Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 10 з 13 ПершаПерша 12345678910111213 ОстанняОстання
Всього знайдено 248, показано з 181 по 200.

Тема: Українська мова та література, ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. ЗНО, ДПА, шкільна програма. Європейський бульвар

  1. #181

    Реєстрація
    06 березень 2010
    Дописів
    1 169

    Типово

    Добрый день! Интересуют занятия по истории для подготовки к ЗНО. Какая цена, продолжительность занятия,сколько раз в неделю нужно заниматься? Спасибо!

  2. #182
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Цитата Допис від 4fagot Переглянути допис
    Добрый день! Интересуют занятия по истории для подготовки к ЗНО. Какая цена, продолжительность занятия,сколько раз в неделю нужно заниматься? Спасибо!
    Доброго дня. Тривалість заняття 1,5-2 години. Вартість 150 грн. Якщо починати з вересня місяця і ситуація не критична- одного разу на тиждень буде достатньо. Все дуже індивідуально.

  3. #183
    Аватар для violaanna
    Реєстрація
    08 жовтень 2013
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    911

    Типово

    Доброго дня! Цікавить підготовка до ЗНО для учня 10 класу, чи достатньо буде 1 разу на тиждень ( розумію, що все індивідуально) і в які дні є вільні місця. Дякую дуже!

  4. #184
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Цитата Допис від violaanna Переглянути допис
    Доброго дня! Цікавить підготовка до ЗНО для учня 10 класу, чи достатньо буде 1 разу на тиждень ( розумію, що все індивідуально) і в які дні є вільні місця. Дякую дуже!
    Доброго дня. В 10 класі одного разу на тиждень більш ніж достатньо. Поки що конкретного графіка немає, тому можемо домовлятись про будь-який зручний для Вас день та час.

  5. #185
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    З 18го числа в робочому режимі. Всіх охочих чекаємо на знайомство

  6. #186
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Якісна підготовка до ЗОН з історії України та української мови.
    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

  7. #187
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    З 2018 року*державну підсумкову атестацію*у формі ЗНО складатимуть випускники професійно-технічних училищ і коледжів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам*зовнішнього оцінювання, повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.
    http://osvita.ua/test/56850/

  8. #188
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Сьогодні почались перші заняття. Ох і важко ж вливатися в робочий процес учням дуже їх шкода, але треба інтенсивно працювати)

  9. #189
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Сьогодні в гості завітала випускниця минулого року, що вступила до університету Шевченка на факультет журналістики. Дівчинка вдало склала ЗНО з української мови(198балів) , отримала можливість навчатися на бюджеті, і з другого семестру працює журналістом у відомому ЗМІ. Дуже цінуємо наших випускників та пишаємося ними!


    Їй компанію складе прекрасна Катеринаops
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20170821_180715.jpg
Переглядів: 43
Розмір:  37,0 КБ
ID:	2126908  
    Востаннє редагував maxxis_86: 21.08.2017 о 18:07

  10. #190
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    догори!

  11. #191
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Працюємо з понеділка по суботу. Центр міста.

  12. #192
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 016

    Типово

    Цитата Допис від maxxis_86 Переглянути допис
    Працюємо з понеділка по суботу. Центр міста.
    Мені здається, треба "від понеділка до суботи".Чи я помиляюсь?
    Востаннє редагував Nemezzida: 04.09.2017 о 07:42
    Приватні уроки з математики: шкільної і вищої. Заняття і консультації онлайн (через відеозв’язок).http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=228729

  13. #193
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Цитата Допис від Nemezzida Переглянути допис
    Мені здається, треба "від понеділка до суботи".Чия помиляюсь?
    Дуже цікаве зауваження. Мова- живий організм, вона завжди розвивається. Дійсно, зараз зустрічається вживання таких прийменників, але це непоширене явище. Я б не став вживати таку сполуку, вона більше імпонує мені у позначенні якоїсь відстані. Наприклад, "від Полтави до Гадячого"(Панас Мирний). Для часового позначення є характерним вживання прийменника "по", хоча й трішки калькувато звучить, мовознавець Антоненко-Давидович у своїх роботах підтверджує мою думку.
    Інша справа, якщо у неділю ми віпочиваємо, і я хочу це проанонсувати, то недоречно говорити, що "ми не працюємо по неділях". Якщо необхідно наголосити , що явище систематичне, слід говорити та писати щонеділі( застаріла форма неділями)
    Востаннє редагував maxxis_86: 04.09.2017 о 02:11

  14. #194
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 016

    Типово

    Цитата Допис від maxxis_86 Переглянути допис
    Дуже цікаве зауваження. Мова- живий організм, вона завжди розвивається. Дійсно, зараз зустрічається вживання таких прийменників, але це непоширене явище. Я б не став вживати таку сполуку, вона більше імпонує мені у позначенні якоїсь відстані. Наприклад, "від Полтави до Гадячого"(Панас Мирний). Для часового позначення є характерним вживання прийменника "по", хоча й трішки калькувато звучить, мовознавець Антоненко-Давидович у своїх роботах підтверджує мою думку.
    Інша справа, якщо у неділю ми віпочиваємо, і я хочу це проанонсувати, то недоречно говорити, що "ми не працюємо по неділях". Якщо необхідно наголосити , що явище систематичне, слід говорити та писати щонеділі( застаріла форма неділями)
    https://risu.org.ua/ua/index/expert_...terview/51736/
    ЛЮБОМИР (ГУЗАР): "Є ПРОБЛЕМА: ВІД ПОНЕДІЛКА ДО СУБОТИ ЖИТИ ТИМ, ЧИМ ЛЮДИ НАПОВНЮЮТЬСЯ В ЦЕРКВІ В НЕДІЛЮ"

    https://ru.wikiversity.org/wiki/%D0%...%D0%BE%D0%BA_8
    Вводный практический курс украинского языка/Урок 8

    В Україні дні тижня називаються: понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця, субота, неділя. У календарях часто використовують скорочення відповідно пн, вт, ср, чт, пт, сб, нд. Дні з понеділка до суботи називаються будніми днями. Дні з понеділка до п'ятниці у нашій державі — робочі. Субота й неділя — вихідні.

    Термін "неділями" українській літературній мові не належить, це калька з російського "неделями"
    Востаннє редагував Nemezzida: 04.09.2017 о 07:55
    Приватні уроки з математики: шкільної і вищої. Заняття і консультації онлайн (через відеозв’язок).http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=228729

  15. #195
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Я перепрошую, думка архієпископа є вагомою в цьому питання, з посиланням на фольклор? Ви б вже тоді пошукати глибше, не перші посилання з простору інтернет. Свою позицію стосовно цього питання я висловив, є джерела від компетентних( наголошую на цьому) мовознавців, роботами котрих я керуюсь. Наприклад, якщо Вам так цікаво розвиватись в цій галузі прочитайте лист від*Інституту української мови НАН України від*31.03.2015 року № 307/209 (за підписом директора Інституту, доктора філологічних наук, професора П. Ю. Гриценка) такого змісту (дослівно):

    «1.*Прийменники*до*і*по*в українській мові вживають на позначення кінцевої календарної дати чинності або виконання чого-небудь. У межах цього спільного часового значення розрізняються лише сферами свого використання:*до*вживають в офіційно-діловому стилі, передусім у текстах ділових документів - накази, заяви, розпорядження тощо,*позакріплений за розмовним стилем. Отже, в офіційному вжитку для визначення кінцевої календарної дати чинності або виконання чого-небудь потрібно використовувати прийменник*до."
    На щастя, вводный курс украинского языка для мене не є авторитетним, тому Ваші три останні абзаци не розумію до чого. Аби підтримати бесіду зі співрозмовником, його слід уважно слухати( в нашому випадку читати).

  16. #196
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Залишилося зовсім мало вільного часу. Поспішайте на цікаві заняття з історії та української.
    Заняття в центрі міста.
    0977280240 Євгенія Володимирівна
    0638461831 Максим Олександрович

  17. #197
    Аватар для bagheera
    Реєстрація
    19 червень 2008
    Дописів
    1 608

    Типово

    ))) с удовольствием почитала дискуссию. особенно нравится то, что преподаватель математики учит преподавателя украинского.

    Максим Александрович, хоть я и не знакома с Вами и Евгенией Владимировной, у нас с вами общая ученица, Анжелика (собственно, бывшая ученица). и, судя по её шикарным баллам ЗНО по украинскому (я уж не буду интересоваться у оппонента, получали ли её ученики 199.5, сдавая ЗНО), полагаю, можно судить о профессионализме того, кто её готовил. безусловно, в этом заслуга и Анжелики. она невероятнейшая умняшка ))). одна из самых моих любимых учениц.

    и вообще, коллеги, зачем заходить в тему? чтобы поучить специалиста? ну ей-богу же. давайте относиться к коллегам с уважением, а? лучше радоваться чужим успехам ))).

    с уважением

  18. #198
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Цитата Допис від bagheera Переглянути допис
    ))) с удовольствием почитала дискуссию. особенно нравится то, что преподаватель математики учит преподавателя украинского.

    Максим Александрович, хоть я и не знакома с Вами и Евгенией Владимировной, у нас с вами общая ученица, Анжелика (собственно, бывшая ученица). и, судя по её шикарным баллам ЗНО по украинскому (я уж не буду интересоваться у оппонента, получали ли её ученики 199.5, сдавая ЗНО), полагаю, можно судить о профессионализме того, кто её готовил. безусловно, в этом заслуга и Анжелики. она невероятнейшая умняшка ))). одна из самых моих любимых учениц.

    и вообще, коллеги, зачем заходить в тему? чтобы поучить специалиста? ну ей-богу же. давайте относиться к коллегам с уважением, а? лучше радоваться чужим успехам ))).

    с уважением
    Дякую, що навіяли приємні спогади про кудряву розумницю. Так, її 199.5 ще досі не дають мені спокою, відчуття незавершиної місії))))) та й історію вона тоді дуже добре написала. Але , дійсно, це на 99 відсотків досягнення Ангеліни, адже це адекватне ставлення дитини до занять з репетитором. Розібрали-розжували-вивчили- закріпили.

    Стосовно діалогу з колегою, я думаю, що просто людина поспішила та не встигла коректно сформулювати своє звертання. Наприклад, я не стверджую, що я чи моя дружина геній, ми все можемо, все знаємо. Ми як і всі - інколи помиляємось. Справа вчителя не тільки навчити чомусь, а й вчитись разом з дітьми( хоча є й багато дорослих учнів у нас, найстаршій учениці 50+), удосконалюватись та рости професійно. Ми присвятили години три цьому питанню та чітко висловили свою думку)

    Якщо у будь-кого є сумніви стосовно нашої компетентності(більше 500 учнів, що ми випустили за 8 років роботи це не показник зовсім), цікавлять якісь мовні чи історичні питання - ласкаво просимо до нас на каву-чай та розмову)

  19. #199
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Ну що, відлік часу почато. Офіційно наказом МОН оголошено старт ЗНО 2018- 22 травня 2018 року.

  20. #200
    Аватар для maxxis_86
    Реєстрація
    27 січень 2012
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 151

    Типово

    Коли учні не забувають Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20170913-202916.jpg
Переглядів: 51
Розмір:  48,7 КБ
ID:	2132179Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Screenshot_20170913-202916.jpg
Переглядів: 51
Розмір:  48,7 КБ
ID:	2132179

Сторінка 10 з 13 ПершаПерша 12345678910111213 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті