Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 64 ПершаПерша 1234567891011121353 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1270, показано з 41 по 60.

Тема: Послання Господа нашого Ісуса Христа жінці Марія

  1. #41

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    на мой вопрос про летоисчисление ответьте
    задайте питання українською мовою...дякую...
    Мир вам і Божої любові!

  2. #42
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    задайте питання українською мовою...дякую...
    Мир вам і Божої любові!
    А в латинский шрифт не транслитерировать? Меня конечно не затруднит, но замечу, что вам ничего не мешало отвечать на реплики Паломника, написанные русским языком. Что вдруг за избирательность?

    Итак, для особо свидомых перевожу свой вопрос на соловьиную: той, що посилає повідомлення, користується літочисленням від народження самого себе?

  3. #43

    Реєстрація
    18 квітень 2011
    Дописів
    28 409

    Типово

    знатно чувак троллит... аж завидно.)))

  4. #44

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    А в латинский шрифт не транслитерировать? Меня конечно не затруднит, но замечу, что вам ничего не мешало отвечать на реплики Паломника, написанные русским языком. Что вдруг за избирательность?

    Итак, для особо свидомых перевожу свой вопрос на соловьиную: той, що посилає повідомлення, користується літочисленням від народження самого себе?
    пояснюю,мова про 2011 рік,від народження Ісуса Христа...Мова про наш час у якому ми живемо...
    Мир вам і Божої любові!

  5. #45
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    Итак, для особо свидомых перевожу свой вопрос на соловьиную: той, що посилає повідомлення, користується літочисленням від народження самого себе?
    Как зазвучало... просто "песня"...

  6. #46
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    пояснюю,мова про 2011 рік,від народження Ісуса Христа...Мова про наш час у якому ми живемо...
    Мир вам і Божої любові!
    Я понимаю про какое время идет речь. Вопрос в том, пользуется ли транслятор "откровений" таким же летоисчислением, как и ре-транслятор (медиум, контактер)?

    Я розумію про який час ідеться. Питання в тому, чи користується транслятор "одкровень" таким же літочисленням, як і ре-транслятор (медіум, контактер)?

  7. #47

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    Я понимаю про какое время идет речь. Вопрос в том, пользуется ли транслятор "откровений" таким же летоисчислением, как и ре-транслятор (медиум, контактер)?

    Я розумію про який час ідеться. Питання в тому, чи користується транслятор "одкровень" таким же літочисленням, як і ре-транслятор (медіум, контактер)?
    перепрошую,але називайте речі своїми іменами.Ця жінка пророк,а не "контактер"...А методи отримання інформації мене не так цікавлять,а самий зміст послань.Повірте він більш ніж вартий уваги...
    Мир вам і Божої любові!

  8. #48
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    перепрошую,але називайте речі своїми іменами.Ця жінка пророк,а не "контактер"...А методи отримання інформації мене не так цікавлять,а самий зміст послань.Повірте він більш ніж вартий уваги...
    Мир вам і Божої любові!
    особисто для мене не має різниці як ви називаєте цю жінку. і методи мене, як і вас, під час написання цього повідомлення теж не цікавлять. у мене дуже просте питання, якого ви уникаєте. будь ласка, не вдавайте з себе колоду та дайте відповідь на елементарне: той, хто надсилає повідомлення (а це по-вашому Ісус Христос), користується літосчисленням від свого народження? Ось конкретно ваша цитата
    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Це, дочко Моя, було передбачено, як одна з ознак того, що людство буде відчувати протягом 2011 року очищення.
    будь ласка, відповідайте та не тупіть

  9. #49

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    особисто для мене не має різниці як ви називаєте цю жінку. і методи мене, як і вас, під час написання цього повідомлення теж не цікавлять. у мене дуже просте питання, якого ви уникаєте. будь ласка, не вдавайте з себе колоду та дайте відповідь на елементарне: той, хто надсилає повідомлення (а це по-вашому Ісус Христос), користується літосчисленням від свого народження? Ось конкретно ваша цитата

    будь ласка, відповідайте та не тупіть
    без грубостей...
    Вже відповів вам що Господь говорить про цей 2011 рік,який називається рік очищення.Є спеціальне послання щодо цього,беріть і читайте,я не є автором послань щоб розуміти їх досконало,проте є речі які розуміє кожен хто вірує,тож давайте вірити...
    Мир вам і Божої любові!

  10. #50
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    без грубостей...
    Вже відповів вам що Господь говорить про цей 2011 рік,який називається рік очищення.
    Вы действительно не в состоянии понять о чем я спрашиваю или сознательно виляете?

  11. #51

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    Вы действительно не в состоянии понять о чем я спрашиваю или сознательно виляете?
    -=coNDor=-, Вы действительно не в состоянии понять, что т-щ здесь не для того, чтобы что-то понимать?

  12. #52
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від 411100 Переглянути допис
    -=coNDor=-, Вы действительно не в состоянии понять, что т-щ здесь не для того, чтобы что-то понимать?
    без грубостей (с)
    )))

  13. #53

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    без грубостей (с)
    )))
    Кроме того, бесплатно апаете тему.

  14. #54
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від 411100 Переглянути допис
    Кроме того, бесплатно апаете тему.
    взаимно упрекаю ))

  15. #55

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Занадто багато грошей розбещує душі

    Неділя 21 серпня 2011 23.00 годин

    Моя ніжно улюблена дочко, Я відвідую вас сьогодні ввечері, як світ починає вивергатися в продовженні насильства як нація за нацією бомбардують один одного прагнуть до влади і слави. Моліться за всі ті душі, які загинуть у цьому насильстві, щоб вони могли знайти милість в Царстві Отця Мого.

    Моя дочко світ тепер буде зазнавати змін що передбачені, щоб очистити їх так, що людина може бути гідна Моєї обіцянки. Їм буде дозволено бути бідними матеріальних речей із-за тих, жадібних людей, відповідальних за їх раптове збіднення. Оскільки ці випробування активізують цих дітей що звільнить їх від кайданів, які пов'язують їх порожніми обіцянками сатани, той, хто спокушає багатьох, обіцяючи їм ще більше тепер буде продовжувати парад непристойності показною вульгарності для всього світу, щоб бачити. Він зробить це так, щоб Мої діти заздрили не тільки багатим і знаменитим, але зробить все можливе, щоб їх наслідувати. Залучаючи Моїх дітей в це гніздо, де атрибути значне багатство виявиться важливою метою, щоб прагнути, він доб'ється успіху у відведенні їх далеко від істини.

    Нагі і оголені Я одягну вас знову діти тільки на цей раз це буде плащ обладунків призначених для захисту вас від злоби злих людей.Тільки захищені ви будете готові увійти в світ ще раз з іншим поглядом на життя. Життя, коли любов до ближнього розраховує як ваш номер однієї мети. Коли ви покажете свою любов один до одного ви доведете свою справжню любов до Мене.

    Цей фасад багатства і багатства, які дуже мало хто з Моїх дітей в світі мають доступ до нього . Передовість. Бо немає суті позаду нього. Ви будете дражнені шукати аналогічного багатства, коли обманщик переконає вас, що ви повинні прагнути до великого багатства і слави. Правда така, що, поки ви зайняті карбування порожнього і безглуздого бажання ви будете ігнорувати своє зобов'язання щодо Мене.

    Ніколи не дозволяйте показ багатства і слави щоб не спокуситись,знайте що гроші і занадто багато вони розбещують душу. Ті, у кого стільки грошей, де вони навряд чи будуть коли-небудь в змозі потратити їх в цьому житті, повинні дати тим нещасним людям, які мають мало їжі. Зробіть це, і ви зможете зберегти вашу душу. Якщо ви відчуваєте голод після понаднормовості, коли у вас вже є достатньо, щоб нагодувати і одягнути народ, то ви будете відчувати голод. Їжа життя вашого покірного визнання того, що любов один до одного те, що Я вчив вас. Любити ближнього твого це доглядати за тими, хто нічого не має.

    Прокиньтеся і прийміть правду, поки ще не занадто пізно для вас. Найважче для тих, з величезним багатством ,ви не знайдете ласку Отця Мого, якщо ви не поділитися з іншими. Пам'ятайте про це
    . Для тих, у кого мало, і які заздрять тим, хто, здається, має матеріальний комфорт, який вони хочуть для вас ви теж повинні бути обережні. Існує тільки єдине поселення ви до якого ви повинні отримати доступ, і що це поселення, яке чекає на Вас в новому Раю на Землі. Тільки тим, смиренним серцем, розумом і душею буде даний ключ.

    Ваш улюблений Спаситель Ісус Христос

    http://www.thewarningsecondcoming.co...upts-the-soul/

  16. #56

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Зло представлено як добро, а добро представлене як зло.

    Понеділок 22 серпня 2011 20,10 годин

    Коли людина допитує свою віру, він повинен думати. Якщо він у сумніві, то він повинен попросити Мене відкрити очі. Якщо йому важко молитися, він повинен просити Мене відкрити його рота. Але якщо він не буде слухати правду, то він потребує молитви інших.

    Мої діти Я глибоко стурбований тим, як зло представлено як добро, а добро представлене як зло.
    Все в вашому світі є задом наперед. Для тих з вас без глибокої відданості Мені ви будете не мудрі .

    Дії, що здійснюються зараз у світі на всіх рівнях влади, церкви і держави у ваше ім'я, і ви не звертаєте уваги на це.

    Погані закони вводяться і представлені людству в їхніх найкращих інтересах. Це включає в себе нові режими, медицина, іноземна допомога, вакцинація і проповідей нових релігійних та інших доктрин. Ніколи не було так багато плутанини серед Моїх дітей.

    На перший погляд все видно, як під контролем і в порядку, як і має бути. Але єдиний реальний порядок із-за руки тих, хто управляє світовими подіями що приховані в комфорті своїх злих способів за закритими дверима.

    Не дозвольте обманути себе діти. Ви повинні звернутися до Мене за допомогою
    , щоб кривдники подій, запланованих потайливими світовими силами може бути ослаблена. Ваш єдиний шлях до реальної свободи, коли ви знову розпалити вашу віру в Мене. Це відбудеться найближчим часом, мої дорогоцінні діти, коли Я представлю себе світові у Попередженні яке стає все ближче і ближче.

    Я закликаю вас молитися за тих, у кого є зір, але сліпий, до Мого Святого Слова
    . Моліться за тих, хто наполягає на перекручуванні Мого вчення і за Моїх священних службовців, які, на боягузтві, піддаються вимогам, пропонованими до них з боку урядів.

    Існує тільки один правитель тепер, хто відповідає за майбутнє, і це мій Вічний Отець, Бог-Творець і Творець всього. Зверніть вірність Йому, перш за все, і ви знайдете міцну основу під час руху вперед по шляху істини.

    Ваш улюблений Спаситель Ісус Христос

    http://www.thewarningsecondcoming.co...ented-as-evil/

  17. #57

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Кліматичний хаос тепер буде відчутний рядом країн. Мій Отець в гніві

    Четвер 25 серпня 2011 час 20.00 годин

    Моя ніжно улюблена, закликайте всіх Моїх воїнів молитися за інших. Вони включають в себе невіруючих, і тих, що потрапив в насильство і ненависть. Вони бродять відчайдушно намагається знайти свою любов і мир у своєму житті і знайти його не можуть. Ви повинні молитися старанно, тому що без цих ваших молитов вони поринуть у вогонь пекла. Не дозвольте цьому статися. Якщо вони можуть просто пройти трохи до Мене і бути готові вислухати Мої слова вони отримають милості, щоб Я міг взяти їх у Мої руки.

    Моя дочко зараз світ повинен сидіти і слухати Мене. Дуже скоро вони будуть свідками серії землетрусів і повеней. Хаос буде мати місце в ряді країн через кліматичні катастрофи. Ці покарання кинуті Отцем Моїм на людство. Гріх буде покараний Моя дочко і ті країни, які винні в заохоченні абортів не уникнуть руки Отця Мого, як вона впаде. Моліться щоб запобігти багатьом таким актам покарання, все ж людина продовжує грішити і ображати Мого Отця мерзенними і огидними актами людиною проти людини, що стосується невинних дітей в утробі матері.

    Я закликаю вас молитися тепер за Моїх дітей у країнах,де не уникнути цього покарання. Отець Мій розгніваний. Він більше не сидітиме склавши руки і дивитися, як людина знищує людство. Земля буде вибухати, якщо людина не зупиниться. Він, Мій Улюблений Отець, дозволить велику частину цього покарання тільки після Попередження. Після цього, незважаючи на навернення людини, людина як і раніше повернеться до гріха. Покарання що матимуть місце повинні показати людині, як суворий Мій Отець може бути. Він любить усіх Своїх дітей, але Він створив цей світ і людина просто не буде мати можливісті знищити його.

    Моліться тепер, Діти Мої, за всіх ваших братів і сестер.

    Ісус Христос

    Цар Людства


    http://www.thewarningsecondcoming.co...ther-is-angry/

  18. #58
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Дуже скоро вони будуть свідками серії землетрусів і повеней. Хаос буде мати місце в ряді країн через кліматичні катастрофи.
    - Но ведь землетрясение, черт возьми, в Ашхабаде было! Было! И как раз в четверг когда Лопотухин его предсказал.
    - А вынужден тебя огорчить. У меня в Ашхабаде тетя.
    - Ну и что?
    - А то, что трясет их там чуть ли не каждую минуту. Так что предсказывай землетрясение в любой день - не ошибешься
    (с) Если верить Лопотухину

  19. #59

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    - Но ведь землетрясение, черт возьми, в Ашхабаде было! Было! И как раз в четверг когда Лопотухин его предсказал.
    - А вынужден тебя огорчить. У меня в Ашхабаде тетя.
    - Ну и что?
    - А то, что трясет их там чуть ли не каждую минуту. Так что предсказывай землетрясение в любой день - не ошибешься
    (с) Если верить Лопотухину
    це будуть землетруси такої сили,якої людство ще не знало...
    Мир вам і Божої любові!

  20. #60
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    це будуть землетруси такої сили,якої людство ще не знало...
    не знало сколько: 100, 500, 1000 лет?

Сторінка 3 з 64 ПершаПерша 1234567891011121353 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті