Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 64 з 64 ПершаПерша ... 145455565758596061626364
Всього знайдено 1270, показано з 1 261 по 1 270.

Тема: Послання Господа нашого Ісуса Христа жінці Марія

  1. #1261

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Моє Друге Пришестя принесе велике щастя

    Вівторок, 30 грудня 2014 року, 19:45

    Моя дорога улюблена дочко, світ належить Моєму Отцеві і Моє Царство повстане незважаючи ні на що.

    Світ за Волею Мого Отця знову підніметься і в Моїй Славі Я принесу мир, любов і радість для всіх. Більше не буде псуття від гріха і всі Божі діти, які приймуть Мене, Його улюбленого Сина, матимуть вічне життя.

    Моє Друге Пришестя принесе велике щастя і в той день буде витерта кожна сльоза. Моя Рука Милосердя досягне кожного з вас, і дуже мало вас відмовиться від Мого Царства. Ті, хто відмовиться, не ввійде до нього, але вони, однак, будуть дуже шкодувати про своє рішення усю вічність.

    Не бійтеся великих потрясінь, бо час, щоб виполоти гниль, почався і коли нове життя зійде з ґрунту, новий світ, що не матиме кінця, утішить кожну душу, яка тягнутиметься до Мене. Я Є Любов і Любов буде йти за Мною і за кожною душею, що просякнута Святим Духом. Будьте сильними, Мої улюблені учні, Моє Втручання потрібне в цей час, і незабаром Новий Єрусалим зійде з Небес, та світ, такий, як він і повинен був бути, підніметься з попелу.

    Ви не повинні дозволяти страху охопити ваші серця, так як немає чого боятися, тому що Я йду і Я люблю вас всіх. Дозвольте Мені досягнути кожного з вас в цей час і втішити ваші бідні серця. Моя Присутність є поміж вас і Мої Обітниці людству будуть виконані у Мій призначений час. Будьте терплячими, сповненими надії та впевненості у Моїй Любові. Але, понад усе, вірте в Мене, бо Я віддав Своє Життя за вас, і тому немає нічого, щоб Я не зробив, щоб привести вас у Моє Славне Царство.

    Залишіть усе в Моїх Святих Руках. Ідіть в мирі. Ніколи не сумнівайтеся в Моєму Великому Співчутті.

    Ваш Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...eat-happiness/

  2. #1262

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Єдиною небезпекою для людства є сама людина

    Четвер, 1 січня 2015 року, 23:50

    Моя дорога, улюблена дочко, людина, яка наполеглива у молитві, стане ближчою до Мене.

    Так багато замішання у світі та в Моїй Церкві на землі, що викликом для людства є уміння розрізняти, що є добром, а що є злом в Очах Бога. Багато Християн віддаляться від Мене через нову глобальну євангелізацію, яка буде фокусуватися виключно на політиці. Замість того, щоб заохочувати вас залишатися вірними Мені та вірити в усе, чим Я Є, вас будуть відривати від Мене. Ви ніколи не повинні плутати Моє Слово із сподіваннями секулярного світу. Я ясно дав зрозуміти людству через Книгу Мого Отця небезпеку цього. Секулярний світ служить тільки своїм власним потребам і люди, сповнені бажання влади, честолюбства і корисливих прагнень, створюють правила, які регулюють його.

    Так багато поширено дезінформації про навколишнє середовище, хоча тільки Бог може диктувати, як поводитись землі. Людина може нашкодити землі, але ніколи не зможе знищити її, бо це знаходиться в Руках Бога. Брак віри в Бога означає, що людина вважає, ніби вона контролює всесвіт. Обдурена людина думає, що її дії можуть змінити Божі Закони. Мудра людина знає, що Бог Всемогутній, і поки Йому віддається шана та дотримуються Його Закони, життя людини буде забезпечене. Існування життя на землі не має ніякого відношення до смертної людини. Тільки Бог має владу контролювати повітря, яким ви дихаєте; воду, яку ви п'єте, і здатність підтримувати життя. Єдиною небезпекою для людства є сама людина.

    Людина буде обдурювати інших задля особистої вигоди. Вона буде брехати, якщо це в її інтересах, або коли їй це вигідно. Віра легко розбивається, і тепер ви живете в епоху, коли ви повинні знати, що земля залишиться такою, як вона була колись, і що будь-які кліматичні зрушення є в Руках Божих. Втручання людини в таке божественне творіння буде дозволено, тільки якщо воно відповідає Волі Бога.

    Моя Церква є Моїм Тілом. Всі ті, хто вірять в Мене, є частиною Мого Тіла. Ті, хто є частиною Мене, будуть дотримуватись Мого Вчення. Ті, хто каже, що вони ведуть Моїх учнів, повинні дотримуватися Слова Божого. Їхня роль - захищати Істину, а не відхилятися від неї.

    Якщо вас відтягують від Мене і якщо Моє Слово відкидається світом, то обов'язком Моїх священнослужителів є нагадати світові про те, що є правильним, а що неправильним. Якщо вони стороняться питань, пов'язаних з душею, на відміну від питань, які схиляють до соціалізму, то знайте, що це тонкий і хитрий обман. Це також зраджує усяку віру в Мене.

    Ваш Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...s-man-himself/

  3. #1263

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Мати Спасіння: Багато змін буде зроблено, перш ніж нова релігія остаточно сформується

    Субота, 3 січня 2015 року, 17:05

    Мої дорогі діти, обличчя Церкви мого Сина на землі зміниться до невпізнання, і її замінить інша церква, яка не від мого Сина. Зміна за зміною будуть впроваджуватися, в той час як Вчення мого Сина перевернуть догори ногами і замінять фальшивим світським вченням.

    Ні для чого іншого, крім Слова Божого, не має місця в будь-якій церкві, яка заявляє, що йде слідами Ісуса Христа. Але прийде час, коли Церква мого Сина стане частиною політичного руху грандіозного масштабу і буде вказувати шлях у всьому, що стосується мирських справ, тільки не залишиться вірною Слову, так як воно було закладено Богом. Все це буде відбуватися, як і було передбачено, бо мій Вічний Отець дозволяє Своїм ворогам пожирати Тіло Свого єдинородного Сина - але тільки протягом обмеженого часу. Він дозволяє ці випробування, щоб перевірити на міцність тих, хто знає Істину, і тих, хто залишається вірним Його Церкві; а також тих, хто відмовиться від неї на користь вчення темряви.

    Це займе трохи часу, перш ніж всі ці зміни будуть впроваджені, але насіння вже засіяно. Усі релігії будуть з'єднані в одну, а потім об'єднані з урядами в рамках нової всесвітньої організації, і будуть вести світ, поки людина гріха не ввійде в неї і не займе своє місце. Багато змін буде зроблено, перш ніж нова релігія остаточно сформується, і вона буде звіщати, що все, що бачать люди, відбувається на благо всіх.

    Моліться, моліться, моліться, дорогі діти, про сили, щоб витримати біль, який вас чекає. Мій Син, Ісус Христос, проливає сльози великого смутку через те, яким чином він буде зраджений, і за душі, які будуть для Нього втрачені в цій дорозі. Це буде обов'язком Його вірних священнослужителів - направляти корабель, який буде підтримувати Його Правдиву Церкву на шляху, коли він попаде у неспокійні та бурхливі води. Але будьте впевнені, що всяка добра ласка буде приділена тим, хто залишиться вірним Спасителю і Відкупителю світу в ці болісні та важкі часи.

    Ваша Любляча Мати
    Мати Спасіння


    http://www.thewarningsecondcoming.co...tually-formed/

  4. #1264

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Грім і блискавка вдарить в Храм Господа

    Субота, 3 січня 2015 року, 20:20

    Моя дорога, улюблена дочко, коли Бог дав світові Істину через пророків, це було Актом Милосердя з Його боку. Так багато людей забули про Бога, поклонялися фальшивим божкам, які прийшли з ієрархії Сатани, - що вони почали вірити у свою власну непереможність. Якби не Боже Втручання багато людей зазнало б страшної кари.

    Те, що Бог сказав пророкам з самого початку, сталося. Попередження, які Він дав людству, допомогли тим, хто слухав їх, спастися, у той час як ті, хто проігнорував їх, були відкинуті. Все, що було передбачене, збудеться, і тим, хто протистоїть Богові в Його спробах принести мир і спасіння Його дітям, доведеться відповідати за свої дії. Оскільки Істина перекручена, а Словом Божим нехтують, люди будуть продовжувати відвертатися від Святого Слова Божого. Їхнє падіння в темряву призведе до покарання від Бога Всевишнього.

    Моєму Вічному Отцеві дуже боляче бачити, як глибоко впала людина в гонитві за всім, що приносить їй задоволення. Але день, коли не стане Святої Жертви, і година, коли самозванці осквернять Мій Вівтар, буде останнім списом, яким вони проколять Мій Бік. У призначений час грім і блискавка вдарить в Храм Господа, і він впаде. Горе тій людині, яка братиме участь у цьому святотатстві, бо вона не отримає жодної відстрочки і буде кинута у прірву, як камінь. Ніхто тоді не буде захищати людину, яка опоганить Мій Вівтар, бо як тільки Рука Бога впаде, як обух сокири, вони зрозуміють Істину.

    Багато людей, можливо, відпали від Бога, але, здебільшого, вони будуть все таки звертатися до Нього, шукаючи втіхи в Його Руках. Та існуватиме ядро - зграя звірів - чий зовнішній вигляд маскуватиме їхню нечестивість, що схована всередині, які будуть закликати, спокушати і залучати до себе душі, чиї закаменілі серця зроблять їх ідеальними співучасниками в змові з метою осквернити Моє Тіло. Це буде група, яка передбачена давно, і яка буде намагатися знищити людство. Їхня влада буде обмеженою, хоча може здатися великою. Тільки Мій Отець обмежить силу і час їхньої протидії Мені, Його єдинородному Синові.

    Добрі серця згуртуються і прийдуть до Мене. Саме через гріх гордині та зарозумілості виникне найбільший поділ поміж людей, і, допоки вони не відкинуть свої слабкості, вони не зможуть прийняти Моє Милосердя.

    Вам треба дотримуватися Істини, бо якщо ви приймете що-небудь інше, крім Правди - Слова Божого - ви залишитесь ні з чим.

    Ваш Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...e-of-the-lord/

  5. #1265

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Ті, хто возвеличує себе переді Мною, але говорить погано про інших, будуть відлучені від Мене

    Неділя, 4 січня 2015 року, 16:00

    Моя дорога, улюблена дочко, якщо людина, яка не вірить в Мене чи Моє Слово, але яка отримує дар розрізнення, приходить до Мене і просить Моєї Допомоги та Мого Милосердя, Я відкуплю її і дам їй спасіння. Якщо ж людина знає Мене, але зраджує Мене, та потім приходить до Мене і намагається виправдати свої дії, Я викину її геть, бо вона скоїла найгірший гріх.
    Моїми найбільшими ворогами є ті, хто був благословенний Істиною, але чия гординя змусила їх повірити, що вони є вибраними діяти від Мого Імені. Я був зраджений одним з Моїх Власних, коли Я ходив по землі, а не тими, хто не знав Мене. І так буде завжди аж до часу Великого Дня.
    Ті, хто возвеличує себе переді Мною, але говорить погано про інших, будуть відлучені від Мене. Ті, хто відлучений від мене, тому що вони відкидають Мене, але хто в кінці навернеться до Мене, будуть врятовані першими. Будьте обережними, коли ви проголошуєте, що ви Мої, бо мудра людина буде любити Мене незалежно від ласк, які вона отримує. Вона ніколи не буде хвалитися своєю святістю, своїм благочестивим життям або розумінням Мого Слова. Гординя є загибеллю тих, хто вважає, що їхні знання про Мене більші, ніж у інших. Тільки тих, хто приходить до Мене, як маленькі діти, Я візьму ближче до Мого Святого Серця. Це ті душі, які люблять Мене беззастережно і які не відчувають необхідності показувати свою любов до Мене, так щоби інші захоплювалися і дивилися на них знизу угору. Це ті, хто віддає все в Мої Руки, коли говорить Істину, і хто приводить до Мене душі, які Я бажаю, та не ті, хто думає, що заслуговує великої нагороди за свої дії.
    Лукавий входить в душі тих, чия думка про власну велич в Моїх Очах, перевершує будь-яку любов, яку вони можуть мати до Мене. Потім він використовує ці душі, так щоби за допомогою їхньої майстерності поширювати брехню від Мого Імені. Гріх гордині є основною причиною всіх мислимих гріхів проти Мене. Ви повинні завжди боротися зі спокусою зрадити Мене, коли ви починаєте думати, що будь-яке знання Мого Святого Слова дає вам владу висловлювати свою думку про те, як діє Бог в Його Плані Спасіння. Тільки Він, Хто понад усім, має право робити це. Всі душі повинні схилити перед Ним коліна і не робити нічого з того, що вони вважають Його Святою Волею, якщо це означає зневагу будь-якої живої душі в Його Святе Ім'я.
    Уважно слухайте те, що Я вам зараз кажу. Якщо ви зрадили Моє Слово чи Істину, ви повинні просити Мене звільнити вас від вашого беззаконня, бо у вас не буде часу, як ви можете думати, щоб ви могли знайти втіху в Моєму Божественному Милосерді.

    Ваш Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...t-off-from-me/

  6. #1266

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Без Мене смерть тіла і душі буде загрожувати усьому роду людському

    Вівторок, 6 січня 2015 року, 19:30

    Моя дорога, улюблена дочко, коли людина повертається до Мене спиною, Я плачу з глибоким сумом, але Я - Терплячий і Прощаючий. Якщо вона відкидає Моє Слово і більше не виказує любові до ближніх, як це повинно бути, якщо ви ступаєте Моїми Слідами, то це завдає Мені великого болю. І все ж, Я Є Терплячим в надії, що вона повернеться до Мене. Але коли людина краде у Мене душі і веде їх у вічну темряву, тоді Мені належить всяка помста і Я зішлю на неї велику кару. Ця кара може бути у вигляді страждань, які зможуть спасти її, якщо вона буде здатна прийняти свою долю зі смиренням.
    Моє Милосердя безмежне, але коли Мене осквернюють проявами сильної жорстокості щодо Божих дітей, бійтеся Мого Гніву. Знайте, що Я покараю Моїх ворогів, але це послужить для їхнього власного блага і для спасіння всіх тих, з ким вони вступають в контакт. Чи є така глибина нечестивості, до якої ті, хто зневажає Мене, Моє Слово і Мій План Спасіння; хто гордий, зарозумілий і незрячий, не опустяться? Відповідь така, що злоба їхня невичерпна.
    Ніколи раніше серед людей так не вистачало любові, як зараз. Жодна душа, що живе у світі, не є захищеною від впливу Сатани. Ті, хто помилково вважає, що знаходиться у Моїй Милості, але хто жорстоко поводиться з ближніми, відчують силу Моєї Руки. Моє Терпіння вичерпується; Моє Серце обтяжується і Моє Бажання спасти тих, хто намагається знищити ближніх, маліє.
    Хитрість лукавого є поза межами вашого розуміння. Він буде намовляти навіть тих, хто має сильну віру, образити Мене тяжким гріхом, а маловірних підштовхуватиме ще далі, в глибини зневіри. Ніхто не захищений від Сатани, і якщо ви не будете молитися до Мого Милосердя, пропонувати Мені особисті жертви, то руйнування душ буде тільки наростати.
    Мільйони душ втрачаю Я в цей час і все ж не багато Християн розуміють необхідність молитви. Тільки молитва знищить вплив диявола, і Я прошу вас збільшити час, який ви проводите в молитві, щоб послабити хватку, якою він стиснув людський рід.
    Без Мого Втручання на багато мільйонів більше душ було б втрачено. Без Мого Милосердя багато з тих, хто призначений до вічної темряви, ніколи б не побачили Мого Лиця. Без Моєї Присутності в Святій Євхаристії не було б ніякого життя - життя тіла, а також душі. Без Мене смерть тіла і душі буде загрожувати усьому роду людському, але завдяки Мені смерті не буде у новому світі, що настане. Завдяки тому, що Я переміг смерть через Моє Воскресіння, ви також переможете її. Смерть не буде існувати в Моєму Новому Царстві на землі. Тіло і душа будуть у живій єдності - Дар, який не повинен бути відкинутий.
    Ви ніколи не повинні забувати Мою Обітницю - всі ті, хто зі Мною і в Мені, матимуть вічне життя.

    Ваш Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...re-human-race/

  7. #1267

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Мати Спасіння: Ви або приймаєте Слово Боже, викладене Ним, або не приймаєте

    Середа, 7 січня 2015 року, 16:30

    Мої дорогі діти, ви повинні бути готовими до Планів мого Сина відкупити вас всіх у Його Очах. Його Час для втручання, щоб розбудити дух всередині вас, наближається.
    Моліться, моліться, моліться за всіх загублених дітей у світі, які розірвали усі зв'язки з моїм Сином, хоча вони були виховані Правдою. Незабаром в них не залишиться сумнівів щодо Його Існування, і ви повинні молитися, щоб людська гординя не стала поміж ними і Божим Милосердям. Ви повинні особливо молитися за ті душі, які зрадили мого Сина у дуже багатьох відношеннях, щоб вони отримали мужність упокоритися перед Ним і благати про милосердя.
    Істину, дорогі діти, дану людству моїм Вічним Отцем через Його єдинородного Сина, Ісуса Христа, розривають на шматки. Не приймайте будь-яке вчення, яке не відстоює Істину цілком. Ви ніколи не повинні говорити, що частина Істини важлива, і відкидати її іншу частину. Ви або приймаєте Слово Боже, викладене Ним, або не приймаєте. Час тут не є важливим. Те, що було дане людині тисячі років тому через Слово Боже, не змінилося і не може змінитися. Все, що приходить від Бога, повинно залишатися незмінним, як би це важко для вас не було. Залишатися вірним Божому Вченню вимагає великої сили, витривалості і наполегливої рішучості.
    Любов — це засіб, яким ви можете залишатися вірними моєму Синові, але ця любов має бути безумовною. Вона ніколи не повинна бути заплямована любов'ю до себе самого, тому що така любов не віддає славу Богові. Якщо ви по-справжньому любите Бога, ви залишитеся вірними Слову. Якщо ви говорите, що є учнями мого Сина, Ісуса Христа, то ви повинні слідувати Його Вченню без будь-яких умов. Ви повинні любити один одного, як Він любить вас - безумовно. Ви не можете казати, що ви любите Бога, якщо ви не любите один одного. Ви не можете йти Його Слідами, якщо не будете прощати тих, хто чинить вам зло.
    Тільки якщо ви будете дотримуватися Законів Бога, ви увійдете в Його Славне Царство.

    Ваша Любляча Мати
    Мати Спасіння


    http://www.thewarningsecondcoming.co...or-you-do-not/

  8. #1268

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Коли немає любові, немає і Мене у душі

    П'ятниця, 9 січня 2015 року, 15:30


    Моя дорога, улюблена дочко, прийшов час для Християн по всьому світу об'єднатися проти зневаги, яка виказується мільярдами людей проти Істини - Святого Слова Божого.
    Кожен гріх проти Бога тепер вважається прийнятним в Моїх Очах. Гріхи, які огидні для Мене, скоро будуть представлені як святі у Моїх Очах, хоча це і неможливо. Коли ви приносите що-небудь, що не приходить від Мене, і ставите переді Мною в Моїх Церквах, то цим ви наносите Мені великого болю.
    Ніколи не було так важко для Християн йти Моїм Тернистим Шляхом, як сьогодні. Брехня, брехня і брехня подається вам від Мого Імені, і ви ніколи не повинні забувати Мого Вчення, щоб вас не обманули ті, хто замислив змову проти Слова Божого. Бути Християнином вимагає набагато більшого, ніж просто проголошення, що ви Християнин. Якщо ви є справжнім Християнином, то ви будете робити все те, чому Я навчав, і дотримуватись Святого Вчення, що міститься в Святій Біблії. Визнавати Моє Слово це одне, але виконувати те, чому Я вчив, це зовсім інше.
    Любити один одного ніколи не буває легко через існування гріха. Любов до ваших ворогів є великим тягарем для вас, але якщо ви молитеся про ласку такої любові, то ви побачите, що ваша любов до Мене зростає. Якщо ви любите Мене по-справжньому, ви будете вільними від ненависті і тоді ви знайдете справжній мир розуму і душі. Якщо ви дозволите Сатані спокушати вас ненавидіти ближніх, ви потрапите в страшну темряву. Ненависть, як бур'ян, який швидко росте і поширюється. Коли ненависть роз'їдає душу, зрештою, вона пожирає її цілком. Вона принесе з собою тривожне занепокоєння, і ті, хто сповнений нею, ніколи не знайдуть мир. Ненависть породжує ненависть і швидко поширюється від однієї душі до другої. Як тільки Сатана знайде місце в таких душах, він ніколи не покине їх, поки вони не покаються і не виявлять справжнього каяття.
    Любов заспокоює будь-яку ненависть, але якщо ви не віддалите ваші душі від тих, хто підбурює ненависть, ви впадете у відчай. Я не можу спасти душу, яка не покається у своєму беззаконні. Я чекаю на вашу сповідь і коли ви прийдете до Мене та попросите Мене позбавити вас від прокляття ненависті, Я дотягнусь до вас і притягну вас за руку назад в Мій Захисток Миру.
    Мир і любов можуть приходити тільки від Бога. Завжди шукайте Мене, бо Я Є Любов. Коли немає любові, немає і Мене у душі.

    Ваш Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...t-in-the-soul/

  9. #1269

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Бог Всевишній: Моя Сила перевищує все, що є в цьому світі та поза його межами

    Субота, 10 січня 2015 року, 15:36

    Моя найдорожча дочко, людство повернулося проти Мене і всього, що Я створив у Мій Образ, і тому Мій Сум великий.
    Мої діти будуть врятовані завдяки Втручанню Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа, і це станеться найближчим часом. Перед цим днем Я прошу всіх, хто любить Мене, визнавати Істину; Мого Сина і Його Любов та молитися до Його Милосердя.
    Ви, хто любить Мого Сина, повинні пам'ятати Його Обітницю спасти світ і викорінити гріх перед настанням Його Славного Царства. Життя тіла і душі буде вічним, і ті, хто прийме Милосердя Мого Сина, отримають цей великий Дар. Ті, хто не прийме, не отримають.
    Прийдіть, Мої діти, і прийміть Моє Слово, бо воно є вічним і ніщо його не зруйнує. Мій супротивник кипить від гніву в цей час, тому що він знає, що світ позбудеться його впливу, і тому він створить жахливі труднощі тим душам, у яких він бажає забрати Дар вічного життя.
    Ваша віра в Пресвяту Трійцю буде випробувана на грані витривалості, і багато з вас впаде. Справжня віра вимагає повної довіри, і якщо ви не довіритесь обітницям Мого Сина, то будете відлучені від Нього.
    Кожна Моя дитина найближчим часом отримає доказ Мого Існування. Коли це знамення буде дане вам, не сумнівайтеся в ньому, бо воно для того, щоб привести вас у Мій Захисток, який Я заповідав вам.
    Багато знамень про Моє Існування було дано світу, але тепер Я приношу вам набагато більше. Не бійтеся, бо Я досягну кожної душі і немає жодного серед вас, кого б Я не любив з ніжністю серця. Я люблю Моїх ворогів, навіть тих, хто мучить Мене своєю нечестивістю. Але незабаром Дар, який Я принесу їм, пробудить в їхніх серцях дрімаючу любов до свого Творця. Їхня любов і Моя Божественна Любов, об'єднані, переможуть зло. Я витру всі їхні страхи і сльози.
    Ви, Мої дорогі діти, отримаєте цей Дар тоді, коли Ви будете найменше його очікувати. Бо цей час наближається, і лице світу буде змінене назавжди і для добра всіх.
    Моя Сила перевищує все, що є в цьому світі та поза його межами. Моє Царство вічне.

    Люблячий вас Отець
    Бог Всевишній


    http://www.thewarningsecondcoming.co...and-beyond-it/

  10. #1270

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Довіра є ключем до справжньої любові

    Середа, 14 січня 2015 року, 15:40

    Моя дорога, улюблена дочко, коли дитина люблячих батьків відчуває їхню любов, то він або вона зростає в атмосфері комфорту і близьких стосунків.
    Любов дитини, у якої є люблячі батьки, виникає з вродженого почуття довіри. Ця довіра є абсолютною. Це стосується і кожної живої душі, яка любить Мене беззастережно. Моя любов до них непохитна. Довіра є ключем до справжньої любові. Я люблю кожну Мою дитину, хоча вони Мене люблять не завжди.
    Любіть Мене і ви будете відчувати мир. Любіть Мене і ви будете любити всіх дітей Божих. Така любов — це природна річ. Без неї ви не можете бути досконалими.
    Коли Я перебуватиму в вас, ви побачите світ так, як і Я, у всій його красі, а також в його недосконалості. Ви розпізнаєте перешкоди на шляху у людства і будете почувати себе нещасними, коли станете свідком ненависті в будь-якій формі, тому що ненависть є антагоністом любові.
    Моліться, моліться і моліться, щоби любов до Бога залишалась живою у світі, тому що без неї ви будете почувати себе самотніми та покинутими.
    Любіть Мене, як Я люблю всіх дітей Божих, і Я виллю велику Благодать на вас, і ви переможете зло у всіх його формах.

    Ваш Люблячий Ісус

    http://www.thewarningsecondcoming.co...-to-true-love/

Сторінка 64 з 64 ПершаПерша ... 145455565758596061626364

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті