Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 7 1234567 ОстанняОстання
Всього знайдено 139, показано з 1 по 20.

Тема: Капсульные кофеварки. Впечатления, отзывы, рекомендации.

  1. #1

    Question Капсульные кофеварки. Впечатления, отзывы, рекомендации.

    Останнім часом активно рекламуються капсульні кавоварки Tassimo (Bosch + Jacobs), Dolce Gusto (Krups + Nescafe). Головна маркетингова "фішка" - приготування різних кавових напоїв одним натиском кнопки. У кавоварку завантажується відповідна пігулка і на виході отримуються різні кавові напої, гарячий шоколад, какао.
    Ідея для мене дуже приваблива, хотілося б почути відгуки реальних користувачів. Наскільки зручно, наскільки смачно, наскільки вигідно?
    Бо вдома вже стоїть одна кавоварка для еспрессо, але у ній поки щось приготуєш, то мороки більше ніж насолоди.
    Мене приваблює простота і різноманіття напоїв, але не хочеться купитися на голий маркетинг.

    Заздалегідь дякую всім за відповіді по темі!

    Протягом підбору капсульної кавоварки для себе підбив такі підсумки
    Переваги: швидкість приготування, універсальність, майже нічого не треба мити, велика кількість напоїв.
    Недоліки: ціна порції, прив'язаність до капсул одного виробника, неможливість обрати каву іншого смаку.
    До складу кавових капсул Tassimo і Dolce Gusto, як зазначено на упаковці, входить 100% натуральна кава і сухе молоко (жодної хімії). З шоколадними і какао-напоями ситуація інша, там склад менш натуральний.

    На перших двох сторінках теми можна прочитати чим відрізняються Тассімо від Дольче Густо.
    (врешті-решт для себе обрав Dolce Gusto (Krups + Nescafe), неймовірно задоволений)

    Короткий підсумок теми: ті, хто вже користуються капсульними кавоварками, задоволені й не можуть нарадуватися. Критикують лише ті, хто ними не користувався в повсякденному житті.

    Де купувати капсули? (не реклама, перевірено власним досвідом, свої поради залишайте в коментарях)
    http://coffee.tt.ua (ціна упаковки 49-61 грн., є для Tassimo та Dolce Gusto)
    Комфі (ціна: 40 грн. для Dolce Gusto. є акційні періоди, коли 3 упаковки продається по ціні двох, недолік: обмеженість вибору напоїв в акційній пропозиції)
    Востаннє редагував didaio: 09.03.2012 о 14:51

  2. #2
    Аватар для Kassiopeya
    Реєстрація
    21 липень 2009
    Звідки Ви
    Центр
    Дописів
    1 896

    Типово

    вкус хороший.
    Больше всего удобно для коммерческих целей.
    всегда можно порции посчитать и сверить с кассой

  3. #3
    Аватар для Max Payne
    Реєстрація
    07 березень 2011
    Дописів
    6 429

    Типово

    Совершенно отсутствует выбор кофе... Только тот, который предлагает производитель кофеварки... Т.е. быстро приестся...
    Эспрессо мне не понравился...

  4. #4
    Аватар для Insignia
    Реєстрація
    22 квітень 2011
    Звідки Ви
    Рюссельсхайм
    Дописів
    341

    Типово

    Кофемашина, конечно,-более достойный вартиант, но, хорошая-стоит денег. Как альтернатива, неплохо...

  5. #5

    Типово

    Цитата Допис від Insignia Переглянути допис
    Кофемашина, конечно,-более достойный вартиант, но, хорошая-стоит денег. Как альтернатива, неплохо...
    Insignia, різниця в ціні більше, ніж у 5 разів. Я не настільки кавоман, щоб купувати кавомашину )
    Ви користувалися Тассімо? Наскільки смак кави, шоколаду, какао схожий на справжню каву, шоколад, какао?
    Наскільки Тассімо економна? Чи не набагато дорожче виходить одна порція у порівнянні зі звичайною кавою, шоколадом, какао?
    У чому різниця між моделями (я в інтернеті знайшов 5 різних) чи вони відрізняються лише кольорами?

  6. #6

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Дописів
    3 022

    Типово

    Цитата Допис від Insignia Переглянути допис
    Кофемашина, конечно,-более достойный вартиант, но, хорошая-стоит денег. Как альтернатива, неплохо...
    Для офиса-да.Дома лучше в турке поварить-помедетировать))

  7. #7
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Insignia, різниця в ціні більше, ніж у 5 разів. Я не настільки кавоман, щоб купувати кавомашину )
    Ви користувалися Тассімо? Наскільки смак кави, шоколаду, какао схожий на справжню каву, шоколад, какао?
    Наскільки Тассімо економна? Чи не набагато дорожче виходить одна порція у порівнянні зі звичайною кавою, шоколадом, какао?
    У чому різниця між моделями (я в інтернеті знайшов 5 різних) чи вони відрізняються лише кольорами?
    Не преувеличивайте: http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=252133&page=1
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  8. #8
    Аватар для Insignia
    Реєстрація
    22 квітень 2011
    Звідки Ви
    Рюссельсхайм
    Дописів
    341

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Insignia, різниця в ціні більше, ніж у 5 разів. Я не настільки кавоман, щоб купувати кавомашину )
    Ви користувалися Тассімо? Наскільки смак кави, шоколаду, какао схожий на справжню каву, шоколад, какао?
    Наскільки Тассімо економна? Чи не набагато дорожче виходить одна порція у порівнянні зі звичайною кавою, шоколадом, какао?
    У чому різниця між моделями (я в інтернеті знайшов 5 різних) чи вони відрізняються лише кольорами?
    Разницы между моделями не знаю, т.к. такое чудо техники у товарища. По вкусу: мне понравилось. Кофе люблю, пью ежедневно, но не фанатик. Минус таких кофемашин в том, что ты привязан к капсуле, т.е. грубо говоре, к определенному сорту кофе, который со временем может банально надоесть. Одна порция кофе выходит в районе 3,5-4 грн.

  9. #9
    Аватар для Insignia
    Реєстрація
    22 квітень 2011
    Звідки Ви
    Рюссельсхайм
    Дописів
    341

    Типово

    Цитата Допис від Николай33 Переглянути допис
    Для офиса-да.Дома лучше в турке поварить-помедетировать))
    Кому как) Кофе из турки не очень люблю.
    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Не преувеличивайте: http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=252133&page=1
    Кстати да. При таких ценах лучше подсобирать.

  10. #10
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від Insignia Переглянути допис
    Кому как) Кофе из турки не очень люблю.

    Кстати да. При таких ценах лучше подсобирать.
    ИМХО-однозначно лучше купить кофемашину. Если новая дорого-купите б/у. И не нужно воротить носом: попивая кофе в какой-нибудь кофейне за 30 гр. чашечка Вы пьете кофе из кофемашины б/у!!!
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  11. #11

    Реєстрація
    08 вересень 2009
    Дописів
    147

    Типово

    Вставлю свои пять копеек. Решала купить Tassimo или Krups после того как я поговорила с представителями той и другой фирмы поняла что разница только в давлении у Tassimo 3,3 бар у Krups 15 бар, остановилась на Krups и не жалею. Вкусом напитков довольна, Комфи раз в два месяца продает 3 упаковки кофе по цене 2. Но решать конечно же вам)

  12. #12

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Дописів
    3 022

    Типово

    Я лучше нового товара в отдел прикуплю))))хотя кому что нравиться.Кофе люблю заварить под трубку))или сигарку,на края под сигаретку,расссслабиться.

  13. #13
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від Николай33 Переглянути допис
    Я лучше нового товара в отдел прикуплю))))хотя кому что нравиться.Кофе люблю заварить под трубку))или сигарку,на края под сигаретку,расссслабиться.
    А я просто пью. И не напрягаюсь!
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  14. #14

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Дописів
    3 022

    Типово

    Ну это ваще запредельно))

  15. #15

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Не преувеличивайте: http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=252133&page=1
    Давайте тоді порівнювати колишню у використанні Тассімо і кавомашини за Вашим посиланням. Я ж казав про різницю з новими.
    Крім того, мені не потрібна кавомашина. За "рекламними слоганами" мені сподобалась Тассімо. Моє питання полягає в єдиному: наскільки заявлені маркетингові "фішки" відповідають дійсності. І все.
    Те, що це один сорт кави, що це капсули і кавомашина краща - я знаю та розумію.

  16. #16

    Типово

    Цитата Допис від Lenna Переглянути допис
    Вставлю свои пять копеек. Решала купить Tassimo или Krups после того как я поговорила с представителями той и другой фирмы поняла что разница только в давлении у Tassimo 3,3 бар у Krups 15 бар, остановилась на Krups и не жалею. Вкусом напитков довольна, Комфи раз в два месяца продает 3 упаковки кофе по цене 2. Но решать конечно же вам)
    А який Krups придбали? Можете дати посилання?

  17. #17
    Информированность года 2007 Аватар для Оушен
    Реєстрація
    30 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    32 775

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    ИМХО-однозначно лучше купить кофемашину. Если новая дорого-купите б/у. И не нужно воротить носом: попивая кофе в какой-нибудь кофейне за 30 гр. чашечка Вы пьете кофе из кофемашины б/у!!!
    Замена бойлера на кофемашине (самостоятельно купленного на ебэе и самостоятельно вставленного) обошлась в 1150грн.. Так для общего развития..
    Кофмашине был год не очень хорошей эксплуатации

  18. #18
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від Оушен Переглянути допис
    Замена бойлера на кофемашине (самостоятельно купленного на ебэе и самостоятельно вставленного) обошлась в 1150грн.. Так для общего развития..
    Кофмашине был год не очень хорошей эксплуатации
    И что? У Вас "накрылся" бойлер, покажите еще кого-то с такой же неисправностью. Ну не повезло. Бывает...
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  19. #19
    Информированность года 2007 Аватар для Оушен
    Реєстрація
    30 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    32 775

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    И что? У Вас "накрылся" бойлер, покажите еще кого-то с такой же неисправностью. Ну не повезло. Бывает...
    Судя по деталям в разделе "кофемашины" бойлеры накрываются часто. ПРичины - кончается вода во время прочистки машины. Плюс откладывается накипь и перегревается ТЭН

  20. #20
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від Оушен Переглянути допис
    Судя по деталям в разделе "кофемашины" бойлеры накрываются часто. ПРичины - кончается вода во время прочистки машины. Плюс откладывается накипь и перегревается ТЭН
    Покрутил головой: в пределах моего постоянного общения вижу постоянно больше десяти кофемашин. И ни у одной не накрылся бойлер. 50:50-дом:офис. Офисные эксплуатируются, как Вы понимаете, до красного каления. Не убедили. И еще: у знакомого на новой Ауди Ку7 двигатель накрылся. Ауди Ку7 покупать никому низзя?
    P.S.-а вообще это бесполезный спор. И его итог: может себе человек позволить или нет.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

Сторінка 1 з 7 1234567 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті