Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 131 з 327 ПершаПерша ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141181231 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6526, показано з 2 601 по 2 620.

Тема: Юлия Тимошенко (Единая тема)

  1. #2601
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ви про період ЄЕСУ? Я мав на увазі часи її прем'єрства, коли вона, на думку частини громадян, була всесильною "владычицей морской" і одноосібно вирішувала долю країни.
    Само собой. А Ющ и Стельмах просто разводили руками - "ну ничего не можем с ней поделать, она всё нам запрещает."

  2. #2602

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    пох на пэтю.
    рашиков видно неприкрытым глазом, и они опять топят за йульку как в 2014.
    У рашиків ситуація не така однозначна. Думаю, вони не проти топити і за Петра, враховуючи приязне ставлення діючої влади, наприклад, до Медведчука, Ротенберга, Бабакова, Григоришина. А також неймовірні санкції до Росії, які чомусь мають запроваджувати хто завгодно, але Україна - не обов'язково і в останню чергу.

  3. #2603
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    У рашиків ситуація не така однозначна. Думаю, вони не проти топити і за Петра, враховуючи приязне ставлення діючої влади, наприклад, до Медведчука, Ротенберга, Бабакова, Григоришина. А також неймовірні санкції до Росії, які чомусь мають запроваджувати хто завгодно, але Україна - не обов'язково і в останню чергу.
    помню момент когда топили и за него. недолго. но что-то пошло не так.

  4. #2604

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 297

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Само собой. А Ющ и Стельмах просто разводили руками - "ну ничего не можем с ней поделать, она всё нам запрещает."
    А давайте я вам конспективно нагадаю про безмежні можливості прем'єра.

    2005. Ющенко призначає її на посаду під величезним тиском, і тут же створює альтернативний уряд у вигляді РНБО, очолюваний Порошенком. В уряді - жодного міністра від БЮТ. Через 8 місяців - раптова відставка, під приводом - щоб припинити взаємну боротьбу двох центрів прийняття рішень.

    2007. ЮВТ призначають голосами БЮТ і НУНС кількістю аж 226, вимотавши нерви всій країні. Коаліція практично недієздатна, голоси за потрібні закони доводиться збирати з усіх, включно з комуністами, відповідно - розраховуючись за підтримку різними пряниками. Через рік коаліція розвалюється і формально. Частина міністрів відверто виконує вказівки лише з президентської адміністрації. Вето президента на небажані для нього закони накладається ледь не щотижня. В кінці президентського терміну Ющенко хіба що формально не вступає до ПР, працюючи з ними душа в душу.

    Коли я пишу, що не знаю, який з неї економіст - маю на увазі саме ці обставини. Цілком можливо, що, будь у неї нормальні умови для діяльності, ми б усі вжахнулись. Проте в реальному житті такої нагоди не було. З прогнозами про те. що вона нас погубить, сперечатись не буду. Єдине, що підкреслюю - нормальних умов для роботи у неї не було, і спроби навісити на неї всі провали - некоректні.

  5. #2605
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ... в 2014 Юля была НИКТО. И если бы не "генний" Пэти, так бы они им и осталась.
    Сань. у нее достаточно устойчивый электорат, начиная с 2010 года, по ходу она из него не выпадает
    просто на фоне падения рейтингов остальных ее стояние на месте кажется прям каким то мега рывком
    ну и последние, на сегодняшний день, ее полит сила единственная, кто предложил хоть какую то программу развития страны и самое главное - свою формулу/видение нового социального договора
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #2606
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    .. это с кем это они собираются социально договариваться? ...и какой процент отката предложат? ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  7. #2607
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Сань. у нее достаточно устойчивый электорат, начиная с 2010 года, по ходу она из него не выпадает
    просто на фоне падения рейтингов остальных ее стояние на месте кажется прям каким то мега рывком
    ну и последние, на сегодняшний день, ее полит сила единственная, кто предложил хоть какую то программу развития страны и самое главное - свою формулу/видение нового социального договора
    Ну ИМХО по сравнению с 2010 годом электората у нее стало поменьше таки. Да и не только ИМХО, но и по опросам. Но дело не в этом. В 2014 году Юля своей коляской на Майдане помножила себя на ноль. Но "гениальный" Пэтя таки помог бабушке вернуться в большую политику....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  8. #2608
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    95 180

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. это с кем это они собираются социально договариваться? ...и какой процент отката предложат? ...
    Думаешь самый умный, да? Это они ждут откат от общества...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  9. #2609
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Петя не только Йуле помог....и артистов в конкуренты себе поднял...

  10. #2610
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 771

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Думаешь самый умный, да? Это они ждут откат от общества...
    ...я о чем и говорю .... они все из этой системы, различия только в том, скоко обществу не жалко будет откатить, штоб не мешали копеечку заработать ...

    ЗЫ: а прозорро пусть оставляют, все уже наловчились: чик-чик, редукцион, это нога - кого надо нога ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  11. #2611
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...я о чем и говорю .... они все из этой системы, различия только в том, скоко обществу не жалко будет откатить, штоб не мешали копеечку заработать ...

    ЗЫ: а прозорро пусть оставляют, все уже наловчились: чик-чик, редукцион, это нога - кого надо нога ...
    Да....времена, когда ловили рыбку в мутной воде давно прошли.....сейчас ее ловят в чистейшей.....родниковой....

  12. #2612
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ну ИМХО по сравнению с 2010 годом электората у нее стало поменьше таки. Да и не только ИМХО, но и по опросам. Но дело не в этом. В 2014 году Юля своей коляской на Майдане помножила себя на ноль. Но "гениальный" Пэтя таки помог бабушке вернуться в большую политику....
    да, на коляске Медведев конечно ее подловил, но пару вопросов:
    - ты хоть прослушал, что она там говорила?
    - ты не веришь в диагноз клиники шарите? она практически лежачая была с этой межпозвоночной грыжой
    но поехала, имхо, зря
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  13. #2613
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    все кто против петьки - рука кремля и московский шатун
    аксиома 2016))
    Вот к чему этот бред? Кремль ОТКРЫТО заявляет о том, что видит Юльку презом. В чём смысл твоего отрицания того, что есть? Нравится выставлять себя идиотом?
    как шкварит то)))
    Тебя давно шкварит.
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ну до порохоботов еще не дошло, что в таком огромном антирейтинге Пэти виноваты именно они...
    ЗЫ Пэтя это единственный шанс Юли. И ИМХО очень даже реальный...
    Какой бред!
    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    я привыкла работать головой, не полагаясь на эмоции. Анализ её действий прошлых и нынешних даёт основание мне делать выводы. Нравятся они кому-то или нет, для меня неважно.
    ППКС
    Мне это напоминает стенания лугандонцев. Украинцы виноваты, Киев виноват, вот если бы, то мы бы и нет.... Мозги включить во время не дано было, а что вы получите взамен, главное чтобы против Украины.
    +10000
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #2614
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    пох на пэтю.
    рашиков видно неприкрытым глазом, и они опять топят за йульку как в 2014.
    +1000
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ее полит сила единственная, кто предложил хоть какую то программу развития страны и самое главное - свою формулу/видение нового социального договора
    Какую программу??? Какой договор???? Ни одного КОНКРЕТНОГО предложения - всё сплошные общие фразы и разговоры ни о чём. А уж о том, как закончить войну, не только никаких конкретных предложений, но даже просто своё отношение к этому не высказывает! Что на пятом году войны является ПРЕСТУПЛЕНИЕМ для кандидата в президенты!
    И что значит ЕДИНСТВЕННАЯ?? Президентская гонка еще даже не начиналась. Ни один из кандидатов пока не предоставил свою программу - они это будут делать осенью, т.к. летом в период отпусков слушать особо некому. Это только этой всё не терпится - засрала все столбы и эфиры своей рекламой с общими фразами. Когда ВСЕ кандидаты изложат свои программы - тогда и будешь судить, одна она или нет. А пока ты просто смешон своим выпрыгиванием из штанов в адрес Юльки.
    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Петя не только Йуле помог....и артистов в конкуренты себе поднял...
    Из них такие же конкуренты, как из тебя гейша.
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    она практически лежачая была с этой межпозвоночной грыжой
    Капец! Я считала, что у тебя хотя бы немного интеллекта есть, а ты еще хуже, чем я думала. Лежачая тётка сидела в коляске в туфлях на каблуках, а уже через месяц бегала, как лань, причём, в туфлях с еще бОльшим каблуком. Каким надо быть безмозглым, чтобы верить в то, что у неё была хоть какая-то болезнь???
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  15. #2615
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  30124434_1660476337364687_4775889882887761472_n.jpg
Переглядів: 151
Розмір:  30,7 КБ
ID:	2188594
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  16. #2616
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 533

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    да, на коляске Медведев конечно ее подловил, но пару вопросов:
    - ты хоть прослушал, что она там говорила?
    - ты не веришь в диагноз клиники шарите? она практически лежачая была с этой межпозвоночной грыжой
    но поехала, имхо, зря
    Верить в диагнозы врачей?....даже Шарите....та вы шо....

  17. #2617
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    83 397

    Типово

    Петро Олещук
    23 ч ·
    "Новий курс" Тимошенко можна критикувати, і є за що. Наприклад, оці всі якісь нові ради "з правом вето" - це ні про що. Хоча є і непогані ідеї. Зокрема, Конституанта - це справді набагато кращий спосіб зміни Основного закону, аніж парламентський. Ну і загалом, варто віддати належне, що це хоча б спроба перевести політичну дискусію у якесь конструктивне русло, - а не зводити до цього звичного балагану несмішних клоунів.

    Але чи була якась критика? Не було.
    Я спостерігаю за оцим напливом лайна, що тече вже третій день. Ну це ж взагалі - дно. Якесь абсолютно тупе поливання лайном. Тупе і дегенеративне.

    І я вам скажу чому. Оточення пезидента сповнене людьми, що не можуть генерувати ідеї - лише фейки і ненависть.
    Максимум на що вистачає мізків - це приліпити до реклами ЮВТ російський прапор і шерити. Або дістати якусь вкриту мохом "новину", і маніпулювати.

    Якесь абсолютне місіння лайна. Я навіть не уявляю, що ці люди робитимуть ближче до вибоів. Ну серйозно? Ну це просто не солідно. Це підстава для самого президента, яку він, очевидно, не усвідомлює.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #2618
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А давайте я вам конспективно нагадаю про безмежні можливості прем'єра.

    2005. Ющенко призначає її на посаду під величезним тиском, і тут же створює альтернативний уряд у вигляді РНБО, очолюваний Порошенком. В уряді - жодного міністра від БЮТ. Через 8 місяців - раптова відставка, під приводом - щоб припинити взаємну боротьбу двох центрів прийняття рішень.

    2007. ЮВТ призначають голосами БЮТ і НУНС кількістю аж 226, вимотавши нерви всій країні. Коаліція практично недієздатна, голоси за потрібні закони доводиться збирати з усіх, включно з комуністами, відповідно - розраховуючись за підтримку різними пряниками. Через рік коаліція розвалюється і формально. Частина міністрів відверто виконує вказівки лише з президентської адміністрації. Вето президента на небажані для нього закони накладається ледь не щотижня. В кінці президентського терміну Ющенко хіба що формально не вступає до ПР, працюючи з ними душа в душу.

    Коли я пишу, що не знаю, який з неї економіст - маю на увазі саме ці обставини. Цілком можливо, що, будь у неї нормальні умови для діяльності, ми б усі вжахнулись. Проте в реальному житті такої нагоди не було. З прогнозами про те. що вона нас погубить, сперечатись не буду. Єдине, що підкреслюю - нормальних умов для роботи у неї не було, і спроби навісити на неї всі провали - некоректні.

    Слухайте, але такий аргумент як "не було умов працювати" може привести КОЖЕН, якщо він не диктатор.
    Юща за руку хто привів на президенство? Не знала, не прорахувала? А скільки наволочі в БЮТі з'явилосч після 04, всіх пригріла? Прибігли до неї, потім побігли до ПР, потім до БПП. Якщо завтра вона стане Президентом тіж самі приб'ються знову до неї. І вона їх прийме, бо система така, що всі вони в одній шлюпці. І не ламаючи систему (а я переконана, що вона неспроможна, так як і петя, її зламати, бо мозок так не мисле), нічого не змінеться. От тому для мене важливіше питання щодо відношення до рашкі, війни, оккупації.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  19. #2619
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 938

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    це хоча б спроба перевести політичну дискусію у якесь конструктивне русло, - а не зводити до цього звичного балагану несмішних клоунів.
    Какой бред!
    Але чи була якась критика? Не було.
    Я спостерігаю за оцим напливом лайна, що тече вже третій день. Ну це ж взагалі - дно. Якесь абсолютно тупе поливання лайном. Тупе і дегенеративне.
    Ну, надо же! Слово в слово о зрадофилах и порохофобах! Ведь за 4 года ни одной КРИТИКИ в адрес президета - всё сплошное тупое и дегенеративное поливание дерьмом без единого доказательства.
    Оточення пезидента сповнене людьми, що не можуть генерувати ідеї - лише фейки і ненависть.
    Ну, да, только в окружении президента такие. А в окружении Юльки слошь гении, генерирующие правду, любовь и шикарные идеи! Почему же они тогда ей не нагеренировали идей по поводу окончания войны и возвращения Крыма? Или хотя бы по поводу того, чтобы признать Рашку агрессором, а не тупо регулярно отказываться голосовать за это. Я вообще не понимаю, как фанатам Юльки даже в голову приходит желание голосовать за ту, которая НЕ ПРИЗНАЁТ РАШКУ АГРЕССОРОМ???? Это ж какими гнидами нужно быть, чтобы так втаптывать в грязь память тех, кто погиб в боях за Украину!
    Максимум на що вистачає мізків - це приліпити до реклами ЮВТ російський прапор і шерити. Або дістати якусь вкриту мохом "новину", і маніпулювати.
    Максимум, на что хватает мозгов (точнее, того, что их заменяет) у зрадофилов, - это приплести к Порошенко недоказанное воровство, недоказанные офшоры и пр.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #2620
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 203

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А давайте я вам конспективно нагадаю про безмежні можливості прем'єра.

    2005. Ющенко призначає її на посаду під величезним тиском, і тут же створює альтернативний уряд у вигляді РНБО, очолюваний Порошенком. В уряді - жодного міністра від БЮТ. Через 8 місяців - раптова відставка, під приводом - щоб припинити взаємну боротьбу двох центрів прийняття рішень.

    2007. ЮВТ призначають голосами БЮТ і НУНС кількістю аж 226, вимотавши нерви всій країні. Коаліція практично недієздатна, голоси за потрібні закони доводиться збирати з усіх, включно з комуністами, відповідно - розраховуючись за підтримку різними пряниками. Через рік коаліція розвалюється і формально. Частина міністрів відверто виконує вказівки лише з президентської адміністрації. Вето президента на небажані для нього закони накладається ледь не щотижня. В кінці президентського терміну Ющенко хіба що формально не вступає до ПР, працюючи з ними душа в душу.

    Коли я пишу, що не знаю, який з неї економіст - маю на увазі саме ці обставини. Цілком можливо, що, будь у неї нормальні умови для діяльності, ми б усі вжахнулись. Проте в реальному житті такої нагоди не було. З прогнозами про те. що вона нас погубить, сперечатись не буду. Єдине, що підкреслюю - нормальних умов для роботи у неї не було, і спроби навісити на неї всі провали - некоректні.
    1) год 2005. Украина - президентско-парламентская республика. Действующий Президент вообще не обязан был учитывать парт.принадлежность министров.
    2) год 2007. А кто аж умирал требовал перевыборов? И где написано что НУНС или другие полит.силы обязаны заключать коалицию с БЮТ.

Сторінка 131 з 327 ПершаПерша ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141181231 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті