Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 4, показано з 1 по 4.

Тема: Чи можна ДБСТ тримати вдома собаку? Служба вимагає її позбутись.

  1. #1

    Реєстрація
    24 липень 2012
    Дописів
    1

    Exclamation Чи можна ДБСТ тримати вдома собаку? Служба вимагає її позбутись.

    Добрий вечір, шановні користувачі.

    Я виховуюсь в дитячому будинку сімейного типу. В нас вже рік живе собака, такса. І ось зараз служба вимагає позбутись цієї собаки, щоб в будинку її небуло!

    Чи є якісь правові нормативні документи які дозволяють тримати ДБСТ вдома собаку чи не можна? Ну, щоб на це було юридичне пояснення, щоб я зміг відстояти свою собаку, і щоб у опікуна не було проблем... Бо я не знаю, як її віддати, це ж як дитина, я не можу...

  2. #2
    Аватар для diveroni
    Реєстрація
    26 серпень 2009
    Звідки Ви
    Новомосковск-транзит-Днепр
    Дописів
    17 863

    Типово

    Цитата Допис від Makhno Переглянути допис
    Добрий вечір, шановні користувачі.

    Я виховуюсь в дитячому будинку сімейного типу. В нас вже рік живе собака, такса. І ось зараз служба вимагає позбутись цієї собаки, щоб в будинку її небуло!

    Чи є якісь правові нормативні документи які дозволяють тримати ДБСТ вдома собаку чи не можна? Ну, щоб на це було юридичне пояснення, щоб я зміг відстояти свою собаку, і щоб у опікуна не було проблем... Бо я не знаю, як її віддати, це ж як дитина, я не можу...
    я не юрист.
    потому предположения, что служба действует, руководствуясь какими-то документами\нпа\правилами
    я бы искала не документы, которые разрешают вам содержать домашнее животное, а попросила бы предоставить вам документы на основании которых вам запрещают его содержать
    например, вот только что нашла статью, что в Днепропетровске есть Правила содержания дом.питомцев. но самих правил не нашла. если задаваться вопросом, то, может найдёте, как должно, например, быть зарегистрировано животное\прививки\мед.паспорт сделать, чтобы аргументировать, что всё в порядке у вас.
    не думаю, что для ДДСТ какие-то отдельные нормативы по этому поводу

    вот другая статья, где о лучшей семье рассказано, там упомянута собака - не думаю,ч то такое звание присвоили бы семье, которая чему-то там не соответствует и нарушает какие-то правила

  3. #3
    Аватар для Olga-Happy
    Реєстрація
    02 лютий 2010
    Звідки Ви
    пр Кирова
    Дописів
    1 273

    Типово

    написала в личку.
    А мне все по...

  4. #4
    Джентльмен года 2011
    Цветовод года 2012, 2013
    Аватар для Цветочник...
    Реєстрація
    03 березень 2008
    Звідки Ви
    Симферопольская, 21
    Дописів
    69 314

    Типово

    какая именно служба предъявляет такие требования? соцслужба???
    ДОСТАВКА КВІТІВ, ФРУКТОВИХ КОШИКІВ, ПОДАРУНКІВ - Дніпро, Україна, Світ
    (096)479-22-77: Telegramm, Viber, Whatsapp, (066)311-20-04, або телефонуйте

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті