Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 8 з 18 ПершаПерша 1234567891011121314151617 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 355, показано з 141 по 160.

Тема: Помощь семьям участников АТО

  1. #141
    Аватар для Капитоша
    Реєстрація
    24 січень 2008
    Звідки Ви
    центр
    Дописів
    4 042

    Типово

    Цитата Допис від Veselovskaya Переглянути допис
    Со справкой участника АТО можно на автобусе по области ездить бесплатно.
    Наш сегодня воспользовался этим: в кассе автовокзала предъявляешь справку и военный билет и выдают безкоштовний квиток
    Ребята уже несколько недель так ездят. Кто знает, что это за постановление?
    Касается ли это ж/д транспорта?
    Гугл не помог (
    на ж/д не распространяется.
    с автовокзала уехать можно бесплатно при наличии справки участника АТО.

  2. #142

    Реєстрація
    28 вересень 2011
    Дописів
    38

    Типово

    Цитата Допис від Veselovskaya Переглянути допис
    в смысле - один из трех?
    Узнавали за 2га.
    Казалось бы - село - гуляй не хочу! До города 160км.
    А все распаевали уже )))
    Предложили один вариант, но далеко.
    Сказали есть участки "пасовища", но им нужно изменить целевое назначение, на "ведення господарства" или как-то так.
    Кто сталкивался с земельными вопросами, знают сколько денег, времени и нервов нужно (((
    В смысле - 3 из 3. Это вам за паи на Комсомольской сказали? Или на Кирова?

  3. #143
    Аватар для Veselovskaya
    Реєстрація
    28 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    14 182

    Типово

    Цитата Допис від Natalika23 Переглянути допис
    В смысле - 3 из 3. Это вам за паи на Комсомольской сказали? Или на Кирова?
    про 3 участка впервые слышу, сколько читала разных постановлений 1 из 3.
    Это в сельсовете. Обращались по месту проживания

    Цитата Допис від Капитоша Переглянути допис
    на ж/д не распространяется.
    с автовокзала уехать можно бесплатно при наличии справки участника АТО.
    спасибо, так это постановление горсовета?

  4. #144

    Реєстрація
    28 вересень 2011
    Дописів
    38

    Типово

    Цитата Допис від Veselovskaya Переглянути допис
    про 3 участка впервые слышу, сколько читала разных постановлений 1 из 3.
    Это в сельсовете. Обращались по месту проживания


    спасибо, так это постановление горсовета?
    Участка положено 3, тем кто из города - это точно, т.к. занимаюсь сейчас бумажками всеми. А вот на счет области не знаю, хотя думаю, что тоже

  5. #145

    Реєстрація
    28 вересень 2011
    Дописів
    38

    Типово

    Цитата Допис від Natalika23 Переглянути допис
    Участка положено 3, тем кто из города - это точно, т.к. занимаюсь сейчас бумажками всеми. А вот на счет области не знаю, хотя думаю, что тоже
    Есть центр, который занимается именно вопросами земли для АТО

  6. #146
    Радость года 2008 Аватар для Руся
    Реєстрація
    28 листопад 2005
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 532

    Типово

    Цитата Допис від Natalika23 Переглянути допис
    Есть центр, который занимается именно вопросами земли для АТО
    А где он находится? А то в октябре муж на 2 дня приезжал, ходил на Комсомольскую, с ним мило побеседовали, но толком ничем не помогли, а в ноябре его сослуживца уже куда-то в другое место гоняли (именно гоняли, не церемонились), но я так и не поняла куда и что изменилось. И чем именно этот центр занимается? Дают точную информацию по участкам? Просто нет возможности ездить по разным населенным пунктам с поклонами: а нет ли у вас для нас участочка?
    Лучше сожалеть о том, что было, чем о том, что могло бы быть. А лучше не сожалеть ни о чем!

  7. #147

  8. #148
    Аватар для Капитоша
    Реєстрація
    24 січень 2008
    Звідки Ви
    центр
    Дописів
    4 042

    Типово

    Цитата Допис від Veselovskaya Переглянути допис
    спасибо, так это постановление горсовета?
    не в курсе.попробую уточнить.
    Мы так отправляем парней из госпиталя домой .. Если можете наберите автовокзал и спросите.

  9. #149
    Аватар для Птаха
    Реєстрація
    21 жовтень 2012
    Звідки Ви
    Левобережный-2, 067 184 09 53
    Дописів
    748

    Типово

    Цитата Допис від Капитоша Переглянути допис
    на ж/д не распространяется.
    с автовокзала уехать можно бесплатно при наличии справки участника АТО.
    Ж/д транспортом можно воспользоваться 2 раза в год бесплатно.

  10. #150
    Аватар для Капитоша
    Реєстрація
    24 січень 2008
    Звідки Ви
    центр
    Дописів
    4 042

    Типово

    Цитата Допис від Птаха Переглянути допис
    Ж/д транспортом можно воспользоваться 2 раза в год бесплатно.
    чего ж они в кассе отнекивались. будем узнавать. спасибо!

  11. #151
    Радость года 2008 Аватар для Руся
    Реєстрація
    28 листопад 2005
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    3 532

    Типово

    Цитата Допис від Птаха Переглянути допис
    Ж/д транспортом можно воспользоваться 2 раза в год бесплатно.
    Скорей всего это после того как получат участика боевых действий, а не просто справку об участии в АТО.

    Сегодня в садике вручили билеты в цирк, неожиданно, даже какой-то момент было приятно. Только не компенсикует это ребенку отсутствие папы
    Лучше сожалеть о том, что было, чем о том, что могло бы быть. А лучше не сожалеть ни о чем!

  12. #152

    Реєстрація
    28 вересень 2011
    Дописів
    38

    Типово

    Цитата Допис від Руся Переглянути допис
    А где он находится? А то в октябре муж на 2 дня приезжал, ходил на Комсомольскую, с ним мило побеседовали, но толком ничем не помогли, а в ноябре его сослуживца уже куда-то в другое место гоняли (именно гоняли, не церемонились), но я так и не поняла куда и что изменилось. И чем именно этот центр занимается? Дают точную информацию по участкам? Просто нет возможности ездить по разным населенным пунктам с поклонами: а нет ли у вас для нас участочка?
    На Комсомольской - это земельное чего-то там... городское. Я брала их измором, по другому никак, там подавались бумаги на садовое общество. Вся документация сползается на Кирова 2, это единственное место, где мне все толково объяснили, и помогли сдвинуть с места паи. Я так понимаю, что информацией об участке под застройку они тоже владеют. Но выбрать его можно на Карла Маркса 75а, вроде бы. Точно не скажу, т.к. муж успел с этим решить до уезда, но могу узнать.

  13. #153

    Реєстрація
    28 вересень 2011
    Дописів
    38

    Типово

    Цитата Допис від Руся Переглянути допис
    Скорей всего это после того как получат участика боевых действий, а не просто справку об участии в АТО.

    Сегодня в садике вручили билеты в цирк, неожиданно, даже какой-то момент было приятно. Только не компенсикует это ребенку отсутствие папы
    Справка справке рознь. Если в справке прописан указ СБУ, то, думаю, можно и без удостоверения.

    Нам тоже сегодня дали билеты. Только я так и не поняла, с чьих начал они, ведь военкоматы уже раздали другие. Лучше бы мужиков на НГ домой отпустили, и забыли про них!

  14. #154

    Реєстрація
    23 листопад 2010
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    637

    Типово

    Вот только увидела информацию, не знаю может поздно.

    Днепропетровским детям воинов АТО предлагают отдохнуть в Карпатах:

    http://www.056.ua/news/706406

  15. #155

    Реєстрація
    26 серпень 2013
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    2 817

    Типово

    Текст звернення до банку, для тих солдат, які маючи кредити, нікому із членів сім'ї не встигли повідомити про це, або приховували цей факт, та не встигли повідомити банки про те, що знаходяться в зоні АТО, а банки продовжують нараховувати відсотки та накладати штрафні санкції!

    До кого (назва Банку)
    юридична адреса (місцезнаходження банку)

    Копія для відома: Управління національного банку України
    в області
    юридична адреса (місцезнаходження банку)

    Копія: якого міста прокуратура з нагляду за дотриманням законів у воєнній сфері
    юридична адреса (місцезнаходження банку)

    П.І.Б. учасника АТО
    фактична адреса (місця реєстрації проживання)


    З число, місяць, року і по сьогоднішній час, я користуюся кредитною карткою .... банку - «Універсальна» ("ГОЛД"), яку отримав у відділенні .....банку (по юридичній адресі) на підставі заповненої заяви про отримання такої карточки.

    На сьогоднішній день мені стало відомо про те, що станом на ____ 2014 року, у мене виникла заборгованість по відсотках, яка нараховується з _____ 2014 року і по сьогоднішній час.

    Ставлю ...... банк» до відома, що з _____ 2014 року я, згідно Указу Президента України від 21.07.2014 року № 607/2014 «Про часткову мобілізацію» був призваний на військову службу під час часткової мобілізації в особливий період (довідка _____________ РВК від _______2014 року № 32____ – оригінал додається).

    З ______ 2014 року і по теперішній час, я приймаю участь в зоні антитерористичної операції в складі військової частини п/п № В_____ (довідка ________ РВК від _____ 2014 року № 3_____ – оригінал додається).

    Відповідно до ч. 15 ст. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов’язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

    Також, 11.09.2014 р.Національний банк України своїм листом від 02.09.2014 р.№ 18-112/48620 роз’яснив всім банкам України, що для звільнення від нарахування відсотків, штрафів і пені за користування кредитами, мобілізованіпозичальникиповиннінадати банку перелік документів, який був встановлений Міноборони України (такі документи мною додаються).

    Крім того, відсоткова ставка за користування кредитним лімітом становила спочатку 2,5% на місяць по кредитним операціям до _____ 2014 року, а ______ 2014 року була піднята Банком в односторонньому порядку до 2,9 %!

    Відповідно до ч.1 ст.1054 ЦК України,за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти.

    Щодо форми договору, то такий згідно ч.1 ст. 639 ЦК України може бути укладений у будь-якій формі, якщо вимоги щодо форми договору не встановлені законом. В свою чергу я уклав правочин у формі підписаної заяви про надання мені банківської послуги у виді видачі банківської пластикової картки «Універсальна» з кредитним лімітом на певну суму під фіксовану відсоткову ставку. Більше, як основних так і додаткових угод не укладав.

    Згідно ч. 3 ст. 10561 ЦК України, фіксована процентна ставка є незмінною протягом усього строку кредитного договору. Встановлений договором розмір фіксованої процентної ставки не може бути збільшено банком в односторонньому порядку. Умова договору щодо права банку змінювати розмір фіксованої процентної ставки в односторонньому порядку є нікчемною.

    У разі продовження вчинення дій ______ банком в частині нараховування процентів всупереч ч. 15 с. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», а також незаконного підняття відсоткової ставки всупереч ч. 3 ст. 10561 ЦК України та, не перерахування заборгованості по первинній відсотковій ставці, залишаю за собою право звернутися до............ прокуратури з нагляду за дотриманням законів у воєнній сфері, а також і до Національного банку України з відповідними скаргами, а також припиню відносини з банком в односторонньому порядку. Також за мною у майбутньому залишається право звернутися до суду з відповідним позовом про стягнення з _____банку зайве виплачених сум.

    Враховуючи вищенаведене,

    1. Прошу _____ банк прийняти до розгляду дане звернення, додані до нього документи та припинити на підставі ч. 15 с. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» нараховування відсотків за користування кредитним лімітом, а також скасувати суми заборгованості починаючи з 01.09.2014 року, які були нараховані в порушення вищевказаної норми Закону.

    2. Прошу в подальшому дотримуватись вимог ч. 3 ст. 10561 ЦК України, перерахувати заборгованість, що була нарахована за відсотковою ставкою 2,9 %, яка була піднята Банком в односторонньому порядку 01.09.2014 року.

    3. Надати відповідь у встановлений Законом строк з обов’язковим наданням підтверджень виконання моїх законних вимог


    Додаток:


    1. Довідка _______ РВК № від ______ 2014 року № 3_____;

    2. Довідка _______ РВК від _____ 2014 року № 3_____;

    3. Копії паспортних даних – 1, 2,3,10,11 сторінки

    4. Копії військового квитка

    «____» січня 2015 року _______________ П.І.Б.

  16. #156
    Аватар для mosE
    Реєстрація
    06 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    2 210

    Типово

    Я не знаю, где разместить этот пост, надеюсь, подскажете.
    В это очень нелегкое для всех время особенно тяжело тем ребятам, которые, выйдя из госпиталя после ранения инвалидами, не видят для себя будущего. Я хочу помочь (по мере моих возможностей) тем, кто не собирается жить на инвалидную пенсию, но не знает, чем и где можно заработать.
    Мой Учебный центр готов обучить бесплатно работе оператора 1С 8.2 (главное - владеть компьютером как пользователь).
    Кто такой оператор 1С?
    Сейчас практически все предприятия перешли на работу в программе 1С 8.2 Бухгалтерия для Украины. Оператор 1С получает информацию и вводит ее в эту программу, - чтобы ею могли пользоваться другие сотрудники офиса. Работа связана с большими объемами информации, что требует высокой внимательности и усидчивости. Это приём заказов от клиентов, оформление их в 1С, работа с первичной документацией, контроль движения товара (документы прихода, отгрузки, списания, возврата товара).
    Я набираю группу из ребят, которые захотят освоить эту профессию. Это четыре занятия по два часа в дневное время – с 14.00 до 16.00. Начало – когда будет 4-6 человек. Записаться можно по телефону (указаны в подписи) или по SKYPE mos-ev-of
    Тем же, кто захочет освоить профессию бухгалтера (с «нуля» и до составления отчетов):
    Я могу предложить два места в утренней группе, бесплатно для участников и инвалидов АТО.

    Агенство Бухгалтерского Сопровождения,
    ул. Воскресенская (Ленина), 10 оф.212а
    Тел. 785-24-21; 099-765-16-57; 067-563-23-43

  17. #157
    Аватар для Юля Б.
    Реєстрація
    08 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    2 279

    Типово

    Цитата Допис від mosE Переглянути допис
    Я не знаю, где разместить этот пост, надеюсь, подскажете.
    В это очень нелегкое для всех время особенно тяжело тем ребятам, которые, выйдя из госпиталя после ранения инвалидами, не видят для себя будущего. Я хочу помочь (по мере моих возможностей) тем, кто не собирается жить на инвалидную пенсию, но не знает, чем и где можно заработать.
    Мой Учебный центр готов обучить бесплатно работе оператора 1С 8.2 (главное - владеть компьютером как пользователь).
    Кто такой оператор 1С?
    Сейчас практически все предприятия перешли на работу в программе 1С 8.2 Бухгалтерия для Украины. Оператор 1С получает информацию и вводит ее в эту программу, - чтобы ею могли пользоваться другие сотрудники офиса. Работа связана с большими объемами информации, что требует высокой внимательности и усидчивости. Это приём заказов от клиентов, оформление их в 1С, работа с первичной документацией, контроль движения товара (документы прихода, отгрузки, списания, возврата товара).
    Я набираю группу из ребят, которые захотят освоить эту профессию. Это четыре занятия по два часа в дневное время – с 14.00 до 16.00. Начало – когда будет 4-6 человек. Записаться можно по телефону (указаны в подписи) или по SKYPE mos-ev-of
    Тем же, кто захочет освоить профессию бухгалтера (с «нуля» и до составления отчетов):
    Я могу предложить два места в утренней группе, бесплатно для участников и инвалидов АТО.
    Доброе утро! Можно здесь разместить http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=359056

  18. #158
    Аватар для Leka_web
    Реєстрація
    25 липень 2007
    Звідки Ви
    Парус
    Дописів
    9 756

    Типово

    Девочки, незнаю куда написать, может тут будет полезна такая информация
    Отдам бесплатно мебель, много мебели, она вся советских времен но в хорошем состоянии
    вот такого плана
    Спальный гарнитур Болгария модель "Янтра" 1976г.
    1. Шкаф для платья и белья. Размеры 1750х645х2332
    2. Тумбочка прикроватная - 2 шт. Размеры 550х385х536
    3. Кровать (без матраса). Размер 1990х1728
    4. Тоалетный столик. Размер 910х385х536
    5. Банкетка. Размер 630х415х500
    левое отделение это полки и ящики, среднее и правое - планка для вешалок
    реальный цвет
    самовывоз с Чечеловки ( за Автовокзалом)
    еще есть сервант и журнальный столик советских времен, диван, обеденный стол, немного кухонной мебели, праздничный стол

  19. #159
    Аватар для Crow
    Реєстрація
    07 грудень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    3 293

    Типово

    Напевне, ця темя більше за все підійде і під моє оголошення.

    Загиблим в АТО ставимо гранітні пам`ятники. Пам`ятник вартістю до 8000 гривень безкоштовно, гранітні комплекси з 50% знижкою.
    Прохання для волонтерів, що спілкуються з родинами загиблих - донести до них цю інформацію. Як з`явиться зацікавленість, дам в особистих повідомленнях свої контакти.
    Починали з гранітного комплекса першому з Небесної сотні - Сергію Нігояну, гадали що цим і скінчиться. Нажаль, не скінчилось. На цей час нами вироблено і встановлено близько десятка пам`ятників і комплексів загиблим в АТО... Може трохи пізніше додам фото.

    Пи Си: з приводу Ґонти можна не писати - буду зв`язуватись з сім`єю в лютому.

  20. #160
    Аватар для Юля Б.
    Реєстрація
    08 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Левый берег
    Дописів
    2 279

    Типово

    Цитата Допис від Leka_web Переглянути допис
    Девочки, незнаю куда написать, может тут будет полезна такая информация
    Отдам бесплатно мебель, много мебели, она вся советских времен но в хорошем состоянии
    вот такого плана
    Спальный гарнитур Болгария модель "Янтра" 1976г.
    1. Шкаф для платья и белья. Размеры 1750х645х2332
    2. Тумбочка прикроватная - 2 шт. Размеры 550х385х536
    3. Кровать (без матраса). Размер 1990х1728
    4. Тоалетный столик. Размер 910х385х536
    5. Банкетка. Размер 630х415х500
    левое отделение это полки и ящики, среднее и правое - планка для вешалок
    реальный цвет
    самовывоз с Чечеловки ( за Автовокзалом)
    еще есть сервант и журнальный столик советских времен, диван, обеденный стол, немного кухонной мебели, праздничный стол
    Если из мамочек-жен никто не откликнется, можете предложить в теме госпиталя - там как-то мелькала просьба о мебели - тумбочки-столі.
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=359056

Сторінка 8 з 18 ПершаПерша 1234567891011121314151617 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті