Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 105 з 120 ПершаПерша ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 2387, показано з 2 081 по 2 100.

Тема: Чай.

  1. #2081
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Віктор поділився пробніком Лунцзіна, котрий певно, ми вже колись брали в кінці року: https://world.tmall.com/item/5203383...304&abbucket=1
    Цей екземпляр набагато ароматніший, можливо тому, що свіжіший. Взагалі приємний чай, доколупатися можна лише до ціни, бо мені здається, що він не дуже відрізняється від того, що ми брали за 50ю. https://world.taobao.com/item/195455...0.0.0.0.V47CZT
    але це не обєктивно, бо порівнювати треба безпосередньо, а не пригадуючи.
    Можливо тестуючи їх паралельно, дорожчий дійсно буде кращий.

  2. #2082

  3. #2083

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Можливо тестуючи їх паралельно, дорожчий дійсно буде кращий.
    тут хочешь, не поспоришь. сравнивать только параллельно, затем и предлагал включить лунцзин в эту складчину
    а мееня никто не поддержал

  4. #2084
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від viktor-r-r-r Переглянути допис
    тут хочешь, не поспоришь. сравнивать только параллельно, затем и предлагал включить лунцзин в эту складчину
    а мееня никто не поддержал
    Ми ж шукали нових вражень )
    а Лунцзин з тих магазинів, вже як би пройдений етап...

  5. #2085
    Аватар для asd
    Реєстрація
    06 квітень 2009
    Дописів
    162

    Типово

    продегустировала все три чая...моё восприятие этих зеленых - от Ен Ши Юй Лу в восторге...далее по нисходящей Мао Цзянь...и Луань Гуапянь....

  6. #2086
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від asd Переглянути допис
    продегустировала все три чая...моё восприятие этих зеленых - от Ен Ши Юй Лу в восторге...далее по нисходящей Мао Цзянь...и Луань Гуапянь....
    Дякую.
    Мені теж, як і минулого разу, Ен Ши Юй Лу - сподобався найбільше.
    Мао Цзянь і Луань Гуапянь - цікаві, але потребують делікатного заварювання.

  7. #2087

    Реєстрація
    15 травень 2013
    Дописів
    659

    Типово

    Интересно что пьют нелюбители зеленого?

    Свой вариант в порядке убывания предпочтения:
    - Улуны низкой ферментации хорошо идут, особенно тайванские, Дун дин и т.д. На первой фотке габа, но у этой фабрики есть еще две градации меньшей ферментации. Тот что самой меньшей - святее папы римского.

    - Когда нежарко, как сегодня, молодые легкие шены.

    - легкие красные, у которых мало "какао" во вкусе и чувствуется сладинка


    Пробовали "я бао" - мне не пошел.

    В общем пока для лета улуны с цветочными и фруктовыми вкусами рулят.

    1. Габа
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170623-00659.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  57,4 КБ
ID:	2114901Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170623-00656.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  65,7 КБ
ID:	2114891

    2. Я бао
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170512-00608.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  59,5 КБ
ID:	2114893Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170512-00607.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  55,5 КБ
ID:	2114902
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170512-00607.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  55,4 КБ
ID:	2114892  
    Востаннє редагував a lad: 02.07.2017 о 12:40

  8. #2088
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від a lad Переглянути допис
    Интересно что пьют нелюбители зеленого?

    Свой вариант в порядке убывания предпочтения:
    - Улуны низкой ферментации хорошо идут, особенно тайванские, Дун дин и т.д. На первой фотке габа, но у этой фабрики есть еще две градации меньшей ферментации. Тот что самой меньшей - святее папы римского.

    - Когда нежарко, как сегодня, молодые легкие шены.

    - легкие красные, у которых мало "какао" во вкусе и чувствуется сладинка


    Пробовали "я бао" - мне не пошел.

    В общем пока для лета улуны с цветочными и фруктовыми вкусами рулят.

    1. Габа
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170623-00659.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  57,4 КБ
ID:	2114901Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170623-00656.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  65,7 КБ
ID:	2114891

    2. Я бао
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170512-00608.jpg
Переглядів: 17
Розмір:  59,5 КБ
ID:	2114893Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG-20170512-00607.jpg
Переглядів: 19
Розмір:  55,5 КБ
ID:	2114902
    Габа цікава, як і інші тайвінські улуни, але ж там і ціна... доречі за скільки ви його брали?

    А Я Бао можна спробувати, як добавку до слабенького чаю.

  9. #2089

    Реєстрація
    15 травень 2013
    Дописів
    659

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Габа цікава, як і інші тайвінські улуни, але ж там і ціна... доречі за скільки ви його брали?

    А Я Бао можна спробувати, як добавку до слабенького чаю.
    Для меня этот чай слишком дорог чтобы покупать, принимаю угощения на работе от руководителя.
    Но цену конечно узнавал: в этой черной коробке содержится 50 гр. нетто, стоит она около 350 грн. со всеми расходами.
    Дундин - примерно 250-300 грн. за 50 гр.
    По тайванцам есть четкая порция - 6 гр. на чаепитие.

    Безусловно, это весьма недешево. Но качество чая с большим отрывом от всего остального, по крайней мере того что я успел попробовать из немагазинского (примерно 50-70 сортов всякого разного).

  10. #2090
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від a lad Переглянути допис
    Для меня этот чай слишком дорог чтобы покупать, принимаю угощения на работе от руководителя.
    Но цену конечно узнавал: в этой черной коробке содержится 50 гр. нетто, стоит она около 350 грн. со всеми расходами.
    Дундин - примерно 250-300 грн. за 50 гр.
    По тайванцам есть четкая порция - 6 гр. на чаепитие.

    Безусловно, это весьма недешево. Но качество чая с большим отрывом от всего остального, по крайней мере того что я успел попробовать из немагазинского (примерно 50-70 сортов всякого разного).
    Дякую.
    Але хочу зауважити, що в ціновій категорії 600-700грн за 100грамм - любий сорт буде цікавий )

    Доречі, доза біля 6-ти грам на чаювання однієї особи, актуальна не тільки для тайванців, а майже для всіх сортів.

  11. #2091

    Реєстрація
    15 травень 2013
    Дописів
    659

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Доречі, доза біля 6-ти грам на чаювання однієї особи, актуальна не тільки для тайванців, а майже для всіх сортів.
    Наверняка. Однако, например в случае шенов и красных вариативность веса может быть одним из основных инструментов получения разного вкуса за счет плотности.
    В случае же тайванцев - это скорее как идеальная экспозиция в фотографии. Мы даже используем электронные весы.
    Взять то же уишанский улун, что мы покупали в конце прошлого лета, там добавляй/убирай, толку не много.

  12. #2092
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Сьогодні в Teahouse відбулась презентація нового асортименту чаю з Японії.

    Найцікавіші - подібні китайському Ен Ши Юй Лу з наших СП, але зі своїми оригінальними відмінностями.
    В асортименті також будуть і невідомі досі в наших краях, прожарені (нагадують китайські улуни сильної ферментації) і різного роду традиційні компіляції (наприклад зелений чай з рисом - дуже цікавий і оригінальний, на мій погляд)

    Зараз тільки презентація. Реальні продажі почнуться десь, місяця через півтора.

    пс
    Ще трапилось незаплановане промо кенійського чаю!
    Ось-ось вже розпочнеться його продаж і там буде багато цікавого і нового (гарантовано, бо дещо я вже засьорбав))
    Ви чули про бірюзово-рожевий кенійський чай? А такий там є! І звісно гарний чорний - теж.

    Пробуєм... і пропоную не затягувати, а десь через пару тижнів зібрати СП, бо самий смачний чай - той, що тільки приїхав!

  13. #2093
    Аватар для ONOlle
    Реєстрація
    18 лютий 2008
    Звідки Ви
    Сухачевка
    Дописів
    1 318

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Сьогодні в Teahouse відбулась презентація нового асортименту чаю з Японії.

    Найцікавіші - подібні китайському Ен Ши Юй Лу з наших СП, але зі своїми оригінальними відмінностями.
    В асортименті також будуть і невідомі досі в наших краях, прожарені (нагадують китайські улуни сильної ферментації) і різного роду традиційні компіляції (наприклад зелений чай з рисом - дуже цікавий і оригінальний, на мій погляд)

    Зараз тільки презентація. Реальні продажі почнуться десь, місяця через півтора.

    пс
    Ще трапилось незаплановане промо кенійського чаю!
    Ось-ось вже розпочнеться його продаж і там буде багато цікавого і нового (гарантовано, бо дещо я вже засьорбав))
    Ви чули про бірюзово-рожевий кенійський чай? А такий там є! І звісно гарний чорний - теж.

    Пробуєм... і пропоную не затягувати, а десь через пару тижнів зібрати СП, бо самий смачний чай - той, що тільки приїхав!
    Я обов`язвово прийматиму участь. Також знову взяла б, якщо буде із знижкою, золотий кимун (кимум?) 1кг
    Мої враження з останього СП:
    1. Дуже швидка доставка))
    2. Ен Ши Юй Лу - як на мене, кращий, який на другому місці досі не можу зрозуміти, але більш схильна мабуть все ж таки до Мао Цзянь.
    3.Спочатку написала, потім прочитала інші відгуки - цього разу мої враження співпали з іншими учасниками СП)

  14. #2094

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    Ольга, по поводу скидки в ТХ в прошлом году была 50%, в августе и в черную пятницу (BlackFriday) в конце ноября, тоже жду хорошо бы кто напомнил, чтоб не пропустить
    Ну только я не оставил впечатлений о СП
    наверное согласен с отзывом Виталиия (ну и получается со всеми ). Хотя мои впечатления, мимолётные,пару раз попробовал, а потом вообще переключился на лунцзин, + из-за нехватки времени, и лени,- заваривал просто в кружке, ( не проливами!). .
    Маоцзянь и юй лу показались более похожими чем в прошлую СП. Но в маоцзяне есть мной нелюбимая горчинка, хотя вроде переходящяя в сладкое послевкусие , плюс если не показалось лёгкие "цветочность" и "Табачок" (все в кавычках !), мне помнится такие вкусы были у нас в билочуне с прошлогодней летней складчины (только горчинки в том не было )

  15. #2095

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    Кстати про Луань Гуапянь
    где не читаешь описание чая
    все авторы удивляются почему такое название у чая , "тыквенные семечки", мол ни на какие семячки тыквы чаинки не похожи..
    как по мне, так очень даже похожи , только на семена бутылочной тыквы, лагенарии, (которую использовали всегда для изготовления посуды, в том числе и калебасы для мате.)
    Ну у нашего варианта чая, они конечно несколько отличаются от более дорогих вариантов этого чая, но тем не менее.
    можно погуглить фото и сравнить.

  16. #2096
    Аватар для ONOlle
    Реєстрація
    18 лютий 2008
    Звідки Ви
    Сухачевка
    Дописів
    1 318

    Типово

    Цитата Допис від viktor-r-r-r Переглянути допис
    Ольга, по поводу скидки в ТХ в прошлом году была 50%, в августе и в черную пятницу (BlackFriday) в конце ноября, тоже жду хорошо бы кто напомнил, чтоб не пропустить
    В том то и дело - я точно прозеваю, так что буду благодарна всем кто в случае скидок в ТХ напишет в ЛС. А кимун мне очень желательно нужен до октября - чтоб отвезти свекрови в село.

  17. #2097

    Реєстрація
    17 грудень 2015
    Дописів
    114

    Типово

    Цитата Допис від a lad Переглянути допис
    Взять то же уишанский улун, что мы покупали в конце прошлого лета, там добавляй/убирай, толку не много.
    тот улун точно не показатель, просто, неудачно купили. Если бы тогда остановились на дорогом варианте от СуСу, возможно что вы бы не были так категоричны.

    PS
    если будет складчина , меня подразумевать по умолчанию . Про скидку в ТХ: буду благодарен, еcли маякнут и мне
    Востаннє редагував viktor-r-r-r: 22.07.2017 о 16:58

  18. #2098
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Ранок з Луань Гуапянь:


  19. #2099

    Реєстрація
    15 травень 2013
    Дописів
    659

    Типово

    ==
    Востаннє редагував a lad: 24.07.2017 о 14:33

  20. #2100

    Реєстрація
    15 травень 2013
    Дописів
    659

    Типово

    На первом фото пуэр из Пуэр. Молодой, дорогой, вкусный, но эффект влияния - вгоняет в минорность.

    На втором фото - приобрел коробку молодого шэна, этот напротив незатейливый на вкус, недорогой, но от него ощущаешь прилив радости.




Сторінка 105 з 120 ПершаПерша ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті