Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 267 з 419 ПершаПерша ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317367 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 8367, показано з 5 321 по 5 340.

Тема: Оформление загранпаспорта. (подробная инструкция в первом посте)

  1. #5321
    Аватар для luda056
    Реєстрація
    09 січень 2009
    Дописів
    1 748

    Типово

    Цитата Допис від Ashton Переглянути допис
    т.к. Вы с Ленинского района подскажите. перед посещением ул.Красной Вы не были в Ленинском РОВД ?
    и если есть уже оттуда оплаченные квитанции то можно ли с ними приехать на Красную ?

    Я блин в шоке, по глупости оплатил эти квитанции когда еще психоза этого не было и теперь немогу попасть на прием
    мы тоже с Ленинки...
    сегодня сын ездил на Красную, народу было немного и все с разных р-нов, никого не приняли. сказали, что там только для Кировского р-на

  2. #5322
    Аватар для IFox
    Реєстрація
    11 жовтень 2009
    Звідки Ви
    ул. Менахем Мендл Шнеерсона
    Дописів
    2 769

    Типово

    Подскажите, кто брал спраку о несудимости, когда там документы подавать и кроме ксерокопии паспорта копию кода надо?
    Заранее спасибо за ответ.
    Для всех нельзя быть белой и пушистой - растащат на воротники...

  3. #5323
    Аватар для ОляЯло
    Реєстрація
    27 грудень 2011
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    220

    Типово

    Собираюсь завтра сдавать док-ты в Бабушкинский РОВД без оплаты справки о несудимости, подскажите я могу прямо там все оформить или мне нужно будет ехать на Красную или на Поля?
    Кстати оплачивала в Ощадбанке 3 грн квитанции здесь уже писали спасибо за инфо.

  4. #5324
    Аватар для 2irina9
    Реєстрація
    19 травень 2010
    Звідки Ви
    Красный Камень
    Дописів
    19

    Типово

    Цитата Допис від luda056 Переглянути допис
    мы тоже с Ленинки...
    сегодня сын ездил на Красную, народу было немного и все с разных р-нов, никого не приняли. сказали, что там только для Кировского р-на
    для Кировского района и для тех кто делает срочный паспорт за 10 дней. Но надо говорить, что вам срочный. А по средам они не принимают. Часы приема такие же, как и в Ленинском. Среда только выдача паспортов
    Востаннє редагував 2irina9: 26.03.2014 о 16:54

  5. #5325
    Аватар для 2irina9
    Реєстрація
    19 травень 2010
    Звідки Ви
    Красный Камень
    Дописів
    19

    Типово

    Цитата Допис від Ashton Переглянути допис
    т.к. Вы с Ленинского района подскажите. перед посещением ул.Красной Вы не были в Ленинском РОВД ?
    и если есть уже оттуда оплаченные квитанции то можно ли с ними приехать на Красную ?

    Я блин в шоке, по глупости оплатил эти квитанции когда еще психоза этого не было и теперь немогу попасть на прием
    Когда я оплачивала меня в кассе спросили район - то есть я думаю, что квитанции подойдут, только на Красной примут Вас только в том случае, если Вы делаете срочный паспорт, в противном случае отправят по месту жительства. Да и еще, на Красной не делают детский проездной документ - с этим у меня возникла проблема, надо тоже идти к нам в Ленинку

    Да, у нас в Ленинке я была, но можно было и не ходить - их бумаги мне не пригодились. Разве что знала сколько каких ксерокопий надо.

  6. #5326
    Аватар для 2irina9
    Реєстрація
    19 травень 2010
    Звідки Ви
    Красный Камень
    Дописів
    19

    Типово

    Цитата Допис від Sweetlife Переглянути допис
    Это за 1 человека? И сколько по времени делается паспорт? Спасибо!
    Да это за 1 человека. Делают за 10 рабочих дней

  7. #5327
    Аватар для 2irina9
    Реєстрація
    19 травень 2010
    Звідки Ви
    Красный Камень
    Дописів
    19

    Типово

    Цитата Допис від domikco Переглянути допис
    А как Вы объяснили, что не в своем районе делаете?
    Все срочные паспорта делаются сейчас на Красной. Я не уточняла район. Я сразу сказала, что мне срочный

  8. #5328
    Аватар для Иванова
    Реєстрація
    18 вересень 2008
    Дописів
    1 078

    Типово

    Цитата Допис від IFox Переглянути допис
    Подскажите, кто брал спраку о несудимости, когда там документы подавать и кроме ксерокопии паспорта копию кода надо?
    Заранее спасибо за ответ.
    Вот нашла в другой теме. Попробуйте, позвонить. По памяти... только копию кода, паспорта и сам паспорт предъявить.

    Компания: УПРАВЛЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ УМВД Украины в Днепропетровской области
    Адрес: ул.ВОРОШИЛОВА, 21
    Телефон: 47-34-84 - дежурная часть
    Время работы 9, 00-18, 00, СБ, ВС-вых.
    Профиль: ИНФОРМАЦИОННОЕ СОПРОВОЖДЕНИЕ ОПЕРАТИВНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ОРГАНОВ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ

    Время на подачу заявления на справку о несудимости - с 9 до 13.00, 14.00 - 17.00. Это если платно.

    На бесплатную справку часы работы, естественное, короче )) С 10 до 11 утра, и с 16.00 до 17.00

  9. #5329
    Аватар для Klubni4ka
    Реєстрація
    25 серпень 2007
    Звідки Ви
    Березинка, www.igromir.dp.ua, (050) 210-65-65, (096) 584-57-57, (063) 41-41-880
    Дописів
    8 171

    Типово

    Цитата Допис від Ashton Переглянути допис
    т.к. Вы с Ленинского района подскажите. перед посещением ул.Красной Вы не были в Ленинском РОВД ?
    и если есть уже оттуда оплаченные квитанции то можно ли с ними приехать на Красную ?

    Я блин в шоке, по глупости оплатил эти квитанции когда еще психоза этого не было и теперь немогу попасть на прием
    Вы можете поехать в Ленинский р-н и записаться на определенный день - судя по сообщениям уже на апрель. Ночью дежурить не нужно будет, просто приедете в назначенный день на 8 утра на перекличку и узнаете какой вы по счетуи на какое время вам заходить.

    Я записывала моего мужа в прошлый четверг в 3 ч. ночи, он был по списку 46-ым (этот список был на понедельник). Т.е. теоретически он должен был попасть на вторник. Но! В понедельник в 8-00 он поехал на перекличку - часть людей не приехало, часть успели в пятницу попасть, поэтому муж оказался 33-им по списку. Ему назначили время на 16-30. Он уехал домой и потом приехал на 16-30 и сдал документы за 10 минут.

    Забыла написать - в понедельник все кто были по списку и не дежурили ночью - скинулись по 10 грн. тем, кто дежурили (на бензин и за само дежурство). Главное запишите номер телефона нескольких человек из списка того дня, в какой вы попадаете и если будут меняться какие-то планы, то просто созвонитесь и уточните.

  10. #5330
    Аватар для IFox
    Реєстрація
    11 жовтень 2009
    Звідки Ви
    ул. Менахем Мендл Шнеерсона
    Дописів
    2 769

    Типово

    Цитата Допис від Иванова Переглянути допис
    Вот нашла в другой теме. Попробуйте, позвонить. По памяти... только копию кода, паспорта и сам паспорт предъявить.

    Компания: УПРАВЛЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ УМВД Украины в Днепропетровской области
    Адрес: ул.ВОРОШИЛОВА, 21
    Телефон: 47-34-84 - дежурная часть
    Время работы 9, 00-18, 00, СБ, ВС-вых.
    Профиль: ИНФОРМАЦИОННОЕ СОПРОВОЖДЕНИЕ ОПЕРАТИВНОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ОРГАНОВ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ

    Время на подачу заявления на справку о несудимости - с 9 до 13.00, 14.00 - 17.00. Это если платно.

    На бесплатную справку часы работы, естественное, короче )) С 10 до 11 утра, и с 16.00 до 17.00
    Спасибо большое
    Вдруг кому то будет интересно, тел. самого отдела, где справку заказывают 7565490
    Востаннє редагував IFox: 27.03.2014 о 15:28
    Для всех нельзя быть белой и пушистой - растащат на воротники...

  11. #5331
    Аватар для Bolinni
    Реєстрація
    07 серпень 2012
    Дописів
    559

    Типово

    Хорошие новости! Много букв, но стоит прочитать внимательно ВСЕМ, чтобы понять, что постепенно но земля уходит из-под ног ГМС Украины по требованиям платить больше 170 грн за загранпаспорт!
    Уже даже Приказ ГМС Украины №48 отменен судом. Скоро очередь дойдет и до ПКМУ 1098 и 795.

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  1533820_631773623564505_665839097_n.jpg
Переглядів: 52
Розмір:  100,5 КБ
ID:	1429346

    Є ДУЖЕ ГАРНА НОВИНА! Учора в Києві, напевно сама доля звела мене з новопризначеним Головою ДМС України Сергієм Радутним на розі вулиць Садової та Інститутської і з котрим я порозмовляв на болючі теми в роботі ввіреного йому відомства.

    Але про усе по порядку.

    Отже, учора відбувся розгляд моєї апеляційної скарги на рішення Окружного адмінсуду м. Києва від 09.12.2013р.

    У прибулих до суду юних представниць ДМС був гарний настрій, що я навіть поцікавився чи не змінилась позиція ДМС щодо мого позову після зміни керівництва органу. На жаль, позиція не змінилась, ДМС України має наміри змінити нормативно – правову базу, за словами представниць до МВС вже направлено проект Постанови про внесення змін до Правил оформлення паспортів №231. Ще дівчата запропонували мені відкликати свою апеляційну скаргу в обмін на співпрацю з ДМС, натякнувши «Ну ви ж знаєте у нас є громадська рада при ДМС». Я сказав, що звісно знаю, але не розумію її функції, зважаючи на те, що ця громадська рада, знаючи про всі ті беззаконня, що кояться в підрозділах ДМС, вирішує якісь другорядні непотрібні питання. На тому і закінчили нашу бесіду і в судовому засіданні ДМС України просило суд відхилити мою апеляційну скаргу, як безпідставну і залишити рішення суду першої інстанції в силі, як обґрунтоване та законне. Вийшовши з нарадчої кімнати суд постановив:

    « Апеляційну скаргу Гашпар О.Р. задовольнити частково.
    Рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 09.12.2013р. у справі № 826/14785/13-а скасувати.

    Визнати відсутність компетенції (повноважень) Державної міграційної служби України щодо визначення, як обов’язкової плати за послуги Державної міграційної служби України з оформлення і видачі «паспорта громадянина України для виїзду за кордон» з розміром плати за надання послуги 87,15 гривень, “паспорта громадянина України для виїзду за кордон на заміну втраченого” з розміром плати за надання послуги 73,32 гривень, “проїзного документу дитини для виїзду за кордон” з розміром плати за надання послуги 30,35 гривень, можливість надання котрих передбачена пунктом 27 Переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби,і розміру плати за їх надання затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №795 від 04.06.2007р. (у редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року №1098 «Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг»)

    Визнати відсутність компетенції (повноважень) Державної міграційної служби України щодо визначення, як обов’язкової оплати вартості бланку паспорта громадянина України для виїзду за кордон та бланку проїзного документу дитини для виїзду за кордон та оплати вартості їх персоналізації.

    Визнати незаконним та скасувати Наказ Державної міграційної служби №48 від 11 березня 2013 року «Про затвердження інформаційних і технологічних карток надання адміністративних послуг ДМС».

    В задоволенні решти позовних вимог відмовити.

    Постанова апеляційного суду набирає законної сили одразу після проголошення, але може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України.
    Повний текст постанови буде виготовлено 27 березня 2014 року.»

    Отже, що це означає?

    Це означає, що будь – яка посадова особа або орган ДМС України не має права вимагати від громадян платежі, передбачені Постановою КМУ №1098 (за послуги та за бланк), як обов’язкові. Орган ДМС не може відмовити в прийомі документів з однією платіжкою про сплату держмита, так само, будь – який орган ДМС не може відмовити в оформленні паспорту, посилаючись на те, що заявником не сплачені, обов’язкові, на його думку платежі, бо з вчорашнього дня відсутність компетенції щодо визначення цих платежів органами ДМС була встановлена судовим рішенням. Окрім цього скасовано Наказ №48 http://dmsu.gov.ua/images/files/nakaz-DMS-48_new.pdf , котрий був єдиним документом, де було прописана подача заявником платіжних документів про оплату послуг ДМС і вартості бланку, як обов’язкова. ДМС і досі не прибрала незаконний наказ зі свого сайту, і ще я звертаюсь до активістів паспортної кампанії з проханням проконтролювати на місцях, прибирання з приміщень ДМС брехливих інформаційних карток, щодо цих, так званих адмінпослуг.

    Отже в котрий раз встановлено судовим рішенням єдиний обов’язковий платіж при оформленні закордонного паспорту – це 170 гривень, усе інше громадяни сплачують за власним бажанням, якщо ж 8 квітня мені вдасться виграти і апеляцію щодо Постанови №1098, то взагалі зникнуть будь – які обмеження задля отримання закордонного паспорту за 170 гривень і безкоштовного отримання проїзного документу дитини.

    Але треба «подякувати» Верховній Раді Україні, котра заради звільнення ЮВТ зробила величезну помилку, адже тепер чиновник, котрий не є співробітником правоохоронного органу, може перевищувати владу та свої службові повноваження, не боячись кримінального переслідування. І якщо за вимагання платежів, котрі не є обов’язковими, за старою 365 статтею КК України, чиновника ДМС, на підставі ухваленого вчора судового рішення, можна було б притягнути до кримінальної відповідальності, то наразі він уникає такої відповідальності. І це стосується не лише органів ДМС.

    Після судового засідання я розніс підготовлене напередодні звернення щодо свавілля в органах ДМС його адресатам і направляючись від будинку уряду до Міністерства внутрішніх справ по вулиці Академика Богомольца, перейшовши на інший бік вулиці Інститутської зустрів новопризначеного Голову ДМС Сергія Радутного. Він дуже здивувався після того, як я до нього підійшов і спитав чи не помилився я, але підтвердив, що він – таки Сергій Радутний. Я йому відразу розказав про щойно ухвалене рішення суду і спитав, які будуть його кроки для відновлення законності в органах ДМС. Він відразу почав жалітися, що на нього вже насідає «Демократичний Альянс», вимагаючи проведення прес – конференції, до котрої він ще не готовий. Спросив мене, чи знаю я куди йдуть ті гроші, від виготовлення паспортів. Не давши мені відповісти сказав, що він не зможе прийти до Яценюка і сказати йому, що бюджет не до отримає 360 мільйонів, бо ДМС буде друкувати паспорти за 170 гривень. Сказав, що паспорти сучасні: з полі карбонатною сторінкою, персоналізація проводиться на німецькому обладнанні, співробітникам потрібно платити зарплату і т.п. і т.д. В свою чергу, я сказав йому що ДМС України так і не повідомило мене у відповідь на запит за що сплачується окрім держмита ще 207 гривень з розбивкою сум за їх призначенням, також сказав, що є вимоги Закону. Тоді він почав кивати в сторону свого папередника Ковальчука, котрий не домігся змін в законодавстві, не домігся того, що в 4 регіонах досі не створено регіональні вузли, і котрий пішов зі свого кабінету, грякнувши дверима сказавши Радутному «Побачимо, як ти справишся». Також я не забув згадати й про славнозвісне ДП «Документ», на що Голова ДМС сказав, що він сам обурений, боровся і з ним і з «ЄДАПСом» ще коли був на посту заступника голови СГІРФО МВС. Сказавши, що він знає про цю контору, мало того ДП «Документ» користується міграційним відомством для свого збагчення, але тут під’їхав його службовий автомобіль і він простягнувши руки пообіцяв мені «БУДЕМО ВСЕ ЦЕ ЛАМАТИ!» після чого сів у свій «Фольксваген Фаетон» і поїхав напевно в інших «важливих» справах.

    Як тільки – но отримаю повний текст Постанови суду відразу поділюся ним, бо якщо на рішення Верховного Суду ДМС України не реагувало, кажучи про те, що тим рішенням не змінювався порядок оформлення документів і платежі, передбачені ПКМУ №1098 є обов’язковим, то тепер казати про їх обов’язковість вони не мають права – платежі передбачені ПКМУ №1098 - є добровільними. А 08 квітня не виключено, що ця Постанова КМУ №1098 буде визнана нечинною і це стане справжньою нашою спільною перемогою над тим свавіллям, котре відбувалось в наших паспортних столах.

    СЛАВА УКРАЇНІ!

  12. #5332
    Аватар для Bolinni
    Реєстрація
    07 серпень 2012
    Дописів
    559

    Типово

    Цитата Допис від Anna191 Переглянути допис
    Почитала на форуме и в шоке, как люди оформляют загранпаспорт через бюрократию и нервы. Это конечно дело каждого, но если кому понадобится вот ссылка на недорогое оформление загранпаспорта через турагентство XXXXX.com.ua. Некоторые люди приходят после отчаянных попыток сделать самостоятельно.
    Лозунг этого поста: "Долой бюрократию - Да здравствует коррупция! Ура, товарищи!"

    P.S.: Предлагаю каждому пожаловаться на то сообщение, дабы не плодить коррупцию хоть на форуме.

  13. #5333
    Аватар для ЂўЂO4k@
    Реєстрація
    12 квітень 2008
    Звідки Ви
    ж\м Победа 6
    Дописів
    22 419

    Типово

    Цитата Допис від Anna191 Переглянути допис
    В связи с ситуацией в Украине, люди массово делают загранпаспорта. Компания, где я работаю предоставляет помощь в оформлении загранпаспортов уже более 5 лет и такой ажиотаж впервые. Главное, чтобы задержек из-за массовости не было, но пока тьфу-тьфу.

    Почитала на форуме и в шоке, как люди оформляют загранпаспорт через бюрократию и нервы. Это конечно дело каждого, но если кому понадобится вот ссылка на недорогое оформление загранпаспорта через турагентство. Некоторые люди приходят после отчаянных попыток сделать самостоятельно.
    Не знаю про ситуацию в стране и как работала эта структура... скорее всего через пень колоду,как и раньше, но в сфоткаться была очередь. Я ждала 2 часа в очереди. Честно хотелось периодически зайти и матюков наложить, нахера я заплатила? - что бы вы решили вопрос с ожиданием - зайти на 3 минуты и уйти..... Сдерживало только то, что люди с 8 утра и уже на тот момент было 16:00 ждали своей очереди, а нас про "типа" провели через два часа.! а не через 20минут. Так это овир, а что там до него ... я просто сочувствую людям.
    Так там что бы забрать паспорт, можно "прожить"жизнь в весь день....
    Востаннє редагував Собакевич: 27.03.2014 о 10:29

  14. #5334

    Реєстрація
    08 березень 2011
    Дописів
    1 687

    Типово

    Да, новости хорошие. Посмотрим, что из этого выйдет.

  15. #5335
    Аватар для Светлана11177
    Реєстрація
    16 лютий 2011
    Звідки Ви
    Правый берег
    Дописів
    2 244

    Типово

    Цитата Допис від juli22 Переглянути допис
    Странно... это ж и была его цена 750-800. Интересно сколько стоит сейчас??? Кто знает?
    800грн., если паспорт делается впервые, то вписать ребенка стоит 60грн. Я на следующей неделе буду так оформлять и троих своих вписывать.

  16. #5336
    Аватар для Земляника
    Реєстрація
    30 березень 2008
    Дописів
    7 137

    Типово

    Непоняла, за пару месяцев законодательство изменилось? почему не принимают с других районов на поля и красной?и накой справка о несудимости?

  17. #5337
    Аватар для Bolinni
    Реєстрація
    07 серпень 2012
    Дописів
    559

    Типово

    Если кто-то из работников ГМС начинает требовать, так сказать большего чем им дозволено ГМС (те же справки о несудимости, записывать куда-то подальше на прием документов а не сегодня принимать и прочее), можно смело звонить в ГМС, но не на горячую линию, а конкретным "высоким и полномочным" чиновникам по следующим номерам:

    Все эти номера Департамента паспортной роботы и гражданства

    1. 044 289-50-81 (АНДРІУЦА Лариса Вікторівна, Начальник відділу еміграції та оформлення документів для виїзду за кордон)
    2. 044 289-50-83 (ЛАКАТОШ Світлана Анатоліївна, Заступник директора Департаменту - начальник відділу громадянства)
    3. 044 280-45-06, 280-43-71 (НІКІТІНА Тетяна Василівна, Перший заступник директора Департаменту)
    4. 044 280-43-75 (ПІМАХОВА Діна Вікторівна, Директор Департаменту)

    Как показывает практика, люди с разных регионов звоня сразу при работнике который "кони конючит" по телефону №1 все вопросы решаются очень быстро и положительно и прямо на месте, путем передачи трубки работнику. Но это все при условии 170+87.15+120 и ни копейкой больше. Тут сразу отпадают все желания требовать справки о несудимости, ходить в ДП Документ, приходить через 2-3 недели на "фотографирование", переадресация "вам не сюда а в другой район" и прочее. Все документы быстренько принимаются, правда рожа у работника кислая и "опущенная".

    Поговаривают, что Лариса Викторовна любезна с гражданами звонящими ей и беспощадна к бестолковым бездарям-инспекторам. Правда или нет - лично не проверял. Кому удастся проверить - отпишитесь плиз с отчетом.

  18. #5338

    Реєстрація
    22 вересень 2008
    Дописів
    27 334

    Типово

    Прокуратура Днепропетровской области установила нарушения при оформлении загранпаспортов

    27 03 2014 17:42.
    Прокуратурой Днепропетровской области установлено, что Главным управлением миграционной службы в области при оформлении гражданами Украины паспортов для выезда за границу, кроме госпошлины размере 170 гривен незаконно установлена дополнительная плата за оформление паспорта и выдачу бланка в размере 87 и 120 гривен соответственно.

    Такие нарушения имеют распространенный и систематический характер, что формирует негативное впечатление у граждан о деятельности государства в сфере предоставления административных услуг.

    С целью устранения выявленных нарушений прокуратурой области на имя начальника Главного управления Государственной миграционной службы Украины в области внесено представление.

  19. #5339
    Аватар для Bolinni
    Реєстрація
    07 серпень 2012
    Дописів
    559

    Типово

    Дмитро Ткачук:
    Були з Ivan Furlet сьогодні у в.о. прокурора області разом з керівником ДМС та прокурором, який зараз проводить перевірку у відомстві останнього. В ході "спільної наради", аналізуючи матеріали перевірки встановили:
    1. Законодавчо обгрунтованоє вартістю виготовлення закордонного паспорта є 170.
    2. Працівники ДМС відмовляючи в прийомі документів у громадян з платіжкою лише на 170 грн порушують закон.
    Результат: прокуро запевнив, що завтра відкриє кримінальне провадження, а керівник ДМС, що "дасть відмашку" в забороні приймати документи.
    Чи стане житомир першим регіоном де переламають злочинну систему побачимо згодом, а покищо подаваймо документи та слідкуємо за законність їх розглчду.

  20. #5340
    Аватар для Mintleaves
    Реєстрація
    23 січень 2012
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    6 099

    Типово

    Цитата Допис від Maksi Переглянути допис
    Прокуратура Днепропетровской области установила нарушения при оформлении загранпаспортов
    Поздравляю с победой и искренне надеюсь на изменение ситуации.
    Посетила более сорока стран, дальше сбилась со счета ) Линеечки не в тренде, говорят!

Сторінка 267 з 419 ПершаПерша ... 167217257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277317367 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті