Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 311 з 311 ПершаПерша ... 211261301302303304305306307308309310311
Всього знайдено 6214, показано з 6 201 по 6 214.

Тема: НАШИ ЛЮБИМЫЕ ТОРТИКИ и другая выпечка (каталог и рецепты в начале темы) том 2

  1. #6201
    Аватар для tatyana73
    Реєстрація
    03 липень 2010
    Дописів
    2 072

    Типово

    спасибо!

  2. #6202
    Аватар для Franya
    Реєстрація
    04 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепр(UA)-Trento(IT)
    Дописів
    7 751

    Типово

    Девочки, дети взбили кучу сливок. Стоят в холодильнике. Посоветуйте, пожалуйста, какой-то тортик к чаю, куда все это можно было бы оприходовать )
    Настоящее чудо это не то, что поражает воображение, а то, что преображает нашу душу

  3. #6203

    Реєстрація
    05 травень 2014
    Дописів
    437

    Типово

    Девушки, спасибо за то что делитесь опытом в этой теме. Испекла ванильный бисквит на кипятке - шикарный получился. Делала на Валентина тортик - бисквит, крем-чиз на сливках и вишнёвая прослойка, очень вкусно вышло. Теперь думаю на шоколадный бисквит перфект замахнуться

  4. #6204
    Аватар для Таечка
    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Звідки Ви
    Одесса - Харьков - Днепр
    Дописів
    3 617

    Типово

    Цитата Допис від Franya Переглянути допис
    Девочки, дети взбили кучу сливок. Стоят в холодильнике. Посоветуйте, пожалуйста, какой-то тортик к чаю, куда все это можно было бы оприходовать )
    Можно на корж выложить смесь сливок с растопленным шоколадом, дать стабилизироваться в холодильнике. Можно сверху добавить конфи ягодное на крахмале и/или желатине.
    Сливки нужно достать и дать согреться часик на кухне. Шоколад черный распустить, добавить в него немного сливок, быстро размешать, ещё немного сливок добавить и хорошо размешать. Потом эту шоколадную смесь в сливки и перемешать/взбить. Работать быстро нужно, т.к. шоколад в холодных сливках может крупинками пойти. Хотя на вкус это не повлияет.
    На полкило сливок пару плиток шоколада. При добавлении шоколада мусс густеет хорошо.
    Тебе роют яму,не мешай - закончат,сделаешь бассейн.
    Находи позитив во всём!!!

  5. #6205

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Дівчата, дуже потрібна ваша порада! Хочу на Новий рік спекти дітям торт. Та такий, щоб витримав дорогу на інший кінець країни. Оскільки вся та братія (окрім моєї доньки) не любить "чорний хліб" (тобто темне тісто - від медовика до тіста з какао), зупинила свій вибір на "Шифоновому бісквіті". Потрібні ваші поради:
    - чи потрібно його чимось просочувати? Наприклад, сиропом. Чи він і без цього не сухий? (давно не випікала - не пам'ятаю)
    - яку прослойку порадите? Сметана з цукром? Збиті вершки? Варена згущенка? Звичайна згущенка з маслом? Чи, може, ще щось? Треба ж щоб і не потекло за два дні, і не зіпсувалося.
    - що ще додати? Фрукти? Які саме: свіжі чи консервовані? Якщо свіжі, то які ліпше пасують? Яблуко якось не цікаво, ківі, боюся, будуть гірчити.

  6. #6206
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 882

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дівчата, дуже потрібна ваша порада! Хочу на Новий рік спекти дітям торт. Та такий, щоб витримав дорогу на інший кінець країни. Оскільки вся та братія (окрім моєї доньки) не любить "чорний хліб" (тобто темне тісто - від медовика до тіста з какао), зупинила свій вибір на "Шифоновому бісквіті". Потрібні ваші поради:
    - чи потрібно його чимось просочувати? Наприклад, сиропом. Чи він і без цього не сухий? (давно не випікала - не пам'ятаю)
    - яку прослойку порадите? Сметана з цукром? Збиті вершки? Варена згущенка? Звичайна згущенка з маслом? Чи, може, ще щось? Треба ж щоб і не потекло за два дні, і не зіпсувалося.
    - що ще додати? Фрукти? Які саме: свіжі чи консервовані? Якщо свіжі, то які ліпше пасують? Яблуко якось не цікаво, ківі, боюся, будуть гірчити.
    я влітку (не цього літа) пекла торт на вилазку в ліс, щоб витримав шалену спеку і ніхто не травонувся.
    то обрала тоді коржі від Снікерсу, а крем зробила "солона карамель". Тобто цукор на пательню, масло, дрібка солі в кінці. Чудово витримав спеку.

  7. #6207

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    обрала тоді коржі від Снікерсу, а крем зробила "солона карамель".
    Зараз це надто складно для мене - я років п'ять нічого не пекла. Та й часу, якщо чесно, замало - робота. Хоча солону карамель можна буде спробувати зробити і намазати нею верхній корж.

  8. #6208
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 882

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Зараз це надто складно для мене - я років п'ять нічого не пекла. Та й часу, якщо чесно, замало - робота. Хоча солону карамель можна буде спробувати зробити і намазати нею верхній корж.
    ну, тоді я бб обрала якийсь з термообробкою крем. На кшталт заварного щось.
    Якісь банани або в'ялену клюкву/вишню в прослойку. Однозначно не свіжі ягоди чи яблука/ківі, якщо довго їхати. А сухофруктам нічого не буде, ще й м'якішіми стануть за час поїздки. Ну, мені так здається. Може ще хтось щось напише.

  9. #6209

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    ну, тоді я бб обрала якийсь з термообробкою крем. На кшталт заварного щось.
    А про заварний я геть забула. Дякую, Женю!
    Якісь банани або в'ялену клюкву/вишню в прослойку.
    Дякую!

  10. #6210
    Аватар для Таечка
    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Звідки Ви
    Одесса - Харьков - Днепр
    Дописів
    3 617

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дівчата, дуже потрібна ваша порада! Хочу на Новий рік спекти дітям торт. Та такий, щоб витримав дорогу на інший кінець країни. Оскільки вся та братія (окрім моєї доньки) не любить "чорний хліб" (тобто темне тісто - від медовика до тіста з какао), зупинила свій вибір на "Шифоновому бісквіті". Потрібні ваші поради:
    - чи потрібно його чимось просочувати? Наприклад, сиропом. Чи він і без цього не сухий? (давно не випікала - не пам'ятаю)
    - яку прослойку порадите? Сметана з цукром? Збиті вершки? Варена згущенка? Звичайна згущенка з маслом? Чи, може, ще щось? Треба ж щоб і не потекло за два дні, і не зіпсувалося.
    - що ще додати? Фрукти? Які саме: свіжі чи консервовані? Якщо свіжі, то які ліпше пасують? Яблуко якось не цікаво, ківі, боюся, будуть гірчити.
    Не знаю поздно или нет, но я бы сделала Прекрасную Марию. Песочные коржи с безе и орехами, крем масло и сгущенка. А заварной в дорогу я бы не рисковала. Хоть он и проварен, срок хранения у него самый маленький по сравнению с другими.
    Разве что торт будет ехать в холоде.
    Тебе роют яму,не мешай - закончат,сделаешь бассейн.
    Находи позитив во всём!!!

  11. #6211
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    8 907

    Типово

    Оо, Таечка, так давно Вас не видно было. Как у Вас, надеюсь, всё ок?

  12. #6212

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Таечка Переглянути допис
    Не знаю поздно или нет, но я бы сделала Прекрасную Марию. Песочные коржи с безе и орехами, крем масло и сгущенка. А заварной в дорогу я бы не рисковала. Хоть он и проварен, срок хранения у него самый маленький по сравнению с другими.
    Разве что торт будет ехать в холоде.
    Дякую, Таечка, сьогодні вже відправили торт. Коржі зробила з "Шифонового" бісквіту, просочила цукровим сиропом з додаванням соку мандарину (хотіла апельсину, але забула купити ). Крем - варене згущене молоко + вершкове масло (теж побоялася ризикувати із заварним) + смажений арахіс подрібнений. Хотіла зверху залити солоною карамеллю та прикрасити свіжими фруктами, але передумала: невідомо, наскільки обережно "Нова пошта" буде везти посилку, є ризик, що вся ця краса може перетворитися на суцільну кашу. Тому просто обсипала торт подрібненим арахісом (одну половину) та крихтами з бісквіту (другу половину). Врешті-решт в такій форс-мажорній ситуації радість отримання солодкого подарунку від мами та його (подарунка) смак важливіші за красу. Коли повернеться додому - спечу більш складний торт та прикрашу, як донька забажає.

  13. #6213
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 882

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дякую, Таечка, сьогодні вже відправили торт. Коржі зробила з "Шифонового" бісквіту, просочила цукровим сиропом з додаванням соку мандарину (хотіла апельсину, але забула купити ). Крем - варене згущене молоко + вершкове масло (теж побоялася ризикувати із заварним) + смажений арахіс подрібнений. Хотіла зверху залити солоною карамеллю та прикрасити свіжими фруктами, але передумала: невідомо, наскільки обережно "Нова пошта" буде везти посилку, є ризик, що вся ця краса може перетворитися на суцільну кашу. Тому просто обсипала торт подрібненим арахісом (одну половину) та крихтами з бісквіту (другу половину). Врешті-решт в такій форс-мажорній ситуації радість отримання солодкого подарунку від мами та його (подарунка) смак важливіші за красу. Коли повернеться додому - спечу більш складний торт та прикрашу, як донька забажає.
    ААА! Ще й новою поштою? Я думала, що везти будуть просто автівкою чи автобусом. Ну тоді це завдання з зірочкою було. Бо в офисах НП ж тепло...

  14. #6214

    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 931

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    ААА! Ще й новою поштою? Я думала, що везти будуть просто автівкою чи автобусом. Ну тоді це завдання з зірочкою було. Бо в офисах НП ж тепло...
    І це завдання із зірочкою виконане: вчора вже отримали посилку - торт доїхав цілим та неушкодженим, не зіпсувався - спробували, сказали, що дуже смачний. Найбільшим подарунком це було для моєї доньки - я вже декілька років нічого не пекла, а тут раптом такий сюрприз.

Сторінка 311 з 311 ПершаПерша ... 211261301302303304305306307308309310311

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті