Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 155 123456789101151101 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4748, показано з 1 по 20.

Тема: Перинатальный Центр на Космической. Полезная информация по ПЦ находится в сообщении №2. (Том 3)

Комбінований перегляд

  1. #1
    Аватар для AlivKa
    Реєстрація
    12 вересень 2007
    Звідки Ви
    Центр,ул.Короленко, 8.
    Дописів
    16 689

    Типово Перинатальный Центр на Космической. Полезная информация по ПЦ находится в сообщении №2. (Том 3)

    Инфы и отзывов о нем в разных темах есть, но хотелось бы как-то упорядочить и в одной теме всё разместить .
    Собираюсь там рожать, поэтому интересно всё - отзывы о врачах, условиях, стоимости и пр. Так что, пожалуйста, высказывайтесь

    На данный момент всё, что знаю об этом роддоме, так это то, что он сейчас закрыт на мойку и открывается 6-го октября.

    Сообщение от erika1
    Читаем. Показания для госпитализации в Перинатальный центр. Високий та вкрай високий ризик.
    Исключение декомпенсированная и субкомпенсированная экстрагенитальная патология (сердце, почки, печень, эндокринка итд) идут в Мечникова


    Рівні перинатального ризику

    Низький ступінь перинатального ризику
    • головне передлежання плоду;
    • відсутність в анамнезі у жінки епізодів анте-, інтра-і ранньої неонатальної смерті;
    • відсутність ускладнень при попередніх пологах, таких як гіпотонічна кровотеча, глибокі розриви м'яких тканин пологових шляхів, родова травма у новонародженого;
    • пролапс мітрального клапана без гемодинамічних порушень;
    • компенсована патологія дихальної системи (без дихальної недостатності);
    • збільшення щитовидної залози без порушення функції;
    • міопія I і II ступеня без змін на очному дні;
    • інфекції сечовивідних шляхів поза загострення, без порушення функції;
    • захворювання шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит, дуоденіт, коліт);
    • передбачуваний великий плід;
    • анатомічне звуження тазу I ступеня;
    • тазове передлежання плоду;
    • кесарів розтин в анамнезі при відсутності ознак неспроможності рубця на матці;
    • рубець на матці після консервативної міомектомії (крім лапароскопічної) або перфорації матки при відсутності ознак неспроможності рубця;
    • викликані вагітністю набряки і протеїнурія без гіпертензії.

    Середній ступінь перинатального ризику
    • анатомічне звуження тазу II ступеня і більше;
    • приношення вагітність;
    • низьке розташування плаценти, підтверджене при ультразвуковому дослідженні в терміні 34-36 тижнів;
    • мертвонародження в анамнезі;
    • багатоплідна вагітність 2 плодами;
    • вагітність після лікування безпліддя будь-якого генезу, вагітність після екстракорпорального запліднення і перенесення ембріона;
    • багатоводдя;
    • гіпертензія у матері неуточнена;
    • існувала раніше гіпертензія, що ускладнює вагітність, пологи, післяпологовий період;
    • існувала раніше гіпертензія з протеїнурією приєдналася (прееклампсія на тлі хронічної артеріальної гіпертензії);
    • викликана вагітністю гіпертензія без значної протеїнурії (гестаційна гіпертензія);
    • викликана вагітністю гіпертензія зі значною протеїнурією (прееклампсія);
    • важка прееклампсія;
    • передчасні пологи, включаючи допологове излитие навколоплідних вод, при терміні вагітності менше 35 тижнів, при відсутності можливості госпіталізації до закладу охорони здоров'я третьої групи (високого ступеня ризику) і при наявності можливості надання реанімаційної допомоги новонародженому в повному обсязі;
    • затримка внутрішньоутробного росту плода I-II ступеня.

    Високий та вкрай високий ступінь перинатального ризику

    • передчасні пологи, включаючи допологове излитие навколоплідних вод, при терміні вагітності менше 35 тижнів, при відсутності протипоказань для транспортування;
    • передлежання плаценти, підтверджене при ультразвуковому дослідженні в терміні 34-36 тижнів;
    • поперечне і косе положення плоду;
    • важка прееклампсія, еклампсія;
    • холестаз, гепатоз вагітних;
    • кесарів розтин в анамнезі при наявності ознак неспроможності рубця на матці;
    • рубець на матці після консервативної міомектомії або перфорації матки при наявності ознак неспроможності рубця;
    • вагітність після реконструктивно-пластичних операцій на статевих органах, розривів промежини III - IV ступеня при попередніх пологах;
    • затримка внутрішньоутробного росту плода II-III ступеня;
    • ізоіммунізація при вагітності;
    • наявність у плода вроджених аномалій розвитку, що вимагають хірургічної корекції;
    • метаболічні захворювання плода (потребуючі лікування відразу після народження);
    • водянка плоду;
    • багатоплідна вагітність 3 і більше плодами;
    • важке багато-і маловоддя;
    • захворювання серцево-судинної системи (ревматичні та вроджені вади серця незалежно від ступеня недостатності кровообігу, пролапс мітрального клапана з гемодинамічними порушеннями, оперовані вади серця, аритмії, міокардити, кардіоміопатії, хронічна артеріальна гіпертензія);
    • тромбози, тромбоемболії і тромбофлебіти в анамнезі і при справжній вагітності;
    • захворювання органів дихання, що супроводжуються розвитком легеневої або серцево-легеневої недостатності;
    • дифузні захворювання сполучної тканини, антифосфоліпідний синдром;
    • захворювання нирок, що супроводжуються нирковою недостатністю або артеріальною гіпертензією, аномалії розвитку сечовивідних шляхів, вагітність після нефректомії;
    • захворювання печінки (токсичний гепатит, гострі та хронічні гепатити, цироз печінки);
    • ендокринні захворювання (цукровий діабет будь-якого ступеня компенсації, захворювання щитовидної залози з клінічними ознаками гіпо-чи гіперфункції, хронічна надниркова недостатність);
    • захворювання органів зору (міопія високого ступеня зі змінами на очному дні, відшарування сітківки в анамнезі, глаукома);
    • захворювання крові (гемолітична і апластична анемія, важка залізодефіцитна анемія, гемобластози, тромбоцитопенія, хвороба Віллебранда, вроджені дефекти згортання крові);
    • захворювання нервової системи (епілепсія, розсіяний склероз, порушення мозкового кровообігу, стани після перенесених ішемічних і геморагічних інсультів);
    • міастенія;
    • злоякісні новоутворення в анамнезі або виявлені при справжній вагітності незалежно від локалізації;
    • судинні мальформації, аневризми судин;
    • перенесені в анамнезі черепно-мозкові травми, травми хребта, таза;
    • інші стани, що загрожують життю вагітної жінки, за відсутності протипоказань для транспортування.
    Отзывы о врачах и другая полезная информация находится в сообщении №2
    Востаннє редагував Brooke: 08.07.2014 о 23:17
    Клиника «До и После»Эстетическая медицина,пластический, сосудистый хирург, гинеколог, лазерная медицина,трихолог, эндокринолог, УЗИ и вкусный кофе

  2. #2
    Модератор Аватар для oggi
    Реєстрація
    27 червень 2005
    Дописів
    17 726

    Типово Роддом на Космической

    продолжение, предыдущая часть: http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=43958
    даже твой любимый дон хуан кастанеда не учил, что с людьми можно обращаться вот так

  3. #3
    Аватар для Мария30
    Реєстрація
    13 вересень 2013
    Дописів
    298

    Типово

    Привет всем! Девочки подскажите, пожалуйста, кто подписывал обменку у Гумаровны, чтоб рожать на Космичке, доноров обязательно требуют два? И в каком виде нужна справка о донорстве?

  4. #4
    Аватар для Мария30
    Реєстрація
    13 вересень 2013
    Дописів
    298

    Типово

    И еще вопрос. Можно ли у них родовой пакет не покупать за 280грн, а купить все это самостоятельно в аптеке и принести с собой? Или они возмущаются и нужно только у них покупать? По-моему там список гривен на 150-170, но никак не на 280...

  5. #5
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 042

    Типово

    они не возмущатся, они хитрят. у мну было куплено из списка весьма многое)). они разбирали мои пакеты и спросили: а капельки где?-неть. а на ручку тебе и мелкому (блин, как его) браслетик, чтоб писать (совсем мозги атрофировались) есть? - неть!, а прищепка на пуп?- неть!
    давай денег, сходим в аптеку докупим. у мну были двухсотки - дала. приходит с этими мелочами и говорит - как раз уложилась))))
    ну я тихо поржала, проехали.
    так что, еще раз выскажу мнение, которое кой кому не понравилось здесь : не морочьте себе голову и берите их пакет)))).
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  6. #6
    Аватар для malkaviana
    Реєстрація
    20 травень 2010
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    24

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    они не возмущатся, они хитрят. у мну было куплено из списка весьма многое)). они разбирали мои пакеты и спросили: а капельки где?-неть. а на ручку тебе и мелкому (блин, как его) браслетик, чтоб писать (совсем мозги атрофировались) есть? - неть!, а прищепка на пуп?- неть!
    давай денег, сходим в аптеку докупим. у мну были двухсотки - дала. приходит с этими мелочами и говорит - как раз уложилась))))
    ну я тихо поржала, проехали.
    так что, еще раз выскажу мнение, которое кой кому не понравилось здесь : не морочьте себе голову и берите их пакет)))).
    Согласна. Я тоже сама собиралась все собрать. В итоге оказались даже перчатки не те, слишком короткие по их словам. Привезла все это добро домой, за пакет доплачивала 220 грн ))

  7. #7
    Аватар для Atem
    Реєстрація
    01 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный 3
    Дописів
    157

    Типово

    Добрый вечер! Хочу оставить свой отзыв. Рожала месяц назад с Самарец по договорённости. Осталась очень довольна! Первого тоже рожала с ней. Она специалист своего дела!

  8. #8

    Реєстрація
    02 лютий 2011
    Дописів
    170

    Типово

    Я смотрю тут клуб фанатов петренко прям. Самый большой и толстый дядя женя. что за реклама ему. Так много достойных врачей в пц

  9. #9
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від taniaua9 Переглянути допис
    Я смотрю тут клуб фанатов петренко прям. Самый большой и толстый дядя женя. что за реклама ему. Так много достойных врачей в пц
    Почему реклама? тут все рассказывают кто у кого рожал. Вы вот тоже поделитесь подробными впечатлениями о выбранном ВАМИ докторе и все будут вам благодарны.
    ПС В тему Петренко. Доктора я выбирала ооочень долго ( договорилась только в 39 недель). У меня было много пожеланий и к доктору, и к тактике ведения родов. Кто меня знает, не даст соврать, беседовала я с четырьмя докторами с перинатального центра ( и по паре врачей в других роддомах) и ни один не смог даже на треть удовлетворить мои пожелания. Кстати, пару недель назад у меня был мастит, так вот с ним я тоже обратилась к нему и он совершенно бесплатно и проконсультировал, и назначил лечение. Он отлично помнит своих пациентов и отвечает на любые вопросы в телефонном режиме (какие бы дурацкие они небыли ) в любое время суток даже после родов.
    Востаннє редагував ANYTA2006: 02.04.2017 о 11:45

  10. #10
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 042

    Типово

    Цитата Допис від malkaviana Переглянути допис
    Согласна. Я тоже сама собиралась все собрать. В итоге оказались даже перчатки не те, слишком короткие по их словам. Привезла все это добро домой, за пакет доплачивала 220 грн ))
    ну и чтд. единственное, девули!! купите пачку памперсных пеленок, ту, где их 30 штук. вещь незаменимая во всем
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  11. #11
    Аватар для Primavera
    Реєстрація
    06 лютий 2007
    Звідки Ви
    Сокол
    Дописів
    1 738

    Типово

    ну не знаю, не знаю... Я пришла со всем своим и у них докупила только катетер, взрослый памперс (не знаю нафига они его мне впихнули, так и привезла домой неипользованный) и браслетики на руки. Всё. В итоге мои затраты плюс то что докупила у них = 170 грн. вместо 280. 110 грн на дороге не валяются, лучше ребенку что-то купить на эти деньги.

  12. #12
    Аватар для svet_ok
    Реєстрація
    15 липень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск Покровский
    Дописів
    4 661

    Типово

    Цитата Допис від Primavera Переглянути допис
    ну не знаю, не знаю... Я пришла со всем своим и у них докупила только катетер, взрослый памперс (не знаю нафига они его мне впихнули, так и привезла домой неипользованный) и браслетики на руки. Всё. В итоге мои затраты плюс то что докупила у них = 170 грн. вместо 280. 110 грн на дороге не валяются, лучше ребенку что-то купить на эти деньги.
    "...браслетики на руки..." - это нужен не один? Маме тоже одевают?

  13. #13
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 042

    Типово

    Цитата Допис від malkaviana Переглянути допис
    Согласна. Я тоже сама собиралась все собрать. В итоге оказались даже перчатки не те, слишком короткие по их словам. Привезла все это добро домой, за пакет доплачивала 220 грн ))
    значит у вас была мелочь
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  14. #14
    Аватар для malkaviana
    Реєстрація
    20 травень 2010
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    24

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    значит у вас была мелочь
    Были 11 пар перчаток, капли Тобрекс, пеленки 60*90 сени, зажим на пупик. Пригодились только капли и пеленки ))

  15. #15
    Аватар для ilon4ik88
    Реєстрація
    04 лютий 2011
    Звідки Ви
    Днепродзержинск
    Дописів
    534

    Типово

    девочки, а кто-то лежал на сохранении в ПЦ? Сколько там держат? Как там врачи?

  16. #16
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 042

    Типово

    Цитата Допис від malkaviana Переглянути допис
    Были 11 пар перчаток, капли Тобрекс, пеленки 60*90 сени, зажим на пупик. Пригодились только капли и пеленки ))
    я не про єто)) какую купюру Вы им дали?)
    ... и неожиданно погладил кота(с)

  17. #17
    Аватар для malkaviana
    Реєстрація
    20 травень 2010
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    24

    Типово

    Цитата Допис від Allik Переглянути допис
    я не про єто)) какую купюру Вы им дали?)
    А ) Дала сколько сказали, одну 200-ку и двадцатку.

  18. #18
    Аватар для Олюнька_Победа
    Реєстрація
    12 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Днепр, Победа-6
    Дописів
    17 506

    Типово

    Цитата Допис від Мария30 Переглянути допис
    И еще вопрос. Можно ли у них родовой пакет не покупать за 280грн, а купить все это самостоятельно в аптеке и принести с собой? Или они возмущаются и нужно только у них покупать? По-моему там список гривен на 150-170, но никак не на 280...
    Можно. Нам на курсах Семицвет давали список для роддома (я рожала в их зале на Космичке, и оплачивали роды и палату им) с четким указанием какого цвета д.б прищепка на пуп и др. нюансы)))). Все по списку покупала. Сколько вышло - не считала. В роддоме платила только 100 грн. благ. взнос и деткам-отказничкам отдала памперсы-пеленки по соб. желанию. Больше затрат не было.

  19. #19
    Аватар для Мария30
    Реєстрація
    13 вересень 2013
    Дописів
    298

    Типово

    Цитата Допис від Олюнька_Победа Переглянути допис
    Можно. Нам на курсах Семицвет давали список для роддома (я рожала в их зале на Космичке, и оплачивали роды и палату им) с четким указанием какого цвета д.б прищепка на пуп и др. нюансы)))). Все по списку покупала. Сколько вышло - не считала. В роддоме платила только 100 грн. благ. взнос и деткам-отказничкам отдала памперсы-пеленки по соб. желанию. Больше затрат не было.


    И какого же цвета прищепка на пуп нужна?

  20. #20
    Аватар для Nat_
    Реєстрація
    09 липень 2010
    Дописів
    312

    Типово

    Цитата Допис від svet_ok Переглянути допис
    "...браслетики на руки..." - это нужен не один? Маме тоже одевают?
    Заполняют два. Маме надевают, ребенку, если он все время с мамой, могут не надеть. Браслетики разного размера
    Цитата Допис від Мария30 Переглянути допис
    И какого же цвета прищепка на пуп нужна?
    Белую дают в наборе.
    Но на самом деле не в цвете дело. Думаю, никому не хочется, чтобы в родзале экономия на прищепке обернулась ситуацией, когда "экономная" вещь сломается в руках врача. А такие случаи бавали. Да и с перчатками теми же можно пролететь - качество ведь разное есть, и размеры еще... Т.е. в этой ситуации, если хочется купить все самостоятельно, надо список добывать не просто по наименованиям, но и еще с укзанием производителя.


Сторінка 1 з 155 123456789101151101 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті