Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12
Всього знайдено 37, показано з 21 по 37.

Тема: Свобода слова в России. Серия следующая

  1. #21

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Vedma
    alyak,
    Преступление . Обратите внимание если опубликовано или издано в СМИ .
    Ок. Я запомню эти Ваши слова
    разрешаю даже цитировать .

  2. #22

    Реєстрація
    02 березень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    31 472

    Типово

    Aphelion, свобода "балабольства и антиправительственных выпадов" это неотъемлемый элемент демократии.
    может вы просто не в курсе?

  3. #23
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    Цитата Допис від levada
    А если в РФ кто-нибудь назовёт вовку путина и юрку лужкова ворами, это будет критика, клевета или преступление?
    я думаю - это будет клевета. как цари могут быть ворами? царь, что сам у себя украдет что-ли?
    .

  4. #24
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    alyak,
    Сначала бы разобрались кто такой Лимонов и чего он мог наговорить . Это все равно что брать интервью в психушке .
    Кстати, я прочла, а Вы? :P Нет там ничего такого о чем Вы предположили, не читав Гонит на власть и Путина. Это свобода слова или ...?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #25

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Цитата Допис від Мардик Геворкян (Дюк ст.)
    Aphelion,
    tаnk писал(а):
    Aphelion, разглашение родных порядочков так нервирует?


    Да идите в жопу.
    Аргументы закончились,явно..
    Мардик, ты же вроде нормальный мужик.
    Да не аргументы закончились, их я привёл, кстати выше, а надоела беспросветная тупость этих двух дятлов.
    Они называют запретом свободы слова такое, за что в другой стране простов асфальт бы закатали.
    Видите ли Лимонова запретили... и это - отсутствие свободы слова.
    Да долбо**ы они - и Команданте и Лучано, потому настописдело им аргументы приводить. Если у них говно с мозгами попуталось, то жто не отсутствие свободы слова в России. Да если бы дали волю этому Лимонову, щасбы оба - по йогурту и спать. И никаой такой независимой Украины. Понимаешь, Команданте фашиста защищает.
    Ебануться можно! А меня не посадят в тюрьму, если я выйду в Германии с требованием отменить холокост и вернуть всех евреев на их родину? Ну шо ты несёшь? Какие аргументы нужны для этого недоумка Команданте, ты посмотри на его аватарку, он ослеп от политического онанизма.

  6. #26
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    Aphelion, успокоительное опять санитар тебе не принес, а сам схавал бедненький пойди, хоть водички попей, что-ли...
    .

  7. #27

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Aphelion,
    Да не аргументы закончились, их я привёл, кстати выше,
    Ниже,потом,я прочёл аргументы..
    Они называют запретом свободы слова такое, за что в другой стране простов асфальт бы закатали.
    Видите ли Лимонова запретили... и это - отсутствие свободы слова.
    Ну АЛЯК попытался это объяснить им.,может получится,хотя я не уверен..
    Да если бы дали волю этому Лимонову,
    Да не Дай Б-г!!!
    Команданте фашиста защищает.
    Ебануться можно!
    Согласен..

  8. #28

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    Команданте, хотите моей смерти?
    Тогда высосите мои мозги через мой член.

  9. #29
    Почетный форумчанин Аватар для Банзай
    Реєстрація
    27 жовтень 2003
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    39 002

    Типово

    Ок. Я запомню эти Ваши слова
    попросіть Опитного. Він може це занести в протокол.


  10. #30

    Реєстрація
    04 жовтень 2006
    Дописів
    1 750

    Типово

    Цитата Допис від Aphelion
    Команданте, хотите моей смерти?
    Тогда высосите мои мозги через мой член.
    О, смело.

    Открыто в нетрадиционной ориентации признвался, такое нечасто пока встретишь

  11. #31

    Реєстрація
    16 квітень 2003
    Звідки Ви
    Родина моя - Россия!
    Дописів
    5 870

    Типово

    tаnk, можете присоединться к Команданте.
    "Тока в мене цицька одна, смоктати будете почерзі".

  12. #32
    Аватар для Ali
    Реєстрація
    17 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    193

    Типово

    Aphelion, Команданте, На кой лять превращать форум в место для выяснений отношений. Обменяйтесь номерами ICQ и гоните на друг друга сколько хотите, если не получается мириться с чужим мнением!

  13. #33
    ОПЫТНЫЙ
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Aphelion
    tаnk, можете присоединться к Команданте.
    "Тока в мене цицька одна, смоктати будете почерзі".

  14. #34

    Реєстрація
    20 листопад 2006
    Звідки Ви
    ПАЛЕСТИНА
    Дописів
    50 335

    Типово

    Aphelion,
    Команданте, хотите моей смерти?
    Тогда высосите мои мозги через мой член.

    tаnk, можете присоединться к Команданте.
    "Тока в мене цицька одна, смоктати будете почерзі".
    Грубовато немного,но всё равно--ЗАЧОТ!!! РЖУНИМАГУ,ДА?!!

  15. #35
    Аватар для Kolondayck
    Реєстрація
    04 липень 2014
    Дописів
    758

    Типово

    У Москві пройшов мітинг за свободу слова








    …на акцію вийшло декілька сотень москвичів. Місце проведеня акції оточене металевою огорожею, учасники повинні пройти через рамки металошукачів. Багато учасників закрили свої роти аркушами білого паперу, що символізує відсутність свободи ЗМІ в РФ. Люди тримають в руках плакати: "Не буде свободи - буде Майдан", "Мені потрібна не прилизана інформація", "Пуйло дав відмашку: інакомислення в шарашку", "Ми проживемо без гречки і плову. Не чіпайте свободи слова". "Захід проводиться на захист свободи слова, проти тиску на ЗМІ, журналістів, проти цензури і зачистки інформаційного простору, проти брехливої державної пропаганди, що розпалює ненависть і ворожнечу", - зазначають організатори. За словами організаторів, приводом для проведення мітингу послужило зростаня тиску з боку влади на незалежні ЗМІ та журналістів, блогосферу, численні факти переслідування за переконання, розв'язана цинічна і брехлива пропагандистська кампанія проти України, її братського народу, країн Заходу, демократичних прав і свобод.
    Акція проходить під гаслами: "Свободу слову!", "Руки геть від "Эхо Москвы"!", "Ні цензурі!". Організаторами одержано узгодження заходу в мерії Москви. На акцію прийшли також провокатори з радянськими прапорами, які роздавали газету "Новороссия" від 19 вересня. Частина цієї групи була затримана московською поліцією.
    http://www.unian.ua/politics/1012644...lova-foto.html

  16. #36
    Аватар для Kolondayck
    Реєстрація
    04 липень 2014
    Дописів
    758

    Типово

    Російські ЗМІ вигадали загиблу під час обстрілу Донецька дівчинку - розслідування ВВС
    http://www.unian.ua/war/1064901-rosi...annya-vvs.html

    Робота британських журналістів швидше за все не буде оцінена і залишиться без наслідків. Пропаганда кремлівських ЗМІ давно має характер широкомасштабного зомбуючого дезінформаційного потоку і триває вже не одне десятиріччя, згубно позначаючись на російській мові, яка стає усе більш важкою для спілкування. Такі дрібниці як вигадана смерть немовлят - це просто незначні витівки в порівнянні з справжніми антишедеврами, які донині не були оцінені як слід. Москва протягом майже століття продовжує публічно мусолити абсолютно беззмістовну і антинаукову політичну доктрину комунізму. Не відстає від неї по популярності і затребуваності фейкова Вітчизняна війна 1941-44 рр. І таких прикладів дуже багато. Ось і зараз пропаганда і цензура без особливих зусиль впорається з одурюванням громадської думки у зв'язку вбивством Нємцова і судом над Савченко. Безсумнівні здобутки інформаційних сміттярів - це безглузді назви ДНР, ЛНР, Новоросія, які підхоплюють повторюють і поширюють по всьому світу. Мета подібної діяльності прозора і має бути озвучена. Це, вікова політика заздрості, наслідування да виманювання подачок у Заходу в поєднанні з великодержавною експансією по відношенню до своїх сусідів. Зайве нагадувати в такому зв'язку про масштаби військових злочинів режиму.

  17. #37
    Аватар для Kolondayck
    Реєстрація
    04 липень 2014
    Дописів
    758

    Типово

    25 декабря на сайте американской газеты The Washington Post появилась статья «Inside a Russian disinformation campaign in Ukraine in 2014» . В ней говорится о докладе Главного разведывательного управления России по результатам информационно-психологической операции против Украины в 2014 году.
    Російська журналістка Ольга Курлаєва повідомила, що влада Латвії дала їй 24 години на те, щоб залишити країну. Курлаєву звинувачують у тому, що вона становить загрозу національній безпеці Латвії.
    https://www.radiosvoboda.org/a/news/28954749.html

    Spoiler Spoiler:  
    «Російські журналістки» зазвичай демонструють одноманітні проблеми зі свободою слова і професійної етикою.


Сторінка 2 з 2 ПершаПерша 12

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті