Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 216 з 261 ПершаПерша ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5208, показано з 4 301 по 4 320.

Тема: ОСМД (єдина тема)

  1. #4301
    Аватар для Lares
    Реєстрація
    18 вересень 2009
    Звідки Ви
    Амур. Где любовь
    Дописів
    816

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Та було би бажання... починаючи від особистих сторінок керівників КП у ФБ... закінчуюючи СМІ і особистими письмовими запитами тим же керівникам.
    А это не скуление и выпрашивание подачек? Или будучи ОСМД нельзя писать руководителям в ФБ, или в СМИ, или катать письменные запросы?

  2. #4302
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Що хєроям оесБЕБЕзації Гугл не по зубах?
    Так я про то і пишу...

    https://drive.google.com/drive/folde...U11UzNwNE0xZmM
    Спасибо, вижу в списках свой дом, было дело
    Только не пойму, какое отношение к моему дому имеет УК и Жилсервис?

  3. #4303
    Аватар для Vline
    Реєстрація
    15 вересень 2005
    Звідки Ви
    Из тех ворот, что и весь народ
    Дописів
    3 889

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Реготун, я ПРАКТИЧНО займаюсь цією діяльністтю більше 10-ти років, а ти певно тільки в тому році зрозумів, як розшифрувати абревіатуру оесБЕБЕ ))

    Йди краще пиши чолобітну керівнику міста, з мольбою про допомогу, а то позаливаєтесь скоро в тих оесБЕБЕ, власними фікаліями )))))))))
    Практикант, *лядь!
    Десять лет на распиле сидишь и топишь за жэки!
    Мразь вонючая!
    Бывают времена, когда люди принимают коллективную вонь за единство духа!

  4. #4304
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 846

    Типово

    Та отож, давно понятно, что у чела личный интерес

  5. #4305
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Цитата Допис від Vline Переглянути допис
    Практикант, *лядь!
    Десять лет на распиле сидишь и топишь за жэки!
    Мразь вонючая!
    Вот это вы зря,кстати....

    Mr.Personality ,хоть дядька и вредный,а весьма неглупые и практичные вещи пишет.

    Не ФСЕ так просто ,с нашими ОСББ... Дров там можно наломать-ого-го....

    ЗЫ Та переходная форма правления,ОСН ,что он предлагает,на данном этапе намного более действенная...

    ЗЫЫ И да... Кста.... ОСН никто не пиарит...И журнашлюшки молчат... Вот странно....)))
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  6. #4306
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    .........
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  7. #4307
    Аватар для Vline
    Реєстрація
    15 вересень 2005
    Звідки Ви
    Из тех ворот, что и весь народ
    Дописів
    3 889

    Типово

    Цитата Допис від oleg orenda Переглянути допис
    Вот это вы зря,кстати....

    Mr.Personality ,хоть дядька и вредный,а весьма неглупые и практичные вещи пишет.

    Не ФСЕ так просто ,с нашими ОСББ... Дров там можно наломать-ого-го....

    ЗЫ Та переходная форма правления,ОСН ,что он предлагает,на данном этапе намного более действенная...

    ЗЫЫ И да... Кста.... ОСН никто не пиарит...И журнашлюшки молчат... Вот странно....)))
    Так пусть нормально объясняет, а не калом обливает всех несогласных!
    Бывают времена, когда люди принимают коллективную вонь за единство духа!

  8. #4308
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Спасибо, вижу в списках свой дом, было дело
    Только не пойму, какое отношение к моему дому имеет УК и Жилсервис?
    Та звідкіля мені знати, що там у вас коїться?
    Титул формується на рік раніше, можливо в 2015-му за тою адресою, ще ніхто не знав про оесБЕБЕ...

    але мова не про то, ось ви тут кічитесь новорозпіареним процесом поголовної оесБЕБЕзації, але не здатні знайти статистичну інформацію, яка була опублікована НА КОЖНОМУ профільному інформаційному ресурсі...
    я дав найрозгорнутішу відповідь з можливих, від першоджерела.

    Тепер я, запитую ще раз, назвіть хоч одну компетентну, адекватну і шкурно не зацікавлену особу, що особисто втягує, або рекомендує поголовну оесБЕБЕзацію України?

  9. #4309
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Нихрена не понял

  10. #4310
    Аватар для t1_atropa
    Реєстрація
    08 липень 2010
    Дописів
    1 773

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Та звідкіля мені знати, що там у вас коїться?
    Титул формується на рік раніше, можливо в 2015-му за тою адресою, ще ніхто не знав про оесБЕБЕ...

    але мова не про то, ось ви тут кічитесь новорозпіареним процесом поголовної оесБЕБЕзації, але не здатні знайти статистичну інформацію, яка була опублікована НА КОЖНОМУ профільному інформаційному ресурсі...
    я дав найрозгорнутішу відповідь з можливих, від першоджерела.

    Тепер я, запитую ще раз, назвіть хоч одну компетентну, адекватну і шкурно не зацікавлену особу, що особисто втягує, або рекомендує поголовну оесБЕБЕзацію України?
    Зашла по вашей ссылке и посмотрела списки с перечисленными подвигами ЖЭКов. Оказывается, что я живу в доме с пассажирским лифтом! Интересная новость! Как это я его не замечаю)))
    Честно говоря, я уже даже не помню с какого года он у нас не работает.

  11. #4311
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від t1_atropa Переглянути допис
    Зашла по вашей ссылке и посмотрела списки с перечисленными подвигами ЖЭКов. Оказывается, что я живу в доме с пассажирским лифтом! Интересная новость! Как это я его не замечаю)))
    Честно говоря, я уже даже не помню с какого года он у нас не работает.

    А що ви особисто (як співвласник) зробили, щоб зясувати, чому ліфт багато років не працює і чому інформація з титулу не актуальна?

    зи
    Доречі це дуже показовий приклад, демонструючий основну проблему нашого суспільства - невігластво!
    В будинках місяцями фікалії виливаються у підвал, роками не працюють ліфти, течуть кровлі, а навіть грамотно оформити заявку на ремонт - нікому...
    зато поляпати язиком про "нічєго нє дєлающій ЖЕК" і "вєлічіє самоуправлєнія баранів в оесБЕБЕ" - єто ми мастєра ))
    Востаннє редагував Mr.Personality: 04.06.2017 о 11:35

  12. #4312
    Аватар для t1_atropa
    Реєстрація
    08 липень 2010
    Дописів
    1 773

    Типово

    Уважаемый, мы в ЖЭК не раз пытались обратиться. Так вот там на все один ответ: у вас по дому такая-то задолженность. Вот, когда ее погасят, тогда мы что-нибудь сделаем, возможно. А что делать тем, кто добросовестно оплачивает счета? Идти бить морду соседу?
    Отчитываться перед вами, что именно было нами сделано, я не собираюсь - это глупо. Кстати, списки с якобы выполненными работами по обустройству домов, не я вывесила, а вы. Наверное, не ожидали, что кто-то их будет читать.
    И ОСББ у нас в доме нет, это к слову, чтобы не подумали, что я тут их рекламой собираюсь заняться.
    Если можете посоветовать что-то дельное, о том, как заставить наш ЖЭК работать, то с удовольствием вас выслушаю.
    Востаннє редагував t1_atropa: 04.06.2017 о 19:30

  13. #4313
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від t1_atropa Переглянути допис
    Уважаемый, мы в ЖЭК не раз пытались обратиться. Так вот там на все один ответ: у вас по дому такая-то задолженность. Вот, когда ее погасят, тогда мы что-нибудь сделаем, возможно. А что делать тем, кто добросовестно оплачивает счета? Идти бить морду соседу?
    Що значить "питалісь абратіцца"?
    Заяви зареєстровані? Акти-претензії складені?? Клопотання написані???



    Цитата Допис від t1_atropa Переглянути допис
    Отчитываться перед вами, что именно было нами сделано, я не собираюсь - это глупо. Кстати, списки с якобы выполненными работами по обустройству домов, не я вывесила, а вы. Наверное, не ожидали, что кто-то их будет читать.
    И ОСББ у нас в доме нет, это к слову, чтобы не подумали, что я тут их рекламой собираюсь заняться.
    Если можете посоветовать что-то дельное, о том, как заставить наш ЖЭК работать, то с удовольствием вас выслушаю.
    Я теж не повинен по десять раз розжовувати банальності і доводити наявність ЗУ регламентуючих взємодію споживача і КП...
    але:

    Перш за все, в будинку треба створити ОСН.
    Тоді людина, яка отримає представницькі повноваження - зможе вести діалог з керівниками комунальних підприємств і профільними комітетами міської ради...
    бо стадо, яке навіть не знає хто їх обслуговує і марить якимись "папиткамі абратіца в жек", між позивами вляпатися в оесБЕБЕзацію - має дуже погані перспективи.

  14. #4314
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Пока не вижу ни одного "преимущества" ЖЭКа/управляющей компании, а вот от создания ОСМД - только плюсы: за неполный год сделано столько, сколько ЖЭК и за 15 лет не сделал, особенно если учесть, что за последние 10 лет он вааще ничего не делал.
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  15. #4315
    Аватар для t1_atropa
    Реєстрація
    08 липень 2010
    Дописів
    1 773

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Що значить "питалісь абратіцца"?

    Перш за все, в будинку треба створити ОСН.
    Тоді людина, яка отримає представницькі повноваження - зможе вести діалог з керівниками комунальних підприємств і профільними комітетами міської ради...
    бо стадо, яке навіть не знає хто їх обслуговує і марить якимись "папиткамі абратіца в жек", між позивами вляпатися в оесБЕБЕзацію - має дуже погані перспективи.
    А так все понятно, раз для вас рядовые потребители - стадо... Хотела бы написать, что с вами приятно было пообщаться, но врать не буду - противно было. И что за детский сад с перекручиванием слов? Фу...Извините, что потревожила. Всего хорошего.
    Востаннє редагував t1_atropa: 04.06.2017 о 21:27

  16. #4316
    Аватар для Posthuman
    Реєстрація
    15 червень 2014
    Звідки Ви
    Нью-Днепр
    Дописів
    21 213

    Типово

    Нда,Персоналити..... Не любит наш народ правду-матку у очи...)))))

    Невольно вспоминается анек про вежливого лося... (вот так с народом надо)..........
    Вот горькие плоды бессмысленных блужданий! Наш монотонный мир одно лишь может дать ..Сегодня, как вчера; в пустыне злых страданий Оазис ужаса нам дан как благодать!

  17. #4317
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Ага, сытый голодного не разумеет
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  18. #4318
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Страннег Переглянути допис
    Пока не вижу ни одного "преимущества" ЖЭКа/управляющей компании, а вот от создания ОСМД - только плюсы: за неполный год сделано столько, сколько ЖЭК и за 15 лет не сделал, особенно если учесть, что за последние 10 лет он вааще ничего не делал.
    Все що могли зробити - це виклянчити у міськради якісь подачки.
    І дійсно для цього зараз досить сприятливий момент, бо "псковскій казах" просто захльобується від хвиль бабла, які його накривають від проесу децентралізації
    і нерозуміючи, як те бабло грамотно витрачати - розтринькує мільйони на всілякі приватні проекти, аби як то кажуть "і рибку сйєсть..."

    Для свідомої людини цей процес виглядає, як накачування стероїдами помераючого старця...
    розумний лікар скаже, що то ідиотизм,
    а йолопи будуть скаженіти від радості, демонструючи ерекцію старця і розповідаючи, що як мінімум 10 років такого вже не було ))

  19. #4319
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Одного не могу понять - если Вы хотите донести до нас какую-то мысль, даже не столь важно - какую, почему это надо делать в оскорбительной форме, глумясь при этом? Тем более странно это выглядит на украинском языке - так, как с "быдлом", обычно говорят чиновники в рашке.
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  20. #4320
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Поддерживаю в оценке

Сторінка 216 з 261 ПершаПерша ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті