Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 129 з 327 ПершаПерша ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6526, показано з 2 561 по 2 580.

Тема: Юлия Тимошенко (Единая тема)

  1. #2561
    Аватар для Katy89
    Реєстрація
    19 січень 2014
    Звідки Ви
    планета Земля
    Дописів
    219

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Спочатку доведіть, що випустили з в'язниці незаконно.
    Вона не досиділа свій термін ув'язнення. Чи може судове рішення про її ув'язнення було незаконним?
    хотите услышать что-то новое - прислушайтесь к тишине

  2. #2562
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 531

    Типово

    Цитата Допис від Katy89 Переглянути допис
    Вона не досиділа свій термін ув'язнення. Чи може судове рішення про її ув'язнення було незаконним?
    Вас забанили в Вики?!
    Європейский суд з прав людини 30 квітня 2013 вирішив, що арешт Ю.Тимошенко був політично вмотивованим, незаконним та став результатом свавілля у діях прокурорів та судді.

    21 лютого Верховна Рада імплементувала до національного законодавства положення статті 19 Конвенції ООН проти Корупції, згідно з якими була декриміналізована стаття, за якою засуджено Тимошенко.

    22 лютого, не дочекавшись підпису Президента під цим законом, Верховна Рада прийняла Постанову «Про виконання міжнародних зобов'язань України щодо звільнення Тимошенко Ю. В.»

    Безпосередньо на підставі цієї Постанови Тимошенко змогла залишити лікарню ЦКБ Укрзалізниці у Харкові

  3. #2563

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 281

    Типово

    З приводу "Нового курсу" Тимошенко. Визнаю, що друкований текст не знайшов, витрачати 2 години на прослуховування - вважаю, що то занадто; отже, зауваження - згідно з короткими тезами тих, хто слухав і дивився.

    По окупованих територіях: перемовини ("знаю як і з ким"), Мінські домовленості, Будапештський формат, миротворці. Нічого нового? Прикро. Хіба що, можливо, зменшиться кількість урочистих шикувань і парадів?

    Прихильне ставлення до доповіді Римського клубу, особливо кількаразові згадки про Творця, баланс між державою і релігією (?). Загравання з віруючими, чи дійсно намір в 21 столітті посилювати роль церкви. Одночасно з новітніми технологіями.

    Парламентська форма правління; канцлер, як лідер партії, що набрала більшість - про все це і багато іншого можна було б говорити, якби у нас були реальні партії. Проте вони практично відсутні, і до того ж на цей час в суспільстві не видно масового запиту на їх створення.

    Пряме народовладдя - суто теоретична казка про ідеальне суспільство, яке могло би бути, якби його населяли ідеальні люди. До того ж позбавлена практичного сенсу. Референдум за народною ініціативою - приблизно те саме: надати можливість населенню, яке як слід не розуміє навіть того, як це виглядає згідно із законодавством.

    Слова "Це наша національна мета і наша національна місія – подарувати світові нові правила співжиття людства, які зроблять світ ближчим до Бога, а людину по-справжньому щасливою" - важко зрозуміти, як до цього можна додуматись. Повний відрив від реальності. Країна, яка ще вчора була частиною тоталітарної системи і ще як слід не одужала від цього, має намір вказати людству новий шлях до щастя?

    Висновок - поки що "новий курс", як хаотичний набір різних ідей з різною мірою придатності і здорового глузду. Все-таки так не робиться. Ясна річ, що в ідеалі чиновник має бути в позі " що накажете будувати"? Але не настільки, щоб не мати власної визначеної позиції.

    Другий висновок - якщо оберемо її, гірше може не стане. Сподівання на те, що в економіці вона розбирається краще, ніж в балансах з Творцем. Принаймі, думки про Липецьк і Панаму її не відволікатимуть.

  4. #2564

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Сподівання на те, що в економіці вона розбирається краще, ніж в балансах з Творцем.
    Чем нужно думать, чтобы сморозить, что человек, однажды чуть не вогнавший страну в экономический коллапс, хорошо разбирается в экономике??? Она хорошо разбирается только в одном: как угодить Х.лу. Точка.
    Принаймі, думки про Липецьк і Панаму її не відволікатимуть.
    Доказательства есть, что у неё НЕТ капиталов за границей и что она НЕ БУДЕТ выводить туда бюджетные деньги? Опять же, чем надо думать, чтобы верить, что человек всё ТОЙ ЖЕ системы, что и остальные наши политики, честный и чистый на руку??? Особенно с учётом того, что при власти она уже была и ничего хорошего стране не принесла. Похоже, зрадофилам нравится тацевать на граблях - лоб чугунный.

  5. #2565
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис

    В этом заявлении нет никакого смыслового подтекста. Х.лу мешает Порошенко, т.к., благодаря ему, Украина всё больше удаляется от Рашки и двигается в сторону Европы. Х.лу очень нужна Юлька на троне, т.к. только с её помощью можно вернуть Украину в нужное ему (ВВХ) русло. Именно это Кремль и говорит.
    Какой там хер хто куда удаляется?
    Это шобла удаляется, Украина давно ржёт с этого шпектакля. С каких пор шобла = Украина?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  6. #2566

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    УМНЫЕ люди, прежде чем принять крайне важное решение, всегда просчитывают не только положительные результаты, но и, главное, ОТРИЦАТЕЛЬНЫЕ. А когда речь идёт о будущем страны, то просчитывать нужно два, а то и три раза. Но когда читаешь зрадофилов, понимаешь, что ни хрена они не просчитывают, а полностью уверены в том, что всё будет ХОРОШО. Ни один из них даже на секунду не попытался представить, что будет, если всё то, о чём предупреждают патриоты и просто ГРАМОТНЫЕ люди по отношению к Юльке, СБУДЕТСЯ. Вот представим: выбрали Юльку и... Она стала делать то, о чём мы и предупреждали: играет на руку Кремлю, развернула курс страны от Европы к Рашке, остановила действие ассоциации, официально передала Крым Рашке, Украина снова стала закупать газ у Рашки, отказавшись от реверсных поставок из Европы, и т.д., и т.п. Мрачный сценарий, согласна, но теоретически он ВОЗМОЖЕН. И именно ТАКОЙ сценарий обязательно НУЖНО просчитывать, как бы сильно вам ни хотелось верить в то, что такого быть не может. В этом мире возможно всё, даже самое невероятное, а в нашей стране тем более. Так вот меня интересует: если всё это или хотя бы часть СБУДУТСЯ, что вы тогда будете петь? Кого будете винить? Опять нас, патриотов? Хоть один из вас признается, что был идиотом? Хоть один из вас извинится? Хоть один из вас возьмёт в руки оружие и пойдёт сносить её с трона? Или ограничитесь очередными воплями на форуме? И главное: что делать нашим детям-внукам-правнукам, которым вы своими тупостью и упрямством "лишьбынепетя" сломали будущее? Вы хоть раз ДУМАЛИ об этом? Или главное - убрать Порошенко, а дальше хоть потоп?

  7. #2567

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Украина давно ржёт с этого шпектакля.
    Я говорила об УКРАИНЕ, а не о фанатах паРаши вроде тебя. Засохни.

  8. #2568
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    когда речь идёт о будущем страны,
    Ті явно не с той опері віпала: речь "о будущем страны" давно стала только поводом для её легального ограбления. И - да, тут правда: умные люди всё тщательно просчитали.
    Не видит этого только Дейнерис.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  9. #2569
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    З приводу "Нового курсу" Тимошенко. Визнаю, що друкований текст не знайшов, витрачати 2 години на прослуховування - вважаю, що то занадто; отже, зауваження - згідно з короткими тезами тих, хто слухав і дивився.

    По окупованих територіях: перемовини ("знаю як і з ким"), Мінські домовленості, Будапештський формат, миротворці. Нічого нового? Прикро. Хіба що, можливо, зменшиться кількість урочистих шикувань і парадів?

    Прихильне ставлення до доповіді Римського клубу, особливо кількаразові згадки про Творця, баланс між державою і релігією (?). Загравання з віруючими, чи дійсно намір в 21 столітті посилювати роль церкви. Одночасно з новітніми технологіями.

    Парламентська форма правління; канцлер, як лідер партії, що набрала більшість - про все це і багато іншого можна було б говорити, якби у нас були реальні партії. Проте вони практично відсутні, і до того ж на цей час в суспільстві не видно масового запиту на їх створення.

    Пряме народовладдя - суто теоретична казка про ідеальне суспільство, яке могло би бути, якби його населяли ідеальні люди. До того ж позбавлена практичного сенсу. Референдум за народною ініціативою - приблизно те саме: надати можливість населенню, яке як слід не розуміє навіть того, як це виглядає згідно із законодавством.

    Слова "Це наша національна мета і наша національна місія – подарувати світові нові правила співжиття людства, які зроблять світ ближчим до Бога, а людину по-справжньому щасливою" - важко зрозуміти, як до цього можна додуматись. Повний відрив від реальності. Країна, яка ще вчора була частиною тоталітарної системи і ще як слід не одужала від цього, має намір вказати людству новий шлях до щастя?

    Висновок - поки що "новий курс", як хаотичний набір різних ідей з різною мірою придатності і здорового глузду. Все-таки так не робиться. Ясна річ, що в ідеалі чиновник має бути в позі " що накажете будувати"? Але не настільки, щоб не мати власної визначеної позиції.

    Другий висновок - якщо оберемо її, гірше може не стане. Сподівання на те, що в економіці вона розбирається краще, ніж в балансах з Творцем. Принаймі, думки про Липецьк і Панаму її не відволікатимуть.

    Я прочитала її виступ.
    На мій погляд , все що ВОНА казала не її.
    Це для неї написали найняті люди.
    Це все піар.
    Там нема за цим всім( зокрема відношення до війни) її поглядів, думок і інтересів.
    Це такий коктейль, намагання бути в тренді і нічого суттєвого не сказати.
    Дуже багато цитат і звернень до великих.

    Я не знаю звідки ви взяли про економіку. Вона вже десь, якось, чимось таким керувала. І що? Підгребла під себе ВСІ підприємства в сфері постачання газу. Чисте лобіювання. Підписала кабальну газову угоду. Популістські заяви про "більше грошей-багатша країна" про надання кредитів. Терафлю, соціальний ринок, хрущовки і пр. популізм. Це економіка????
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #2570
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 788

    Типово

    Гы.
    Безусловно, самое страшное - это "отдать" Крым, наполненный предателями по мнению "патриотиков", и закупать газ дешевле не через посредников.
    Просто катастрофа.

  11. #2571
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Какой там хер хто куда удаляется?
    Это шобла удаляется, Украина давно ржёт с этого шпектакля. С каких пор шобла = Украина?
    Вот это новость. С каких пор АЦТЕК и Украина это одно и тоже???
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  12. #2572
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #2573

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    речь "о будущем страны" давно стала только поводом для её легального ограбления.

    И - да, тут правда: умные люди всё тщательно просчитали.
    Слив, слив, всё тупой слив. Ответ на мой вопрос будет? Или опять насрал и в кусты? Ты хоть раз способен если не быть, то хотя бы КАЗАТЬСЯ мужиком?
    Не видит этого только Дейнерис.
    Я вижу то, чего ты никогда не увидишь, даже если порвёшься от напряжения.
    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Гы.
    Безусловно, самое страшное - это "отдать" Крым, наполненный предателями по мнению "патриотиков", и закупать газ дешевле не через посредников.
    Просто катастрофа.
    Для патриотов страшно ВСЁ перечисленное. И только такие, как ты, готовы отдать страну любому врагу, лишь бы только в кармане было на 100 грн больше.

  14. #2574

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 281

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це такий коктейль, намагання бути в тренді і нічого суттєвого не сказати.

    Я не знаю звідки ви взяли про економіку. Вона вже десь, якось, чимось таким керувала. ?
    Коктейль - мабуть, можливо, вірогідно. Поки що схоже на це.

    Щодо економіки - я лише сподіваюсь і не наполягаю на тому, що вона це вміє. Щодо "керувала" - пам'ятаю про те, в яких умовах це відбувалось, і якою мірою результат "керування" залежав від неї, а якою - від інших осіб ( обставин). Встановити міру відповідальності причетних посадовців, як на мене, проблематично, але вішати все на ЮВТ по принципу - вона обіймала посаду - теж неправильно.

  15. #2575
    Аватар для Katy89
    Реєстрація
    19 січень 2014
    Звідки Ви
    планета Земля
    Дописів
    219

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Вона вже десь, якось, чимось таким керувала. І що? Підгребла під себе ВСІ підприємства в сфері постачання газу. Чисте лобіювання. Підписала кабальну газову угоду.
    Не может такого быть! Вот на этой страничке выше люди написали, что Европейский суд и прочие инстанции заявили, что это всё происки врагов и политические фальсификации. Не никаких кабальных соглашений, нет никаких "Единых энергосистем" - это всё враги, враги... Она чиста, как агнец божий Это не я говорю, а справедливый суд по правам человека. Где правда всё-таки? Виновна Тимошенко в разворовывании страны или нет? Если виновна, то почему не в тюрьме? Если невиновна, то почему сторонники порошенка столько электронной макулатуры о её грехах сюда тащат, не жалея своих сил и времени?
    хотите услышать что-то новое - прислушайтесь к тишине

  16. #2576
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    А чому ви "Тимошенко" пишете з великої літери, а "порошенка" з маленької?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  17. #2577
    Аватар для Katy89
    Реєстрація
    19 січень 2014
    Звідки Ви
    планета Земля
    Дописів
    219

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Як на мене, як пересічного, то Порошенко не рвався до президентства...
    Но я не геополітолог
    Да, он не рвался, конечно... Так, гулял, гулял (с.), а там вдруг видит - Майдан. И трактор на Майдане оказался случайно. Он на трактор, и, аки вождь мирового пролетариата с броневичка, указывал путь народу, куда ему идти, тёмному...

    Всі пересічні не геополітологи, доки не приходить пора виборів. От тоді всі починають дивитися на рейтинги і вмикать свою "геополітологію". Хоча замість цього треба детально ознайомитись з програмами УСІХ кандидатів, а не вибирати з перших двох (за рейтингом), кто з них менше зла країні зробив.
    хотите услышать что-то новое - прислушайтесь к тишине

  18. #2578
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    киселевщиной потянуло.
    значит рашка ставит на йульку?

  19. #2579
    Аватар для Katy89
    Реєстрація
    19 січень 2014
    Звідки Ви
    планета Земля
    Дописів
    219

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    А чому ви "Тимошенко" пишете з великої літери, а "порошенка" з маленької?
    Інколи пишу навпаки, інколи цих обох пишу з великої або обох з маленької. Не переймайтесь з цього приводу, вони для мене однакові за своїми вчинками.
    хотите услышать что-то новое - прислушайтесь к тишине

  20. #2580
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    киселевщиной потянуло.
    значит рашка ставит на йульку?
    4,5 року нік був в анабіозі...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 129 з 327 ПершаПерша ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті