Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 139 з 327 ПершаПерша ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6526, показано з 2 761 по 2 780.

Тема: Юлия Тимошенко (Единая тема)

  1. #2761
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А я вот вижу истерики порохофобов ))) Аргументов нет, приходитсся "компромат" из носа выковыривать. Каждый свое видит )
    аргументов чему?)))
    воровка газовая? - так *****ла у мокшан, вообще памятник надо поставить, что МО раши прокидала
    контракт - так куча решений суда вплоть до ЕСПЧ
    коляска - есть шарите и опять же решения ЕСПЧ по пыткам
    куриный грипп - так мировая эпидемия была, есть постановы ВОЗ ООН, ну и закупленные в 2009 лекарства юзали до 2013 года
    шо еще?
    грузия 2008 - рекомендую по этому поводу почитать Саакашвили
    лабутены луивитоны - тут у меня нет аргументов, не знаток моды
    дача в конче - не межгорье, кто платит - яхз, но думаю, что там оже все в порядке иначе НАБУ по незаконному обогащению дело не закрыла
    что еще?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #2762
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    А я вот вижу истерики порохофобов ))) Аргументов нет, приходитсся "компромат" из носа выковыривать. Каждый свое видит )
    Для меня главный вопрос остался неотвеченным.

    Как ВОНА относится к войне с рашкой?
    Признает ли ВОНА это войной?
    С кем ВОНА собралась договариваться?
    Как ВОНА хочет прекратить войну?
    Как ВОНА собирается возвращать Крым и Донбасс?

    Это главные вопросы к кандидату.

    Экономическую и внутриполитическую составляющую не беру. С этим все понятно. Просрала в 2004, просрет и сейчас. Чудес не бывает.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #2763
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Для меня главный вопрос остался неотвеченным.

    Как ВОНА относится к войне с рашкой?
    Признает ли ВОНА это войной?
    С кем ВОНА собралась договариваться?
    Как ВОНА хочет прекратить войну?
    Как ВОНА собирается возвращать Крым и Донбасс?

    Это главные вопросы к кандидату.

    Экономическую и внутриполитическую составляющую не беру. С этим все понятно. Просрала в 2004, просрет и сейчас. Чудес не бывает.
    так хотите, что аж не можете зайти на оф страницу партии?))

    https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-...-ukra%D1%97ni/
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #2764
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    аргументов чему?)))
    воровка газовая? - так *****ла у мокшан, вообще памятник надо поставить, что МО раши прокидала
    контракт - так куча решений суда вплоть до ЕСПЧ
    коляска - есть шарите и опять же решения ЕСПЧ по пыткам
    куриный грипп - так мировая эпидемия была, есть постановы ВОЗ ООН, ну и закупленные в 2009 лекарства юзали до 2013 года
    шо еще?
    грузия 2008 - рекомендую по этому поводу почитать Саакашвили
    лабутены луивитоны - тут у меня нет аргументов, не знаток моды
    дача в конче - не межгорье, кто платит - яхз, но думаю, что там оже все в порядке иначе НАБУ по незаконному обогащению дело не закрыла
    что еще?
    Да нет - аргументов против пороха.
    Против йули компромат тоже из носа выковыряный, тут я с вами согласен И неоднократно об этом писал. Если Януковощь ничего не нашел (и пришлось садить за какуюто фигню) то я сомневаюсь что там чтото есть.
    Ее я не хочу не поэтому. А потому что... сильно популистка она короче.

    ЗЫ, а и еще - в войне проивв пороха она часто берегов не видит. Впрочем как все порохофобы. Например ситуация с ракетами КНДР когда она радостно начала вопить "ура! злочинна влада продала ракеты врагу США номер 1!"
    Востаннє редагував RomanLV: 22.06.2018 о 10:46
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  5. #2765
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 356

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Да нет - аргументов против пороха.
    Против йули компромат тоже из носа выковыряный, тут я с вами согласен И неоднократно об этом писал. Если Януковощь ничего не нашел (и пришлось садить за какуюто фигню) то я сомневаюсь что там чтото есть.
    Ее я не хочу не поэтому. А потому что... сильно популистка она короче.

    ЗЫ, а и еще - в войне проивв пороха она бергов не видит. Впрочем как все порохофобы. Например ситуация с ракетами КНДР когда она радостно начала вопить "ура! злочинна влада продала ракеты врагу США номер 1!"
    Ты смеешься?
    что кроме безвиза из предвыборных обещаний выполнено?
    или не выполнение не причина для увольнения?))
    да не борется она с Порохом, власть у нее обезличенная
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #2766
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ты смеешься?
    что кроме безвиза из предвыборных обещаний выполнено?
    или не выполнение не причина для увольнения?))
    Ничего. Но я считаю что главная вина в этом не Пороха, а ВР. В т.ч. любих друзив, да. В том числе и пороха. Но не только Пороха, и даже не главным образом Пороха. .
    Точно также как вина газовых контрактов не на Юле а на _всей_ той власти.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  7. #2767

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 343

    Типово

    если трамп поставит на юлю, а она может уже ему пообещала, что "порешает" с х..лом, то юля будет президентом.

  8. #2768
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    Цитата Допис від my-UA Переглянути допис
    если трамп поставит на юлю, а она может уже ему пообещала, что "порешает" с х..лом, то юля будет президентом.
    ..ну, порешать с х*йлом все могут, если только трамп даст добро ....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  9. #2769
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово


  10. #2770
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    есть там уникумы, которые на 100% делают свою работу? или это за пределами реальности?

  11. #2771
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в тему стало приятно заходить как и в тему про гаранта))
    истерика порохоботов доставляет))
    Куда больше радует истерика фанатов Юльки - например, твоя. И, чем ближе к выборам, тем истерить будете больше и громче. А уж после её очередного поражения вас разорвёт от бешенства.
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    текст с претензией на айкью?)))
    накидывай еще
    только в плюс бабюле пойдет))
    Спасибо, что в очередной раз подтвердил, что ты - фанат Юльки.
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    что еще?
    Да ничего. Всё то же самое можно написать и о Порошенко. Но тебе ведь по барабану. Плевать, что нет ни одного доказательства его воровства и пр. Плевать на то, что, не смотря на многочисленные его ошибки, весь мир (да, именно ВЕСЬ МИР) таки ВИДИТ некоторые УЛУЧШЕНИЯ в стране, - ты этого не видишь и никогда не увидишь. Из принципа. Точно так же как из принципа отказываешься видеть многочисленные нарушения и преступления Юльки, даже не смотря на доказательства. Тебе нужно в очередной раз прыгнуть на грабли, чтобы, снова получив ими по лбу, опять обвинить в этом патриотов.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #2772
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    есть там уникумы, которые на 100% делают свою работу? или это за пределами реальности?
    А ты на 100% делаешь свою работу?
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    что кроме безвиза из предвыборных обещаний выполнено?
    Мля, в другой теме Абориген шикарный пост об этом выложил. Но ты опять НЕ ВИДИШЬ. Принципиально. Просто потому, что НЕНАВИДИШЬ его. Лить на него дерьмо ты начал сразу после выборов. Т.е. он еще НЕ УСПЕЛ ничего сделать - ни плохого, ни хорошего, а ты уже стал гадить в его адрес. В этом легко можно убедиться, почитав твои сообщения за 2014 год. Даже если сейчас Порошенко заставит Раду принимать самые правильные и грамотные законы, и не просто принимать, а заставит всех ВЫПОЛНЯТЬ их, даже тогда ты будешь продолжать ненавидеть его и требовать его отставки. По одной причине: тебе нужна Юлька на троне, а судьба Украины тебя НЕ ВОЛНУЕТ! Порошенко мешает тебе не тем, что ничего не делает, а тем, что не даёт твоему идолу занять трон.
    да не борется она с Порохом, власть у нее обезличенная

    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #2773

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 343

    Типово

    Даже если сейчас Порошенко заставит Раду принимать самые правильные и грамотные законы, и не просто принимать, а заставит всех ВЫПОЛНЯТЬ их

    бгг. мадам, это не конституционно

  14. #2774
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від my-UA Переглянути допис
    бгг. мадам, это не конституционно
    Что именно? Выполнять законы?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #2775
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Что именно? Выполнять законы?
    Я думаю имеется в виду что президенту заставить чиновника выполнить закон можно через анальное изнасилование в грубых формах. ...а это да, запрещено конституцией )
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  16. #2776
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Я думаю имеется в виду что президенту заставить чиновника выполнить закон можно через анальное изнасилование в грубых формах. ...а это да, запрещено конституцией )
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  17. #2777
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 936

    Типово

    Ведьма интересовалась отношением Юли к АТО. Тут как раз об этом пишут.

    Дмитро Вовнянко
    20 июня в 11:33 ·

    ЗАПИТАЙТЕ ЮЛЮ ПРО АТО

    Я повністю і цілковито підтримую ідею Юрія Бирюкова, і закликаю всіх брати участь у відеоконференції лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, анонсованій нею. Ба більше – брати участь у всіх відео і інтернет конференціях, які заявлятиме сама ЮВТ, керівництво її партії, і її передвиборчий штаб. І скрізь я закликаю вас ставити їй питання про АТО, про окупацію Криму, про армію, тощо.

    І от чому.

    Ви пам’ятаєте як в 14-му поширювався запис Тимошенко з Шуфричем, під час якого «Леді Ю» воліла давити противників ядерними бомбами? Пам’ятаєте, як в травні 14-го ЗМІ поширювали чутку ніби між Тимошенко і Турчиновим конфлікт, бо пані Тимошенко вимагає впровадження військового стану, а Турчинов – проти? Нині відомо що все було із точністю до навпаки, Олександр Турчинов єдиний у всій РНБО виступив за впровадження військового стану, в той час як лідер ВО «Батьківщина» закликала аби «жоден танк не повинен вийти з казарми».

    А пригадуєте «Рух опору» імені Юлії Тимошенко і його намір сформувати три бригади (!) територіальної оборони? А те як Юлія Тимошенко ДВІЧИ в 14-му році відвідувала Донецьк – 7 квітня (того дня московські посіпаки в Донецьку проголосили створення «ДНР») і 21 квітня (за пару днів в Донецьку влаштували криваву розправу над учасниками акції «Донбас – це Україна»). Планувала вона навідатися в Донецьк і 26 травня – але щось пішло не так, і замість візиту Тимошенко в Донецьку стався розгром банди терористів ДиРи і чеченців у старому терміналі ДАП – перша перемога ЗСУ у цій війні.

    Пригадуєте все це?

    А тепер пригадаємо, як зразу після виборів президента і парламенту риторика ВО «Батьківщина» різко змінилася. Згадаємо про «чорних полковників» і «так званих АТО-вців і бувших добровольців, які натягнули ордена». Про те як ЮВТ НЕ голосувала за невизнання Держдуми РФ, вибори до якої проходили в т. ч. на окупованому Криму. Про те як Тимошенко НЕ голосувала за визнання Росії країною-агресором і за закон про реінтеграцію Донбасу – хоча цим порушила свою ж власну передвиборчу обіцянку.

    А можна згадати і раніше. Як у серпні 2008 р., за два дні до війни Москви з Грузією кабмін Тимошенко видав постанову про відчуження з ЗСУ маси зброї і обладнання, в тому числі 700 танків Т-72 і 272 БТР-70, при чому – за копійки. ІЛ-76, такий самий, як той що був збитий на Луганським аеропортом, продавали по ціні 3,5 мільйони гривень, при ціні у виробника 17,8 мільйонів.

    І взагалі, тему війни Юлія Володимирівна явно воліє уникати – і має на те вагомі причини. Вже був скандал коли в Харкові активісти «Батьківщини» масово спалили партійні квітки на знак протесту проти співробітництва ВО «Батьківщини» з «Опозиційним блоком». Про співпрацю «юльканів» і «ригів» вже не раз писала, аж ніяк не лояльна до чинної влади «Українська правда». Очевидно, в умовах, коли екс-регіонали мають зразу кількох лідерів і явно єдиним фронтом на вибори не підуть, ВО «Батьківщина» хоче поживитися електоратом «Опозиційного блоку». А це – питання руба. Для прибічників «ригів» АТО – не іноземна агресія, а Москва – не ворог.

    Тому Юлію Володимирівну НЕОБХІДНО раз за разом питати:

    Чий Крим?
    Чи визнає Юль Володимирівна Росію – державою-агресором?
    Яка доля спіткала «Рух опору»?
    Чи відчуває «Леді Ю» свою провину за те, що прямо під час російської агресії проти Грузії позбавила Україну зброї і військового устаткування на $1,3 мільярди (це за остаточними цінами – сміливо множте цю цифру на 5)?
    Як там поживають батальйони «Батьківщина» і «Рух опору» - нині штатні частини ЗСУ?
    Як часто вона відвідує зону АТО/ООС особисто?
    Як вона збирається зачищати окуповані території від терористів ДиРи і окупантів?

    Тощо й тощо. Нехай відповідає. Звісно ЮВТ намагатиметься, аби питання їй ставили «правильні» люди – заздалегідь підготовлені, як це було на форумі «Новий курс» (це бачив там журналіст Олексій Братущак). Але відсутність можливості поставити питання, часто – найкраща відповідь.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  18. #2778
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    І взагалі, тему війни Юлія Володимирівна явно воліє уникати – і має на те вагомі причини.
    Так і я про це.

    Те, що вона там набазікала на своїй презентації- ніпрощо. Загальні слова. І головне, що не видно ні з чого, як вона особисто ставиться до війни. Ну, про те що це "вигідно" пороху, це вона казала.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #2779

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Тимур Малик

    Чому вся кремлівська пі£добратія так хоче ЮВТ? (А що є в когось сумніви?) !
    В мене є. Аргументуйте, якщо зможете.

  20. #2780

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 295

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Т
    Про самовисуванство не зрозумів. Т
    Ви можете брати участь у формування списка, лише запропонувавши свою кандидатуру. На висунення решти кандидатів, я так розумію, жодного впливу ви не маєте. Хіба що ви - олігарх, або кум потрібної людини.

Сторінка 139 з 327 ПершаПерша ... 3989129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149189239 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті