Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 222 з 238 ПершаПерша ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4748, показано з 4 421 по 4 440.

Тема: Перинатальный Центр на Космической. Полезная информация по ПЦ находится в сообщении №2. (Том 3)

  1. #4421
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Nusik78 Переглянути допис
    Все ли из вас делали прививку от гепатита В в роддоме?
    Не робили. Але нам наша лікар не радила (ну так склалося, що лікар своя була раніше, ніж діти)
    І краще не робити, якщо плануєте надалі вакцинувати дитину комплексними платними вакцинами (типа гексасима). Т.я. проблема з вакцинами і простіше тричі вколоти гепатит у комплексній вакцині, ніж у пологовому дати моновакцину, потім зробити дві ревакцинації в складі комплексних і потім шукати комплексну без гепатиту. Хоча, як не буде вакцин і вакцинація затягнеться, то може виникнути інша історія, як у мене зі старшою - треба довакцинувати гепатит, а по віку вже комплексні "малюкові" не підходять, а чистого гепатиту не було ось навесні (як вакцинували)

  2. #4422

    Реєстрація
    22 січень 2010
    Звідки Ви
    Победа-6
    Дописів
    204

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Не робили. Але нам наша лікар не радила (ну так склалося, що лікар своя була раніше, ніж діти)
    І краще не робити, якщо плануєте надалі вакцинувати дитину комплексними платними вакцинами (типа гексасима).
    Спасибо, я так и думаю сделать. Хотя БЦЖ наверное сделаю в роддоме, а все остальные буду покупать по плану

  3. #4423
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Nusik78 Переглянути допис
    Спасибо, я так и думаю сделать. Хотя БЦЖ наверное сделаю в роддоме, а все остальные буду покупать по плану
    Якщо БЦЖ буде в наявності, то робіть.
    У нас так вийшло, що старшій у пологовому зробили. А молодшу вже возили окремо до Сичової, бо в пологових на той момент не було вакцин взагалі. Але і рада, що так, бо Сичової поставила російську БЦЖ, а її вже залишки кололи, бо припинили поставки

  4. #4424
    Аватар для katrina1979
    Реєстрація
    29 грудень 2011
    Дописів
    1 243

    Типово

    подскажите, какие послеродовые прокладки брали или в роддом еще тканевые надо? 4года назад говорили самим из ткани сделать, как сейчас?

  5. #4425
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від katrina1979 Переглянути допис
    ... или в роддом еще тканевые надо? 4года назад говорили самим из ткани сделать, как сейчас?
    У пренатальному вже 5 років назад такого не говорили.

  6. #4426
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    У пренатальному вже 5 років назад такого не говорили.
    и11 лет назад тоже не говорили

  7. #4427
    Аватар для Yulia13666
    Реєстрація
    05 листопад 2009
    Звідки Ви
    Калиновая
    Дописів
    2 263

    Типово

    Цитата Допис від katrina1979 Переглянути допис
    подскажите, какие послеродовые прокладки брали или в роддом еще тканевые надо? 4года назад говорили самим из ткани сделать, как сейчас?
    Брала seni урологические не самые большие. Категорически не понравились. Не имеют крылышек,как следствие по бокам отстают и заворачиваются вверх. Не рекомендую.

    Отправлено с моего LG-D724 через Tapatalk

  8. #4428
    Аватар для katrina1979
    Реєстрація
    29 грудень 2011
    Дописів
    1 243

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    У пренатальному вже 5 років назад такого не говорили.
    Цитата Допис від ANYTA2006 Переглянути допис
    и11 лет назад тоже не говорили
    Ну значит мне так повезло)) может в теме тогда это обсуждалось, список не сохраняла

  9. #4429
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від katrina1979 Переглянути допис
    Ну значит мне так повезло)) может в теме тогда это обсуждалось, список не сохраняла
    Ні, ну може якщо начитатися тему і потім з порогу питати, а чи не треба з собою брать отакоє, то шо вам скажуть? Скажуть - беріть! у 90% випадків

  10. #4430
    Аватар для Bdgoli
    Реєстрація
    11 лютий 2009
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    360

    Типово

    Цитата Допис від katrina1979 Переглянути допис
    подскажите, какие послеродовые прокладки брали или в роддом еще тканевые надо? 4года назад говорили самим из ткани сделать, как сейчас?
    никаких тканевых или специальных не брала. Олвейз найт отлично подошли!

  11. #4431
    Аватар для Yulenka
    Реєстрація
    14 березень 2007
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    6 542

    Типово

    Цитата Допис від katrina1979 Переглянути допис
    подскажите, какие послеродовые прокладки брали или в роддом еще тканевые надо? 4года назад говорили самим из ткани сделать, как сейчас?
    Мне очень понравились не прокладки, а одноразовые трусики Depend, первые два дня после родов самое оно, ничего не протекло, впитывают много. Прокладки брала tena, показались сильно большими и очень толстыми, перешла на обычные ночные.

  12. #4432
    Аватар для Самая Счастливая
    Реєстрація
    15 січень 2013
    Звідки Ви
    Кировское, Обуховка
    Дописів
    1 902

    Типово

    Цитата Допис від Yulenka Переглянути допис
    Мне очень понравились не прокладки, а одноразовые трусики Depend, первые два дня после родов самое оно, ничего не протекло, впитывают много. Прокладки брала tena, показались сильно большими и очень толстыми, перешла на обычные ночные.
    У меня девочки часто пользуются такими трусиками, они удобнее памперсов и прокладок.

  13. #4433
    Аватар для Ekaterinaricci
    Реєстрація
    14 липень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Пушкина
    Дописів
    845

    Типово

    Цитата Допис від Nusik78 Переглянути допис
    Все ли из вас делали прививку от гепатита В в роддоме?
    Я отказалась от этой прививки. Мне просто дали подписать отказ и все

  14. #4434
    Аватар для Ekaterinaricci
    Реєстрація
    14 липень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Пушкина
    Дописів
    845

    Типово

    Цитата Допис від katrina1979 Переглянути допис
    подскажите, какие послеродовые прокладки брали или в роддом еще тканевые надо? 4года назад говорили самим из ткани сделать, как сейчас?
    Если и не говорили- берите. По-любому и тканевые и прокладки понадобятся. Я брала Seni и Олвейз ночные. И те и те пригодились.

  15. #4435
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Ekaterinaricci Переглянути допис
    Если и не говорили- берите. По-любому и тканевые и прокладки понадобятся. Я брала Seni и Олвейз ночные. И те и те пригодились.
    Два рази навіть не знаю куди б вони знадобилися розумію, що туди, але навіщо так знущатися над собою?

  16. #4436
    Аватар для Ekaterinaricci
    Реєстрація
    14 липень 2015
    Звідки Ви
    Днепропетровск, Пушкина
    Дописів
    845

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Два рази навіть не знаю куди б вони знадобилися розумію, що туди, але навіщо так знущатися над собою?
    Я тоже думала,что мне не нужно будет,но мне сделали надрез,который зашивали потом. И на 2-3 дня прокладочками пользовалась

  17. #4437
    Аватар для Hutoryanka
    Реєстрація
    25 березень 2017
    Дописів
    47

    Типово

    Подскажите, какая сейчас минимально приличная сумма благодарности дежурной бригаде после естественных родов?

  18. #4438
    Аватар для Медведица
    Реєстрація
    13 січень 2009
    Звідки Ви
    Подстанция
    Дописів
    730

    Типово

    Добрый день. Подскажите, пожалуйста, кто -нибудь у Савельевой КС делал? Сколько она сейчас берет? 6 лет назад ее такса была 300 дол.

  19. #4439
    Аватар для Медведица
    Реєстрація
    13 січень 2009
    Звідки Ви
    Подстанция
    Дописів
    730

    Типово

    И еще подскажите. Если у меня будет плановое КС, мне эластичные бинты или чулки тоже надо или нет? Мне просто в список нужных вещей в роддом их гинеколог написала.

  20. #4440
    Аватар для кактус777
    Реєстрація
    24 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-1
    Дописів
    2 224

    Типово

    Цитата Допис від Медведица Переглянути допис
    И еще подскажите. Если у меня будет плановое КС, мне эластичные бинты или чулки тоже надо или нет? Мне просто в список нужных вещей в роддом их гинеколог написала.
    Эластичные бинты.

Сторінка 222 з 238 ПершаПерша ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті