Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2 з 64 ПершаПерша 12345678910111252 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1270, показано з 21 по 40.

Тема: Послання Господа нашого Ісуса Христа жінці Марія

  1. #21

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Велика Скорбота в даний час пом'якшена через молитву

    Четвер 18 серпня 2011 20,45

    Моя дочко тих послідовників моїх, які добре розуміються в питаннях Священного Писання, як правило, захоплюються своєю людською інтерпретацією, так що урок, який Я проповідував любити один одного так легко забутий. Любіть один одного. Шануйте матір і батька . Вшановуйте Творця вашого, Бога Отця, і живіть так, як Я вже говорив вам в любові і страху Мого Отця.

    Так багато вчених людей, що захопилися в аналізі Мого вчення що забули одну річ. Тобто, коли Я прийду знову судити. Ні на одну мить вони вважають, що цього разу цілком це може трапитися у їхньому житті, а не у віддаленому майбутньому. Чому ж вони шукають, і продовжують шукати далі сенсу в Священному Писанні, коли істина є така проста. Чому вони не пам'ятають, що любов це все,про що Я прошу? Любов для Мене, вашого Спасителя. Любов до Бога Отця і любов один до одного?

    Для тих, інтелектуальних експертів, які проголошують, щоб мати можливість проаналізувати Моє вчення, а потім піти так далеко,що аж як спробувати передбачити дату, коли Я прийду знову, Я говорю наступне: Якщо ви спробуєте припустити, що ви будете в змозі розрізнити рік для Мого повернення, то ви глибоко помиляєтеся. Ніхто не буде знати цю дату, навіть ангели на небесах або Моя улюблена Мати. Але наступне Я можу розкрити. Скорбота розпочалася деякий час тому. Велика Скорбота почнеться в кінці 2012 року. Цей страшний період в даний час зменшений за допомогою молитви Моїх улюблених послідовників. Скорбота також буде зменшена шляхом навернення що матиме місце після Попередження. Ця подія є гарною новиною Мої діти. Вона повинна допомогти викорінити рабство людини від лукавого.

    Релігійні експерти показують зарозумілість, які Я знаходжу огидними

    Багато нажаль будуть ігнорувати Мої прохання підготуватись, настільки занурені вони в цих так званих інтелектуальних релігійних дебатах на основі людських міркувань. Одні намагається перевершити інших, щоб довести, що він або вона, більше знають. Ці експерти відображають зарозумілість, які Я знаходжу огидним. Вони не кращі, ніж фарисеї були. Їх невігластво блокує істину, коли вона представлена, перед їхніми очима.

    Моє слово ігнорується Моїми священними службовцями

    Моє слово впало на глухі вуха. Моє слово ігнорується Моїми священними слугами, оскільки Я намагаюся спілкуватися з ними в цей момент в історії. Однак після Попередження не буде ніяких виправдань для них, щоб не сидіти і слухати Мої вказівки. Бо тоді вони будуть проструть руки і благатимуть Мене, щоб вести їх через Велике Покарання(Скорботу).Оскільки, коли це пророцтво представлене тим, хто сумнівається в слові Моїм, то через цього посланця, Я закликаю вас , взяти Мою священну чашу, пити з неї і боротися за порятунок душ.

    Я закликаю всіх вас, в тому числі самопроголошених експертів писань, щоб сісти в смиренні і задати це питання. Чому Я закликаю простих віруючих, щоб вплутуватися в суперечку про Моє повернення на землю? Все, що мається на увазі в даний час є те, що Я йду. Будьте готові в будь-який час. Ніколи не судіть інших в ім'я Моє. Шукайте дар смирення будь-яку ціну бо це буде ваша перепустка в Рай.

    Ваш улюблений Спаситель Ісус Христос

  2. #22
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Все, що мається на увазі в даний час є те, що Я йду. Будьте готові в будь-який час.
    Хватит трындеть. Просто возьми и приди

  3. #23
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    Хватит трындеть. Просто возьми и приди
    Не волнуйся, друже... Никто не придет. Кроме очередных проповедников "покращання".

  4. #24

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Що ж спонукає молодих людей соромитись Мене?

    П'ятниця 19-го серпня 2011 23,00 годин

    Моя ніжно улюблена дочко Моя любов до молодих людей, особливо в підлітковому віці і ранньої зрілості є дуже глибокою. Так як і їхні батьки, Я відчуваю любов, щастя, занепокоєння, а іноді і гнів,поскільки Я дивлюся як вони виростають . О, як моє серце розривається, коли Я чую як вони говорять, що вони не вірять в Бога, Мого Вічного Отця. Вони, Мої діти, були обумовлені, щоб відклонити Його,бо тоді їх можна побачити, узгодженими з їхніми друзями, щоб не виглядати інакше як вони.

    Справа в тому, що це вже не просто для молодої людини, щоб визнати власну любов до Мене, навіть якщо вони визнають Моє існування. Це визнання може привести до їх до непорозуміння, коли віра в Мене, Ісуса Христа, або Мого Вічного Отця, зневажена на користь так званої «вищої істоти». Що це таке, що спонукає їх так соромитись Мене? Чому вони вважають, що вони повинні відповідати світовій порожнечі духу чи турботи душі?

    Музика та мистецтво мають величезний вплив на ці дорогоцінні маленькі душі, яким не розповіли правду про Небеса або пекло. Вони, як і всі Мої інші діти, хто уникає будь-якої згадки Meне, Мого навчання або існування Мого Вічного Отця, так само, ймовірно, будуть втрачені для пустоти.

    Батьки Я закликаю вас, щоб розповісти своїм дітям правду про їх існування на цій землі. Там, де вони прийшли і далі, що чекає їх після цього життя. Це ваш обов'язок, щоб допомогти їм відкрити свої серця, до Моєї любові. Приведіть їх до Мене м'яко, але використовуйте всі можливі засоби, щоб допомогти врятувати їхні душі. Зробіть це з любові до них. Ви, можливо, ухилялися від своїх обов'язків протягом багатьох років, але тепер настав час, щоб загладити свою провину. Молячись Божественне Милосердя для душі ви можете їм допомогти.Було б краще, якщо б вони йшли до Мене з простягнутими руками до Мене в цьому житті за власним бажанням.

    Для молодих людей, Я говорю про це. Якщо ви вірите в Мене, не бійтеся визнати це публічно. Не відрікайтеся від Мене, бо Я ваш рятівний круг, без якого немає життя. Коли інші побачать, наскільки сильна ваша віра, то вони будуть більш схильні відкривати свої серця до Мене. Для цього потрібно багато мужності з вашого боку, але коли ви отримаєте милості від Мене,це подолає ваш страх. Після того як ви скажете людям, що Я дійсно існую ,оскільки ви покажете їм повагу і любов, і залучите їх до вас, то вони будуть поважати вас що говорите про Мене. Це може здатися дивним говорити про Мене на одному диханні і мирські справи, але згодом ви станете сильніші у вашій вірі, якщо ви зробите це. Мало того, що ви відчуваєте таке багатство любові у своєму серці для Мене, це врятує душі ваших друзів.

    Використовуйте Інтернет для розповсюдження Моїх послань.Говоріть про них. Це не має значення, хто сміється над вами. Тому що, коли ви зробите це, багато, багато молодих людей в усьому світі будуть мати вічне життя через навернення створеного в результаті.

    Іди тепер Моя дорогоцінна молода арміє. Настав час для вас зараз набратися мужності, щоб поширювати Мої повідомлення, які в даний час дані цьому поколінню в світі, щоб нагадати їм, хто Я, чому Я врятував вас від всієї глибини пекла, і чому Я зараз виявляюсь , щоб врятувати вас ще раз.

    Це час для Мене, щоб взяти ваші руки в Мої.

    Я люблю вас.

    Ваш любий Спаситель і друг

    Ісус Христос

  5. #25
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Чим Ви, volodymyr, можете підтвердити, що саме Ісус Христос говорить через цю "улюблену дочку"?

  6. #26

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Чим Ви, volodymyr, можете підтвердити, що саме Ісус Христос говорить через цю "улюблену дочку"?
    це дається щирою вірою,через молитву і покаяння,і коли людина приступає до Св.Причастя,тоді Ісус Христос у вас,а ви у Ньому...
    Мир вам і Божої любові!

  7. #27
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    це дається щирою вірою,через молитву і покаяння,і коли людина приступає до Св.Причастя,тоді Ісус Христос у вас,а ви у Ньому...
    Мир вам і Божої любові!
    "Он сказал: берегитесь, чтобы вас не ввели в заблуждение, ибо многие придут под именем Моим, говоря, что это Я; и это время близко: не ходите вслед их." Матф.24,8
    "ибо многие придут под именем Моим, и будут говорить: "я Христос", и многих прельстят." Марк. 13,5
    "Он сказал: берегитесь, чтобы вас не ввели в заблуждение, ибо многие придут под именем Моим, говоря, что это Я; и это время близко: не ходите вслед их. " Луки 21,8

  8. #28

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    "Он сказал: берегитесь, чтобы вас не ввели в заблуждение, ибо многие придут под именем Моим, говоря, что это Я; и это время близко: не ходите вслед их." Матф.24,8
    "ибо многие придут под именем Моим, и будут говорить: "я Христос", и многих прельстят." Марк. 13,5
    "Он сказал: берегитесь, чтобы вас не ввели в заблуждение, ибо многие придут под именем Моим, говоря, что это Я; и это время близко: не ходите вслед их. " Луки 21,8
    Будь-яка людина, яка стверджує, що це Я , той брехун, бо Я ніколи не з'явлюся в людині

    Неділя 17-го липня 2011 15:40

    Моя ніжно любляча дочко одні з самих заплутаних часів з'являться незабаром, коли не тільки ті, хто стверджують, що прийдуть під іменем Моїм будуть хибними, але будуть ті, хто буде називатися Мною. Мої діти повинні зрозуміти це. Я прийшов у перший раз, як людина, щоб врятувати людство від гріха. Цього разу Я прийду судити. Хоча багато хто зустрінеться обличчям до обличчя зі Мною під час Попередження Я не прийду вдруге до Судного дня.

    Будь-яка людина, яка стверджує, що це Я є неправдомовцем. Такі душі, і Є багато з них Моя дочко, не мають на увазі шкоди. Так помиляються ті, що ошуканець переконує таких людей, що вони не тільки від божественної сили, але що начебто вони це Син Божий у плоті. Але це невірно. Бо я ніколи не проявлю Себе іншою людиною на цій землі. Цього не може статися. Жодна людина не гідна такої честі і це не було передбачено.

    Багато з них зараз виступлять вперед і будуть стверджувати, що вони це Я, Ісус Христос Син Божий. Для тих, бідних душ Я говорю про це з вами. Схиліть коліна зараз і просіть Бога Отця, щоб захистити вас від обманщика. Він хоче, щоб заплутати вас, щоб ви, у свою чергу, не тільки заплутали Моїх дітей, які чекають мого повернення на Землю, але підсилить глузування схвалене атеїстами. Ви не тільки зганьбите ім'я Моє, але ви мимоволі налаштуєте людей проти їхньої віри в Бога Отця, Вседержителя.

    Я також хотів би попередити тих, хто стверджує, що творить чудеса. Будь-хто, хто робить такі заяви, щоб проводити такі повноваження, не буде від Бога, бо є тільки один Бог і тільки Він, або Я Його улюблений Син Ісус Христос, може привести до таких речей. Сатана, з іншого боку, також має повноваження. Він може створювати ілюзії. У разі чудесного зцілення Сатана може привести, з допомогою так званих цілителів, повноваження яких отримано від окультизму, тимчасові вирішення, де чудеса, можуть здаватися, були досягнуті. Але вони не будуть тривати довго. Сатана також призведе до так званих чудес у тому числі бачення, на думку багатьох у небі. Знову вони є ілюзіями і не є від Бога.

    Діти ви, намагаючись показати свою відданість до Мене, випробовувані силами зла кожен день. Ви повинні акцентувати увагу тільки на Мене і Мого Вічного Отця. І пам'ятайте, Я не ходжу по цій землі, як людська істота. Я можу бути присутнім на землі по духу, але Я ніколи не з'явлюся в будь-якій людині.

    Моліться про підтримку кожен день і для розпізнавання, щоб мати можливість відрізнити брехню від правди.

    Ваш Любий Спаситель

    Ісус Христос


    http://www.thewarningsecondcoming.co...myself-in-man/

  9. #29
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    [b]Будь-яка людина, яка стверджує, що це Я , той брехун
    Рекомендую Вам оставить "послания" всяких там "контактеров" и обратиться к Евангелию. Если, конечно, Вы хотите остаться христианином, а не перейти в оккультизм.

  10. #30

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Рекомендую Вам оставить "послания" всяких там "контактеров" и обратиться к Евангелию. Если, конечно, Вы хотите остаться христианином, а не перейти в оккультизм.
    а я вам рекомендую слідувати Євангелії і водночас прислухатись попереджень щодо подій що матимуть місце незабаром це говорить Господь.Уважно прочитайте послання,де Господь просить не відмовлятися від Його правдивих пророків,бо це ображає Його...
    Мир вам і Божої любові!

  11. #31

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Рекомендую Вам оставить "послания" всяких там "контактеров" и обратиться к Евангелию. Если, конечно, Вы хотите остаться христианином, а не перейти в оккультизм.
    доречі дописуйте до кінця а саме бо Я ніколи не з'явлюся в людині...Тобто Господь може з'явитися людині ,але не може перебувати людиною на землі...
    Мир вам і Божої любові!

  12. #32

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово


    Попередження для віруючих не відмовлятися від справжніх пророків


    Надійшло вівторок 28 грудня 2010 11:00 ранку

    Моя улюблена дочко тобі в даний час даються кінцеві повідомлення для людства для засвоєння перед останніми часами, щоб врятувати їхні душі.

    Є в даний час величезна кількість ангелів що розкидані по всьому світу, як передбачено, щоб підготувати землю для Мого приходу. Багато з цих ангелів у людській подобі і, як і ви Моя улюблена дочка, вони вибрали цю роль. Їх розвиток при народженні був приурочений до поєднання кінцевого Застерження і Кінця Світу. Крім того, демони звільнені з глибин Ада розв'язані. Вони, коли представляють себе на цій землі, роблять це через спокуси і брехні. Вони приваблюють Моїх дітей, які відкриті для їх впливу. Вони заражають ті душі, які вже в темряві. Вони входять в їхній дух, брешуть їм і переконують їх, що їхня віра в Мене і Мого Вічного Батька це нонсенс.

    Ці люди не мають зовнішній вигляд, що ви пов'язали б з тим, що ви вважаєте злом. Вони з'являються, натомість,знаючими, розумними і надихаючими. Вони також будуть дуже переконливі, коли проповідують те, що Мої хороші діти вважають істиною. На жаль, однак, не буде ніякої любові у їхніх серцях, і ви повинні бути насторожі проти їх вчення.

    Тепер я хочу звернутися до Моїх віруючих. Ви, діти мої, через молитву і віру отримаєте подарунки які Я обіцяю, всім тим, хто йде за Мною. Вам дають різні подарунки і кожен подарунок призначений для укріплення Мого слова в різних особистостях.

    Розрізнення провидців

    Для тих, кому Я даю дар знання, щоб допомогти вам визначити тих, хто приходить в ім'я Моє, і ті, хто прийшов в ім'я сатани, будь ласка, будьте дуже обережні. Це правильно, що ви насторожені проти фальшивих пророків. Тим не менш, ніколи не судіть тих, хто каже, що вони прийдуть в Ім'я Моє, не давши оцінку їх повідомлень в першу чергу. Ви ніколи не повинні судити тих повідомлень, відправлених Мною через "зовнішності". Тому що людина говорить, що він прийде в ім'я Моє, не думайте, що ваша оцінка є непогрішимою. Слідкуйте за тими пророками, які страждають глузування або хто викликає обурення, коли вони стверджують, що вони отримують божественне повідомлення від Мене і Моєї Божої Матері.

    Не піддавайтеся спокусі винесення негайного рішення перш, ніж ви уважно переглянетете самі повідомлення. Ці повідомлення не просто відносяться до Мого вчення, вони будуть пов'язані з Моїм Словом і будуть сповнені любові. Вони будуть вчити, як жити у вашому житті в ім'я Моє, щоб досягти спасіння.

    Ніколи не лякайтеся, коли мої справжні пророки стверджують,що отримують повідомлення про майбутні події, до яких вони вибрані. Не намагайтеся зробити гріх, неупереджено судячи ці повідомлення,та групу людей,яку ці пророки представляють. Деякі з них не будуть мати належної освіти. Деякі з них будуть протилежні або навпаки будуть чіткі. Багато хто не буде вписуватися в ваше розуміння того, що означає «свята» людина.

    Але є способи,де ви можете бути впевнені в їх автентичності. Ті, хто спілкується з Моєю улюбленою Матір'ю, в більшості випадків, передбачать явища вона пророкує на годину і дату. Багато чуд будуть засвідчені тими,хто буде присутній на таких з'явах. У випадку, де Мої повідомлення прищеплюються людству вони будуть приведені до світу без пророка що буде шукати слави.

    Осудження людей
    Нарешті Мої віруючі, незважаючи на свою лояльність до Мене, все одно виллють презирством на тих, хто буде передбачати майбутні події і кидати тінь на тих, хто благословений цілющими силами від Святого Духа. Зупиніться і прокиньтеся з вашого спокійного сну. Ці пророки порушить ваш встановлений порядок, тому що вони не сидять комфортно з вашими праведними групами. Вони не вписуються в те, що ви очікували. Зверніть увагу на це. Якщо судити цих людей, заснованих на чутках і третьою стороною або плітки інсинуації ви винні в гріху. Гріх проти Моїх пророків глибоко ображає Мене. При відхиленні Моїх справжніх провидців і пророків, ви обертаєтеся до Мене спиною.

    Тим не менше це саме те, що відбувається в сучасному світі, як у більшості провидців розголосу. Це не легко для Моїх віруючих. Тільки пам'ятайте, що повідомлення від Моїх пророків повинно бути прочитане, перш ніж осуджене, і це включає в себе навіть тих, які можуть виходити від лжепророків. Попросіть допомоги, коли ви розглядаєте ці повідомлення. Автентичні повідомлення будуть сповнені любові. І все ж вони будуть твердими у своїх повноваженнях. Повідомлення, які йдуть проти всього,що ви дізналися про Моє вчення і тих з Моїх апостолів, якими б вони проникаючими не були, можна буде легко оцінити.

    Не мовчати про свою віру

    Йдіть зараз Мої діти і відкрийте свої серця до Моїх пророків. Вони там, щоб дати вам гарантії того, що прийшов час для Мене, щоб підготувати вас всіх, щоб говорити від Мого імені. Пам'ятайте слава дається Моїм пророкам, які говорять, незважаючи на приниження і презирства вони повинні терпіти. Покарання буде, однак, горе тим, хто кажуть, що вони йдуть за Мною, але які мовчать про свою віру, але хто буде, з іншого боку, швидким, щоб виступити проти Моїх справжніх провидців. Ви знаєте, у вашому серці, що тих, кого ви засудили говорять про події що мають прийти, які ви знайдете дуже важко погодитися. Ви можете запитати, чому мій Спаситель Ісус Христос працює через таких людей? Адже вони не святі послідовники за моїми стандартами. Ну Моє питання до Вас полягає в наступному. Чому ви вважаєте, що тільки небагатьом обраним, які присвячують своє життя

  13. #33

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    молитві мають право звільняти тих, хто говорить за межами вашого кола? Хіба ви не дізнаєтеся що-небудь? Хіба ви не розумієте, що ті, які все своє життя, присвятили молитві також можуть стати жертвою обманщика?

    Моїх справжніх пророків будуть ненавидіти


    Пам'ятаєте, Я теж був осміяний,вони знущалися, був відхилений старійшинами і священиками і вони дивилися зверхньо, коли Я був на Землі. Якщо Я був ненавидимий, то ви можете бути впевнені, що Мої справжні пророки будуть найбільш ненавидимі так само, як вони будуть шановані в інших місцях.

    Ганьба вам всім. Мої пророки не будуть походити з ваших груп все ж таки ви повинні поважати їх. Вони будуть найбільш малоймовірними пророками через життя яке вони провели. Деякі з них походять із бідних сімей. Деякі з них походять з багатих сімей. Деякі з них будуть приходити з низьким рівнем освіти, а інші будуть народжені з подарунком грамотності. Це Мої пророки. Прислухайтеся до їх голосів, перш ніж засуджувати їх.

    Моліться за них. Моліться, щоб Моє слово, дане через цих пророків, не відкидалося. Отож і ви також не відкидайте Мої слова. Невіруючі завжди намагатимуться дискредитувати цих сміливців, які кажуть Моє слово вголос, але це і слід було очікувати. Саме тоді, коли Мої віруючі, і особливо молитовні групи, монастирі та інші пастирства зовні відхиляють Моїх справжніх провидців, що аж Моє серце перерване на дві частини. Слухайте Мої слова. Вони ніколи не будуть відхилятися від правди не більше, ніж ви, Мої улюблені послідовники, можуть вплинути на істину відповідно до вашої інтерпретації.

    Відкрийте очі. Прокинься. Ознаки почалися у всіх на виду. У вас, Моїх віруючих, не так багато часу. Послухайте. Моліться. Об'єднаймося і проголосимо Моє слово в єдності, щоб рятувати душі до поки завершиться час.

    Ваш улюблений Христос - Ісус Спаситель і справедливий суддя.

    http://www.thewarningsecondcoming.co...uine-prophets/

  14. #34
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    а я вам рекомендую слідувати Євангелії і водночас прислухатись попереджень щодо подій що матимуть місце незабаром це говорить Господь.Уважно прочитайте послання,де Господь просить не відмовлятися від Його правдивих пророків,бо це ображає Його...
    Мир вам і Божої любові!
    В Евангелии Христос нигде не говорит, что разные "контактеры" и "ченнелеры" будут слышать Его голоса. И что нужноследовать их указаниям. Кстати, поинтересуйтесь, не получает ли "улюблена дочка" заодно послания от Махатмы Мории и от Владык с Венеры? Очень многие "получают". Я вам и в Днепре могу с десяток таких "принимающих" найти.

  15. #35

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    доречі дописуйте до кінця а саме бо Я ніколи не з'явлюся в людині...Тобто Господь може з'явитися людині ,але не може перебувати людиною на землі...
    Мир вам і Божої любові!
    А Христа кто на Соборе Богом выбрал? Теперь он Богочеловек. И чего это Вы указываете Богу кем ему можно, а кем нельзя быть?
    Осерчать может...))

  16. #36

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Метушня у світі викликана відсутністю любові до Мене

    Вівторок, 9 серпень 2011 Час 20,30 годин

    Моя улюблена дочко прийшов час для кризи в світі, де людина буде рости проти людини, брат проти брата і сусід проти сусіда, як передбачено. Події будуть спалахувати тепер одна за іншою. Багато країн будуть відчувати це. Існує багато гніву в світі, розчарування і страх серед Моїх дітей. Скажіть їм, що ці події походять від сатани, і що подальші потрясіння будуть спалахувати і активізуються до Попередження.

    Це, дочко Моя, було передбачено, як одна з ознак того, що людство буде відчувати протягом 2011 року очищення. Мої діти будуть свідчити з шоком,зло, яке існує в світі в душах тих, обумовленою справжньою ненавистю і злістю один до одного.Немає переможців Моя дочко в цій битві, яка буде продовжувати існувати. Це через руку людини, що ці злодіяння відбуваються. Саме через відсутність у них любові до Мене, і Мого Вічного Отця, вони стають готовими посібниками сатани.

    Моліться Мої діти за всіх тих, хто буде страждати через заворушення в світі.Тільки кілька країн уникне цих спалахів люті і руйнування. Ця війна ненависті буде розглядатися в рамках різних країн і народів. Сум'яття, страх і горе буде відчуватися багатьма.

    Будь ласка, довіртеся Моєму Отцю. Бог Вічний Отець через Його десницю допоможе зупинити ці лиха діти. Залишайтеся сильними, уважними і лояльними до Мене улюбленого Спасителя. Все буде поліпшено у вашому світі, коли ви зрозумієте важливість любові у вашому житті, а також важливість гармонії і догляду за сусідом. Молитва допоможе зменшити вплив заворушення зла.

    Пам'ятайте війна, насильство і вбивства не є від Бога. Вони створені сатаною. Його гнів в даний час досягла безпрецедентного рівня, і його лють в даний час на руках Моїх дітей через проникнення до тих, хто слабкий духом, без любові у своїх серцях.

    Почуйте Мене зараз. Любіть один одного, як Я люблю вас. Відхиліть сатану, його поплічників і його маріонеток зараз. Моліться до Св. Михаїла Архангела для захисту вашої спільноти. Моліться до Мене по допомогу. Моліться, щоб прикликати Святого Духа, щоб зійшов на ваші країни.

    Ваш Милосердний Спаситель

    Ісус Христос


    http://thewarningsecondcoming.com/tu...f-love-for-me/

  17. #37
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Це, дочко Моя, було передбачено, як одна з ознак того, що людство буде відчувати протягом 2011 року очищення.
    Посылающий сообщения пользуется летоисчислением от рождества самого себя?

  18. #38
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Непреодолимая тяга к контактерам у человека....

  19. #39

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Цитата Допис від Рус7519 Переглянути допис
    А Христа кто на Соборе Богом выбрал? Теперь он Богочеловек. И чего это Вы указываете Богу кем ему можно, а кем нельзя быть?
    Осерчать может...))
    бо так говорить Господь...
    Мир вам і Божої любові!

  20. #40
    Аватар для -=coNDor=-
    Реєстрація
    08 грудень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    29 666

    Типово

    на мой вопрос про летоисчисление ответьте

Сторінка 2 з 64 ПершаПерша 12345678910111252 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті