Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Всього знайдено 9, показано з 1 по 9.

Тема: Є бажання змінити діяльність на користь php

  1. #1

    Реєстрація
    02 грудень 2011
    Дописів
    2

    Типово Є бажання змінити діяльність на користь php

    Вхідні дані:
    Нинішня робота з програмуванням не пов’язана.
    У вільний час майже все життя - з комп’ютером як "розробник"-аматор.
    Почав робити для друзів прості веб-проекти на php+mySQL. Хоча є пару "заморочок" цікавих і не дуже простих.
    Відчуваю, що є бажання рости далі в цьому напрямку вже професійно.
    Питання:
    Чи є варіанти знайти місце роботи для php-початківця з можливістю швидко набиратися досвіду та відповідно збільшувати рівень з/п?
    Є контори, які можуть взяти таких початківців на роботу?
    На який нижній рівень з/п можна розраховувати на початку?
    (Розумію, що php - це не тільки сайтобудування).
    PS В 40 років мінятися ще не пізно? Все ж тільки починається.

  2. #2

    Реєстрація
    22 березень 2005
    Звідки Ви
    Из зоопарка.
    Дописів
    17 422

    Типово

    Цитата Допис від php-jr Переглянути допис
    Вхідні дані:
    Нинішня робота з програмуванням не пов’язана.
    У вільний час майже все життя - з комп’ютером як

    PS В 40 років мінятися ще не пізно? Все ж тільки починається.
    Канешно нэ пизьдно. Ну нэ всэ почынаеться, но сегодня слепок сделали. Через неделю-две вставлю результат моей вставной челюсти. я так думаю шо это тикэ почынется.

  3. #3
    Аватар для ШерлокХолмс
    Реєстрація
    17 березень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    923

    Типово

    Скажу так, якщо шукати варіанти - то вони з"являться . Впевнений на 100%.
    Складіть резюме, бажано з портфоліо якщо є що показати, і розішліть, обов"язково вкажіть вік, можливо це створить якісь незручності для Вас, але треба щоб роботодавець це розумів. Відразу готуйте відповідь на питання - чому Ви вирішили стати программістом в 40 років? Це буде першим питаням практично всюди. І вперед.
    Про рівень зп не скажу, але у Вашому випадку я думаю можна погоджуватись і не на високий рівень, тому що фактично Ви будете навчатись, а Вам за це будуть ще й зп платити, щось по типу цього

    P.S. Тут в розділі практично така ж сама тема, тільки про 1с-ників Маю надію що то не Ви

  4. #4

    Реєстрація
    02 грудень 2011
    Дописів
    2

    Типово

    Цитата Допис від ШерлокХолмс Переглянути допис
    Скажу так, якщо шукати варіанти - то вони з"являться . Впевнений на 100%.
    Складіть резюме, бажано з портфоліо якщо є що показати, і розішліть, обов"язково вкажіть вік, можливо це створить якісь незручності для Вас, але треба щоб роботодавець це розумів. Відразу готуйте відповідь на питання - чому Ви вирішили стати программістом в 40 років? Це буде першим питаням практично всюди. І вперед.
    Про рівень зп не скажу, але у Вашому випадку я думаю можна погоджуватись і не на високий рівень, тому що фактично Ви будете навчатись, а Вам за це будуть ще й зп платити, щось по типу цього

    P.S. Тут в розділі практично така ж сама тема, тільки про 1с-ників Маю надію що то не Ви
    Ні, то не я.
    Просто та тема мене дуже надихнула на створення своєї.
    Власне, все, що Ви порекомендували, я вже й запланував, просто розраховував, що тут знайдуться люди, що мають відношення до цій теми і можуть запропонувати або свій варіант, або хоча б зорієнтувати щодо з/п. (1С-ників на форумі явно більше, ніж пхп-шників).
    Було б мені, наприклад, зараз 25 років, про з/п я б навіть не питав. Йшов би і вчився-працював.
    У моєму стані питання про з/п - ключове.

  5. #5
    Аватар для ШерлокХолмс
    Реєстрація
    17 березень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    923

    Типово

    Вам тут ніхто точно не скаже Вашу зп з багатьох причин, хоча б тому, що ніхно не знає вашого рівня знань, того ж ПХП і мускула. Можна сказати дуже орієнтовно. Скажу тільки що на початку року я моніторив ситуацію, і саме потреба в ПХП программістах була дуже високою. На данний момент ситуацією не володію, але думаю що кардинально ситуація не змінилась.
    Якщо хочете мою приблизну оцінку - я думаю, що джуніор программісту чарез пів року вийти на 500$ ( Дніпропетровськ ) реально, але все залежить від Вас, звичайно. Я думаю що в ці пів року від Вас будуть чекати щоб Ви показали свою здібність виконувати поставлені перед Вами задачі і навчатись. Звичайно, можливо будуть і такі роботодавці, кому не сподобається Ваш вік, але це значить тільки одне - Вам з ними не по дорозі.
    Успіху Вам, в будь якому разі.

  6. #6

  7. #7

    Реєстрація
    23 грудень 2004
    Звідки Ви
    интернет
    Дописів
    304

    Типово

    Средний возраст джуниора - возраст студента 5-го курса. Средний возраст мидла - 24-27 лет. К 30 многие уже сеньоры и тимлиды. Мое мнение, начинать в 40 лет сразу с программирования трудновато будет. Слишком большая конкуренция 23-27 летних, которые на ООП собаку съели. Но нет ничего невозможного. Я сам начинал с нуля в 29, переходил в ИТ совершенно с другой отрасли. Если бы второй раз в солидном возрасте пришлось совершать такой путь, я его вижу так
    1. Двух-трехмесячные курсы по QA с уклоном в веб-тестирование.
    2. Джуниор
    3. Набираешься опыта, одновременно приходит понимание куда грести дальше.
    4. Profit

    Присмотритесь к крупным айтишным компаниям, часть из них набирает слушателей на курсы. Про Luxoft точно знаю, правда у них дорого, но есть возможность потом к ним же джуниором пойти. Да и тестер - вполне популярная профессия с приличными деньгами. Спрос есть.
    Желаю удачи.

  8. #8
    Аватар для ШерлокХолмс
    Реєстрація
    17 березень 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    923

    Типово

    Цитата Допис від Inlanger Переглянути допис
    Выбери PHP..
    да, в этом что-то есть..
    Но так можно рассуждать почти обо всем, минусы есть практически везде. Хотя соглашусь, в ПХП - это явно выражено.

  9. #9
    Аватар для липка
    Реєстрація
    01 жовтень 2007
    Дописів
    4 822

    Типово

    Цитата Допис від Jobua.com Переглянути допис
    Так, например, Softserve (Львов, Днепр, Одесса) постоянно набирает php программистов и вполне возможно встрять туда новичку (ну, при определенных обстоятельствах и Ваших качествах).
    во-первых, не Одесса, а Севастополь, во-вторых, набирают постоянно не пхп-шников, а саппорт, а там только css/html/jvascript надо ))))


    Inlanger, видно опытного человека

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті