Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 926 з 1506 ПершаПерша ... 42682687691691791891992092192292392492592692792892993093193293393493593697610261426 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 30110, показано з 18 501 по 18 520.

Тема: Борис Филатов

  1. #18501
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Когда что-то кому-то нужно любой источник пишет то, что кому-то нужно. При этом нормальный источник снимает с себя ответственность, ссылаясь в первом посте на страницу ФБ Евгения Гендина, а во втором на сайт пресс-службы Патрульной полиции.
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  2. #18502
    Аватар для Jr_Vlad
    Реєстрація
    11 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Ку-Ку
    Дописів
    8 258

    Типово

    шо там со стоматологами и музыкалками хто-то знает?

  3. #18503
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 895

    Типово

    Цитата Допис від Jr_Vlad Переглянути допис
    шо там со стоматологами и музыкалками хто-то знает?
    Все заняты педальками, не до них!)))
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  4. #18504
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис

    Пора тендер на печать инструкции открывать.
    А то беда
    Инструкций мало...
    Трёхмесячные курсы со сдачей теории и практики, в ночное (наощупь) и дневное время с выдачей сертификата.
    Курсы - платные!
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  5. #18505
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    ..а бабушки знают, что такое "лого" ..?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  6. #18506
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ..а бабушки знают, что такое "лого" ..?
    От на трёхмесячные курсы походють и узнають...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  7. #18507
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 330

    Типово

    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  8. #18508
    Аватар для NortonCommander
    Реєстрація
    06 лютий 2004
    Звідки Ви
    Та я вже сам ХЗ:))
    Дописів
    29 750

    Типово

    толерантно так
    з 26.01.2012 живу новим життям...

  9. #18509
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Мягонько так нажимается)

    Обучение прошел)
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  10. #18510
    Аватар для =romex=
    Реєстрація
    25 травень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    37 032

    Типово

    Что за группа на фб?

  11. #18511
    Аватар для =romex=
    Реєстрація
    25 травень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    37 032

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Мягонько так нажимается)

    Обучение прошел)
    Ноги хоть бы побрил))))

  12. #18512
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Нате вам лого, и М и Ж))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  13. #18513
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Видишь ли в чем разница: Я в основном сюда выкладываю копи-паст с ФБ Филатова, так сказать оригинал, а вот то, что постит большинство "зрадофилов" - это жесть, причем жесть неоднократно доказанная.
    Филатов святой, понял))
    Но пятница она на то и пятница что бы было весело))

    А. Денисенко
    Чому я переходжу у принципову опозицію до Корбана з Філатовим

    Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.

    Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі провести задекларовані реформи та продемонструвати так потрібний дніпрянам результат.

    Не коментував гучно розрекламованої «реконструкції» розритої та кинутої напризволяще набережної.

    Не втручався в корупційні скандали довкола нового мосту, який перетворився у найдовший і найдорожчий ремонт століття, співставний хіба із знаменитим ремонтом провалу Остапом Бендером.

    Стримував негативні реакції на блошиний цирк із незаконними бігбордами та газовими заправками, «боротьба» мерії з якими тільки збільшила їх число.

    І навіть не критикував сильно вголос незавершеність у місті декомунізації, відсутність підтримки української церкви, ватяні випади міського голови проти В‘ятровича, на захист 9 травня та російської мови.

    Сам робив те, що було в моїх силах.

    Я сподівався, що мер отямиться і замість хамити активістам і патріотам у фейсбуці, візьметься до справ.

    Разом з багатьма я чекав на повернення з-за кордону Корбана, маючи невелику надію, що той нарешті поправить або закодує свого молодшого партнера.

    Тим паче, що перші рік-півтора роботи міська влада дійсно старалася і це було на користь місту.

    А ще я завжди залишаю людям не один шанс, завжди виходжу з права людини усвідомити й виправити свою помилку.

    Хоча всю складність ситуації я усвідомлював вже доволі давно.

    Так, я знав, що Корбан із Філатовим, люди, які в очі називали мене другом, вже рік фінансують проти мене брудну кампанію у мережі.

    Так, я знав, що вони це роблять спільно із Вілкулом, з яким об‘єдналися за спиною патріотичних сил та розділили сфери впливу.

    Просто ці вчорашні патріоти намірилися переповзти на синьо-білий електорат і залишити пустелю у таборі проукраїнських сил.

    Просто не існує ніякого «сильного мера», який третину робочого часу проводить у закордонних мандрах, а містом керує справжній тіньовий міський голова Корбан. До якого в Ізраїль на звіти щомісяця літали ключові посадовці міської ради, а після його повернення міськвиконком фактично переїхав до його офісу в житловому комплексі Амстердам.

    Цим негативним тенденціям я доволі тривалий час протидіяв непублічно, через умовляння, впливи, владу, олігархів, - не переходячи в публічну опозицію.

    Бо завжди розумів відповідальність за збереження Дніпра як українського форпосту.

    Але останні місяці хлопці пішли в усі тяжкі, курс Корбана-Філатова набув остаточно цинічно грабіжницького, антинародного та антиукраїнського характеру.

    Попутники національно-патріотичного руху одуріли від влади й грошей та остаточно скинули маски.

    Відкати для підрядників, які освоюють бюджетні гроші, стартують з 30%, а інколи сягають і 70%, на все - починаючи з закупівлі канцтоварів, ремонту доріг і закінчуючи дитячим харчуванням.

    Ласі шматки бізнесу, залежного від міської влади тупо рейдеряться і захоплюються, власники шантажуються, непоступливі витискаються з ринку.

    Як це сталося зі сміттєперевізником Дніпрокомунтранс, директору якого Корбан запропонував переписати 50% бізнесу на своїх людей.

    А останньою краплею гніву для мене стала так звана «оптимізація» освіти, культури та медицини Дніпра, а попросту масове скорочення штатів, фінансування загальноосвітніх, музичних, художніх шкіл, дитячих садків, бібліотек, стоматологічних поліклінік.

    Суть цієї злочинної операції проста - кошти масово перекидаються із захищених у незахищені статті бюджету, із фонду оплати праці на ремонти і закупівлі.

    Бо вкрасти з зарплат тяжче, ніж з латання доріг. А освіта і культура для наших дітей - не в пріоритеті тих, хто рейдернув міський бюджет.

    Бюджет, який в умовах децентралізації приростає щороку на 2-3 мільярди і в якому «немає грошей» для навчання й розвитку наших дітей.

    Під усе це я точно не підписувався.

    Як і під захист у суді російського агента Рубана, який фінансується псевдопатріотом Корбаном і який є складовою частиною операції з евакуації Рубана до РФ.

    З усім цим я маю намір нещадно боротися як з проявами реваншу у Дніпрі старої бандитсько-олігархічної системи.

    На першому етапі тактично я зосереджу усі свої сили на недопущенні руйнівної «оптимізації» освіти і культури.

    А стратегічно - на відстороненні Корбана й Філатова від влади і ліквідації політичного впливу цієї паразитарної групи.

    Буде непросто. Адже це шлях боротьби. Як і весь складний і болісний процес становлення УСДД та відродження України в самому її серці - у Дніпрі.

    #захист_і_справедливість
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #18514
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Ага, давайте флешмоб с педалькой)

  15. #18515
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Сам робив те, що було в моїх силах
    Ага. "В писатели пойду". А можно результат, что его силы реально сделали? Филатов не бог и косячит круто, почти везде, но чего действительно добился Денисенко, чтоб так страдать? Борец, мля.
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  16. #18516
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Инструкций мало...
    Трёхмесячные курсы со сдачей теории и практики, в ночное (наощупь) и дневное время с выдачей сертификата.
    Курсы - платные!
    Сфоткаю Вашу ногу на педальке мусорного бака, дорго

  17. #18517
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Он як. Ну.. дальше наверное будут ответные разоблачения, и пр. а в конце люди спортивної статури схлестнутся где то . Мдя.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  18. #18518
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Цитата Допис від _FoX_ Переглянути допис
    Ага, давайте флешмоб с педалькой)
    А шо я хуже Миши?)
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  19. #18519

    Реєстрація
    24 жовтень 2004
    Дописів
    9 267

    Типово

    ага, помню зачётный диалог в фейсбучных комментах по фильтрам для приднепровской станции:

    Активисты: спасибо всем, особенно депутатам, которые помогли, жаль, что депутаты от города (...., Денисенко, ....) даже не пришли и не направили никого на брифинг с руководством ГРЭС, хотя мы всех звали
    Денисенко: я вообще не в курсе, меня никто никуда не звал
    Активисты: как это не звали, звали!
    Денисенко: клевета! (дальше идут публичные оскорбления в сторону активистов...)
    Активисты: вот письмо вам заранее с большой просьбой поучаствовать
    .......... Молчание от Денисенко
    через пару часов весь диалог удалён.


    Ну, как бы, даёт краткое представление, кто такой Денисенко.

  20. #18520
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Он як. Ну.. дальше наверное будут ответные разоблачения, и пр. а в конце люди спортивної статури схлестнутся где то . Мдя.
    Денисенко мочат со страшной силой, видать нервишки сдали)
    И фильм даже слепили по захвату крока и вообще)
    Ждём офигительных историй про водоканал.
    А вообще - больше аДа, пусть перегрызут сами себя.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Сторінка 926 з 1506 ПершаПерша ... 42682687691691791891992092192292392492592692792892993093193293393493593697610261426 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті