Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 514 з 514 ПершаПерша ... 14414464504505506507508509510511512513514
Всього знайдено 10278, показано з 10 261 по 10 278.

Тема: Они с ума сошли.

  1. #10261
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    да пусть платит, жалко что ли. )
    ***

  2. #10262

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Парень кажись начал с полночи бухать и еще не закончил.
    Ну его на фиг быть таким запойным.

  3. #10263
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ні, не повинні. Всі заборгованності скасовані, там так і написано.
    спасибо.
    в общем то, я и не планировал.
    НО, почему за всю историю Украины такая ситуация вообще сложилась?
    впервые.
    кто в ней виноват?
    зелень или папередныкы?
    ясное же дело, шо Грося (читай, как Пеця).
    и, кстати, еще не факт, шо всю эту муйню отменят.
    зачем вообще было на ровном месте такую хрень кабмину творить?

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    читать и понимать, то не для зебилов. им надо ролик на ютубе запилить. красивый и пафосный.
    оставь свой яд при себе, а лучше сам ним подавись и отравись.

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Ну его на фиг быть таким запойным.
    и ты лучше за собой следи, а не за мной.

  4. #10264
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    а действительно. кто же виноват в том, что зебилы настолько тупы и безграмотны, что не в состоянии осмыслить текст, который сами же и несут в паблик? )
    ***

  5. #10265

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    Цитата Допис від Баркас Переглянути допис
    Пришла разнарядка старые темы поднимать?
    нещодавно 26 гостей на форумі було.. нова атака..
    пости нарощують... лазять по усіх темах..

  6. #10266
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Шкода, що закрили тему про руцкій мір, - нехай тоді буде тут. Дуже сильно написано.

    Володимир Романів
    4 д. ·
    Російська жінка ридала в транспорті і проклинала Україну. Загинув син в Україні - жінка ридала і проклинала Україну.
    Хтось зняв це відео і виклав.
    Відео викликало безмежний подив. От як це? Це ж як треба накопичити тупості в мізках, щоб проклинати не свою країну, яка забрала в тебе сина і послала на окупацію чужої країни. Не тих, в Кремлі, хто вирішив почати цю війну. А Україну.
    Потім пішло відео з опитуванням росіян, що вони думають про війну Росії в Україні. Там те ж саме. Звичайно, Україна у всьому винна, знищити, задавити, повернути в лоно, вбити всіх.
    Ця всенародна тупість дивує глядачів безмежно.
    Цей масовий порив до тупості.
    От як це?
    Я розкажу, як це...
    ... діло було у моїй молодості.
    Я працювала у заводському КБ. Наш відділ був чи не найпрогресивнішим у КБ, та й на всьому заводі. Прийшла група щойновипущеного студентства, буйство юності вирувало над двоповерховим будиночком, де базувався наш відділ. Курилка вибухала жартами, на нічні зміни стояла черга, на вихідних збирались і спільно відпочивали, потім колись це назовуть тімбілдінгом, а тоді всим просто було хороше разом.
    Буяла перебудова.
    Масовано виходили в журналах книги, ті, що донедавна лежали в столах, у найзабороненіших шухлядах. На суспільство валились Плахи і Білі шати, Діти Арбату та всі можливі редакції Майстра і Маргарити. Випуски книг ходили по руках, на них стояла черга.
    - Так он він який був, Радянський Союз... - гидливо кривились вчорашні комсомольці.
    У відділі навіть працював свій бандерівець і відтепер майже відкрито він розповідав що знав. Уважно слухали. Переходили до танків у Празі, ахали, потім робили вигляд, що давно про все знали. Знали, тримали в таємниці, обурювались на кухнях.
    Ще не було проголошено Незалежності України, але підгрунтя під схвальну зустріч самої ідеї готувалось і розквітало пишним цвітом в допитливих мізках тодішньої найпрогресивнішої молоді, ідеї незалежності від імперії виносились на прапор, та і саму імперію з її злочинними планами проклинав народ...
    ... аж тут хтось заговорив про Афганістан.
    Здавалося б, все зрозуміло. СРСР був там окупантом, я це й сказала. Нащо я це зробила?
    Вибухнуло одразу після моїй слів.
    - Вони вбивали наших мальчіків!
    - Вони там звірі, навіть кожна дитина й жінка!
    - А ти знаєш, як катували там наших полонених?
    - Та будь вони прокляті, там скільки наших мальчіків загинуло!
    - Їх треба було вбивати, всіх!
    стояв крик на весь найпрогресивніший відділ нашого прогресивного КБ. Злетіли Білі шати і десь забулись Діти Арбату, танки в Празі відійшли на задній план і починали здаватись не такими вже злочинними. Милі знайомі обличчя прогресивної молоді скаженіли, перекривлені гримасами люті, мої чудові колеги оточували мій стіл, той самий, який ще недавно вони оточували, записуючись в чергу на "Один день Івана Денисовича". Це виглядало таким схожим на масовий психоз, що і було психозом. І навіть наш кишеньковий бандерівець кричав і волав про вбити всіх афганців.
    - Але ж це ми прийшли на їхню землю. - казала я.
    - Але ж вони просто захищались від окупантів. - доводила я.
    - Але ж це наші мальчіки розстрілювали їхні селища і катували полонених.
    Марно.
    Слиною бризкали сучасні ліберальні люди, здіймали кулаки:
    - Вбити їх всіх! - лунало над таким досі мирним і дружнім колективом.
    Найпрогресивнішим колективом одного окремо взятого конструкторського бюро часів епохи перебудови...
    От і все.
    Після того я і зрозуміла, що мало читати хороші книги.
    Мало переглядати епоху людожерства і ставити їй нові оцінки, так красиво винесені на обкладинки журналів епохи перебудови. Мало виносити на прапор гасла відходу від імперських традицій.
    Нічого з цього не працює, аж доки не вичавиш людожера з самого себе. Людожера, вбитого тобі в душу цвяхами піонерства, закріпленого шурупами комсомолії, залитого клеєм байдужості до того, що відбувається в твоїй країні - начхати, все фігня, аби ти вижив сам і ще трохи назбирати, щоб купити отой ковьор і оту чеську стінку.
    Ніщо не розчинить той клейстер, доки ти не врішиш сам вичавити з себе людожера. Я давно не бачилась з тими своїми колегами, я вірю, що виховання суспільства не пройшло для них марно і людожерство з душ нарешті було вичавлене.
    Але я добре пам'ятаю ту давню спірку, коли попадали Білі шати з Дітей арбату, і виявилось, що це лише зовнішній лоск.
    А душі...
    Душі виховуються тільки часом і новими поколіннями.
    ... ридала вчора в російському тролейбусі тітка-людожерка, оплакувала смерть свого сина-людожера. Їхали пасажири-людожери, хтось змахував з щок людожерські сльози. Хтось знімав істерику людожерів.
    Всі проклинали Україну.
    Людожери завжди проклинають того, хто не дає себе зжерти.
    Нехай собі ридає тітка-людожерка. Що нам до тих сліз? Ми захищаємо свою країну. І ми її захистимо. Я вірю, що ми викинемо людожерів за кордони нашої країни.
    Але що буде потім?
    А потім лишиться країна людожерів, утоплених у морі власних сліз. І свої сльози вони будуть довго пам'ятати. І будуть проклинати нашу країну.
    І.
    Готувати.
    Новий.
    Наступ.
    Бо людожерство в душах нікуди не зникає. Бо виховування душ - питання не одного покоління. І доки хтось не візьметься за виховування тупої, дикої людожерської країни - загроза нового вибуху людожерства буде висіти над світом.
    Автор Diana Makarova.(допис автора зніс ФБ зі штампом "ненависть")). Тож, хто бажає мати його на своїй сторінці-робіть копію. Всіх не забанять.
    Прорвемось.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  7. #10267
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово



    Оперативний ЗСУ

    Музей Перемоги у Москві анонсував новорічний квест для дітей під назвою «Йолка Побєди: Zащіті Новий год».

    Кожен гість заходу отримає новорічний подарунок: солдатську кашу, камуфляжний мішок, солдатську пілотку, настільну гру «АРТ» та шоколадку.

    Скрєпи виходять на новий рівень.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  8. #10268
    Аватар для Yasha
    Реєстрація
    14 грудень 2006
    Звідки Ви
    Оттуда.
    Дописів
    24 274

    Типово

    .

  9. #10269
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Макаревич, коротко і ясно ... Все дно роZійського народу в обличчі молодого покоління фашистської федерації - а нас за що?
    https://censor.net/ua/video_news/344..._tu_temu_video

  10. #10270

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 184

    Типово

    В Тверской области в мемориальном комплексе жертвам войн и репрессий «Медное», где захоронены польские военнопленные и репрессированные граждане Советского союза, готовятся открыть выставку с бюстом Иосифа Сталина, сообщает «7×7. Горизонтальная Россия» со ссылкой на тверского активиста Даниила Корпусова.

    Помимо Сталина в комплексе монтируют памятники Владимиру Ленину, Феликсу Дзержинскому и Михаилу Калинину. Согласно фотографиям активиста, открытие выставки запланировано на 19 октября. На сайте комплекса «Медное» о выставке не сообщается.
    https://t.me/toposmemoru/4332

  11. #10271

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 184

    Типово

    .
    Иранские власти отказываются перевести из тюрьмы в больницу правозащитницу, лауреата Нобелевской премии мира Наргес Мохаммади из-за её отказа носить хиджаб. Она приговорена к 154 ударам плетью и 31 году заключения.

    https://www.svoboda.org/a/iran-nobel.../32668800.html

    Со вчерашнего дня Иран действующий председатель социальной ассамблеи ООН по правам человека. Темой дискуссий в этом году станет «роль науки, технологий и инноваций» в продвижении прав человека.

  12. #10272

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 184

    Типово

    В Совфеде призвали ограничить высшее образование для женщин

    Властям следует заняться духовно-нравственным воспитанием девушек: чтобы вытащить Россию из демографической ямы, их нужно настраивать не на получение образования, а на рождение детей, заявила член Совета Федерации от Челябинской области Маргарита Павлова на «Русском экономическом форуме».

    По мнению Павловой, «нужно перестать плодить» молодых женщин, получающих высшее образование, «которое, по сути, ни к чему не приводит». Она пояснила, что обычно по окончании университета девушка ищет себя, это «затягивается на долгие годы и упускается детородная функция».

    По словам сенатора, такая ментальность начала формироваться 100 лет назад: демографический кризис стал следствием революции, которая «дала возможность женщинам работать», и они «забыли про свое предназначение: рожать и сохранять домашний очаг».
    https://t.me/moscowtimes_ru/16985

  13. #10273

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 184

    Типово


  14. #10274

    Реєстрація
    30 квітень 2017
    Дописів
    956

    Типово

    Для кацапов и бульбашей презентовали форму для ОИ.
    Ты не свинья, просто у тебя IQ высокий.

  15. #10275

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 184

    Типово

    Цитата Допис від blom Переглянути допис
    Для кацапов и бульбашей презентовали форму для ОИ.
    [здесь должна была быть ссылка об недавнем разрешении им выступать на олимпиаде 2024 под "олимпийским" флагом]

  16. #10276

    Реєстрація
    30 квітень 2017
    Дописів
    956

    Типово

    Мирно бомбили города а тут "подлые хохлы"
    Ты не свинья, просто у тебя IQ высокий.

  17. #10277

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    7 184

    Типово

    Ну, для орков-то оно конешно

    В российском регионе эльфов назвали серьезной угрозой

    Эльфы представляют серьезную угрозу для России. Об этом во время выступления в Курганской области заявил заместитель председателя Совета Ассамблеи народов России Андрей Худолеев, его слова приводит портал Ura.ru.

    Как заявил Худолеев, в каждом российском регионе находятся учителя, которые рассказывают ему о своих учениках, всерьез решающих заняться изучением эльфийского языка. Кроме того, он напомнил, что, по данным переписи, около 12 тысяч россиян назвали себя представителями этой народности.

    «По Конституции РФ, национальность определяется так — кто как себя назвал, тот такой и есть. Я бы эту тему не поднял, но в каждом городе нахожу учителей, которые мне говорят, что у них есть дети, изучающие эльфийский язык. (…) Я с тех пор в игрушки не играю, считаю это серьезной угрозой», — заявил российский общественник.

  18. #10278

    Реєстрація
    30 квітень 2017
    Дописів
    956

    Типово


    Якутський музей історії та культури народів Півночі відмовився від абревіатури ЯГОМИК у соцмережах та документах.

    Цікаво, з чим це може бути повʼязано ...
    Востаннє редагував blom: 27.12.2023 о 23:06
    Ты не свинья, просто у тебя IQ высокий.

Сторінка 514 з 514 ПершаПерша ... 14414464504505506507508509510511512513514

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті