Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 6 з 15 ПершаПерша 123456789101112131415 ОстанняОстання
Всього знайдено 293, показано з 101 по 120.

Тема: УПЦ Киевского Патриархата - где в Днепре?

  1. #101
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Мэгги Переглянути допис
    старые и красивые церкви исторически заняты МП... А церкви КП переделали из кинотеатров
    Много и новых храмов построено. Или восстановлено из числа заброшенных. А что, Киевскому патриархату кто-то не дает строить? Или они сначала хотят позаботиться о своей каноничности?

  2. #102
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Мэгги Переглянути допис
    А что Вы собиратесь сравнивать? Если сами церкви как здания, то у нас все старые и красивые церкви исторически заняты МП, т.к. унаследовали храмы от церкви СССР, простите за каламбур. А церкви КП переделали из кинотеатров (такие на пр. Металлургов и Свободы) или еще каких-то подходящих помещений. Новую знаю одну - которая перед Березинкой.
    Внутрішні відчуття хочу порівняти. В Спасо-Преображенському не подобається, наче дуже чуже там. Хоча те, шо він належить до мп, дізналася тільки в серпні, а неприємні відчуття впродовж присутності в храмі були завжди. Шукаю причину.

  3. #103
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Travva Переглянути допис
    В Спасо-Преображенському не подобається, наче дуже чуже там... Шукаю причину.
    Ну, так звичайно. Це показушний храм "для крутих". Взагалі, якщо хочете знайти якусь духовність, то краще шукайте серед дрібних храмів де-небудь "на периферії". Те, що в центрі - занадто комерціалізовано і театралізовано. Що стосується Київського патріархату, на мій погляд - дуже зациклені на політиці. Якось недавно мені довелося бути присутнім на похоронах, куди для відспівування небiжчика був запрошений священик Київського патріархату. Коли розмовляли з ним опісля, то він тільки й говорив про те, що "російська церква типа неправильна", навіть хрести на могилах не так ставлять і т.п. Але це, можливо. окремий випадок. Знаю, що і там є щирі люди. Дивіться, порівнюйте. До всього сказаного - велике ІМХО.

  4. #104
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Ну, так звичайно. Це показушний храм "для крутих". Взагалі, якщо хочете знайти якусь духовність, то краще шукайте серед дрібних храмів де-небудь "на периферії". Те, що в центрі - занадто комерціалізовано і театралізовано. Що стосується Київського патріархату, на мій погляд - дуже зациклені на політиці. Якось недавно мені довелося бути присутнім на похоронах, куди для відспівування небiжчика був запрошений священик Київського патріархату. Коли розмовляли з ним опісля, то він тільки й говорив про те, що "російська церква типа неправильна", навіть хрести на могилах не так ставлять і т.п. Але це, можливо. окремий випадок. Знаю, що і там є щирі люди. Дивіться, порівнюйте. До всього сказаного - велике ІМХО.
    по-моєму, більше, ніж МП(ФСБ), на політиці ніхто не зациклений.
    а на рахунок периферії можливо маєте рацію.

  5. #105
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Travva Переглянути допис
    по-моєму, більше, ніж МП(ФСБ), на політиці ніхто не зациклений.
    а на рахунок периферії можливо маєте рацію.

    Філарет сам виходець з МП радянських часів. При бажанні теж можна знайти "гебешне коріння".

  6. #106
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Філарет сам виходець з МП радянських часів. При бажанні теж можна знайти "гебешне коріння".
    можна
    реальність може переплюнути припущення

  7. #107
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від Travva Переглянути допис
    В Спасо-Преображенському не подобається, наче дуже чуже там.
    Мне тоже. Нравится по-ощущениям церковь внизу Рабочей, Троицкая

  8. #108
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    Мне тоже. Нравится по-ощущениям церковь внизу Рабочей, Троицкая
    а де саме вона ? на перетині робочої і пушкіна? (чи не пушкіна)

  9. #109
    Модератор Аватар для Oliver
    Реєстрація
    29 квітень 2003
    Дописів
    35 227

    Типово

    Цитата Допис від Travva Переглянути допис
    а де саме вона ? на перетині робочої і пушкіна? (чи не пушкіна)
    Она на Рабочей, 3Б чуть выше Пушкина, между Пушкина и Свердлова - напротив стадиона Локомотив

  10. #110
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Oliver Переглянути допис
    Она на Рабочей, 3Б чуть выше Пушкина, между Пушкина и Свердлова - напротив стадиона Локомотив
    дякую
    певно, і вона до мп відноситься . не знайшла таку адресу на сайті упц кп.

  11. #111
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Travva Переглянути допис
    а де саме вона ? на перетині робочої і пушкіна? (чи не пушкіна)
    В римо-католическую сходите еще.

  12. #112
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    В римо-католическую сходите еще.
    а де в нас ?
    цікавий варіант, до речі

  13. #113
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Travva Переглянути допис
    а де в нас ?
    цікавий варіант, до речі
    На центральном проспекте прямо напротив оперного театра, костел...
    http://catholic-dp.org.ua/

  14. #114
    watra
    Guest

    Типово

    дякую

  15. #115
    Аватар для Happy Man
    Реєстрація
    08 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 272

    Типово

    не знаю жива ли еще тема. но я как хобби фотографирую церкви и выкладываю в инстаграм. И сейчас подошла очередь Храма первоверховных апостолов петра и павла на пр.свободы 89 и не могу никакой информации о нем найти. Когда построен и т.д. Поиском по храму петра и павла выдает в Краснополье храм какой то. Про этот на проспекте Свободы что-то кроме адреса нет никакой информации.

  16. #116
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Maza11 Переглянути допис
    пр.свободы 89 и не могу никакой информации о нем найти. Когда построен и т.д. Поиском по храму петра и павла выдает в Краснополье храм какой то. Про этот на проспекте Свободы что-то кроме адреса нет никакой информации.
    Да это просто сарай или старый кинотеатр какой-то, на который прицепили маковку сверху. Уже во времена незалежности. Лучше вообще не фотографировать.


    Кстати, тот, что в Краснополье, гораздо симпатичнее. Приезжайте, сфоткаете:

    Востаннє редагував Palomnik: 29.09.2014 о 12:30

  17. #117

    Реєстрація
    21 вересень 2009
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    547

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Много и новых храмов построено. Или восстановлено из числа заброшенных. А что, Киевскому патриархату кто-то не дает строить? Или они сначала хотят позаботиться о своей каноничности?
    церковь живет с подаяний прихожан - у УПЦ КП значительно меньше прихожан - вот и нет денег на строительство или восстановление храмов.
    Я не знаю формулу успеха, зато я знаю формулу провала — это попытка понравиться всем[ (Э.Хемингуэй)

  18. #118
    Аватар для Happy Man
    Реєстрація
    08 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 272

    Типово

    Цитата Допис від Palomnik Переглянути допис
    Да это просто сарай или старый кинотеатр какой-то, на который прицепили маковку сверху. Уже во времена незалежности. Лучше вообще не фотографировать.


    Кстати, тот, что в Краснополье, гораздо симпатичнее. Приезжайте, сфоткаете:

    чем туда ехать, какая остановка ? По нему какая то историческая справка есть ?
    И есть ли вообще где то нормальный список церквей, храмов которые есть в Днепропетровске ?

  19. #119
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від sasas2006 Переглянути допис
    у УПЦ КП значительно меньше прихожан ...
    У вас, видимо, не совсем точная информация, см. например:

    http://www.religion.in.ua/zmi/ukrain...v-ukraine.html

  20. #120
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Maza11 Переглянути допис
    чем туда ехать, какая остановка ? По нему какая то историческая справка есть ?
    И есть ли вообще где то нормальный список церквей, храмов которые есть в Днепропетровске ?
    Ехать: от центра (с Ширшова) маршрутка 151А, от Озерки (от Славянки) маршрутка 75. Когда въедете в Краснополье - просто попросить водителя остановить "где церковь на ул. Зеркальной". Они все знают.
    По "историчности" - не знаю. Это полностью новый храм.
    Списки церквей города в инете есть (в той же Википедии), но неполные и много неточностей.

Сторінка 6 з 15 ПершаПерша 123456789101112131415 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті