Засунул ногу туда и привязал ко второй части выше колена.

    Чисто инстинктивно подумал, что кину в рюкзак, а там разберутся, что с ней сделать. Меня накололи буторфанолом. Потом перезвонил командиру роты, сообщил о том, что мы попали в засаду. Сообщил про место дислокации и о том, что нам удалось отбиться.
    Пришивали мне ногу в Харькове врачи из киевского госпиталя. Они-то и решили, что нога имеет право на жизнь. Вот пока как-то и живет. Когда привезли в Киев, думали, что придется все же отрезать. Несмотря на то, что операции были каждый день, хирурги - молодцы, боролись, чтоб ее спасти. Смеюсь теперь, что они пришивают непришиваемое… Хотя прогнозов и сейчас нет никаких, потому что там только один рабочий сосуд. Предстоят еще операции, и никто не знает, как она отреагирует.
    Ножка теперь у меня - сепаратистка, хотя за рулем езжу. Вот в Житомир ездил проводить нашу 95-ую бригаду, и на могилу к старшему лейтенанту Виталику. Он погиб одним из первых.

    На войне некогда ловить впечатления. Впечатлений получаю гораздо больше в госпитале, когда вижу двадцатилетних искалеченных ребят.

    За них мне страшно, а за себя бояться не получается. Тяжело, когда их, пацанов молодых, убивают, или когда они остаются калеками. А ведь там, на востоке, их еще очень много осталось. Переживаю. Хочу, чтоб они все оттуда вернулись побыстрее и целыми.

    Солдаты - все разные. Есть такие, кому действительно страшно, а есть и такие, которые во время перестрелки анекдоты рассказывали. Я, когда это увидел, сначала подумал, что у людей истерика, потому что катаются по земле, а это они от смеха.

    Текст и фото: Вика Ясинская, Источник: http://censor.net.ua/r305131

  5. #45

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    Руфер Mustang нагороджений Аваковим і готовий до нових подвигів.

    Україна не видасть російському інтерполу Mustang Wanted, який розфарбував у синьо-жовтий колір зірку на московській висотці.
    Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міністр МВС України Арсен Аваков.
    «Прийшов запит з російського інтерполу. Вимушені відмовити і відкрити секретну інформацію. Mustang Wanted повернувся в Україну і за зразкове виконання завдання - нагороджений іменною зброєю!
    Також він звернувся до МВС Росії, щоб ті не витрачали час і не писали нам листа щодо Mustang. «Просто бережіть колір кремлівських зірок», - заявив Аваков.

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  BzBz7IzCQAA7FOR.jpg
Переглядів: 68
Розмір:  32,7 КБ
ID:	1588047

    У свою чергу радник міністра МВС Антон Геращенко у себе у Фесбук написав: «Мене в деталі не посвячували, але говорять, що Мустанг під час виконання останнього завдання проїхав усю Росію від Москви до Владивостока у футболці із зображенням Степана Бандери, і у нього ніхто не перевірив документів. Так, дивишся, Мустанг пофарбує у кольори Українського прапора Мавзолей, а ніхто й не помітить!» - написав Геращенко.

    http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ruf...v_foto_1978092

  6. #46
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 371

    Типово

    Вахтанг Кикабидзе: Путин — «политик черной силы»

    Народный артист Грузии Вахтанг Кикабидзе в интервью украинскому порталу «Сегодня» назвал президента России Владимира Путина «политиком черной силы», сообщает телеканал «Дождь».



    «Этому человеку я могу сказать, что он политик черной силы. И пока он со своими амбициями будет жить, он все время будет угрожать каким-то странам, системам. Он — захватчик», — сказал Кикабидзе в ответ на вопрос о том, что он сказал бы Путину, если бы имел возможность.

    Артист отметил, что участвовал бы в спецоперации на востоке Украины на стороне Киева, если бы был молодым. При этом он подчеркнул, что вражда между двумя братскими народами бесчеловечна и недопустима.

    Кроме того, Кикабидзе сообщил о своих планах провести в Киеве благотворительный вечер в память о «Небесной сотне».

    «Я всегда готов выступить в Киеве. Для всех патриотов вашей страны, и хочу это сделать именно на Майдане Незалежности. У меня уже готова сольная программа, причем я хочу приехать не только в Киев, но и во многие другие города вашей страны. Только, увы, пока не позволяет здоровье», — рассказал артист.

  7. #47

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    Українські військові розповіли на камеру про будні одного з блокпостів.


  8. #48

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово



    Stream Hugh Jass
    4 години тому

    А рюсских асвабадітєлєй встречают либо ритуальные услуги, либо дома ночью агенты ФСБ - убирать свидетелей.

  9. #49

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», що на о. Хортиця, віднині підсвітлений вогнями кольорів національного прапора України.

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0594_новый-размер.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  112,5 КБ
ID:	1589043

    http://www.ukrinform.ua/ukr/news/zap...i_foto_1978395
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0673_новый-размер-572x381.jpg
Переглядів: 33
Розмір:  19,2 КБ
ID:	1589044  

  10. #50

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    Чеченцы в Украине: мы выполняем свой долг перед народом Украины


  11. #51

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    Отсутствие официального статуса у воинских подразделений "Правого сектора" - это позор для государства, - журналист

    "Когда в сентябре в Донецком аэропорту было совсем тяжело, и казалось. еще один штурм, и оборону сомнут, в окруженный аэропорт пришло подразделение "Правого сектора", именно в тот момент, когда 3-му кировоградскому полку спецназ и 93-й днепропетровской бригаде помощь была нужна острее всего.

    "Правосеки" редко попадают в плен - раненых добивают на месте. И те парни, которые пришли в аэропорт на помощь - это просто отчаянные и настоящие герои.
    Не являюсь сторонником "Правого сектора", но считаю необходимым сказать: отсутствие официального статуса у воинских подразделений "ПС" - это позор для государства. Позор, что настоящие бойцы не признаны участниками АТО, не имеют социальных льгот. Они этого не требуют - но то, что само государство им это не обеспечивает, дискредитирует украинскую власть. Они не ангелы - в "ПС" тоже полно всяких проходимцев - а где их сейчас нет? Там тоже есть приспособленцы, их нельзя идеализировать. Но те, кто идет в пекло на передовую - железные люди. Они не собираются оставлять аэропорт. Они четко выполняют команды опытных командиров 3-го кировоградского полка спецназ.
    Не следует переоценивать значение "ПС" на фронте - у них небольшая сравнительно численность, у них ограниченные боевые возможности. Но они единственные кто воюет без каких-либо прав и статусов, и это надо побыстрей урегулировать. И инициатива здесь должна исходить от государства.
    "ПС" должны быть оформлены как воинская часть в составе Министерства обороны, еще один отдельный батальон или полк. Со своим уставом - пусть сами напишут. Мне очень нравится форма обращения у "правосеков": "Друже". Я считаю, что в новой украинской армии генерал должен обращаться к рядовому именно так. Думаю, это самая теплая и самая правильная форма обращения на войне между военнослужащими.


    И еще: Ярош сорвал свои предвыборные встречи на мажоритарном округе. Позвонил ночью начальнику штаба, сказал: "Друже, я їду до хлопців в Пєскі, їм потрібна допомога. Вибачься перед людьми, попрохай, щоб хтось замість мене з ними поговорив". И он там - его округ в Днепропетровской области, где он баллотируется находится в каких-то ста километрах от аэропорта.
    Источник: http://censor.net.ua/n305836

  12. #52
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 371

    Типово

    На мой взгляд, хорошая статья о замечательном человеке, приведу некоторые цитаты.

    http://litsa.com.ua/show/a/17195

    Как волонтёр Татьяна Рычкова командует фронтом

    Вкратце её история такова. Когда в воздухе запахло войной с Россией, её муж, днепропетровский предприниматель Вадим Рычков, ушёл в армию добровольцем. Стал начальником связи в 25-й парашютно-десантной бригаде, попал в часть на границе с Крымом. На Тане осталась пекарня и 11-летний сын Тимур. Однажды Таня напекла пирожков, надела красную кепку, села в свой Fiat doblo и поехала проведывать мужа.

    "Увидела, какие они голые-босые, как одежду на полу стирают и батарею раскручивают, чтобы помыться. Метнулась туда-сюда, купила на третий батальон спальников", — кажется, она до сих пор не может отойти от того первого шока. Экипировать всех бойцов и сразу не получилось: "Их же до хрена! Деньги сразу закончились". Дальше события развивались в ускоренном темпе....




    ...
    Таня Рычкова свой человек. В доску своей она становится сразу, с первого взгляда, ещё до момента знакомства, которое происходит так. Мы с волонтёром Иваном Звягиным в одном из лагерей украинских военных под Краматорском выгружаем из багажника последний ящик хирургических инструментов возле медицинской палатки и садимся в машину. В этот момент дверь со стороны пассажира, то есть с моей, распахивается. Я не сразу понимаю, что происходит: взмах ресниц, вопрос: "Вань, ты по списку всё взял? Тогда погнали в нашу роту". От лёгкого, но уверенного движения моё тело смещается таким образом, что ручник оказывается между ног. Таня — чёрная футболка, камуфляжные штаны — захлопывает дверь, суёт мне ладонь:
    — Таня.
    — Дима.
    ...
    ...
    Приехали: палатки, ангары, бэтээры. Выходим. На нас бежит голый по пояс десантник в камуфляжных штанах и берцах. Огромного роста детина размахивает руками и орёт:
    — Борисовна! Борисовна!
    Взмах ресниц: детина застывает как вкопанный.
    — Борисовна! Докладаю: беркута звонят, — протягивает ей мобилку.
    Таня прикладывает к уху трубку: "Алло! Слышишь? Связь плохая! На зачистке?.." И, прикрывая трубку ладонью, уходит в сторону палаток. Десантник продолжает стоять навытяжку.
    ...
    ...
    Два месяца назад СМИ облетела информация о том, что бойцы Нацгвардии, прибывшие по ротации из зоны АТО, пришли к Кабмину с вопросом: почему в их командировочных удостоверениях написано "Павлоград", в то время как они стояли под Славянском? Помнится, прибежал какой-то чиновник, всем пообещал статус участников боевых действий и убежал. Общественность восприняла этот казус как недоразумение. И вот, пожалуйста, получите-распишитесь: "Погиб в Херсонской области".
    — Наверное, это из-за режима секретности, — мудрствую я.
    Таня нервничает:
    — У семей погибших нет компенсации, чтоб ты понимал. Военные застрахованы на случай гибели во время войны. А у нас ведь нет войны, у нас ведь АТО.
    — Наверно, это из-за режима секретности, — повторяю я и закуриваю. — Но вы не переживайте, об этой проблеме писали, о ней знает Порошенко. Людей не бросят.
    — Уже бросают, — продолжает нервничать Таня.
    — Бросают, — кивает Вадим. — Сейчас вопрос не решают — не до того. А после войны и подавно никому до этого дела не будет.
    — Не бросят, — настаиваю я.
    — Спорим, — протягивает пять Таня.
    — Спорим, — говорю, — Вадим, разбей.
    Вадим разбивает.
    — Что-нибудь придумают, на законодательном уровне, — кажется, мой голос звучит не очень уверенно.
    — Дадут погибшим "героев труда"? — хмыкает Вадим и почему-то не улыбается собственной шутке.
    — Не знаю. Что-нибудь придумают.
    — Веришь в это? — Таня смотрит в глаза, и я вздрагиваю. — А я уже нет. После того, как ИЛ-76 сбили. Сорок девять наших ребят… Знаешь, кто их хоронил? Я.
    ...
    ...
    Стемнело. Бойцы выключили телевизор, начали расходиться. Один из них задумчиво поглядел на меня, кажется, хотел подойти, что-то сказать. Передумал. Таня, разминая в руках пакетик "колд флю", попросила ещё кипятку. Вадим взял кружку, ушёл. Танины глаза слезятся.
    — Тань, — говорю. — Ну как ты в таком состоянии поедешь?
    — Как обычно.
    — И опять же, одна…
    — Я всегда одна, так проще. Однажды ехала с волонтёром, так он у меня уписался на Красном Лимане: выскочил из машины и кричит: "Дальше не поеду!" И что мне с ним делать, на дороге бросать, в поле? Еле запихала в машину.
    ...
    Востаннє редагував KpoT: 14.10.2014 о 09:23

  13. #53
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 371

    Типово

    Опубликовано: 14 окт. 2014 г.
    Марш героїв. Іду на Ви! Київ 2014 року

  14. #54
    Аватар для Netta
    Реєстрація
    26 липень 2009
    Дописів
    7 141

    Типово

    http://www.1plus1.ua/video/horobri-s...-seriya-3.html

    Хоробрі серця. Солдатські матері. Серія - 3

    Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" присвячений людям, які виявили героїзм під час подій на сході України.

    "Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми та стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів та книжок здаються тривіальними.
    ps из передачи

    Речь идет о магнитно-резонансном оружии, которое применили 11 сентября под Д****ьцево в Донецкой области.

    Манюк также объяснила, что этот вид вооружения приводит к тому, что "разрывается все в голове".

  15. #55
    Аватар для Soldier_of_Fortune
    Реєстрація
    10 січень 2011
    Звідки Ви
    Україна, Бандерштадт
    Дописів
    3 924

    Типово


  16. #56
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 371

    Типово

    96-летний ветеран ВОВ получил посмертную награду внука, погибшего в АТО

    http://www.depo.ua/rus/life/96-letni...22082014191300


    В руках 96-летнего Ивана Залужного небольшая красная коробка с орденом «За мужество», которым посмертно наградили его 23-летнего внука
    В Киев из Запорожья Иван Аникеевич приехал вместе со своей дочерью, Галиной Ивановной, матерью погибшего солдата. Журналисты ДеПо встретились с ними на Соломенской площади.


    - Это война, там убивают, убили моего единственного внука Ванечку, - тяжело вздыхает Ветеран ВОВ. - Он погиб как Герой, защищая Украину, Родину. Я думал, что в следующем году вместе со своими побратимами по Великой Отечественной Войне буду праздновать 70 лет Великой Победы... А я хороню своего внука, которого убили внуки моих побратимов из России. Я не виню россиян. Это сделал один диктатор - Владимир Владимирович Путин.
    Внук украинского ветерана Иван Гутник-Залужный погиб в ночь с 9 на 10 августа. Солдат был в «секрете», а когда наемники пошли в наступление, открыл огонь, дав время перегруппироваться своему подразделению.

  17. #57

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    «Киборги» из 95й в лицах\1
    Первое, что шокирует при знакомстве с военными – это их человеческие качества.
    Вглядитесь в их лица.
    Это именно те, кто обломал планы Путина в Славянске. Кто не дал этой заразе пойти дальше. Именно для них мы с вами собирали ту, самую важную посылку.
    Они все живы, правда, очень устали. Парни воюют сейчас за аэропорт.
    Фотографии сделаны на сопредельных с аэропортом территориях.
    Потратьте немного времени – посмотрите в их лица. Особенно в глаза

    PS мы продолжаем собирать им деньги на дальнобойные винтовки и беспилотники. История с аэропортом продолжается. И бои там идут постоянно. А значит даже прямо сейчас. Время сейчас очень ценно, если у вас есть возможность помочь - время пришло
    https://www.facebook.com/backandalive

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1011587_381038108720299_2231268246349675341_n.jpg
Переглядів: 67
Розмір:  54,8 КБ
ID:	1596451 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1505189_381038138720296_5013750570701755649_n.jpg
Переглядів: 66
Розмір:  48,0 КБ
ID:	1596452 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1891194_381038058720304_8874369195770334659_n.jpg
Переглядів: 63
Розмір:  72,6 КБ
ID:	1596453 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1901925_381038002053643_3002354931352028156_n.jpg
Переглядів: 61
Розмір:  38,7 КБ
ID:	1596454
    Востаннє редагував Angelinn: 16.10.2014 о 12:51

  18. #58

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    «Киборги» из 95й в лицах\2

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1964872_381038092053634_9115346480069343595_n.jpg
Переглядів: 60
Розмір:  56,4 КБ
ID:	1596460 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10320540_381038102053633_3749251272990282424_n.jpg
Переглядів: 52
Розмір:  46,7 КБ
ID:	1596461 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10371488_381038015386975_1818827635002544962_n.jpg
Переглядів: 57
Розмір:  72,0 КБ
ID:	1596462 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10407690_381038168720293_6496061390395739908_n.jpg
Переглядів: 49
Розмір:  62,4 КБ
ID:	1596463

  19. #59

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 074

    Типово

    «Киборги» из 95й в лицах\3

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10511163_381038008720309_1241005514453656362_n.jpg
Переглядів: 55
Розмір:  40,2 КБ
ID:	1596467 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10541928_381038142053629_7166951409666696381_n.jpg
Переглядів: 54
Розмір:  82,4 КБ
ID:	1596468 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10620707_381038132053630_4760540185565926592_n.jpg
Переглядів: 55
Розмір:  43,8 КБ
ID:	1596469 Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  10649441_381038045386972_8817510355049082468_n.jpg
Переглядів: 60
Розмір:  57,4 КБ
ID:	1596470

  20. #60
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 371

    Типово

    Сюжет проекту Еспресо.TV "Хроніки війни з Артемом Шевченком" про те, як весело та ефективно тримають оборону донецького аеропорту "кіборги" під командуванням Позивного Маршала, офіцера 79-ої окремої аеромобільної бригади України, та які відеоролики він там записує і розміщує під вогнем у перервах між боями


Сторінка 3 з 10 ПершаПерша 12345678910 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті