Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 423 з 480 ПершаПерша ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433473 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 9594, показано з 8 441 по 8 460.

Тема: База данных школ города (стоимость питания, фонды и т.п. информация).

  1. #8441
    Провокатор года 2010 Аватар для Левобережная
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Дописів
    79 626

    Типово

    Цитата Допис від лиза35 Переглянути допис
    Это всего лишь ваша версия. Я 8 лет проработала экономистом в бюджетном учреждении, обслуживающем в том числе и образование, и говорю о том, что знаю во всех тонкостях. Дискутировать не собираюсь, просто все чаще встречаюсь с желанием людей рассуждать о вещах, в которых ну совсем некомпетентны. Пойдите в упраление городское, попросите почитать метровые таблицы с запросами школ и детсадов на финансирование, потом решения сессии горсовета о выделении бюджетных средств, сравните, все изучите. И после этого, высказывая свое мнение, уже не будете выглядеть смешным дилетантом.
    Зачем куда то идти?
    Як дізнатися бюджетне фінансування школі
    Замовити через інформаційний запит https://dostup.pravda.com.ua/ в районну адміністрацію або управлінні освіти наступні документи:
    1. Копію «Кошториси» дитсадка або школи № ... за ... р. (В ній розписано, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування установи протягом календарного року);
    2.Копію «Розрахунку до кошторису» (в ній детально розписані напрямки витрат)

    Для того щоб дізнатися чи подавав керівник фінансової запит для забезпечення потреб закладу, необхідно написати інформаційний запит в райадміністрацію (або управління освіти, керівнику установи) з проханням представити наступний документ:
    Копію «Бюджетного запиту» з розрахунками дитсадка або школи № ... на ... р. . З підписом керівника установи.
    Одна з головних причин недофінансування відсутність «Бюджетного запиту» з розрахунками від керівника. Просто лінуються, простіше ж батьків зрубати фонд школи.

    Інформаційний запит повинен містити наступний текст: На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які дають право звертатися із запитами до розпорядників інформації про надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (такі документи): ... А далі Ви вказуєте конкретні документи або інформацію, яку хочете отримати.
    в группе всё писала https://www.facebook.com/groups/1228...1470737883125/


    С департаментом регулярно общаюсь
    На каждой сессии горсовета бываю
    ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
    ЕГРПОУ: 40506248
    Адрес: 49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А
    Контактное лицо: Олена Самець
    [email protected]
    +380677674083
    Отследить тендеры можно:
    https://dozorro.org/tender/search/?edrpou=40506248
    или
    https://clarity-project.info/entity/40506248

    Снизу на странице можно выставить фильтр Статус=успешный чтобы сразу видеть уже с подписанными контрактами.

    но да... я ж "смешной дилетант"

  2. #8442
    Провокатор года 2010 Аватар для Левобережная
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Дописів
    79 626

    Типово

    Згідно до офіційної інформації бюджет середньої освіти на 2017 рік це 71 100 000 000 грн. Це держбюджет плюс міські бюджети. В 2017 році в Україні нараховано 3 815 227 учнів середніх шкіл. Інформація з різних джерелах дещо відрізняється але незначно. Не важко порахувати що на одного учня припадає приблизно 18 635 гривень на рік.

  3. #8443
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 182

    Типово

    Цитата Допис від Левобережная Переглянути допис
    Згідно до офіційної інформації бюджет середньої освіти на 2017 рік це 71 100 000 000 грн. Це держбюджет плюс міські бюджети. В 2017 році в Україні нараховано 3 815 227 учнів середніх шкіл. Інформація з різних джерелах дещо відрізняється але незначно. Не важко порахувати що на одного учня припадає приблизно 18 635 гривень на рік.
    Зарплаты

  4. #8444
    Провокатор года 2010 Аватар для Левобережная
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Дописів
    79 626

    Типово

    Отсюда : https://www.facebook.com/groups/1447...7913031794677/ ( ну все жчитают Батьки SOS?)

    Дуже часто ми, говорячи про українську школу, замість вимог якості починаємо шукати шляхи самотужки зробити те, що повинна робити школа. Як часто ми чуємо оце достославне: «Ви думаєте школа зобов’язана?». Думаю зобов’язана. Бо послуга оплачена. Саме послуга. Соціальна освітня послуга.
    Педагогіка не волонтерство. Не добровільна благодійність педагогів. Я не про посадові інструкції веду мову. Зовсім про інше. Є певний обсяг речей, які школа повинна забезпечити. І в принципі мені плювати на рівень фінансування, розмір зарплат вчителів та інші проблеми. Я оплатив послугу і всього-на-всього бажаю не платити за цю послугу другий раз і не займатись особистими проблемами того, хто цю послугу надає. Оце і все.
    І не треба закликати мене зрозуміти загальну ситуацію в країні. Це насправді лише відмовки, щоб прикрити низьку якість послуг. Саме ПОСЛУГ. І нічого принизливого в цьому для вчителів немає. Лікарі надають медичні послуги, вчителі – освітні. Ми все це оплачуємо своїми податками. І далеко не маленькими податками. Так чому ми не маємо прав оцінювати рівень цих послуг? Бо педагоги воліють бути гуру та сенсеями, а не надавачами послуг? Це їх принижує? Чи може це виправдовує низьку якість послуг?

  5. #8445
    Провокатор года 2010 Аватар для Левобережная
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Дописів
    79 626

    Типово

    оттуда же
    Це ВАША галузь. Це ВАШІ робочі місця. Це ВАШІ зарплати. Чому я повинен кидати свою роботу і займатись ремонтами-прибираннями школи? Чому я повинен займатись реформуванням шкільної програми, відбираючи час від своєї роботи? Чому на мене "вішають" проблеми утримання шкіл? Я за це отримую гроші? Це моя галузь? Чому я повинен робити те, що повинні робити самі освітяни? У вас є профспілка? Не смішить. У вас є імітація профспілки. І страх бодай чимось прогнівити начальство. І не треба прибіднятись. Ой як всі заплакали від фрази "простий вчитель". Ви не простий вчитель, а фахівець, який отримує гроші за фахову роботу. Не подобається рівень оплати? Так хіба ж хтось тримає? Чому хтось за вас повинен займатись вашими проблемами? Бо ви "простий вчитель" і ні за що не відповідаєте і нічого відстояти не можете? Це ваша країна. Це ваша галузь. Це ваше майбутнє в професії. І я не хочу, щоб моїх дітей вчив "простий вчитель" Я хочу, щоб вчитель був особистістю, громадянином, людиною. яка має життєву позицію і не боїться її відстоювати. А чому можуть навчити "вчителі-медузи"? Лише вмінню бути жертвою.

  6. #8446
    Провокатор года 2010 Аватар для Левобережная
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Дописів
    79 626

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Зарплаты
    ну можно ж как то педагогам изучать собственно касающееся законодательство http://edirshkoly.mcfr.ua/npd-doc.as...n=content_link
    14 лютого 2017 року Кабмін вніс зміни до постанови «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»: із держбюджету фінансуватимуть лише оплату праці педпрацівників інші витрати — на кшталт комунальних послуг та утримання технічного персоналу — ляжуть на плечі місцевих бюджетів.
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/94-2017-%D0%BF
    далее смотрим сколько кем куда выделено (надеюсь хоть это мне не надо расписывать) и прекращаем родителям рассказывать сказки, что школы не финансируются

  7. #8447
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 182

    Типово

    Цитата Допис від Левобережная Переглянути допис
    ну можно ж как то педагогам изучать собственно касающееся законодательство http://edirshkoly.mcfr.ua/npd-doc.as...n=content_link
    14 лютого 2017 року Кабмін вніс зміни до постанови «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»: із держбюджету фінансуватимуть лише оплату праці педпрацівників інші витрати — на кшталт комунальних послуг та утримання технічного персоналу — ляжуть на плечі місцевих бюджетів.
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/94-2017-%D0%BF
    Вы думаете, что зарплаты учителей маленькие? Тысяч по десять в среднем в месяц? Не говоря уже о зарплатах начальников этих учителей разного уровня. Я не знаю, из какого там бюджета идут деньги на коммунальные, но эти платежи просто огромные (посмотрите свои домашние платежки). Я никого не оправдываю, некоторые учителя халтурят просто зверски, но распределять деньги им никто не позволит, хоть они будут головой об стенку биться, как-то так))

  8. #8448
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Вы думаете, что зарплаты учителей маленькие? Тысяч по десять в среднем в месяц? Не говоря уже о зарплатах начальников этих учителей разного уровня. Я не знаю, из какого там бюджета идут деньги на коммунальные, но эти платежи просто огромные (посмотрите свои домашние платежки). Я никого не оправдываю, некоторые учителя халтурят просто зверски, но распределять деньги им никто не позволит, хоть они будут головой об стенку биться, как-то так))
    Средняя температура по больнице 36,6 ?

  9. #8449
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    А это правда?

    http://www.ukr.life/news-ru/ukraine-...-dlya-ukrainy/


    Каникулы в 2017-2018 учебном году


    Первый триместр. Первые осенние каникулы 2017 — с 2 по 8 октября 2017 года (7 дней).


    Второй триместр. Вторые осенние каникулы 2017 с 17 по 23 ноября 2017 года (7 дней).


    Третий триместр. Первые зимние каникулы 2017-2018 — с 27 декабря 2017 года по 8 января 2018 года (13 дней).


    Четвертый триместр. Вторые зимние каникулы 2018 — с 21 по 27 февраля 2018 года (7 дней).


    Пятый триместр. Весенние каникулы 2018 — с 10 по 16 апреля 2018 года (7 дней).


    Шестой триместр. Летние каникулы 2018 — с 1 июня по 31 августа 2018 года.


    Выходные праздничные дни в 2017-2018 учебном году


    Кроме того, праздничными выходными днями в 2017-2018 учебном году являются:


    Новый год — 1 января;
    Рождество Христово — 7 января;
    Международный женский день — 8 марта;
    Пасха — 8 апреля;
    День международной солидарности трудящихся — 1 и 2 мая;
    9 мая — День Победы;
    Троица — 27 мая;
    День Конституции Украины — 28 июня;
    День Независимости Украины — 24 августа;
    День Защитника Отечества — 14 октября.

  10. #8450
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 182

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    Средняя температура по больнице 36,6 ?
    Просто объясняю, на что расходуются бюджетные деньги. На зарплаты и коммунальные платежи. Мало выделяется - это уже другой вопрос

  11. #8451
    Аватар для Татуша
    Реєстрація
    17 серпень 2009
    Дописів
    8 621

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    А это правда?

    http://www.ukr.life/news-ru/ukraine-...-dlya-ukrainy/


    Каникулы в 2017-2018 учебном году


    Первый триместр. Первые осенние каникулы 2017 — с 2 по 8 октября 2017 года (7 дней).


    Второй триместр. Вторые осенние каникулы 2017 с 17 по 23 ноября 2017 года (7 дней).


    Третий триместр. Первые зимние каникулы 2017-2018 — с 27 декабря 2017 года по 8 января 2018 года (13 дней).


    Четвертый триместр. Вторые зимние каникулы 2018 — с 21 по 27 февраля 2018 года (7 дней).


    Пятый триместр. Весенние каникулы 2018 — с 10 по 16 апреля 2018 года (7 дней).


    Шестой триместр. Летние каникулы 2018 — с 1 июня по 31 августа 2018 года.


    Выходные праздничные дни в 2017-2018 учебном году


    Кроме того, праздничными выходными днями в 2017-2018 учебном году являются:


    Новый год — 1 января;
    Рождество Христово — 7 января;
    Международный женский день — 8 марта;
    Пасха — 8 апреля;
    День международной солидарности трудящихся — 1 и 2 мая;
    9 мая — День Победы;
    Троица — 27 мая;
    День Конституции Украины — 28 июня;
    День Независимости Украины — 24 августа;
    День Защитника Отечества — 14 октября.
    Нет. Не правда.
    "Обережно, фейк.
    Він вже гуляв, МОН спростовувало, пояснювало, але він знов воскресає. І збирає жатву тих, хто вірить, не читаючи в казна-що.

    Отже, сьогодні мене засипали реінкарнацією фейка, що МОН "якось змінив канікули", "будуть триместри замість семестрів" і тп.
    Ні, це неправда, МОН не встановлює дати канікул.
    МІністерство освіти і науки регламентує три речі: 1. старт навчального року 1 вересня, 2. кінець - до 30 червня (УВАГА, ДО 30 червня - це ніяк не значить, що всі будуть вчитися цілий червень. Це означає, що всі тести, екзамени практики тощо мають закінчитися НЕ ПІЗНІШЕ 30 червня) 3. канікули впродовж навчального року (крім літніх) мають тривати не менше 30 днів. Решта - за рішенням школи з погодженням з місцевим органом. Тобто коли канікули, скільки днів восени, скільки навесні - вирішує школа, за погодженням з місцевою владою, а не міністерство. Те саме стосується семестрів чи триместрів - це право школи визначати структуру навчального року.

    І от що мене дивує. В останньому фейку, який мені прислали, вся дурня так докладненько розписана... і триместрів у автора шість... з датами!!! от нікого не здивувало, що слово триместр від слова "три", а не "шість"?
    Все інше там теж купи не тримається, але 100 тис переглядів.
    Ау, включаємо критичне мислення)
    МОН завтра в надцяте дасть офіційне роз'яснення."

  12. #8452
    Аватар для Страннег
    Реєстрація
    02 вересень 2007
    Звідки Ви
    м. Днiпро
    Дописів
    27 760

    Типово

    Уже эту тему обсуждали - какое-то неумное украинское Инет-издание напечатало зачем-то на украинском языке структуру учебного года с триместрами в рашке, и пошёл фейк гулять, вот народ и решил, что это у нас такое вводят.
    Коли я дивлюся новини, я розумію: світом правлять ті, хто ніколи не слухає музику (© Bob Dylan)

  13. #8453
    Аватар для Татуша
    Реєстрація
    17 серпень 2009
    Дописів
    8 621

    Типово

    Мда, Клочковские 63 и 47 вообще "звезды"

    Антирейтинг школ Днепра по результатам ЗНО

  14. #8454
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 131

    Типово

    Цитата Допис від Татуша Переглянути допис
    Мда, Клочковские 63 и 47 вообще "звезды"

    Антирейтинг школ Днепра по результатам ЗНО
    Ылита ёпта

    З.Ы. а забеба ещё тот проплаченый с душком ресурс.
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  15. #8455
    Аватар для Татуша
    Реєстрація
    17 серпень 2009
    Дописів
    8 621

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Ылита ёпта

    З.Ы. а забеба ещё тот проплаченый с душком ресурс.
    так любой может зайти и посмотреть результаты ЗНО. Это ж не секрет. А то что в 63 плохо учат, то Забеба не виновата.
    Результаты ЗНО

  16. #8456
    Провокатор года 2010 Аватар для Левобережная
    Реєстрація
    16 березень 2009
    Дописів
    79 626

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Ылита ёпта

    З.Ы. а забеба ещё тот проплаченый с душком ресурс.
    Кем проплаченный? Тебя что туда на прессуху не пригласили? ))

  17. #8457

    Реєстрація
    16 березень 2008
    Дописів
    1 290

    Типово

    зно как то вообще непонятно заносили, выставляли.
    Ребенок зно не сдавал и не собирались даже, но был обязан сдать дпа для аттестата. Везде указывал, что только дпа, отвечал на вопросы части дпа, часть зно оставлял пустой.
    Но в личный кабинет пришли помимо оценки дпа, еще и баллы зно! конечно баллы по зно не очень высокие, его ж никто и не писал.
    Зачем нам выставили баллы по зно так и осталось загадкой для меня. В школе сказали, что им все равно на баллы зно, им главное, чтоб оценки по дпа были хорошие и соответствовали годовым.
    Так, что рейтинги ни разу не информативны могут быть по не высоким баллам зно)))

  18. #8458
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 131

    Типово

    Левобережная если тебя Драконамать укусила, то могу помочь вылечится...все советы в ЛС...не засоряй тут воздух.
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  19. #8459
    Аватар для karlova2011
    Реєстрація
    11 грудень 2012
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    217

    Типово

    Здравствуйте всем! Кто что может сказать про школы 9, 81, 19, 58, 21? Русские или украинские, про учителей начальных классов, в школу идем 2018 году.

  20. #8460
    Аватар для Primavera
    Реєстрація
    06 лютий 2007
    Звідки Ви
    Сокол
    Дописів
    1 738

    Типово

    Цитата Допис від karlova2011 Переглянути допис
    Здравствуйте всем! Кто что может сказать про школы 9, 81, 19, 58, 21? Русские или украинские, про учителей начальных классов, в школу идем 2018 году.
    19 и 21 - русские
    9, 81 и 58 - украинские

Сторінка 423 з 480 ПершаПерша ... 323373413414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433473 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті