Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1 з 64 123456789101151 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1270, показано з 1 по 20.

Тема: Послання Господа нашого Ісуса Христа жінці Марія

  1. #1

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово Послання Господа нашого Ісуса Христа жінці Марія

    Господь промовляє через людину її ім'я Марія,вона з Європи.Послання унікальні.Там сказано що 2011 рік очищення.Дух Святий діє зараз в особливий спосіб.Ці послання розпочалися 9 листопада 2010р,і продовжуються до цих пір.Там Господь застерігає всіх,і настановляє.Всього є понад 600 послань.Доречі Господь згадав за з'яви Його Матері у Європі,я так розумію це Меджугор'є.Там дуже багато сказано,також про серйозне Покарання що відбудеться під час часу Великої Скорботи що розпочнеться наприкінці грудня 2012 і триватиме 3 з половиною роки...
    Маємо ще час щоб покаятися.
    Мир вам і Божої любові!

    http://www.thewarningsecondcoming.com/
    Востаннє редагував volodymyr: 26.12.2012 о 22:56

  2. #2

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Серпень 2011 Спасіння душ місяць

    Субота 23 липня 2011 17.30 - 17,40

    Моя улюблена дочко ви робите Мене щасливим. Ваша повна згода означає, що тепер Я можу врятувати більше душ у всьому світі. Жертовна душа, моя дочко вам не зовсім ясно, щодо повного значення цього, але з часом це буде. На той час ви будете настільки сильним, що страждання заради Мене принесе вам радість,а не печаль. Це не буде легко, але працюючи для Мене, коханого Спасителя,зазвичай і не може бути легко.

    Це було за велінням Божим, Мого Вічного Отця, що ви були покликані, щоб зробити цю останню жертву за Мене. Це особлива благодать Моя дочко, хоча вона не опиниться в людських термінах для Моєї милості, не завжди принесе радість і щастя у ваше життя. Це може принести страждання, але в той же час, надасть Вам реальну картину Мого славного Королівства.

    Багато, багато людей в світі формують Мою дорогоцінну армію. Вони будуть через молитву, особисті страждання і поширення Слова Мого рятувати душі. Чим сильнішою буде Моя армія щодо порятунку душ,тим меншим буде покарання.

    Я прошу всіх Моїх дітей, щоб в серпні молитися Боже Милосердя протягом дня за втрачені душі, які не доживуть Попередження. Один день голодування(посту) на тиждень також потрібно, а також щоденні Меси(Служби Божі) та отримання Моєї Пресвятої Євхаристії.

    Якщо достатня кількість з вас зробить це в який Я називаю "спасіння душі" місяць, то мільйони душ будуть врятовані по всьому світу. Зробіть це для Мене діти, і ви станете частиною Мого славного Королівства. Ваші душі, в момент смерті, увійдуть зі Мною в Рай. Це Моя найбільше урочиста обіцянка.

    Я вас люблю діти. Тепер йдіть і формуйте найбільш потужну армію у світі. Армія Любові. Армія Спасіння.

    Ваш Любий Спаситель

    Спаситель людства

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...f-souls-month/

  3. #3

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Перше повідомлення, отримане від Спасителя нашого Ісуса Христа

    Надійшло вівторок 9 листопада 2010 3:00 ранку

    Ось час близько для вас, щоб розповісти світу, що правосуддя спіткає всіх тих, хто відкидає Мене. Моя милість не знає кордонів для всіх тих, хто слідує істині Мого страждання на хресті.


    Радість Тих моїх послідовників, які відкидають спокуси з якими вони стикаються щодня. Інші, які відвернулися від Мого вчення сліпі до Моїх обіцянок, коли я помер за їхні гріхи на хресті.

    Я в глибокому болі і відчуття пустоти з відмовою, що я страждаю від Мій улюблених грішників, для кого я віддав Моє земне життя.

    Земля знаходиться в темряві в цей час. Вони, Мої послідовники, сильно страждають зі Мною, коли вони бачать світ грішників, які не тільки відвернулися від Бога Мого Вічного Отця, але й Мене, хто віддав велику жертву, щоб врятувати їх від царства вічного прокляття.

    Я у відчаї і плачу гіркими сльозами розчарування і смутку через те, як Я був відхилений вдруге. Я закликаю своїх послідовників, щоб зібрати вас в цей час жалю у світі. Вони повинні залишити осторонь їх байдужість до молитви і приєднатися до мене, щоб допомогти тим, чиї душі були вкрадені лукавим.

    Існує ще час для грішників до покаяння. Існує не легкий шлях. Це має бути від серця. Віруючі не бійтеся підняти свій голос в один голос заявити, що любов у мене є для всіх.

    Християни, мусульмани, індуїсти, іудеї і для всіх тих релігій доводиться помилятися розумом людства - Я закликаю всіх вас, в останній раз, щоб відкрити вам очі на справжнє Слово Боже. Бога, який послав вам слово через пророків. Правда була написана і задокументована в Святому слові Писання, які ніхто не може змінити, або спробувати перекрутити у своїй інтерпретації. Існує тільки один Бог. Так покладіть свою зброю, відкрийте очі і йдіть за Мною до Вічного Життя.

    Я люблю вас всіх так багато, що я віддав своє життя за вас. Невже ви забули це? Через Моє Божественне милосердя Я благаю всіх вас повернути назад до мене в останній раз. Через Мою милість я повернуся на Землю, щоб спробувати допомогти вам заглянути у ваші серця і шукати істину. Не дозволяйте обманщикові, щоб знищив вас. Шукайте істину. Любов - чиста любов - це шлях в Царство Отця Мого.

    Будь ласка, Будь ласка, пам'ятайте, моє Божественне Милосердя . Я люблю кожного з вас. Моліться про прощення зараз. Тримайте ваші руки і дозвольте мені направити вас до Царства Мого Отця. Я повертаюся на землю, як передбачено. Цей час пройде так швидко, що багато з вас не будуть підготовлені. Так багато будуть шоковані і захоплені зненацька, що вони не повірять, що це відбувається. Існує не так багато часу для моїх пророків, щоб допомогти підготувати людство до цієї великої події.


    Віруючі Я закликаю вас всіх прислухатися Мого попередження. Поширення правди. Закликати людей просити Моє Милосердя. Я буду намагатися врятувати кожну душу, яка кається, аж до їхного останнього подиху.

    Я не можу і не буду, втручатися в їх вільну волю. Благаю вас слухати і прислухатися Мого слова. Я люблю всіх вас. Я прошу вас молитися за навернення до Кінця світу, яке майже біля вас. Я не хочу лякати Моїх послідовників, але Я благаю всіх вас тепер рятувати душі. Ви повинні нагадати всім про необхідність терміново позбавити їх уми мирських занять. Замість того,шукати простої чесноти смирення , позбавитися его і ідолопоклонства.

    Звичайні люди будуть відігравати провідну роль у поширенні правди про Моє Друге Пришестя.

    Через те що швидко розвивається духовна темрява, поширювана атеїзмом і хвиля сатанинського поклоніння у сумному і невдячному світі сьогодні, це прості душі, істинно віруючі, які повинні будуть взяти на себе це завдання.

    Моліться тепер для порятунку людства в світі в даний час бо на світ чекає Велика Скорбота, як передбачено в Священному Писанні. Це буде залежати від власної волі людства, чи дійсно вони готові шукати спокутування за свої гріхи. Ніколи не повинні боятися. Моя любов є завжди милосердною.

    Ваш Спаситель Ісус Христос

  4. #4

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Будь-яка людина, яка стверджує, що це Я , той брехун, бо Я ніколи не з'явлюся в людині

    Неділя 17-го липня 2011 15:40

    Моя ніжно любляча дочко одні з самих заплутаних часів з'являться незабаром, коли не тільки ті, хто стверджують, що прийдуть під іменем Моїм будуть хибними, але будуть ті, хто буде називатися Мною. Мої діти повинні зрозуміти це. Я прийшов у перший раз, як людина, щоб врятувати людство від гріха. Цього разу Я прийду судити. Хоча багато хто зустрінеться обличчям до обличчя зі Мною під час Попередження Я не прийду вдруге до Судного дня.

    Будь-яка людина, яка стверджує, що це Я є неправдомовцем. Такі душі, і Є багато з них Моя дочко, не мають на увазі шкоди. Так помиляються ті, що ошуканець переконує таких людей, що вони не тільки від божественної сили, але що начебто вони це Син Божий у плоті. Але це невірно. Бо я ніколи не проявлю Себе іншою людиною на цій землі. Цього не може статися. Жодна людина не гідна такої честі і це не було передбачено.

    Багато з них зараз виступлять вперед і будуть стверджувати, що вони це Я, Ісус Христос Син Божий. Для тих, бідних душ Я говорю про це з вами. Схиліть коліна зараз і просіть Бога Отця, щоб захистити вас від обманщика. Він хоче, щоб заплутати вас, щоб ви, у свою чергу, не тільки заплутали Моїх дітей, які чекають мого повернення на Землю, але підсилить глузування схвалене атеїстами. Ви не тільки зганьбите ім'я Моє, але ви мимоволі налаштуєте людей проти їхньої віри в Бога Отця, Вседержителя.

    Я також хотів би попередити тих, хто стверджує, що творить чудеса. Будь-хто, хто робить такі заяви, щоб проводити такі повноваження, не буде від Бога, бо є тільки один Бог і тільки Він, або Я Його улюблений Син Ісус Христос, може привести до таких речей. Сатана, з іншого боку, також має повноваження. Він може створювати ілюзії. У разі чудесного зцілення Сатана може привести, з допомогою так званих цілителів, повноваження яких отримано від окультизму, тимчасові вирішення, де чудеса, можуть здаватися, були досягнуті. Але вони не будуть тривати довго. Сатана також призведе до так званих чудес у тому числі бачення, на думку багатьох у небі. Знову вони є ілюзіями і не є від Бога.

    Діти ви, намагаючись показати свою відданість до Мене, випробовувані силами зла кожен день. Ви повинні акцентувати увагу тільки на Мене і Мого Вічного Отця. І пам'ятайте, Я не ходжу по цій землі, як людська істота. Я можу бути присутнім на землі по духу, але Я ніколи не з'явлюся в будь-якій людині.

    Моліться про підтримку кожен день і для розпізнавання, щоб мати можливість відрізнити брехню від правди.

    Ваш Любий Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...myself-in-man/

  5. #5

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Ви не належите до сатани ви належите Мені і Моєму вічному Отцеві

    Субота 30-го липня 2011, 15:30

    Моя ніжно улюблена дочко є часи, коли ви думаєте, що не зможе витримати випробування що ви отримуєте з-за Мого повідомлення, але ви не повинні боятися. Страх не те, що вам потрібно відчувати. Якщо ви можете, спочатку дозвольте Мені забрати свої страхи, довіряючи Мені повністю ви будете вільні.

    О, як Мої діти забули силу Божого Царства Моя дочко. Якщо б вони могли тільки на одну мить забрати щит, вони змогли б чітко бачити частини мого Божественного плану для людства що розвивається. Цей щит, щит людського інтелекту обумовлено людською логікою, яка в свою чергу запалюється досягненням, що людина зробила за допомогою науки, є не що інше як "копиця сіна"(нажива-видумка). Здається, тверда, але вона порожня матерією. І все ж людина вважає, що забезпечує захист правди, істини Божественної присутності Бога.

    Ваш щит, діти Мої, який блокує Мене і Мої вчення стосовно вашого життя буде ваша загибель. Це з часом, не запропонує вам ніякого захисту і розгориться дуже швидко, так миттєво, так само, як солома, що ви станете голими. Ваша нагота зрештою відкриє вам обман сатани, і всі його порожні обіцянки мирської безпеки, які насправді не існує.Впертість людини щодо не прийняття існування Мого Вічного Отця буде причиною її вигнання в темряву.

    Коли ви побачите, Моє світло, полум'я Моєї любові,що матеріалізуються в небі незабаром, дозволить вам не сумніватись. Це не буде ілюзією. Це буде реальністю, і ви повинні упокорити себе, щоб відкрити вам очі на правду. Не відводьте ваші очі вбік чи присідайте в страху. Моя присутність має бути сприйнята вами як ваш останній шанс на порятунок. Це Я, хто приходить, щоб огорнути вас в руках. Це Я, ваш Спаситель, Який знову прийде, щоб відвести вас від краю прірви тьми і розпачу. Я сказав вам Я ніколи не залишу вас. Я ніколи не залишу вас напризволящеу полоні сатани бо ви не належите йому. Ви належите Мені і Моєму Вічному Отцю вашому Творцеві.

    Коли ви побачите, Мій вогонь слави в небі, будьте радісними. Будь-які сумніви,що ви коли-небудь мали про існування Бога Отця зникнуть. Щоб отримати ласку з милості, що попередження призведе до вашої душі, щоб ви могли бути врятовані ви повинні з'явитися трохи в Моїх очах, і просити Мене, пробачити вас за ваші гріхи. Моя любов пропливе скрізь вашу душу і ви повернетеся до Мене і свого правдивого поселення.

    Якщо ви будете опиратися Моїй милості з зарозумілості чи інтелектуальних міркувань, ви, будете втрачені.

    Чекайте тепер на Мою милість з радістю та ентузіазмом ви станете єдиним цілим знову. Ви будете оновлені(перероджені).

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...ternal-father/

  6. #6

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Готуйте свою сім'ю, щоб свідчити Мій Хрест в Небі

    2011 8 червня, 16:45 годин

    Моя дорого улюблена дочко Я повинен розділити з вами почуття, які Я відчуваю зараз. Перше - з щастя, тому що Я приношу стільки милосердя до Моїх дітей впродовж Освітлення Совісті, яка близька. А потім є Мої сльози великої печалі для забудькуватих до цієї події і хто є непідготовлений. Моїм дітям треба буде сказати, багато їхнім друзям і сім'ям про цю велику подію для того, щоб зберегти їхні душі. Байдуже, якщо вони посміхаються і висміюють ваші вимоги, згодом, вони дякуватимуть вам. Скажіть їм правду. Попросіть їх відкрити їх уми. Їх треба зробити обізнаними про те, що вони свідчитимуть, тому що, коли побачать Мій Хрест в небі вони будуть готові. Ось це все їм треба розуміти. Потім вони відчують дискомфорт, який вони терпітимуть, коли їх минулі життя показані перед їх очима. Скажіть їм розглянути їх життя і нагадайте їм про шкоду, яку вони, можливо, нанесли їхнім дружнім братам і сестрам.

    Поширюйте Моє слово після Попередження

    Мої діти, як тільки Попередження трапиться і коли навернення зрушить з місця швидко, щоб поширювати Моє Найсвятіше Слово. Є невідкладність до цього, тому що це буде критичним періодом. Це є тоді, коли, через роботу Моїх полюблених послідовників скрізь, ці Мої діти затримаються на правильному шляху. Це буде часом, коли молитва і навернення можуть розбавити дію спустошення, яке станеться через царювання як анти-Христа, так і фальшивого пророка

    Прийміть правду тепер якою вона є
    . Не бійтеся правди. Обійміть її. Бо коли ви так робите, ви будете звільнені і ваша впевненість в Мене дозволить Вам захистити Мої слова правильно. Страх буде тримати вас щоб повернутись назад Мої дорогоцінні діти. Мужність переможе душі. Ваш бій від Мого імені полегшить Мої страждання і приведе до вічного життя так багато душ, які відчайдушно потребують вашої допомоги.

    Моя любов до вас, діти, є всеохоплюючою і ніколи не відмовляюсь в її інтенсивності. Мій хрест важкий, але коли ви берете його з любов'ю в серцях ваших навантаження буде легше. Ви Мої улюблені послідовники, священні службовці і миряни, які сформують Мою майбутню армію, щоб допомогти перемогти сатану. Моліться тепер для сили щоб протистояти викликам вашої віри. Показати приклад і подарунок що Мені даруєте кожен з вас, хто обіцяє своєю відданістю до Мене створить миттєві перетворення, коли ви говорите Моє Святе Слово. Пам'ятайте, Я з вами весь час. Багато хто з вас, хто був близько від Мене протягом деякого часу тепер буде відчувати сильне відчуття Святого Духа і сила проникливості які здивують вас. Прийміть це як один з найбільших дарів, при цьому приділяється увага сучасної людини. Я не дарував безліч таких милостей оскільки Мої апостоли отримали цінні подарунки через Святого Духа.


    Ви, Мої послідовники, у тому числі Мої священні служителі - Моя істинна Церква. Я буду, з допомогою Бога, Вічного Отця, приводити вас таким чином ви можете слідувати з усіма Моїми дітьми у напрямку до Нового Раю, який чекає вас усіх.


    Ваш Люблячий Спаситель Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...ss-in-the-sky/

  7. #7

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Продовжуйте поширювати Моє слово - я посилаю вам багатьох добровольців

    Час вівторок 28 2011 червня 19:30 годин

    Моя дорога улюблена дочко бар'єри у вигляді плоту перебираються вище через який ви повинні престрибнути, коли ви страждаєте за Мене. Спроби Обманщика, щоб відсторонити вас від цієї роботи ніколи не були такі потужні. Ви повинні залишитися сильними і триматися до кінця проти таких нападів. Знайте, що він, Обманщик, ніколи не відведе вас далеко від Мене все ж він пробуватиме і продовжуватиме спробу. Це одна з найважчих фаз у вашій місії. Це самотньо, важко і викликає у вас глибокий фізичний а також душевний біль . Ви повинні повірити Мені, щоб допомогти вам впоратися з цими нападами і розпізнавати їх для того, якими вони є.

    Зараз Моя дочко прислухайться до Мене. Ви повинні продовжувати поширювати Моє слово швидко у всьому світі, користуючись кожною допомогою, яка відправлена вам. Я надсилаю вам багатьох добровольців і, вже їх робота приносить плоди.

    Усе що вам треба зробити зараз - продовжувати зв'язок з Моїм словом, щоб зберегти душі. Ніколи не відступайте. Це принадно, я знаю і зловживання, яке вам доведеться витримати, не легке для вас. Дозвольте мені міцно тримати вашу руку і підтримати вас зараз у силі, яка потрібно вам. Мої благословення були зіслані навколо вас щоб посилити ваш захист таким чином, що нічого не стоятиме зараз у вас на шляху і це гарантуватиме, що світ чутиме Мій голос.

    Ваш люблячий Спаситель Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...ny-volunteers/

  8. #8

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Час очікування - розповісти іншим про те, щоб знати, чого очікувати

    Четвер 4-го серпня 2011 21,40 годин

    Моя ніжно улюблена дочко світі кожен день зазнає подальшого руйнування. Серед моїх дітей є суміш надії, занепокоєння, гніву і відчаю через війну і відсутності грошей, щоб прогодувати і одягнути вашу родину належним чином. Але прислухайтеся до цього. Вам не доведеться піклуватися про себе набагато більше часу, дуже скоро тепер, після Попередження, буде більш позитивне почуття світла і любові в світі. Ще не все втрачено, моя дочко.

    Моліться за тих, хто навернеться під час Попередження,
    щоб вони залишилися на шляху істини. Моліться, щоб любов для Мене і мого Вічного Отця стала сильнішою серед Моїх послідовників і серед тих, хто вже знає істину.

    Опісля як Мої діти приймуть дар Попередження тоді нема нічого боятися.


    Для тих, хто не хочуть залишатися на цьому шляху, і які повернуться до гріховного шляху вони повинні боятися. Мій Отець не дозволить їм заражати інших через їх примхливі і погані шляхи. Вони будуть зупинені. На жаль, багато відвернуться від істини і намагатимуться продовжувати тримати владу і контроль над іншими Моїми дітьми.

    Моліться, щоб Покарання буде зменшеним.
    Ваші молитви допоможуть у наверненні і запобігнуть подібних ситуацій. Це тепер час очікування. Молитва. Підготовка та забезпечення того, щоб більше людей могли дізнатися, чого чекати.

    У цьому місяці серпня "Спасіння місяць душ» настільки важливий діти. Будь ласка,надайте наполегливості у вашій відданості у цьому місяці для душ яких ви будете рятувати. Небеса радіють любові і щедрості сердець душ всіх Моїх послідовників, які зробили це зобов'язання, дорогоцінний подарунок для Мене, так, щоб люди врятувалися протягом Попередження.

    Ідіть тепер моя дочко і поширюйте Моє слово. Тепер йди в мирі та любові.

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос

  9. #9

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Зараз ви знаходитесь в середині від Скорботи - наприкінці 2012 року

    Середа 20-го липня 2011 23.00 годин

    Моя дочко ви, як ви знаєте,є малоймовірною провидецею через вашу відсутність знань про духовні речі. І все ж ви вибрана посланниця. Ви повинні зрозуміти, що ви будете не в змозі захистити Мої повідомлення з будь-якої реальної влади так тому мовчіть, коли вас коли попросять розтлумачити Мої повідомлення.

    Ви будете спровоковані і закликані взяти участь у релігійних дискусіях і особливо щодо аргументів есхатології(eschatology), але ви не повинні більше відповідати або надавати власну інтерпретацію відповідей. Через цю роботу ви будете не подобатися багатьом . Духовні ревнощі виникнуть серед Моїх послідовників богословів і особливо тих, хто вивчав Писання все своє життя. Так що тримайте мовчання, у вас немає ані знань, як я вже говорив раніше,ні влади це зробити.

    Просто дотримуйтесь моїм вказівкам і тримайте при собі. Відповідь на молитовні прохання всіма способами і допомогти принести Моїх послідовників і відданних, які заявили про свою підтримку цієї спільної роботи.

    Часу мало зараз. Все буде відбуватися швидко. Попередження близько зараз,тому там не так багато часу, щоб молитися за цих бідних душ, які будуть втрачені. Моліться до Мого Божественного Милосердя, тим самим душі багатьох мільйонів будуть збережені.

    Тепер ви, діти Мої, в середині того, що називається Скорбота як передбачено в Моїй Священній Книзі. Велика Скорбота почнеться, як Я вже говорив раніше кінця 2012 року. Це не призначено, щоб посіяти страх у тобі Моя дочко, але і щоб ви усвідомили актуальність для Моїх дітей, щоб помолитися про Мою допомогу.

    Вже за молитвами Моїх провидців в усьому світі сила нового світового порядку, який керується масонськими силами починає розбавлятися і виявлятися на ваших очах. Багато більше з цих ненажерливих глобальних організацій, будуть доведені до колін в покорі, як вони відповідають, тільки не до Бога Отця за їхнє зло, а й тих, кому вони зобов'язані на цій землі.

    Дивіться зараз, як частини потужних груп намагаються перевершити один одного, прикрити свої власні гріхи і приховати правду від тих, кого вони побоюються у вищих ешелонах влади. Молитва, мої діти, переборе це все. Бог, Отець буде боротися прямо зараз, щоб покарати цих людей, перш ніж вони зможуть реалізувати підступний план який вони готуються виконати щоб контролювати Моїх дітей.

    Це болючий час діти, бо вплив сатани ніколи не був настільки потужним, як в ці останні дні його правління на землі. Боріться проти його злих шляхів всі ви, діти. Досить поглянути на хаос, що він спричинив, коли він зумовлює, йти брата проти брата, країну проти країни, створюється ненависть серед всіх вас і неповага до життя один одного. І, нарешті, сам він вселяє ненависть в Моїх дітей для Мене, свого улюбленого Спасителя. Ненависть яку він розпалює до Мого Отця досягло масштабів епідемії. Найбільш потужна форма ненависті показано Моєму Отцеві через людину, яка заперечує що він існує.

    Як ви повинні відчувати біль діти, що вам доведеться зіткнутися в сучасному світі. Жодна людина не може ігнорувати глибокі тривожні хвилювання викликаного сатаною і його демони мільйонами проникли в усьому світі. Моя любов тепер буде доведена всім вам. Через Мої попередження Я прийшов ще раз, щоб врятувати вас через Милосердя Бога Отця. Вірте в Мене і Мого Вічного Отця, і ви не будете боятися нічого.
    Якщо ігноруватимете, те що відбувається, і ви будете не в змозі належним чином підготуватися.

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...f-end-of-2012/

  10. #10
    Palomnik
    Guest

    Типово

    “Медиумизм - есть врожденная способность, именно, особое состояние организма, ничего общего с выявлением высшей психической энергии не имеющее. Иногда, особенность эта, к великому их счастью, остается в них спящей, но горе, если она просыпается в сознании малом или отравленном самостью, ничего кроме разложения получиться не может”. (Е.И. Рерих).

  11. #11
    Аватар для Benedictus
    Реєстрація
    27 липень 2007
    Дописів
    11 632

    Типово

    Вообще-то Иисус говорил: "не знаете ни дня ни часа, в который Господь ваш приидет".
    Если Бога нет, а я в Него верю - я ничего не теряю. А если Бог есть, а я в Него не верю - я теряю все.

  12. #12
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від lomeiko Переглянути допис
    Вообще-то Иисус говорил: "не знаете ни дня ни часа, в который Господь ваш приидет".
    Сергей, этим наблюдаемую диарею не остановить

  13. #13

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Ваш Любий Спаситель

    Спаситель людства

    Ісус Христос
    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Ваш Спаситель Ісус Христос
    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос
    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис

    Ваш люблячий Спаситель Ісус Христос
    Ждем еще вариантов.

  14. #14
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від lomeiko Переглянути допис
    Вообще-то Иисус говорил: "не знаете ни дня ни часа, в который Господь ваш приидет".
    Отож... Библию не читают, а считают себя христианами. Принимают за слова Христа "откровения" всяких ченнелеров и контактеров.

  15. #15

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Виконання, евтаназії, аборти і самогубство

    П'ятниця, п'ятнадцятого липня 2011 17:30

    Моя дочко коли Мої діти відчувають любов у своїх серцях,тоді вони можуть бути впевнені, що Я присутній в їхніх душах. Моя любов триматиме Моїх дітей сильними, коли вони найменше цього очікують. Це також відноситься і до запеклих грішників, зовнішня оболонка приховує, дуже часто, ніжне серце.

    Кожна людина на землі дитина створена Богом Отцем. Через це світло що існує всередині кожної людини, хоча воно може бути дуже слабким, коли душі тягнуться до темряви. Проте Моє світло, як і раніше присутнє. Бо без ньогоЄ вони були б у повній темряві, де вони не могли б функціонувати. Саме тоді, коли душі досягають жахливого стану темряви, що вони дуже часто вдаються до самогубства. Це коли через слабкість душі і духу, що сатана викрадає їх душі, переконуючи їх до закінчення свого життя самогубством. Багато хто з моїх послідовників не розуміють, заяви, що така темрява може вплинути на душу, тому вони повинні молитися старанно за цих дітей, які знаходяться в цьому стані відчаю.

    Бог, мій Вічний Батько завжди милостивий і завжди допоможе цим душам, багато з яких страждають до такого ступеня, що їх розум не може функціонувати на повний стан розуму. Смертний гріх може тільки бути здійснено, коли людина, в її повній розумовій працездатності, має чіткі наміри, коли він або вона знає, що те, що вони роблять це неправильно. Тому, будь ласка, не думайте, що такі душі повністю втрачені, бо багато не знають, що вони роблять.

    Пам'ятайте, що евтаназія не схвалюється від Отця Мого, і не припустимо коли людина може свідомо позбавити життя іншого. Немає причини що можуть бути висунуті, щоб виправдати це в ім'я Отця Мого. Толерантність може бути представлена разом з аргументом на користь гуманної поведінки, щоб виправдати цей вчинок, але жодна людина, крім Отця, Вседержителя не може прийняти рішення про дату смерті, бо це не право людини. Людині ніколи не буде надано право здійснити цей смертний гріх.

    Кожне оправдання пропоноване людиною при відбиранні життя іншої людини не будуть прийматися як правильним за будь-яких обставин. Це відноситься і до виконання, гріхів аборту та евтаназії. Зауважте тепер всі ви і пам'ятайте, що ви будете засуджені різко,бо ви порушили священні заповіді батька мого Не вбий. Пам'ятайте, що існує тільки один Бог і тільки Він може вирішити, коли життя повинне бути закінчене. Порушивши цю заповідь повністю усвідомлюючи щодо того, що ви робите, і ви будете страждати муками пекла у вічності.

    Будь ласка, благаю вас, не піддатися тиску сатани, який постійно закликає позбавлення життя, щоб він міг вкрасти душі, які інакше були б призначені для славного Царства Отця Мого.

    Ваш Божественний Спаситель

    Вчитель та Викупитель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...n-and-suicide/

  16. #16
    Аватар для Goregarroth
    Реєстрація
    19 травень 2008
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    858

    Типово

    Шизофрения процветает...сначала - Ломейко, потом - Володымыр..

    А что, Игрень отменили?
    Сто лет не был в Днепре, а форум не изменился

  17. #17

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Ви не належите до сатани ви належите Мені і Моєму вічному Отцеві

    Субота 30-го липня 2011, 15:30

    Моя ніжно улюблена дочко є часи, коли ви думаєте, що не зможе витримати випробування що ви отримуєте з-за Мого повідомлення, але ви не повинні боятися. Страх не те, що вам потрібно відчувати. Якщо ви можете, спочатку дозвольте Мені забрати свої страхи, довіряючи Мені повністю ви будете вільні.

    О, як Мої діти забули силу Божого Царства Моя дочко. Якщо б вони могли тільки на одну мить забрати щит, вони змогли б чітко бачити частини мого Божественного плану для людства що розвивається. Цей щит, щит людського інтелекту обумовлено людською логікою, яка в свою чергу запалюється досягненням, що людина зробила за допомогою науки, є не що інше як "копиця сіна"(нажива-видумка). Здається, тверда, але вона порожня матерією. І все ж людина вважає, що забезпечує захист правди, істини Божественної присутності Бога.

    Ваш щит, діти Мої, який блокує Мене і Мої вчення стосовно вашого життя буде ваша загибель. Це з часом, не запропонує вам ніякого захисту і розгориться дуже швидко, так миттєво, так само, як солома, що ви станете голими. Ваша нагота зрештою відкриє вам обман сатани, і всі його порожні обіцянки мирської безпеки, які насправді не існує.Впертість людини щодо не прийняття існування Мого Вічного Отця буде причиною її вигнання в темряву.

    Коли ви побачите, Моє світло, полум'я Моєї любові,що матеріалізуються в небі незабаром, дозволить вам не сумніватись. Це не буде ілюзією. Це буде реальністю, і ви повинні упокорити себе, щоб відкрити вам очі на правду. Не відводьте ваші очі вбік чи присідайте в страху. Моя присутність має бути сприйнята вами як ваш останній шанс на порятунок. Це Я, хто приходить, щоб огорнути вас в руках. Це Я, ваш Спаситель, Який знову прийде, щоб відвести вас від краю прірви тьми і розпачу. Я сказав вам Я ніколи не залишу вас. Я ніколи не залишу вас напризволящеу полоні сатани бо ви не належите йому. Ви належите Мені і Моєму Вічному Отцю вашому Творцеві.

    Коли ви побачите, Мій вогонь слави в небі, будьте радісними. Будь-які сумніви,що ви коли-небудь мали про існування Бога Отця зникнуть. Щоб отримати ласку з милості, що попередження призведе до вашої душі, щоб ви могли бути врятовані ви повинні з'явитися трохи в Моїх очах, і просити Мене, пробачити вас за ваші гріхи. Моя любов пропливе скрізь вашу душу і ви повернетеся до Мене і свого правдивого поселення.

    Якщо ви будете опиратися Моїй милості з зарозумілості чи інтелектуальних міркувань, ви, будете втрачені.

    Чекайте тепер на Мою милість з радістю та ентузіазмом ви станете єдиним цілим знову. Ви будете оновлені(перероджені).

    Ваш улюблений Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...ternal-father/

  18. #18
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Якщо ви будете опиратися Моїй милості з зарозумілості чи інтелектуальних міркувань, ви, будете втрачені.
    образование вообще надо свести к умению прочитать послания, остальное - игрища лукавого

  19. #19

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Якщо ви будете опиратися Моїй милості з зарозумілості чи інтелектуальних міркувань, ви, будете втрачені.
    Перевод: шо, ля, самый умный?!

  20. #20

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Готуйте свою сім'ю, щоб свідчити Мій Хрест в Небі

    2011 8 червня, 16:45 годин

    Моя дорого улюблена дочко Я повинен розділити з вами почуття, які Я відчуваю зараз. Перше - з щастя, тому що Я приношу стільки милосердя до Моїх дітей впродовж Освітлення Совісті, яка близька. А потім є Мої сльози великої печалі для забудькуватих до цієї події і хто є непідготовлений. Моїм дітям треба буде сказати, багато їхнім друзям і сім'ям про цю велику подію для того, щоб зберегти їхні душі. Байдуже, якщо вони посміхаються і висміюють ваші вимоги, згодом, вони дякуватимуть вам. Скажіть їм правду. Попросіть їх відкрити їх уми. Їх треба зробити обізнаними про те, що вони свідчитимуть, тому що, коли побачать Мій Хрест в небі вони будуть готові. Ось це все їм треба розуміти. Потім вони відчують дискомфорт, який вони терпітимуть, коли їх минулі життя показані перед їх очима. Скажіть їм розглянути їх життя і нагадайте їм про шкоду, яку вони, можливо, нанесли їхнім дружнім братам і сестрам.

    Поширюйте Моє слово після Попередження

    Мої діти, як тільки Попередження трапиться і коли навернення зрушить з місця швидко, щоб поширювати Моє Найсвятіше Слово. Є невідкладність до цього, тому що це буде критичним періодом. Це є тоді, коли, через роботу Моїх полюблених послідовників скрізь, ці Мої діти затримаються на правильному шляху. Це буде часом, коли молитва і навернення можуть розбавити дію спустошення, яке станеться через царювання як анти-Христа, так і фальшивого пророка

    Прийміть правду тепер якою вона є
    . Не бійтеся правди. Обійміть її. Бо коли ви так робите, ви будете звільнені і ваша впевненість в Мене дозволить Вам захистити Мої слова правильно. Страх буде тримати вас щоб повернутись назад Мої дорогоцінні діти. Мужність переможе душі. Ваш бій від Мого імені полегшить Мої страждання і приведе до вічного життя так багато душ, які відчайдушно потребують вашої допомоги.

    Моя любов до вас, діти, є всеохоплюючою і ніколи не відмовляюсь в її інтенсивності. Мій хрест важкий, але коли ви берете його з любов'ю в серцях ваших навантаження буде легше. Ви Мої улюблені послідовники, священні службовці і миряни, які сформують Мою майбутню армію, щоб допомогти перемогти сатану. Моліться тепер для сили щоб протистояти викликам вашої віри. Показати приклад і подарунок що Мені даруєте кожен з вас, хто обіцяє своєю відданістю до Мене створить миттєві перетворення, коли ви говорите Моє Святе Слово. Пам'ятайте, Я з вами весь час. Багато хто з вас, хто був близько від Мене протягом деякого часу тепер буде відчувати сильне відчуття Святого Духа і сила проникливості які здивують вас. Прийміть це як один з найбільших дарів, при цьому приділяється увага сучасної людини. Я не дарував безліч таких милостей оскільки Мої апостоли отримали цінні подарунки через Святого Духа.


    Ви, Мої послідовники, у тому числі Мої священні служителі - Моя істинна Церква. Я буду, з допомогою Бога, Вічного Отця, приводити вас таким чином ви можете слідувати з усіма Моїми дітьми у напрямку до Нового Раю, який чекає вас усіх.


    Ваш Люблячий Спаситель Ісус Христос

Сторінка 1 з 64 123456789101151 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті