Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 547 з 1506 ПершаПерша ... 474474975375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575976471047 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 30110, показано з 10 921 по 10 940.

Тема: Борис Филатов

  1. #10921

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    А ещё городу не нужны ни новые трамваи ни троллейбусы. За маршрутки вообще молчу.


    Ну и зоопарк тоже

  2. #10922

    Реєстрація
    11 листопад 2011
    Дописів
    962

    Типово

    А вообще рекомендую господину Филатову посетить инфекционное отделение детской больницы номер 6. Так сказать для контраста.
    Ибо нельзя детей лечить в таких скотских условиях.
    И на ремонт денег типа нет. Зато на метро есть.

  3. #10923
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    при том что для меня прогулка на велосипеде - это сел и поехал,а не дерганье от светофора до светофора.
    полностью согласен. Причем я не велосипедист, и вчера когда смотрел даже не обратил на это внимания, а теперь когда ткнули - подумал и согласен что такие велодорожки это полный писец. Я к чему - может проэкт делал такой же "невелосипедист" - может надо написать комуто об этом (Филатову в ФБ?) ? Дело кстати ИМХО не в светофоре - с ними все норм - на светофоре хоть так хоть так надо ставать. дело в том что автомобилистам не будет видно велосипедиста и на перекрестке где как раз нет светофора машины (не все но некоторые идиоты) будут сворачивать с разгону и... привет сбитый велосипедист. Ну а велосипедисты в свою очередь оглядываться и тормозить на каждом таком перекрестке. Хлотя поидее поворачивающие машины их и должны пропускать. Надеюсь моя мысль понятна.

    а еще смутили остановки транспорта - смысл в них? есть трамвай, теоретически будет метро - все остальное убрать полностью с проспекта надо
    Да, а если ты едешь на какойто 146-й маршрутке не с вокзала и не с Камня к ЦУМ-у, а скажем с проспекта Мазепы? Трамвая оттудова нет (прямого), только маршрутка.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  4. #10924
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    А вообще рекомендую господину Филатову посетить инфекционное отделение детской больницы номер 6. Так сказать для контраста.
    Ибо нельзя детей лечить в таких скотских условиях.
    И на ремонт денег типа нет. Зато на метро есть.
    Метро трогать не надо - это политика, это отдельный разговор. И на него кстати деньги тоже отдельно выделили... по политическим мотивам. Короче метро приплетать... не совсем корректно короче. Хотя согласен что за те деньги которые на метро можно было закупить нехилилое чисто тролейбусов и проводов под них развесить. Но...
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  5. #10925
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Я фигею от этих цифр. 224 миллиона евро за три станции метро.
    Которые вообще нафиг не нужны. Можно пустить трехэтажный трамвай и все будет отлично. Тоесть за гораздо меньшие деньги разгрузить поток и сэкономить 220 миллиона евро)))
    Вообщем кто-то станет ещё богаче.

    Ну вот где логика - света на улицах нет , типа экономия, нет денег, а три станции за космические деньги строить можно?
    (Если вообще их будут строить)

    https://gorod.dp.ua/news/133019
    кого оте мільйоноєврове метро возити буде? заводи працюють як в совкє?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  6. #10926
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Делали, при чем делали капитально с заливкой бетонной подушки. Делали до Столярова, сначала Пастера-Горького, потом дальше. До театра Горького духу не хватило. Правда участок между 1000 мелочами и Столярова неоднократно был изуродован коммунальщиками - там разрывали какие-то коммуникации.
    як побудують метро, як відремонтуютьпроспект, як рухне він у шахти...ні метра ні проспекта не буде.

    мене щодо метра цікавить фішка щодо станції Музейної. там же ж ухил великий. чи то мені лише так здається.

    Всего на реконструкцию проспекта в течение трех лет будет потрачено примерно 250 миллионов гривен.
    гиииии
    чому, ну, чому у нас не може бути чогось справжнього і по кишені?
    чому, як чистота в центрі - то не інакше як завдяки підземним смітникам
    чому, як реконструкція - то з позолотою?
    ну нахуя нашому контингенту таке? невже не можна зробити просто якісний банальний без витребеньок ремонт - от просто не красти разочок, шоб той банальний ремонт мав результати?

    щодо дерев - з фрази
    заменить старые и больные деревья и кустарники. Оставшиеся тополя, каштаны и акации (местами) будут заменены на клены, липы, платаны и европейские акации.
    я зрозуміла, що вони, просто нахєр все позрубують.
    і буде голий без затінку проспект років 5 мінімум.
    https://zabeba.li/news/v-dnepre-za-t...-yavornitskogo

  7. #10927
    watra
    Guest

    Типово

    чось вже починаю задумуватися що гірше - бездіяльність куліченка чи лякаючий безглуздям розмах філатова. це як колись, люди не милися, а пшикалися духами.

  8. #10928

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 799

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Да, а если ты едешь на какойто 146-й маршрутке не с вокзала и не с Камня к ЦУМ-у, а скажем с проспекта Мазепы? Трамвая оттудова нет (прямого), только маршрутка.
    а можно и на трамвае ехать с пр. Мазепы пусть и с пересадкой
    вот тут и вопрос транспортный который тоже надо решать причем комплексно

    хотя начинать надо даже не с транспортного вопроса, а с воспитания - потому что какую замечательную сеть электротранспорта не спроектируй, какие троллейбусы/трамваи не купи - все разобьется о занятый припарковаными машинами крайний правый ряд. надо выделять полосы для общественного транспорта и дрючить всех кто туда залез в течении нескольких лет, а вот когда уже привыкнем, что полоса с буквой А есть табу, тогда можно и троллейбусы по графику пускать
    Востаннє редагував 1234A: 22.06.2017 о 17:15

  9. #10929
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 682

    Типово

    Допалися вже ті рученькі до громадськіх грошенят
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  10. #10930
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 260

    Типово

    Ну не такое вже й табу та А полоса...а от за припаркованых- да.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  11. #10931
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    чось вже починаю задумуватися що гірше - бездіяльність куліченка чи лякаючий безглуздям розмах філатова. це як колись, люди не милися, а пшикалися духами.
    Сьогодні проїхалися з Перемоги до вокзалу.

    ***На Бульварі Слави, між критим базаром і рестораном "Карусель" на лавочках в тіні дерев стовпилося багато мамок-бабусь з колясками і малими. Ось нафіга їм той базар з генделями посеред Бульвару? Їм потрібні дерева, тінь і лавочки.
    ***Праворуч від входу на косу пивний гендель продовжує коптити рідкісні у нас сосни і берези димом від шашликів. Там же йому допомагає стоянка.
    ***Над розгромленою Набкою від третього масиву до інфізу носяться хмари пилу. Дерн-траву здерли, дерева викорчували. Добре, що місцями сміттєві купи і обдерта земля поросли бур'янами. Привіт алергікам! Нарахували аж 6 робочих, які понуро колупали гравій.
    ***Зліва перед Фітнес залом Набережного Кварталу спиляні здорові клени. Видовище - мороз по шкірі ...
    ***На Карла Марла, від зупинки 10 трол. до Танка спиляні акації. Трава на газоні повністю вигоріла. Видовище дуже неприємне, плюс пекло. Судячи по пнях - ті акації не такі вже були аварійні. Ніяких робіт не ведеться.
    ***Напроти Асторії масив спиляних молодих акацій. Але це ви вже знаєте. Ніяких робіт не ведеться.

    І це тільки Набка і центральний проспект.

    Питання - для чого перед спекотним літом знищено величезну кількість дерев, чагарників, газону, якщо ніяких робіт не ведеться? Адже вся знищена зелень давала б прохолоду і свіже повітря.
    Напрошується відповідь - для різкого погіршення кліматичної та екологічної ситуації в місті, що тягне за собою і нанесення великої шкоди здоров'ю городян.
    Мета цих дій яка?
    Востаннє редагував Самара11: 22.06.2017 о 19:13
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #10932
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Сьогодні проїхалися з Перемоги до вокзалу.

    ***На Бульварі Слави, між критим базаром і рестораном "Карусель" на лавочках в тіні дерев стовпилося багато мамок-бабусь з колясками і малими. Ось нафіга їм той базар з генделями посеред Бульвару? Їм потрібні дерева, тінь і лавочки.
    ***Праворуч від входу на косу пивний гендель продовжує коптити рідкісні у нас сосни і берези димом від шашликів. Там же йому допомагає стоянка.
    ***Над розгромленою Набкою від третього масиву до інфізу носяться хмари пилу. Дерн-траву здерли, дерева викорчували. Добре, що місцями сміттєві купи і обдерта земля поросли бур'янами. Привіт алергікам! Нарахували аж 6 робочих, які понуро колупали гравій.
    ***Зліва перед Фітнес залом Набережного Кварталу спиляні здорові клени. Видовище - мороз по шкірі ...
    ***На Карла Марла, від зупинки 10 трол. до Танка спиляні акації. Трава на газоні повністю вигоріла. Видовище дуже неприємне, плюс пекло. Судячи по пнях - ті акації не такі вже були аварійні. Ніяких робіт не ведеться.
    ***Напроти Асторії масив спиляних молодих акацій. Але це ви вже знаєте. Ніяких робіт не ведеться.

    І це тільки Набка і центральний проспект.

    Питання - для чого перед спекотним літом знищено величезну кількість дерев, чагарників, газону, якщо ніяких робіт не ведеться? Адже вся знищена зелень давала б прохолоду і свіже повітря.
    Напрошується відповідь - для різкого погіршення кліматичної та екологічної ситуації в місті, що тягне за собою і нанесення великої шкоди здоров'ю городян.
    Мета цих дій яка?
    як добре, що я не буваю на Перемозі, думаю, мала б психосоматику якусь.
    я все хочу спитати, що за пуперовий ремонт від філатова перенесла Коса?

    я коли побачила, що "побрили" від ялинок та дерев місце біля Танку через дорогу - навпроти 23ї школи. мені вже стало погано. це ж типу під метростанцію...
    але чому спиляні по бік 10 трол.?
    біля асторії акації тонкі були і молоді? ну, принаймні не як стовб?

  13. #10933
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а можно и на трамвае ехать с пр. Мазепы пусть и с пересадкой
    вот тут и вопрос транспортный который тоже надо решать причем комплексно

    хотя начинать надо даже не с транспортного вопроса, а с воспитания - потому что какую замечательную сеть электротранспорта не спроектируй, какие троллейбусы/трамваи не купи - все разобьется о занятый припарковаными машинами крайний правый ряд. надо выделять полосы для общественного транспорта и дрючить всех кто туда залез в течении нескольких лет, а вот когда уже привыкнем, что полоса с буквой А есть табу, тогда можно и троллейбусы по графику пускать
    Да каких лет - достаточно одной табл... недели думаю Просто дрючить активно, всех и без исключений.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  14. #10934
    Аватар для kot1066
    Реєстрація
    07 листопад 2005
    Звідки Ви
    почти из центра
    Дописів
    12 404

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    а можно и на трамвае ехать с пр. Мазепы пусть и с пересадкой
    вот тут и вопрос транспортный который тоже надо решать причем комплексно

    хотя начинать надо даже не с транспортного вопроса, а с воспитания - потому что какую замечательную сеть электротранспорта не спроектируй, какие троллейбусы/трамваи не купи - все разобьется о занятый припарковаными машинами крайний правый ряд. надо выделять полосы для общественного транспорта и дрючить всех кто туда залез в течении нескольких лет, а вот когда уже привыкнем, что полоса с буквой А есть табу, тогда можно и троллейбусы по графику пускать
    И так - введения трамвая 15+1 (это с Киевской до ДИИТа без пересадки) обойдется в изготовления трафарета + подшаманить расписание с диспетчеризацией в комплекте, т.к. не все вагоны запускаются, а только часть, с интервалом например 15 минут. т.Е. есть №1 и №15 ну и №22.
    Метро только до центра с перспективой на Правду и Титова. Далее пробить тоннель для трамвая под горой (от Баррикадной) на набережную и далее на победу. На к/марла вполне хватит места под развилку - на гору и в тоннель.
    ,,,,заряжаемся,,,,

  15. #10935

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 287

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    . надо выделять полосы для общественного транспорта и дрючить всех кто туда залез в течении нескольких лет,
    От! Саме цим і потрібно займатись в першу, другу і третю чергу. А не утопічними і непотрібними проектами на зразок канатних доріг і велодоріжок .

    Щодо метро - важливо, щоб його продовжили від Музейної далі - на Перемогу, Сокіл і Тополі. Тоді це буде зручна, швидкісна і завантажена лінія Схід- Захід, через все місто.

  16. #10936
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    як добре, що я не буваю на Перемозі, думаю, мала б психосоматику якусь.
    я все хочу спитати, що за пуперовий ремонт від філатова перенесла Коса?

    я коли побачила, що "побрили" від ялинок та дерев місце біля Танку через дорогу - навпроти 23ї школи. мені вже стало погано. це ж типу під метростанцію...
    але чому спиляні по бік 10 трол.?
    біля асторії акації тонкі були і молоді? ну, принаймні не як стовб?
    Ну, як пуперовий?...
    Сама коса, як була вкрита щербатими плитами так і лишилася. Але то - добре. Бо інакше шумахери передавили би купу народу та собак.
    Обіч позрізали чагарники та комиші, потрощили. Вже повідростало.
    З двох боків дороги протягли пішохідні доріжки, але там же гоняють на веліках - не розслабисся. На довжину доріжок протягли освітлення, наче далі нема... Скіки там по довжині метрів 800, чи км - не знаю.
    Зробили лавки, іх вже потрощили.
    За поворотом, з боку Дніпра, на пляжі де "не можна купатися" зробили спортивний та дитячий "городки".
    З боку каналу зробили для рибалок мостки - їх теж потрощили...
    Баки для сміття поставили.
    Наче, все.

    Напроти 23 школи нищення ялин не бачили, от жеж ... . Невже щось зараз будують, не віриться...

    Акації напроти Асторії висаджували за другої половини правління куліченка.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  17. #10937

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 799

    Типово

    Цитата Допис від kot1066 Переглянути допис
    И так - введения трамвая 15+1 (это с Киевской до ДИИТа без пересадки) обойдется в изготовления трафарета + подшаманить расписание с диспетчеризацией в комплекте, т.к. не все вагоны запускаются, а только часть, с интервалом например 15 минут. т.Е. есть №1 и №15 ну и №22.
    Метро только до центра с перспективой на Правду и Титова. Далее пробить тоннель для трамвая под горой (от Баррикадной) на набережную и далее на победу. На к/марла вполне хватит места под развилку - на гору и в тоннель.


    это лишнее - есть на победу троллейбус, как собственно и на парус\правду\титова\рабочую\тополь. просто все увязать надо по уму

  18. #10938
    texas
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Caxar Переглянути допис
    Можно пустить трехэтажный трамвай и все будет отлично.
    Три этажа? Мало!
    Дайошь пятиэтажные трамваи!

  19. #10939
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 895

    Типово

    Цитата Допис від texas Переглянути допис
    Три этажа? Мало!
    Дайошь пятиэтажные трамваи!
    Это правильно, пущай домА к работе ездят.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  20. #10940
    Аватар для gmsalex
    Реєстрація
    13 вересень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    8 322

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Да каких лет - достаточно одной табл... недели думаю Просто дрючить активно, всех и без исключений.
    Согласен.
    Для начала пешеходов, которые гулят по дорогам не реагируя не только на красный свет или наличие перехода.
    Но и на бравых "полыцыянтов" и "полыцыянток", которые тупо игнорят нарушителей ПДД...
    Но при этом водийв и (как по украински будут водители женского пола?) водиялок дрючат за любую мелочь...

Сторінка 547 з 1506 ПершаПерша ... 474474975375385395405415425435445455465475485495505515525535545555565575976471047 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті