Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 138 з 327 ПершаПерша ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188238 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6526, показано з 2 741 по 2 760.

Тема: Юлия Тимошенко (Единая тема)

  1. #2741
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я так і не почула від прихильників бабаюлі,як вона відноситься до рашкі, до війни, і як збирається її припиняти, з ким домовлятися. Мене тільки це цікаво.
    Тут все просто-Крым продаст,Данбасс-сдаст в аренду...


    Йулечка-наш президент!!!! Мы всей семьею будем голосовать за нашу Кыцю!!!
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  2. #2742
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    ХТО????
    Йуля!!!!!!!
    Йуля!!!!!!!
    Йуля!!!!!!!
    Йуля!!!!!!!
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  3. #2743

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Назвіть його прізвище.

    ?
    Що ж ви так наполегливі і одноманітні у своїх стогонах " имясестраимя".

    Перед виборами оприлюднять список десь із трьох десятків кандидатів, і тоді обговоримо їх до оскоми. Тому що сьогодні від наших мрій і бажань цей список не залежить від слова зовсім. Невже це важко збагнути?

  4. #2744
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Вами може бути вдоволена кожна влада. Цю "народну мудрість" ми чули ще при Кучмі, і з того часу будь-хто з чиновників намагався при нагоді переконати суспільство, що краще яка не є, а стабільність. Бо раптом же буде гірше!

    Ну так у підсумку країна і стабільна. 27 років, а як керували комуністи з комсомольцями, так і продовжують.

    Колись було заведено, як зразок бідної і нещасної країни, показувати пальцем на Албанію. Де та Албанія зараз, а де ми.
    Повторюю - я за зміну влади. Я 99% буду голосувати не за Пороха (як мінімум в першому турі). Але це не значить що треба "сломя голову" бігти міняти на аби кого лиш би не порох.
    Та й головніше я вважаю мыняти ВР а не пороха. Йому побільше "Лещенків" в парламент, трохи розбавлених "Парасюками" й Тягнибокаи, можно додати Тимошенками - й тоді можна й пороха не міняти
    А взагалі, навіть якщо вирышили міняти пороха то треба якось якщо домовитись на кого саме, то хоча б для себе вирішити.
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  5. #2745
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 529

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Що ж ви так наполегливі і одноманітні у своїх стогонах " имясестраимя".

    Перед виборами оприлюднять список десь із трьох десятків кандидатів, і тоді обговоримо їх до оскоми. Тому що сьогодні від наших мрій і бажань цей список не залежить від слова зовсім. Невже це важко збагнути?
    Чтобы обосрать....

  6. #2746
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Що ж ви так наполегливі і одноманітні у своїх стогонах " имясестраимя".

    Перед виборами оприлюднять список десь із трьох десятків кандидатів, і тоді обговоримо їх до оскоми. Тому що сьогодні від наших мрій і бажань цей список не залежить від слова зовсім. Невже це важко збагнути?
    НЕ згоден. Список формуэться вже зараз. Пора вже озвучувати й розкручувати того хотовамм до вподоби. Бо за місяц до виборів буде вже пізно - ваш кандидат може й в тридцятку не попасти (а реально обирати будуть максимум з п"тірки).
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  7. #2747
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Що ж ви так наполегливі і одноманітні у своїх стогонах " имясестраимя".

    Перед виборами оприлюднять список десь із трьох десятків кандидатів, і тоді обговоримо їх до оскоми. Тому що сьогодні від наших мрій і бажань цей список не залежить від слова зовсім. Невже це важко збагнути?
    Я не зрозуміла, ви чекаєте когось з Космосу???
    Вже всі прізвища відомі.

    Ми говоримо про:
    -старі - НІ
    -хто забруднився при владі-НІ

    Бо вони ВСІ в схемі. Вони ВСІ не реформатори і не бажають змін.

    Та кого ми будемо обговорювати? Тих кого ми всі вже знаємо?
    А що там обговорювати?
    Востаннє редагував Vedma: 21.06.2018 о 22:49
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #2748

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Вже всі прізвища відомі.

    ?
    Ба, та у нас на форумі сама Провидиця!
    То кличте Нео, чого чекати.

  9. #2749

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    НЕ згоден. Список формуэться вже зараз. Пора вже озвучувати й розкручувати того хотовамм до вподоби..
    Шановний! Це ви маєте намір його (список) формувати і розкручувати? А не перебільшуєте свої можливості, часом?

    От тільки якщо плануєте бути самовисуванцем - ну в такому випадку - можливо. Починайте саморекламу.

  10. #2750
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в конце концов разогнать ВР, благо есть и полномочия и основания
    Чтобы что? Чтобы после перевыборов туда вошло больше бютовцев, чем раньше, которые еще больше стали бы мешать принятию важных и, главное, НУЖНЫХ законов? Всё никак не уймёшься? Всё еще спишь и видишь, как бы уложить Украину под паРашу?
    у нас есть коалиция?
    Разумеется. И если тебя она не устраивает - это твои проблемы.
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    победа на выборах её просто неизбежна как бы не исходила на гавно шоколадопоцреотическинастроенная шушваль.
    А я смотрю, ты всё больше и больше бухаешь. Боюсь, до выборов не доживёшь - сопьёшься раньше.
    переобуются даже такие как дракониха
    Я ж не такая дура, как ты. Я телек не смотрю, радио у меня вообще нет. Следовательно, зомбировать меня невозможно. А ты жри дальше те помои, что в твои уши вливают, - это твоё самое любимое лакомство, на НОРМАЛЬНУЮ пищу у тебя ума не хватает.
    Но ведь так не происходит и предпосылок к этому нет, а к тому времени когда шоколадники соберутся с мозгами и начнут свои грязные деяния, то будет уже поздно.
    Только такие безмозглые, как ты, не понимают, что если человек начинает ТАКУЮ массированную атаку задолго до выборов, это говорит исключительно о том, что шансы у неё МИЗЕРНЫЕ, поэтому она надеется их увеличить путём зомбирования. Порошенко в своей победе уверен, поэтому СПОКОЙНО ждёт начала предвыборной компании и опять же СПОКОЙНО будет её вести. И так же СПОКОЙНО выиграет выборы - правда, в этот раз в два тура.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  11. #2751
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Уздечка Переглянути допис
    складывается впечатление, будто конкретно вы считаете, что куча тимошенковского говна пахнет приятнее кучи порошенковского.
    Именно так он и считает. Потому что только говно и жрёт. Причём, чем сильнее оно воняет - тем оно ему вкуснее и тем больше он его съдает.
    они для меня оба не кандидаты в президенты
    Брехло! Топишь за Юльку, как подорванный, и брешешь, что она тебе похрен.
    если выбирать из этих двух то ясно выбор падает на Йулько
    Расписывайся только за себя, убогий. УМНЫЕ люди в её сторону даже плевать брезгуют.
    если она закончит войну и вернет страну к нормальной домайдауновской жизни, то ей все всё простят и будут носить на руках.
    Её носить на руках будут только такие обожатели паРаши и Х.ла, как ты! На ДАННОМ этапе закончит войну и "вернуть встрану к домайданной жизни" можно только одним способом: уложив её под паРашу! Мы, патриоты, этого не допустим! Поэтому выборы выиграет ПОРОШЕНКО, а ты, урод, порвёшься на британский флаг от злости и ненависти!
    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Возможно я ошибаюсь. Может быть есть какойто более лучший кандидат и который "стоил" бы дешевле. Просто я об этом не знаю. И именно поэтому я у вас спрашиваю - кто же этот КТОТО?
    И про кандидатуру будущего президента вместо Пороха я у вас спрашиваю именнго по этой причине. Потому что мне не нравится Порох. Но я просто не вижу другого. Ткните меня носом. Ну серьезно, я пирзнаю что он гондон и мудак крышующий "любых друзив". Но другие вариантыф (вероятные) которые я вижу - еще хуже.
    Да не будет ответа на эти вопросы. Зрадофилы НЕ УМЕЮТ отвечать за свои слова и выдвигать КОНКРЕТНЫЕ предложение. Всё, что они умеют, это лить дерьмо на власть и патриотов.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  12. #2752
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Alex75 Переглянути допис
    Из последнего интервью:
    Всё то же самое, только другими словами, говорили ВСЕ предыдущие президенты в своей предвыборной компании. И ни один не выполнил свои обещания. Где гарантия, что Гриценко не такой? Он из ТОЙ ЖЕ системы. С какого перепугу ему быть другим?
    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    должность президента - устранить, Украина - парламентская республика" ...
    И что дальше? Это сломает старую систему, депутаты станут кристально честными и порядочными, и Рада заработает, как нужно? Лично я тоже хочу парламентскую республику, но понимаю, что на ДАННОМ этапе это невозможно.
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    горящие под ВР шины прочищают депутатам мозги похлеще расстрелов, оказано в 2014 году
    политическую волю нашли. отработали Законы, тем более они все есть в ВР (ничего с нуля не надо придумывать), прошли процедуру и приняли, проконтролировали их выполнение
    я не понимаю в чем проблема
    Как у рашика всё просто! Как это просто: сидя в кресле, указывать власти и населению, что и как они должны делать.
    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    Але виявилося що порохофоби... коротше не можуть запропонувати взагалі нічого. Вата! Конструктиву - ноль, спорити про щось - немає сенсу. Тупо секта ненависників пороха. А також зрозумів що когось "невідомого" сенсу пропонувати немає. Ну не будуть вони ні пропонувати, ні піарити нікого, ні обговорювати якісь пропозиції. Бо... ну немає в них взагалі ніяких пропозицій.
    Тому вибирати доведеться з уже розкручених політиків. А серед них... краще всже Порох ніж Юля, чи Бойко чи (не приведи господи) Зеленський )
    Коротше проти вашого "хто ж, як не він, а інші ще гірші", грає "краще вже він ніж якийсь уіпан що здасть країну ху*лу". Саме тоту "хто завгодно аби не він" мене не влаштовує.)
    +100000
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #2753
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Я так і не почула від прихильників бабаюлі,як вона відноситься до рашкі, до війни, і як збирається її припиняти, з ким домовлятися. Мене тільки це цікаво.
    Вони відповіли, що треба дочекатися, коли вона виграє вибори, і тоді побачимо.
    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Перед виборами оприлюднять список десь із трьох десятків кандидатів, і тоді обговоримо їх до оскоми. Тому що сьогодні від наших мрій і бажань цей список не залежить від слова зовсім. Невже це важко збагнути?
    Блин, его спрашивают о ЕГО желаниях, а он "дождёмся списка". Каким боком список к ВАШИМ желаниям??? Вас спрашивают исключительно о том, кого ЛИЧНО ВЫ считаете лучшим кандидатом в Президенты. А будет этот человек в списке или нет - в данном случае не важно.
    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Чтобы обосрать....
    Чья б корова мычала, а твоя молчала б!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #2754
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    О, быстро наша умалишённая сориентировалась в новом покрое своих простыней )))

  15. #2755
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Было?

    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  16. #2756
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 030

    Типово

    в тему стало приятно заходить как и в тему про гаранта))
    истерика порохоботов доставляет))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  17. #2757
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в тему стало приятно заходить как и в тему про гаранта))
    истерика порохоботов доставляет))
    Тимур Малик
    36 мин.
    Знайди для бабусі тищу гривень і сховай її паспорт!!!
    Розтлумачу.
    Я намагаюсь не чипати тему ЮВТ. Вважаю, що людина, з середнім IQ - сама розуміє всю суть.
    Але, останнім часом, багато хто з друзів, не фбшних, почали мені розповідати про Мессію. І чи то бігборди так діють, чи то спами в інеті не дають можливості мислити, але більшість з них кажуть: Ну ЮВТ - так ЮВТ. Бачиш, як на неї всі порохоботи накинулися? Значить добрі чоботи - треба брати! Ну й таке інше, в тому ж дусі. Війна там, зубожіння...
    Люди, схаменіться.
    Чому вся кремлівська пі£добратія так хоче ЮВТ? (А що є в когось сумніви?) Чому ЮВТ хочуть наші олігархи? Навіть ті, що ще років два тому - срати з нею не сідали на території всієї України, спеціально їздили за кордон - опорожняться. Деякі так і залишилися там. Чому, нашому пересічному споживачу, через різні лохотрони, втірають величезні рейтинги ЮВТ?
    А тому, що всім їм - нахрін не потрібна Україна. Ні в якому вигляді. Навіть у слабкому вигляді, як пишуть деякі наші псевдополітологи.
    ЮВТ - це справжня громадянська війна!
    Вона просто змушена буде робити те, що їй накажуть у кремлі і інших центрах українського олігархата. Бо хто платить - той девушку і танцює!
    А багато для громодянської не потрібно.
    Треба лише, признати, що війна з РФ - це не війна з РФ, а внутрішні "рєшалкі". І сісти "пєрєтірать" з "головами" "народних рєспублік" за один стіл. На рівні АП.
    Треба лише признати, що розрив з РФ - є лихом для України і помилкою "попередників"!
    Треба лише признати, що курс у НАТО і ЄС - помилка яка не відповідає "історичному тяжінню українського і російського народу друг до друга"!
    А у когось є сумніви що саме так і буде? По дзвінку з кремля?
    І ось тут почнеться найцікавіше, і найбажаніше для московії і українського олігархата.
    Україна вибухне так, що Революція гідності - покажеться дитячою забавкою.
    Це можуть підтвердити дохолери тисяч прошедших АТО, не меньша кількість волонтерів і справжніх нациків, дохріна сотен тисяч людей фанатів подорожі до Європи, дюже велика кількість внутрішньо переміщених з Донбасу людей, яким потрібно буде повертатися додому - туда, де засилля (за чотири роки) немитих бурятів і гопників з мокши.
    А ще родини, які втратили своїх у війні...
    І ось це все вибухне. І впевнено перейде до Громадянської війни, яка остаточно поховає Україну.
    А далі: відмова західу витягувати нас в цивілізацію (навіть не дивлячись на велику кількість "зелені" заведену в Україну), війська РФ в колишній Україні і південо-західний округ РФ. І жоден політик на весь Світ навіть не замовить доброго слова за нас.
    А ще повернення кровосісів і реванш олігархату на чолі з Фірташом і Коломойським.
    Ну і сама вишенька: купа карних і іншіх справ прокуратури РФ проти захісників і волонтерів України. І "столипіни" на Магадан...
    Ось така х¥йня, малята.
    Саме тому вся мокшанська і наша п!здота, об'єднується навколо ЮВТ. Просто іншим "кандидатам", якими б вони не були б лояльними до мокші - захід не дозволить це зробити. Електоратний ресурс у них не той.
    А ЮВТ - ставить на "зубожилих" і на "совок". А його ще дюже багато у нас.
    Так ось про "совок".
    Саме це покоління, від початку 90-х і до 2013 року - майже просрало країну! Бо жило одним днем, як його привчили жити в СРСР.
    Тому, хочу звернутися до людей, яким не байдужа країна, в основному до молоді:
    знайдіть, будь ласка, можливість надати своїм бабусям і дедусям "юліну тищу"; сховайте, нахрен, їх паспорти; і сходи, нарешті сука, проголосуйте за майбутнє України!
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  18. #2758
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Шановний! Це ви маєте намір його (список) формувати і розкручувати? А не перебільшуєте свої можливості, часом?
    Та я й зараз це роблю. В міру сил і бажання звичайно. І (читайте попереднє речення) - ні, не перебільшую.
    Про самовисуванство не зрозумів. Тобто що ві сказали зрозумів, але як відсутність самовисунення має заважати мені рекламувати наприкд Гриценка. Або якщо я самовисунусь і не буду рекламувати себе. А бо висунусь і буду рекламувати Петренка Импосібл?
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  19. #2759
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    в тему стало приятно заходить как и в тему про гаранта))
    истерика порохоботов доставляет))
    А я вот вижу истерики порохофобов ))) Аргументов нет, приходитсся "компромат" из носа выковыривать. Каждый свое видит )
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  20. #2760
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 030

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Тимур Малик
    36 мин.
    Знайди для бабусі тищу гривень і сховай її паспорт!!!
    Розтлумачу.
    Я намагаюсь не чипати тему ЮВТ. Вважаю, що людина, з середнім IQ - сама розуміє всю суть.
    Але, останнім часом, багато хто з друзів, не фбшних, почали мені розповідати про Мессію. І чи то бігборди так діють, чи то спами в інеті не дають можливості мислити, але більшість з них кажуть: Ну ЮВТ - так ЮВТ. Бачиш, як на неї всі порохоботи накинулися? Значить добрі чоботи - треба брати! Ну й таке інше, в тому ж дусі. Війна там, зубожіння...
    Люди, схаменіться.
    Чому вся кремлівська пі£добратія так хоче ЮВТ? (А що є в когось сумніви?) Чому ЮВТ хочуть наші олігархи? Навіть ті, що ще років два тому - срати з нею не сідали на території всієї України, спеціально їздили за кордон - опорожняться. Деякі так і залишилися там. Чому, нашому пересічному споживачу, через різні лохотрони, втірають величезні рейтинги ЮВТ?
    А тому, що всім їм - нахрін не потрібна Україна. Ні в якому вигляді. Навіть у слабкому вигляді, як пишуть деякі наші псевдополітологи.
    ЮВТ - це справжня громадянська війна!
    Вона просто змушена буде робити те, що їй накажуть у кремлі і інших центрах українського олігархата. Бо хто платить - той девушку і танцює!
    А багато для громодянської не потрібно.
    Треба лише, признати, що війна з РФ - це не війна з РФ, а внутрішні "рєшалкі". І сісти "пєрєтірать" з "головами" "народних рєспублік" за один стіл. На рівні АП.
    Треба лише признати, що розрив з РФ - є лихом для України і помилкою "попередників"!
    Треба лише признати, що курс у НАТО і ЄС - помилка яка не відповідає "історичному тяжінню українського і російського народу друг до друга"!
    А у когось є сумніви що саме так і буде? По дзвінку з кремля?
    І ось тут почнеться найцікавіше, і найбажаніше для московії і українського олігархата.
    Україна вибухне так, що Революція гідності - покажеться дитячою забавкою.
    Це можуть підтвердити дохолери тисяч прошедших АТО, не меньша кількість волонтерів і справжніх нациків, дохріна сотен тисяч людей фанатів подорожі до Європи, дюже велика кількість внутрішньо переміщених з Донбасу людей, яким потрібно буде повертатися додому - туда, де засилля (за чотири роки) немитих бурятів і гопників з мокши.
    А ще родини, які втратили своїх у війні...
    І ось це все вибухне. І впевнено перейде до Громадянської війни, яка остаточно поховає Україну.
    А далі: відмова західу витягувати нас в цивілізацію (навіть не дивлячись на велику кількість "зелені" заведену в Україну), війська РФ в колишній Україні і південо-західний округ РФ. І жоден політик на весь Світ навіть не замовить доброго слова за нас.
    А ще повернення кровосісів і реванш олігархату на чолі з Фірташом і Коломойським.
    Ну і сама вишенька: купа карних і іншіх справ прокуратури РФ проти захісників і волонтерів України. І "столипіни" на Магадан...
    Ось така х¥йня, малята.
    Саме тому вся мокшанська і наша п!здота, об'єднується навколо ЮВТ. Просто іншим "кандидатам", якими б вони не були б лояльними до мокші - захід не дозволить це зробити. Електоратний ресурс у них не той.
    А ЮВТ - ставить на "зубожилих" і на "совок". А його ще дюже багато у нас.
    Так ось про "совок".
    Саме це покоління, від початку 90-х і до 2013 року - майже просрало країну! Бо жило одним днем, як його привчили жити в СРСР.
    Тому, хочу звернутися до людей, яким не байдужа країна, в основному до молоді:
    знайдіть, будь ласка, можливість надати своїм бабусям і дедусям "юліну тищу"; сховайте, нахрен, їх паспорти; і сходи, нарешті сука, проголосуйте за майбутнє України!
    текст с претензией на айкью?)))
    накидывай еще
    только в плюс бабюле пойдет))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Сторінка 138 з 327 ПершаПерша ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188238 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті