Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 7 ПершаПерша 1234567 ОстанняОстання
Всього знайдено 139, показано з 41 по 60.

Тема: Капсульные кофеварки. Впечатления, отзывы, рекомендации.

  1. #41

    Реєстрація
    27 жовтень 2009
    Дописів
    3 022

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Самолет, можна Вас люб'язно попросити не флудити розмовами про кавомашини, їх ремонт тощо? Тема стосується конкретно Тассімо і їх використання. Дякую!
    Вы их мягко пиарите)))Тут народ правду отыскивает в темной комнате.

  2. #42
    Аватар для Avaria
    Реєстрація
    15 березень 2006
    Дописів
    7 328

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис

    P.S. Порція кави для капсульних кавоварок (одна чашка) коштує від 3 до 8 грн. (а не від 8, як Ви кажете).
    Кофеварка Крупс стоит у двух моих руководителей. Люди, которые разбираются в кофе, и выбирают именно качественный продукт.
    Смотрим цены:
    http://espresso-shop.com.ua/
    кофеварка тоже отсюда И стоит заметить, что это один из самых дешевых поставщиков данного вида продукции, с более-менее широким выбором капсул - для разнообразия вкуса.

  3. #43
    Аватар для Katze
    Реєстрація
    06 березень 2008
    Звідки Ви
    временами отсюда
    Дописів
    15 260

    Типово

    последние 6 лет пользуюсь капсульной Nespresso Krups. В прошлом году обновили модель. Минусов не заметила. Кофе отличный, 16 сортов. Правда незнаю, продаются ли все они в Украине

  4. #44
    Аватар для Columbus
    Реєстрація
    06 січень 2008
    Дописів
    244

    Типово

    Цитата Допис від Dimon_Zhuk Переглянути допис
    разве я не прав ??
    возможно ли без ядреной химии сделать такое ?
    чистый кофе можно.. и довольно качественный.. а вот капуччино и прочее ну никак без химии..

  5. #45
    Аватар для Dimon_Zhuk
    Реєстрація
    17 січень 2007
    Звідки Ви
    Гагарина р-н ДИИТа
    Дописів
    16 554

    Типово

    Цитата Допис від Columbus Переглянути допис
    чистый кофе можно.. и довольно качественный.. а вот капуччино и прочее ну никак без химии..
    я его и имел в виду
    «Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм». Шамиль Басаев

  6. #46
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Avaria Переглянути допис
    Кофеварка Крупс стоит у двух моих руководителей. Люди, которые разбираются в кофе, и выбирают именно качественный продукт.
    Смотрим цены:
    http://espresso-shop.com.ua/
    кофеварка тоже отсюда И стоит заметить, что это один из самых дешевых поставщиков данного вида продукции, с более-менее широким выбором капсул - для разнообразия вкуса.
    Набір для Дольче Густа - 57 грн (у Комфі). Вистачає або на 16 порцій (3.56 грн. одна порція), або на 8 (7.12).

    Цитата Допис від Dimon_Zhuk Переглянути допис
    боюсь быть конкурентом
    у нее таких машинок на весь Днепр запасено
    По-перше, я він. По-друге, я не продавець, а покупець. По-третє, голову фольгою обмотали, іншопланетяни не турбують?

  7. #47
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Сьогодні сходив до Комфі подивитися на Дольче Густа ближче. Приготували Несквік (можна було обрати будь-який напій), мені сподобалося.
    Питання викликає те, що самому потрібно вимикати. Тобто, не можна включити і піти з кухні, треба бути присутнім при процесі приготування.
    Резервуар на 1,5 літри, як на мене, не потрібний. Максимальний об'єм одного напою - 125 мл. Тобто, резервуару на 600 мл вистачить на 4 повних порції. Сказали, що більше моделі нічим не відрізняються.
    Загалом, консультант професійно "навішувала", недоліків немає, все задля Вашого комфорту, безпеки, зручності. Але скласти уявлення про роботу кавоварки цілком можна.

    Тепер хочу подивитися ближче на Тассімо. Можливо підкажете в яких крамницях є презентації?

  8. #48
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Хочуха Переглянути допис
    для покупателя у вас слишком много вопросов... вы ж не андроидный коллайдер покупаете
    З якого це переляку кількість питань - ознака продавця чи поганого покупця? ну, для нечистоплотного продавця такий покупець дійсно не подарунок, але я завжди намагаюся підходити виважено до покупки. власне, саме для цього й існує цей форум. І я дуже вдячний тим, хто відповідав по темі, це мені дуже допомогло.
    Я не розбираюся в кавоварках. У мене вже стоїть одна, якою я не користуюся. Для того, щоб не помилитися мені треба було дізнатися додаткову інформацію.

    P.S. Колайдер адронний, а андроїд - мобільна ОС.

  9. #49
    Аватар для Avaria
    Реєстрація
    15 березень 2006
    Дописів
    7 328

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Набір для Дольче Густа - 57 грн (у Комфі). Вистачає або на 16 порцій (3.56 грн. одна порція), або на 8 (7.12).
    Дольче Густо по размеру не подойдет для этой кофеварки, ведь в первой странице шла речь о Крупс. И еще как то Нескафе мне доверия не внушает. И нет ничего вкуснее свежеобжаренного, свежемолотого и только приготовленного кофе

  10. #50
    Аватар для Хочуха
    Реєстрація
    18 квітень 2009
    Дописів
    6 588

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    З якого це переляку кількість питань - ознака продавця чи поганого покупця? ну, для нечистоплотного продавця такий покупець дійсно не подарунок, але я завжди намагаюся підходити виважено до покупки. власне, саме для цього й існує цей форум. І я дуже вдячний тим, хто відповідав по темі, це мені дуже допомогло.
    Я не розбираюся в кавоварках. У мене вже стоїть одна, якою я не користуюся. Для того, щоб не помилитися мені треба було дізнатися додаткову інформацію.

    P.S. Колайдер адронний, а андроїд - мобільна ОС.
    не могу не согласиться по поводу глыбокого изучения незнакомого вопроса...
    по ПыСы - гибрид создан преднамеренно, мой кругозор позволяет отличить одно от другого

  11. #51
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Avaria Переглянути допис
    Дольче Густо по размеру не подойдет для этой кофеварки, ведь в первой странице шла речь о Крупс. И еще как то Нескафе мне доверия не внушает. И нет ничего вкуснее свежеобжаренного, свежемолотого и только приготовленного кофе
    1. Дольче Густо - це Крупс+Нескафе. Вартість капсул для Дольче Густо і Тассімо практично однакова.
    2. Я спочатку вважав, що на ринку представлена лише Тассімо, пізніше з'ясувалося, що є Дольге Густо. Тому змінив тему, присвятивши її обговоренню будь-яких капсульних кавоварок.
    3. Вас ніхто не змушує користуватися капсульними кавоварками. Маєте можливість користуватися кавомашиною, Вас влаштовує час для приготування кави, гарячого шоколаду, какао без капсульної кавоварки? Ваше щастя, Вам не доведеться витрачати зайві кошти і пити неулюблені напої. Тільки для чого Ви знаходитеся у цій темі?

  12. #52
    Аватар для Хочуха
    Реєстрація
    18 квітень 2009
    Дописів
    6 588

    Типово

    не ну вы хотели отзывов и впечатлений? чего вы возмущаетесь? или ждали только хвалебные?
    дорого, непрактично, вредно, понты для приезжих ИМХО... и не только мое

  13. #53
    Аватар для ксюха
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    bioshop.com.ua
    Дописів
    19 675

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    1. Дольче Густо - це Крупс+Нескафе. Вартість капсул для Дольче Густо і Тассімо практично однакова.
    2. Я спочатку вважав, що на ринку представлена лише Тассімо, пізніше з'ясувалося, що є Дольге Густо. Тому змінив тему, присвятивши її обговоренню будь-яких капсульних кавоварок.
    3. Вас ніхто не змушує користуватися капсульними кавоварками. Маєте можливість користуватися кавомашиною, Вас влаштовує час для приготування кави, гарячого шоколаду, какао без капсульної кавоварки? Ваше щастя, Вам не доведеться витрачати зайві кошти і пити неулюблені напої. Тільки для чого Ви знаходитеся у цій темі?
    а я не совсем понимаю, как можно пить капучино из сухого молока. это уж точно извращение
    Туристическое агентство GoToTravel.club
    Подписывайтесь на Viber канал

  14. #54
    Аватар для Max Payne
    Реєстрація
    07 березень 2011
    Дописів
    6 429

    Типово

    Цитата Допис від ксюха Переглянути допис
    а я не совсем понимаю, как можно пить капучино из сухого молока. это уж точно извращение
    Зато дорого и красиво...

  15. #55
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Хочуха Переглянути допис
    не ну вы хотели отзывов и впечатлений? чего вы возмущаетесь? или ждали только хвалебные?
    дорого, непрактично, вредно, понты для приезжих ИМХО... и не только мое
    Я прошу тільки не офтопити про ремонт автівок, кавомашин. А щодо відгуків про капсульні - жодних зауважень.
    Аргументуйте чому непрактично і шкідливо.

    Цитата Допис від ксюха Переглянути допис
    а я не совсем понимаю, как можно пить капучино из сухого молока. это уж точно извращение
    Яке молоко Ви купуєте для капучино?
    Для приготування хліба у хлібопічках теж використовується сухе молоко. Від цього хліб менш смачний, більш шкідливий?

    Почитайте цю тему. Від людей, які вже користуються капсульними жодних зауважень. Критику чути лише від власників (або прихильників) професійних кавомашин. Але це абсолютно різні речі, хоча і те, і те готує каву. Але у них різна вартість, різний процес, різне обслуговування, а відтак - різне призначення, різна ЦА. Якщо ви знайшли професійну, нову, якісну кавомашину за 800 грн. і вам не лінь нею користуватися, я дуже радію за вас (щиро). Кавомашини - це найкращий вибір для справжніх шанувальників кави.

    Капсульні кавоварки - для тих, хто надає перевагу швидкості й простоті, та різноманітності напоїв. Я, наприклад, купую для себе взагалі не для кави.
    Востаннє редагував didaio: 25.02.2012 о 11:03

  16. #56
    Аватар для Dimon_Zhuk
    Реєстрація
    17 січень 2007
    Звідки Ви
    Гагарина р-н ДИИТа
    Дописів
    16 554

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Яке молоко Ви купуєте для капучино?
    хорошая пенка от холодного молока
    а какое оно будет сугубо ваши предпочтения, но не химические сухие
    я люблю молоко Смаковеньки
    «Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм». Шамиль Басаев

  17. #57
    Аватар для didaio
    Реєстрація
    30 грудень 2004
    Дописів
    663

    Типово

    Цитата Допис від Dimon_Zhuk Переглянути допис
    хорошая пенка от холодного молока
    а какое оно будет сугубо ваши предпочтения, но не химические сухие
    я люблю молоко Смаковеньки
    Я теж, 3.8%. Ви вважаєте, що молоко, яке зберігається 7 діб, натуральне, без хімічних домішок?

  18. #58
    Аватар для Dimon_Zhuk
    Реєстрація
    17 січень 2007
    Звідки Ви
    Гагарина р-н ДИИТа
    Дописів
    16 554

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Я теж, 3.8%. Ви вважаєте, що молоко, яке зберігається 7 діб, натуральне, без хімічних домішок?
    ооооо да уж
    7 дней это великолепное время сохранения молока прошедшего пастеризацию
    а вот 10 -14 - 60 и 90 без антибиотиков уже не получится
    «Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм». Шамиль Басаев

  19. #59
    Аватар для ксюха
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    bioshop.com.ua
    Дописів
    19 675

    Типово

    Цитата Допис від didaio Переглянути допис
    Яке молоко Ви купуєте для капучино?
    Для приготування хліба у хлібопічках теж використовується сухе молоко. Від цього хліб менш смачний, більш шкідливий?
    Обычное молоко. Домашнее или магазинное. холодное, естественно. И когда хлеб в хлебопечке пеку, то тоже нормально молоко для этого использую.
    Туристическое агентство GoToTravel.club
    Подписывайтесь на Viber канал

  20. #60
    Аватар для travmatolog
    Реєстрація
    22 травень 2007
    Дописів
    738

    Типово

    пару лет пил свежеобжаренный кофе, варил в турке, турка глиняная, пробовал многие сорта, но вкус кофе из турки и эспрессо это разные вещи, потому купил в начале ноября Дольче Густо. мое мнение - кофе вполне неплох, не скажу что шедевр, но в целом по качеству и ассортименту претензий никаких. в недорогой кофемашине такой не получится.

Сторінка 3 з 7 ПершаПерша 1234567 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті