Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 214 з 242 ПершаПерша ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4831, показано з 4 261 по 4 280.

Тема: Реформа здравоохранения

  1. #4261
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від юлия ден Переглянути допис
    То есть чтобы выписаться нужно ждать день здорового ребенка, он раз в неделю я понимаю ?А если вылечился раньше ? Или если у взрослого температура и ему плохо , он что в день здорового ребенка не может прийти к врачу ?Как всегда больше вопросов возникает.
    И где очередей нет интересно , у нас как сидело под кабинетом по 6-7 детей (это еще пока там нет взрослых)кто больной,кто здоровый, так и сидят
    У день здорової дитини хворий може потрапити до чергового лікаря, або домовитися із сімейникам, і він подивиться хворого у кабінеті чергового лікаря. Але для цього треба мати контакт із сімейним лікарем. Я не обіцяю хворим, що обов'язково прийду до них додому, але обов'язково знайду час, щоб вирішити дійсно невідкладні проблеми в амбулаторії у день звернення.
    Черга під кабінетом має 3 основних причини: 1)лікар не хоче або не може працювати по електронній черзі, 2)хворі, які намагаються потрапити до лікаря без запису "тільки спитати"( за досвідом це "спитати" розтягується на 10-15 хвилин), 3) іноді може бути форс-мажор, або складна ситуація з хворим.
    12 хвилин на одного відвідувача не дуже багато та зазвичай, якщо лікар працює з нормальною медсестрою, достатньо. Але тільки но в тому випадку, коли усі " тільки спитати" та "мені тільки но рецептик" будуть приходити за попереднім записом. Тоді виявляється, щоб дати раду усім своїм 1800-2000 хворим, 3 часи прийому недостатньо. Треба щонайменше 5 годин. Ще 2 години - робота з документами, на виклики часу майже не залишиться. І ще зазначу, працюємо за електронною чергою вже 2 місяці, це зручно. У мене майже половина хворих записані через нет. З них більша частина бабусі. Бо у них виявляється є діти, онуки та соц.працівники))))
    Що стосується здорових і хворих дітей одночасно, це питання здебільшого не до медиків, а до хворих або до їх батьків. Може ми почнемо із себе, і не будемо у день здорової дитини шморгати носом ( не має жодної різниці 5 років цьому носу чи 55) під кабінетом сімейного лікаря?
    PS Працюючи із дорослими і дітьми зазначу, що черга із дорослих хворих більш схильна пропустити без черги матусю із хворою дитиною ( це я ще про той час, коли приймали без електронної черги), ніж під кабінетом у педіатра. Бо у педіатра усі такі - маленькі і з нежиттю. А у сімейного лікаря % хворих дітей на прийомі зовсім невеликий. До цієї реформи у мене з 2 тисяч населення було 52 дитини Усі підраховані і облизані)))
    Востаннє редагував Ж Е К А: 06.04.2018 о 19:59
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  2. #4262
    Аватар для юлия ден
    Реєстрація
    28 вересень 2013
    Звідки Ви
    Победа
    Дописів
    4 525

    Типово

    Жека,спасибо вам ,что находите время на форуме отвечать,хочется услышать ответы от человека ,который в этой системе ,а то одни догадки.
    Можно еще уточнение ,не совсем поняла,вот переболели,вылечились ,ребенок или взрослый,выписываться когда приходить,в день здорового ребенка ?А если он через три дня,как поступать в такой ситуации? И еще ребенку инвалиду есть какие то преимущества в электроной очереди?Раньше было если не ошибаюсь без очереди к врачу.
    Еще вас помучаю ,извините,раньше были педиатры и терапевты,сейчас,педиатров почти нет,многие наши совсем недавно стали семейными врачами,также и терапевты,вот ваше мнение с кем заключать договор,с бывшим педиатром и идти туда всей семьей,тут (это только мое мнение)будет лучше ребенку наблюдаться,а взрос лым под вопросом,идти к бывшему терапевту,как там будут наблюдать ребенка,не имея опыта,проработав 20 лет со взрослыми,все таки дети это своя специфика.Или же заключаь договор отдельно на ребенка с бывшим педиатром,а на себя отдельно с бывшим терапевтом? Много букв ,но надеюсь суть вы поняли,очень хочется услышать мнение врача.
    Востаннє редагував юлия ден: 07.04.2018 о 01:56

  3. #4263
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Немножко не в здравоохранение, но в реформу и все такое грустное(((

    Вопшем вчера, по печальному опиту родного дяди констатирую, умирать после реформ здравоохранения нужно исключительно в прохладное время года и до окончания рабочего времени врача.

    Инфаркт острый. Скорая приехала через 15 минут. То есть так себе быстро. Дядя умер ессно.

    Менты приехали как положено через время, только пофоткали, врача вызывают они, но было пять вечера, рвач ехать отказался, по причине окончания рабочего дня.

    Сказал, приедет вместе с ментами сегодня в 9 утра. Тело не трогать никаким образом.

    Лежит дяденка уже 15 часов.....

    Вот такие пироги друзя.)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  4. #4264
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Немножко не в здравоохранение, но в реформу и все такое грустное(((

    Вопшем вчера, по печальному опиту родного дяди констатирую, умирать после реформ здравоохранения нужно исключительно в прохладное время года и до окончания рабочего времени врача.

    Инфаркт острый. Скорая приехала через 15 минут. То есть так себе быстро. Дядя умер ессно.

    Менты приехали как положено через время, только пофоткали, врача вызывают они, но было пять вечера, рвач ехать отказался, по причине окончания рабочего дня.

    Сказал, приедет вместе с ментами сегодня в 9 утра. Тело не трогать никаким образом.

    Лежит дяденка уже 15 часов.....

    Вот такие пироги друзя.)))
    пипец!.Нет слов(((

  5. #4265
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Цитата Допис від ANYTA2006 Переглянути допис
    пипец!.Нет слов(((
    Ну и закончу.

    Почти 20 часов в квартире лежал труп.

    Не бомж, ни бездомный, ни ниший, не беспризорник, обычный человек.

    В 11 шас приехал врач таки со второоо вызова полиции, за 3 минуты выписал направление на вскрытие так как последним кардиограммам болше полугода))

    Фух. Земля ему пухом.


    Спасибо всем.)))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  6. #4266
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Ну и закончу.

    Почти 20 часов в квартире лежал труп.

    Не бомж, ни бездомный, ни ниший, не беспризорник, обычный человек.

    В 11 шас приехал врач таки со второоо вызова полиции, за 3 минуты выписал направление на вскрытие так как последним кардиограммам болше полугода))

    Фух. Земля ему пухом.


    Спасибо всем.)))
    Дуже співчуваю. Якщо в мене закінчився робочий день, теж не поїду на констатацію. Але ж амбулаторія працює з 8до 20 і завжди є лікар, з яким ваш сімейник домовиться. Але тільки но в тому випадку, якщо це важкий хронічний хворий. І такі хворі усі під контролем, вони знаходяться в паліативному реєстрі, і відвідуються лікарем чи медсестрою 1 раз на місяць. Таким хворим ми виписуємо довідку про смерть або направляємо на розтин у цівільний морг ( якщо є сумніви в діагнозу) Усе інше називається раптова смерть. У цьому випадку тільки но СМЕ - судовий морг. Окрім тих випадків, коли людина померла у присутності швидкої і діагноз не викликає сумнівів - плівка ЕКГ з інфарктом. Тоді теж морг лікарні.
    Якщо ж лікар швидкої приїхав вже на смерть і хворий не був у паліативному реєстрі, тільки но СМЕ. Це не до нас, на СМЕ розтин направляє поліція.
    І ще не погоджуся із вами про направлення за 3 минути. Якщо лікар вирішив таки виписати вам направлення у цівільний морг( тобто у нього є тверда впевненість, що смерть не крімінальна) відправити на розтин за 3 хвилини не реально. Бо окрім направлення ще потрібно виписати констатацію смерті, посмертний епікриз та перевірити в амбулаторні картці наявність огляду протягом останніх 3 місяців, узгодити транспортировку і прийом тіла в морг.
    Підсумую, хворий не був хронічно важким, тому довідку про смерть лікар видавати не мала права. Направити на СМЕ чомусь не направила поліція. Чому це питання, бо я не знаю усіх нюансів данної справи. Тому ранкові часи лікар мабуть присвятила розбору ситуації, дзвонкам у морг вашої лікарні( бо направлення трупа потрібно узгодити) та оформленню документів на розтин. Це десь і займає у середньому 1,5-2 години. Бистріше було б СМЕ, але для родичів хворого і для поліції це геморой.
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  7. #4267
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    62 709

    Типово

    Цитата Допис від Ж Е К А Переглянути допис
    Дуже співчуваю. Якщо в мене закінчився робочий день,
    І ще не погоджуся із вами про направлення за 3 минути. Якщо лікар вирішив таки 3 хвилини не реально. .
    Вы пишите закончился раб день.

    А если закончился раб день и 4 дня праздников впереди?? Кто едет на констатации??


    3 минуты норм.

    Но держать тело 20 часов это бесчеловечно.


    Ясно. Спс.
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  8. #4268
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від юлия ден Переглянути допис
    Жека,спасибо вам ,что находите время на форуме отвечать,хочется услышать ответы от человека ,который в этой системе ,а то одни догадки.
    Можно еще уточнение ,не совсем поняла,вот переболели,вылечились ,ребенок или взрослый,выписываться когда приходить,в день здорового ребенка ?А если он через три дня,как поступать в такой ситуации? И еще ребенку инвалиду есть какие то преимущества в электроной очереди?Раньше было если не ошибаюсь без очереди к врачу.
    Еще вас помучаю ,извините,раньше были педиатры и терапевты,сейчас,педиатров почти нет,многие наши совсем недавно стали семейными врачами,также и терапевты,вот ваше мнение с кем заключать договор,с бывшим педиатром и идти туда всей семьей,тут (это только мое мнение)будет лучше ребенку наблюдаться,а взрос лым под вопросом,идти к бывшему терапевту,как там будут наблюдать ребенка,не имея опыта,проработав 20 лет со взрослыми,все таки дети это своя специфика.Или же заключаь договор отдельно на ребенка с бывшим педиатром,а на себя отдельно с бывшим терапевтом? Много букв ,но надеюсь суть вы поняли,очень хочется услышать мнение врача.
    Добрий день, Юлю! Я впевнена, що не повинно бути терміна "без черги". Щось сталося термінове, подзвоніть сімейному лікарю, і він допоже у межах своїх повноважень, знайде для вас час, але не за рахунок прийому. Гірше нема, коли під час прийому починається рух без черги. Людина записалася, узяла талон, розраховує свій час, ми ж повинні поважати один одного. До хорошого дуже швидко звикають. Ті хворі, що раніше сиділи мовчки під кабінетом 1-2 години в загальній черзі, зараз починають нервувати навіть коли черга затримується на 10-15 хвилин. В іншому, якщо дитина з обмеженими можливостями в змозі відвідувати амбулаторних прийом, чому б не записати її в електронну чергу, візьміть 2 часу поспіль, якщо ваша проблема потребує особливої уваги.
    Що до виписки дітей, виписуємо у різні дні. Ви ж не зможете їх тримати в ізоляції. Він на завтра пійде у садок чи школу, а там шанс зустріти хвору дитину не менше, а контакт тісніше. День здорової дитини дуже потрібен дітям до двох- трьох років, коли ще слабкий імунітет, та для для домашніх дітей, Зараз намагаємося поєднувати планові прийоми здорових дітей раннього віку і вагітних в один день.
    Що до вибору лікаря, це настільки індивідуально, що я не можу щось радити. Дивіться окрім сімейних лікарів, що були педіатрами і терапевтами в минулому, є когорта "чистих" сімейників. Вони є майже в кожній амбулаторії і точно у кожному центрі. Їх з нуля навчали універсалами. Ще можна поразмовляти зі своїм сімейником ( педіатром, терапевтом в минулому) ніхто окрім самої людини не знає свій діапазон можливостей. І якщо лікар вам говорить НІ однозначно, нащо його неволити. Я, наприклад, беру дітей тільки но з 3 років, бо я терапевт за першою спеціалізацією, але 4 роки назад до мене прийшла мама з проханням прикріпити свого 6 місячного сина( був якийсь конфлікт з педіатром). На мої зауваження, що я хоча і сімейник, але мені важко із дітьми, бо почуваю себе терапевтом, сказала то давайте навчайтеся)))) Жоден з моїх колег не відмовив мені у допомозі, до тієї дитини я відноситься уважніше, ніж до інших моїх пацієнтів, бо відчувала спочатку невпевненість. Але у мене було бажання навчатися. Зараз у мене під наглядом вагітна, вона хоче, щоб я взяла її дитину з нуля. Це для мене нове, але я вважаю що і з цим впораюся)))
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  9. #4269
    Аватар для Ж Е К А
    Реєстрація
    15 грудень 2012
    Дописів
    3 324

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Вы пишите закончился раб день.

    А если закончился раб день и 4 дня праздников впереди?? Кто едет на констатации??


    3 минуты норм.

    Но держать тело 20 часов это бесчеловечно.


    Ясно. Спс.
    Ще раз, амбулаторія працює до 20-00. Але у вашому випадку усі питання до поліції, бо вона повинна була скерувати вашого родича на СМЕ-розтин. Але родичі померлих згодні на все, щоб тільки но не потрапити на СМЕ.
    СМЕ приймає тіла цілодобово, цівільні морги тільки но до 16-00. Коли я працювала в лікарні, тіла померлих після 16-00 залишалися у відділенні до 9-10 ранку. І взимку, і влітку.
    PS У вихідні та святкові дні працюють чергові лікарі. Не цілодобово звичайно.
    Якщо буквою закону, ЦПМСД повинен видати довідку про смерть або відмовити її видавати протягом доби. Цьому наказу вже більше 5 років. Ніякого відношення до реформи це не має. То вам так співпало.
    Востаннє редагував Ж Е К А: 07.04.2018 о 18:44
    Йду своїм шляхом, нікого не чіпаю...

  10. #4270
    Оверклокер года 2010, 2012 Аватар для MaJ0r
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    XtremeLabs.org
    Дописів
    12 290

    Типово

    а тут в теме нет ФАКа, что нужно делать чтобы записаться к семейному доктору, ну типа юзер мануала, какие есть опции, какая оптимальная последовательность действий, для экономии времени и нервов, может какие-то нюансы или подводные камни?

  11. #4271
    Аватар для violaanna
    Реєстрація
    08 жовтень 2013
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    911

    Типово

    Цитата Допис від Ж Е К А Переглянути допис
    Ще раз, амбулаторія працює до 20-00. Але у вашому випадку усі питання до поліції, бо вона повинна була скерувати вашого родича на СМЕ-розтин. Але родичі померлих згодні на все, щоб тільки но не потрапити на СМЕ.
    СМЕ приймає тіла цілодобово, цівільні морги тільки но до 16-00. Коли я працювала в лікарні, тіла померлих після 16-00 залишалися у відділенні до 9-10 ранку. І взимку, і влітку.
    PS У вихідні та святкові дні працюють чергові лікарі. Не цілодобово звичайно.
    Якщо буквою закону, ЦПМСД повинен видати довідку про смерть або відмовити її видавати протягом доби. Цьому наказу вже більше 5 років. Ніякого відношення до реформи це не має. То вам так співпало.
    Женю, добрий день! Я особисто дуже вдячна Вам за те, що пишете в темі, уважно намагаюсь читати Ваші пояснення. На мій погляд, всі дещо гіперболізують можливі негативні наслідки реформи, оцінювати треба з часом, коли вже вона набере силу. Ваші пояснення для мене коректні і зрозумілі, буду рада читати Вас ще,дякую!

  12. #4272
    Аватар для Uliko
    Реєстрація
    21 жовтень 2004
    Дописів
    6 328

    Типово

    Цитата Допис від MaJ0r Переглянути допис
    а тут в теме нет ФАКа, что нужно делать чтобы записаться к семейному доктору, ну типа юзер мануала, какие есть опции, какая оптимальная последовательность действий, для экономии времени и нервов, может какие-то нюансы или подводные камни?
    http://dv-gazeta.info/wp-content/upl...Untitled-1.jpg

  13. #4273
    Аватар для ДЫМАРИ
    Реєстрація
    30 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепрпетровск центральный
    Дописів
    1 862

    Типово

    «Главная задача Ульяны Супрун – сократить число украинцев». И это ведь не только её задача...
    "Не молчите - жизнь коротка. Но много тоже старайтесь не п...говорить - она станет еще короче."

  14. #4274
    Аватар для Sunlia
    Реєстрація
    12 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск - Каменское ;)
    Дописів
    13 638

    Типово

    пошли первые слухи, что семейный врач не хочет брать себе проблемных пациентов. Здоровых - пожалуйста)
    Заколки и бантики, ободки ручной работы

  15. #4275
    Аватар для sharcos
    Реєстрація
    08 листопад 2014
    Дописів
    708

    Типово

    Сегодня слышала разговор практикующего в обычной поликлинике врача-стоматолога. Вся стоматология,даже типа государственная, вскоре станет коммерческой ,было какое-то совещание,где самый главный их начальник подвел итог: стоматология станет для людей недоступной. Радости в голосе врача не было,хотя казалось бы новые денежные горизонты. По-видимому, уже чувствуют отсутствие денег у населения. Раньше к нашим стоматологам в поликлинике всегда очереди были при вменяемых ценах,сейчас очередей не вижу.

  16. #4276

    Реєстрація
    25 січень 2011
    Звідки Ви
    Березановка
    Дописів
    242

    Типово

    Объясните пожалуйста. В частной клинике , говорят что тоже можно с семейным врачом заключить декларацию, без заключения договора об обслуживании. И вот с этого момента не понимаю - что приемы и осмотры будут* бесплатны? И можно* заключить договор коммерческий об обслуживании. Думала декларацию со своим участковым заключить -как специалист она меня устраивает -но график работы.... неделю не могли попасть(((.

  17. #4277
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    ....

  18. #4278
    Аватар для Лада0808
    Реєстрація
    11 серпень 2015
    Дописів
    3 679

    Типово

    Цитата Допис від Sunlia Переглянути допис
    пошли первые слухи, что семейный врач не хочет брать себе проблемных пациентов. Здоровых - пожалуйста)
    Читала, что за людей преклонного возраста и за детей до какого-то не помню возраста - их оклад (не знаю как правильно выразиться - ну те деньги, что за пациента) - так там за таких доплата будет. То есть за старых и малых оплата больше.

  19. #4279
    Детский врач года 2009 Аватар для ANYTA2006
    Реєстрація
    15 листопад 2007
    Дописів
    14 236

    Типово

    Цитата Допис від Лада0808 Переглянути допис
    Читала, что за людей преклонного возраста и за детей до какого-то не помню возраста - их оклад (не знаю как правильно выразиться - ну те деньги, что за пациента) - так там за таких доплата будет. То есть за старых и малых оплата больше.
    ну да , будет не 370 гр в год!!!!, а немногим больше.
    Востаннє редагував ANYTA2006: 14.04.2018 о 19:27

  20. #4280
    Аватар для ДЫМАРИ
    Реєстрація
    30 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепрпетровск центральный
    Дописів
    1 862

    Типово

    Цитата Допис від Sunlia Переглянути допис
    пошли первые слухи, что семейный врач не хочет брать себе проблемных пациентов. Здоровых - пожалуйста)
    ...позвонили, уже семейному доктору, а она в отпуске. И как нам ? Совсем как то непонятно.
    "Не молчите - жизнь коротка. Но много тоже старайтесь не п...говорить - она станет еще короче."

Сторінка 214 з 242 ПершаПерша ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті