Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 4 з 33 ПершаПерша 1234567891011121314 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 653, показано з 61 по 80.

Тема: Явление Пресвятой Богородицы в Меджугор'є

  1. #61

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Ви тоді зрозумієте що Богородиця з'являється в Меджугор'є коли там з'явиться видимий знак Хреста,він буде неповторний,і незнищуваний і залишиться до кінця світу.(З свідчень візіонерів).
    Сатані дуже багатьох вдалось обманути що його немає.Хто не молиться часто,той не вміє розпізнавати духовний світ.Всі ці розмови що ви ведете,не ведуть до спасіння,відчувається брак віри.Зрештою віра здобувається у молитві.Давайте молитись щодня.Хочу з вами і за вас молитися.Вірте Богородиці,вірте Її Сину Ісусу Христу!
    Мир вам і Божої любові!
    http://medjugorje.ws
    http://medju.tv
    http://medjugorje.ru

  2. #62

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Богородиця так сказала,не чекайте видимого знаку,бо може бути для багатьох запізно.Навертайтесь чимшвидше до Бога.
    Мова йде не про комерцію а ЧИМШВИДШЕ НАВЕРНЕННЯ ДО БОГА.
    Прошу вас читайте послання Богородиці,знайдіть час і прочитайте архів послань ось тут
    http://medjugorje.ru
    Мир вам і Божої любові!

  3. #63

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    С Новым Годом, бот!))

  4. #64

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Завтра 2 січня 2011 має бути з'ява Богородиці Міряні Драгічевіч Сольдо.Чекаємо на послання Богородиці.Наступне послання буде 25 січня Маріі Павлович Лунетті.
    Мир вам і Божої любові!

  5. #65
    Palomnik
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Завтра 2 січня 2011 має бути з'ява Богородиці Міряні Драгічевіч Сольдо.Чекаємо на послання Богородиці.Наступне послання буде 25 січня Маріі Павлович Лунетті.
    Мир вам і Божої любові!
    Весьма примечательно, что Богородица является по расписанию, ходит, как курьерский поезд...
    Все же хотел уточнить: что Вы имеете ввиду под совом "з'ява", т.е "явление"? Те, кому является Богородица, ее видят? могут потрогать руками? Или они просто слышат голоса, записывают "послания" автоматическим письмом? Если так, то не путайте людей, говоря, что происходят "явления". Так как речь идет о простом ченнелинге или контактерстве. И данные контактеры ничем не отличаются от тех, кто давно говорит с Зетами или Крайоном. В чем разница? в том, что кто-то этот ченнелинг поставил на комерческую основу?
    (Вон, например, пророк мормонов Джозеф Смит здоровался за руку с Отцом, сыном и Духом Святым! Это было круто! )

  6. #66
    Аватар для gent
    Реєстрація
    11 листопад 2010
    Дописів
    184

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Завтра 2 січня 2011 має бути з'ява Богородиці Міряні Драгічевіч Сольдо.Чекаємо на послання Богородиці.Наступне послання буде 25 січня Маріі Павлович Лунетті.
    Мир вам і Божої любові!
    А це вже якась містика - передавання "благословіння" тими, хто побував у Междугор"ї, шляхом рукоположення: "Также в движении распространена харизматия (которой отличаются и сами богослужения в Междугорье), побывавшие в Междугорье и получившие там "благословение" могут передавать его (рукоположением) другим членам молитвенных групп, благославлять четки" http://www.hierarchy.religare.ru/h-c...ejdugorje.html Прокоментуйте, бажано не одним реченням...
    Як ви дивитесь на утворення так званих маріїнських сект, наприклад www.forum.cerkiew.net.pl/viewtopic.php?f=6&t=517
    Sky of blue and sea of green in our yellow, submarine

  7. #67

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    так це правда,що християнин мирянин може благословляти,освячувати вервиці іконки,медалики ітд.Головне вірити в освячення.По вірі вашій дасться вам.Особисто освячую ікони,олію,воду,сіль.Це може робити кожен хто вірить у Ісуса Христа,і живе Ним.Тоді Ісус Христос у вас,а ви у Ньому.І Він творить у вас,а ви у Ньому.
    Є молитви,благословення,освячення речей для приватного вжитку.Нічого тут забороненого нема.Це питання віри та любові.
    Коли кажу вам Мир вам і Божої любові! -значить вірю в це.І бажаю його вам.
    Благословення і утворення молитовної групи не заборонені церквою,а навпаки схвалені церквою,якщо ця група не йде всупереч Закону Божого,та вченні Церкви Христової.
    Ви краще розпочніть молитись Розарий,будете вражені силою та дієвістю цієї молитви.
    Варто прислухатися порад Богородиці.
    Вчені досліджують це явище 29 років,і не здатні цього пояснити.Давайте не гаяти часу,давайте молитись,тільки через молитву збагнете послання
    Богородиці.
    Ще раз нагадую вам був там двічі,це унікальне місце.Вірю в Меджугор'є!Вірю що Пресвята Богородиця з'являється там 29 років!
    Мир вам і Божої любові!

    http://medju.tv
    http://medjugorje.ru
    http://medjugorjelive.org

  8. #68

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Шановний Palomnik мабуть ви не читали уважно послань Богородиці,прочитайте послання 80их років.Багато збагнете,якщо приймете їх з вірою і любов'ю.
    Богородиця з'являється в Меджугор'є.Її послання не суперечать Біблії.Розумію вам важко в це повірити,ви не були там.Все би було інакше якби вам вдалося побувати,і переконатися,що не просто це слова та вигадки, а правда Божа.
    Ще раз кажу вам перечитайте архів послань,це не так багато порівняно з томами збірок І.Франка.
    Мир вамі і Божої Любові!

  9. #69

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Шановний(на) gent ,ставлюсь до сект з великою обережністю.Проте хотів би зауважити про Джублик.Дійсно тут з'являлась Богородиця у 2002р. 2 дівчаткам.Живу недалеко від цього місця,це особливе місце.Хоча тут справді в дечому відрізняється традиції Церкви Христової як наприклад круглий престіл замість чотирикутного.Заснований новий чин монашества під назвою "Пресвята Родина"вітання звучать трохи і накше,ітд.Але це не означає що це секта,бо є дозвіл Єпископа,щодо цього місця.
    Раджу приїхати і подивитися.
    А так багато можна говорити.
    А то що є нажаль маріїнські секти це теж факт,але Меджугор'є,та Джублик це місця правдивої з'яви Богородиці.Тому можете бути спокійні.
    Мир вам і Божої любові!

  10. #70

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Візіонери доторкались Богородиці зокрема Яків Чоло.Тобто Богородиця має тіло.Красу Її важко описати.
    Є така книжка Жанни Конель- "Цариця Космосу".Тут взяті інтерв'ю від всіх 6 візіонерів.
    Видавництво "Добра Книжка" Львів.
    http://gbook.lviv.ua
    раджу прочитати.Дуже цікава книжка,описані деталі з'яв Богородиці.
    І

  11. #71
    Аватар для gent
    Реєстрація
    11 листопад 2010
    Дописів
    184

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    так це правда,що християнин мирянин може благословляти,освячувати вервиці іконки,медалики ітд.Головне вірити в освячення.По вірі вашій дасться вам.Особисто освячую ікони,олію,воду,сіль.Це може робити кожен хто вірить у Ісуса Христа,і живе Ним.Тоді Ісус Христос у вас,а ви у Ньому.І Він творить у вас,а ви у Ньому.
    Є молитви,благословення,освячення речей для приватного вжитку.Нічого тут забороненого нема.Це питання віри та любові.
    Взагалі-то згідно ККП Католицької Церкви, на який дехто не звертає уваги
    Кан. 1168 - Служителем сакраменталий является клирик, облечённый надлежащей властью. По нормам литургических книг и по суждению местного Ординария некоторые сакраменталии могут преподавать и миряне, наделённые соответствующими качествами.
    А тут ще оце
    На сайте епархии Мостар-Дувно (www.cbismo.com) 31 августа 2008 года было опубликовано официальное послание ординария, епископа Ратко Перича, из которого следует, что священник-францисканец Томислав Влашич, духовный наставник меджугорских визионеров, отлучен от Церкви.

    Отакі плоди тих з"явлень - розкол місцевої єпархії, відлучені від Церкви священники, несумісні з католицькою вірою нові вчення, які ви всупереч забороні Церкви проповідуєте:
    В послании от 1 октября 1981 г., «Госпа» расписывается в своём экуменизме: «Все религии равны, и в любой религии можно достичь спасения. Это люди создали разделения между религиями, а Бог царствует над ними над всеми. Необходимо уважать исповедание каждого и его совесть. Дух Божий действует во всех общинах, хотя и не везде одинаково сильно». 24 июля 1982 г. «Госпа», вопреки вере в воскресение тел, говорит, что «после смерти тело, ушедшее с земли, подлежит разложению и никогда не оживёт. Человек получит (другое) преображённое тело». В другой раз (22 августа 1981 г.) она говорит, что «Иисус был гоним за Свою веру», что можно интерпретировать так, что Господь Иисус не был Богом, тогда как Христос Господь принял мученическую смерть ради нашего спасения, а не стал жертвой религиозных гонений. В другом «явлении» (25 июня 1981 г.) «Госпа» требовала установить в день 25 июня праздник Царицы Мира. Никогда ранее в истории Церкви не было случая, чтобы Матерь Божия выражала пожелание установления собственного праздника. В день 24 июня 1986 г. призрак дал каждому из присутствующих в Меджугорье «особое благословение». Каждый паломник может давать его другим, те следующим и т.д. Это «благословение» состоит в возложении рук на голову или нанесении на лоб крестика и одновременном, строго мысленном, произнесении формулы: «Даю тебе особое благословение Матери Божией Царицы Мира из Меджугорья, а ты передай его другим. В сей момент, ты получаешь материнскую благодать Марии, силу обращения и исцеления духовного и физического. Отныне живи (её) главным посланием и призывами...». Это выглядит, как пародия на рукоположение в священники либо как какое-то «сверхтаинство». О. Власич утверждает, что это «благословение - наибольший из даров, данных Госпой Меджугорью, больший, чем послания».
    І справді, по католицьких парафіях їздить якась сестра Тереза із спільноти ” Opus Maria” - це було в Зарваниці, i проводить певний обряд, коли бажаючі стають на коліна, як при Св. Причасті, і Тереза обходить людей, покладаючи їм на голови руки і на лобі малює маленький хрестик,- це вона називає "знаком цариці світу"...
    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Шановний Palomnik мабуть ви не читали уважно послань Богородиці,прочитайте послання 80их років.Багато збагнете,якщо приймете їх з вірою і любов'ю.
    Богородиця з'являється в Меджугор'є.Її послання не суперечать Біблії.Розумію вам важко в це повірити,ви не були там.Все би було інакше якби вам вдалося побувати,і переконатися,що не просто це слова та вигадки, а правда Божа.
    Ви чудово знаєте, що ніхто не буде перечитувати величезний архів візіонерських фантазій...
    Sky of blue and sea of green in our yellow, submarine

  12. #72

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Мир вам!
    Співчуваю вам,бо шукаєте правди не на тих сайтах.Не забувайте що диявол не спить,його завдання щоб люди не повірити в Меджугор'є.
    Видно ви не були в Меджугор'є,а тому бачу що не можете відчути того місця.
    А щодо послань це правдиві послання Богородиці.Не забувайте в Меджугор'є присутнє понад 100 священників щодня,понад 1000 щомісяця.А за 29 років 100тис. священників.Якщо би була чітка і категорична позиція Ватикану інше питання.Заборони як такої немає.Один Єпископ з Мостару заборонив,а інший дозволив.Чому? Повторюю Церква офіційно не забороняла йти туди.А тому це питання відкрите.І це питання часу.Сьогодні вже вкотре має з'явитись Богородиця Міряні Драгічевіч. 2 січня.
    А інформація яку подаєте є застарілою,кінець 80их,початок 90их.
    Тому все ж таки вдумайтеся в зміст послань,і не відповідайте за іншого,він це не ви,а ви це не він.Тому послання адресовані кожному.
    Мені правда прикро що є ще й скептики щодо цього місця,та події.А я вірю в Меджугор'є,тут мені Богородиця дуже допомогла.
    Зрештою побачите події в Меджугор'є сколихнуть весь світ події які там відбуватимуться це вже про 10Таємниць які Богородиця обіцяла кожному із 6 візіонерів.3 знають всі 10,3-знають 9.Тобто лишилось зовсім небагато часу.
    А ви краще пошукайте тих людей які отримали зцілення в Меджугор'є.Чи вам не цікава думка простих грішних людей?
    Відкрийте очі,прошу вас,бо й справді не розумієте що Бог Творець запланував в Меджугор'є.
    Звісно являюсь прихильником,та дитиною Пресвятої Богородиці і тому не дозволю сатані обдурювати людей.Церква визнає Меджугор'є,і це питання часу.
    Мир вам і Божої любові!

  13. #73

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    У 1983-84 роках знову об'явилася Матір Божа і звернулася з посланням до Елени "Скажи, що я хочу, щоб він [священик] організував молитовні групи молодих людей, котрі є вільні і можуть присвятити себе Богу і моєму Серцю. Я сама поведу ці молитовні групи і сама дам їм правила, а наступні молитовні групи зможуть взяти собі їх за приклад. Я прийшла, щоб ще раз сказати світові — Бог — це Правда. Він дійсно є. В Ньому є правдиве щастя і суть життя. Я представилась тут як Цариця Миру, щоби сказати світові, що для спасіння його необхідний мир. Бережіться пристрастей і всього того, що вас може віддалювати від Бога.
    Віддайтеся цілковито під опіку Божу і відженіть від себе страх. Якщо ваша душа і серце буде наповнене вірою і любов'ю до Бога, там вже не буде місця для страху. Проблеми, котрі будете мати, допоможуть душевному росту. Розпочніть з того, що полюбіть своїх противників і неприятелів. Не осуджуйте, не завидуйте, моліться за своїх неприятелів. Знаю, що ви не є спосібні це зробити, але просіть кожного дня моє Серце і Серце мого найдорожчого Сина, а ми дамо вам Божу ласку, котра навчить вас любити. Члени молитовних груп нехай, по можливості, моляться три години на день. Якщо для них це не є можливе з якоїсь причини, нехай моляться пів години зранку і в вечір. Раджу по можливості бути присутніми на Службі Божій кожного дня. Хочу, щоб ви два дні в тижні постили на хлібі та воді, а як церква буде потребувати, вимагатиму від вас три дні. Моліться, щоб Святий Дух зійшов на землю, а половину часу моліться за єпископів, за всіх церковних представників, щоби їх вів Святий Дух. Моліться за Папу Римського. Посвятіть п'ять хвилин Божому Серцю, образом якого є кожна родина. Якщо молитеся три години щоденно і поглядаєте на годинник, коли настане кінець, або думаєте про свої повинності — ніколи не увійдете до глибин духовного життя і ніколи не закінчите зі своїми повинностями. Будьте обережні, бо вже приходить час спокуси. Коли хтось із вас вирішив наслідувати Бога і цілком себе Йому віддати — прийде диявол, щоб звести вас із цієї дороги.
    Всі, хто посвятить себе Богу, перейдуть через цей час випробовування. Диявол буде нашіптувати і переконувати не йти тернистою дорогою, а рівною. Не слухайте його, ідіть дорогою, котру я вам показала. Яка би я була щаслива, якби цілий світ хотів іти цією дорогою! Кожного дня посвячуйтеся моєму Серцю і цілком покладайтеся на мене. Я буду вас охороняти і просити за вас Святого Духа. Ви також просіть Його. Кара прийде на світ, як світ не навернеться. Закликайте людей, щоби навернулися. Все залежить від вашого навернення.
    Коли ви молитеся, з ваших сердець витікає струмок життя. Молитва є єдиною дорогою, котра веде до миру і спокою. Молитвою і постом одержите все про що мене попросите. Моліться і ввечері, коли ви вже закінчили свій день, а після молитви скажіть Богу — дякую. Як заснете в спокої та у молитвах — вранці прокидайтеся з думкою про Ісуса і будете мати можливість просити Його про свої потреби. Як заснете в гніві, або в депресії — наступний день буде похмурий і ви забудете про молитву. Не сповідайтеся з привички, а після сповіді не залишайтесь такими, якими ви були. Сповідь має укріпити вашу віру і має зближувати вас з Ісусом. Моліться! Я бажаю в кожному серці викарбувати знак любові. Коли ви полюбите всіх людей — у вас буде мир. Якщо ви в мирі із всіма людьми — у вас є влада любові. Постіть і моліться! Дайте мені свої серця, я хотіла би їх цілком змінити, переробити, щоб вони були чистими. Моїм символом є вітер. Коли віє — знайте, що я з вами. Хрест, котрий є у ваших руках — символ Ісуса. Найдіть спосіб як постити. Хто курить, нехай покине, хто п'є алкоголь — нехай перестане. Час-від-часу відмовляйтеся від перегляду телевізійних програм. Часто телебачення забирає місце котре належить Богу. Нехай кожний на деякий час зречеться того, що йому миле і дороге. Моліться і постіть! Просіть Святого Духа, щоби обновив Ваші душі, щоб обновив цілий світ. Постіть і моліться, щоби царство Боже прийшло між вас. Нехай мій Син зішле на вас Святого Духа."
    Пречиста Діва регулярно появлялася у вечірній час, в четвер. Ось деякі з послань, котрі повідомила візіонерка Марія в 1981-86 роках:
    "Сьогодні взиваю, щоби ви молилися кожного дня і читали Святе письмо. Я хотіла, щоб Служба Божа стала вашим щоденним подарунком. Чекайте на неї з нетерпеливістю, бо підчас Служби Божої сам Ісус приходить до вас і ви навчитеся зберігати чистоту, котра принесе вам правдиве щастя. Служба Божа є найбільшою молитвою, але її правдивої величі ви ніколи не зрозумієте. Якраз тому маєте бути на Службі Божій уважні, досконалі та покірні.
    Приготовляйтеся до вислуховування Служби Божої, бо вона є тою найбільшою молитвою, яка може існувати. Найважливішою молитвою, після «Отче наш.», є «Вірую». Уточнюйте, за що молитесь. Скажіть: «молюся за це і за те». Моліться від усієї душі і не поспішайте. Моліться за других! Кожна молитва є доброю, якщо її промовляти з вірою.
    Моліться, моліться, моліться... В щирій молитві відчуєте найбільшу радість і відшукаєте спосіб, як вирішити кожну проблему, котра видається неможливою до вирішення. Дякую за витривалість у молитві! Ви усі дорогі моєму Серцю і я дякую за те, що ви відновили молитву у своїх родинах. Дякую, що ви вислухали моє прохання. За оздоровлення хворих моліться «Вірую», сім разів «Отче наш», сім — «Богородице Діво», сім разів «Слава Отцю» і піст — хліб та вода. Добре, як в часі молитви покласти руки на хворого, за котрого молитеся. Хворі також нехай моляться і мають віру. Коли постите і молитеся з певною вірою, Господь вислухає і наділить вас своєю ласкою.
    Даю вам пораду. Якщо ви маєте якісь недобрі звички - старайтеся їх поступово позбутися. Мене потішило б, якби ви кожного дня щось зробили в тому напрямку. Якщо ви маєте звичку сердитися за кожну дрібницю — намагайтеся сердитись менше. Якщо ви непослушні, або не можете стерпіти тих, які вам не подобаються, попробуйте зблизитися з ними. Якщо хочете, щоб другі гарно з вами обходилися — обходіться гарно з ними. Не є правдою те, що ви можете народитися декілька разів. Родимося один раз. Тіло, утворене із землі, після смерті розкладеться і ніколи не оживе. При воскресінні кожний дістане інше тіло.
    А ще я вас прошу змінити своє родинне життя, щоб родина була як прекрасний цвіт, а Я щоб могла б його дати Ісусові. День починайте зі Святим Духом. Дуже важливо є просити Святого Духа. Коли він прийде на землю — все буде ясне і зрозуміле, а світ переміниться.
    «Не маю права нікого заставляти, — хто і що має робити. Ви дістали розум і волю. Після молитви все передумайте і відважтеся».
    Меджугор’є - місце паломництва багатьох тисяч християн
    Меджугор’є наприкінці ХХ ст., стало унікальним паломницьким місцем, куди з’їжджаються люди з усього світу; різних національностей, багаті і бідні, молоді та старші, здорові та інваліди. Тут нема такого дня в році, коли б не було чути спілкування людей на різних мовах світу. Все це почалося 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б‘яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, за словами візіонерів, Богородиця з’являється їм щодня, закликаючи всіх до миру і навернення.
    Приймаючи до уваги кількість прочан, що відвідали це місце (за останні двадцять років більш двадцяти мільйонів), його можна назвати світовим центром молитви. Меджугор’є (слов'янська назва, що означає місце між горами) разом із селами Б‘яковичі, Мілетіна, Шурманці і Віоніца створюють католицьку громаду, що нараховує на сьогоднішній день приблизно 4 тис. вірників. Як самостійна громада, Меджугор’є вперше згадується в 1599 р. Теперішня парафія була заснована у 1892 році і присвячена святому апостолові Якову, заступнику паломників. Перша церква тут була побудована в 1897 році, але після першої світової війни була зруйнована, і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканський чин в Герцеговині взяв під опіку цю парафію.
    Парафіяльна церква
    Громада, за сприянням Церкви, побудувала новий храм, який освятили 19 січня 1969 р. Сьогодні цей осередок молитовного життя - це місце, де збираються парафіяни і прочани. Свята Літургія і молитовна програма проходить у храмі, а влітку на площі біля храму, де установлений престол. Біля входу до церкви знаходиться статуя Цариці Миру, скульптора Діно Феліччі. З лівої сторони від церкви - статуя св. Леопольда Богдана Мандича, а з правої сторони – великий дерев'яний Хрест, поруч з яким можна поставити запалені свічки. З південно-західної сторони церкви здіймається скульптура Воскресіння - робота Айдо Айдіча. Поруч з церквою розташовані 25 кабінок для сповіді.
    Подбрдо - Гора об’яв
    Так називається це місце села Подбрдо в Б‘яковичі, де візіонери вперше побачили Богородицю. З цього часу тут збираються прочани, щоб разом молитися вервицю. Щодня, вдень і вночі тут можна побачити групи прочан, що піднімаються до місця перших об’явлень. 8 вересня 2001 р. на цьому місці була встановлена й освячена статуя, присвячена Цариці Миру.
    У 1989 році на всьому шляху від підніжжя до місця об’явлень були встановлені рельєфні зображення, присвячені радісній і скорботній таємницям Вервиці, скульптора проф. Кармелло Пуззоло з Флоренції. У підніжжя Подбрдо - гори об’яв, знаходиться «Блакитний Хрест». З 4 липня 1982 року під «Блакитним Хрестом» збираються молитовні групи. Щонеділі о 16:00 (зимою о 14:00) на горі об’явлень читається молитва на Вервиці.
    Послання Пресвятої Богородиці
    Незабаром після початку об’яв, Пресвята Богородиця стала давати послання візіонерам. На третій день Вона сказала: «Мир, мир, мир – і тільки мир. Мир повинен бути не тільки між Богом і людиною, але й між самими людьми!». Основне, про що говорить з нами Богородиця у своїх посланнях - це Мир, Віра, Навернення, Молитва і Піст. З 1 березня 1984 р. Пресвята Богородиця - Цариця Миру, як Вона сама представилася візіонерам, - передавала послання для парафіян і прочан кожний четвер. З 25 січня 1987 р. Цариця Миру передає свої послання вже 25-го числа кожного місяця через візіонерку Марію Павлович-Лунетті. Ці послання можна знайти в книзі «Послання Цариці Миру».
    Гора Крижевац
    Крижевац - це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам'ять про 1900-річчя розп'яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці (свято спорудження Хреста Господнього). На горі Крижевац прочани (індивідуально й групами) проводять хресну дорогу, переходячи від стації до стації. В перші роки об’явлень, місця стацій відзначалися дерев'яними хрестами. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги, роботи італійського скульптора проф. Кармело Пуззоло. Крижевац став Голгофою Святилища Меджугор’я. Щоп'ятниці о 16:00 (зимою о 14:00) тут відбувається Хресна дорога.
    Візіонери:
    Іванка Іванкович-Елез-Народилася в 1966 році
    Мір‘яна Драгічевич-Солдо-Народилася в 1965 році
    Віцка Іванкович-М‘ятович-Народилася в 1964 році
    Марія Павлович-Лунетті-Народилася в 1965 році
    Іван Драгічевич- Народився в 1965 році
    Яків Чоло- Народився в 1971 році

  14. #74

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Послання Пресвятої Діви Марії з Меджугор'є

    25 січня 1988
    Дорогі діти! І сьогодні Я закликаю вас до повного навернення, яке важко для тих, хто не вибрав Бога. Я закликаю вас, дорогі діти: повністю зверніться до Бога. Бог може дати вам все, що ви у Нього просите. Але ви просите Бога тільки тоді, коли вас осягають хвороби, невдачі, труднощі і при цьому думаєте, що Бог далеко від вас, що Він вас не слухає і тому не чує ваших молитов. Ні, дорогі діти, це неправда! Не можна одержати милості, якщо ви далеко від Бога, якщо не шукайте їх з глибокою вірою. День за днем Я молюся за вас і хочу ще більше наблизити вас до Бога, але не можу, якщо ви самі цього не хочете. Тому, дорогі діти, передайте своє життя в руки Бога. Я благословляю вас. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!
    25 лютого 1988
    Дорогі діти! І сьогодні Я хочу призвати вас: моліться, і повністю передайте себе Богу. Ви знаєте, що Я люблю вас і приходжу сюди з любові, щоб показати вам шлях миру і порятунку ваших душ. Я хочу, щоб ви слухалися Мене і не дозволяли сатані обдурити вас. Дорогі діти! Сатана достатньо сильний. Тому Я прошу ваших молитов за тих, хто знаходиться під його впливом, щоб і вони були врятовані. Свідчіть всім своїм життям. Пожертвуйте своє життя для порятунку миру. Я з вами, і Я дякую вам, а на Небі ви одержите обіцяну Батьком нагороду. Тому, дітки, не бійтеся! Ви — діти Божі, вас зберігає Бог, і якщо ви молитеся, сатана нічим не зможе нашкодити вам. Моліться! І хай четки (вервиця) завжди будуть у ваших руках знаком для сатани, що ви належите Мені. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!
    25 березня 1988
    Дорогі діти! І сьогодні Я закликаю вас до повного передання себе Богу. Дорогі діти, ви не усвідомлюєте всієї любові, як любить вас Бог. Тому Він дозволяє Мені бути з вами, щоб Я наставляла вас, і допомагала знайти шлях миру. Але без молитви, ви не зможете знайти цей шлях. Тому, дорогі діти, залиште все і присвятіть час Богу, і тоді Бог обдарує вас, і поблагословить. Дітки, не забувайте, що ваше життя недовговічне, як у весняної квітки, яка сьогодні дивно гарна, а назавтра її вже немає. Тому, моліться так, щоб ваша молитва і ваша відданість Богу були для інших орієнтирами на шляху; тоді ваше свідоцтво матиме цінність не тільки для вас, але і для вічності. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!
    25 квітня 1988
    Дорогі діти! Бог хоче зробити вас святими, тому через Мене Він закликає вас: вдайтеся до Нього цілком. Хай Свята Меса стане вашим життям. Зрозумійте, що Церква – це Божий палац, місце, де Я збираю вас і хочу показати вам шлях до Бога. Приходьте і моліться. Не дивіться на інших, не обговорюйте їх, але хай саме ваше життя стане свідоцтвом святості. Храми гідні шанування, вони освячені, бо Бог, що побажав стати людиною, перебуває в них день і ніч. Отже, дітки, вірте і моліться, щоб Батько примножив вашу віру, і потім вже просіть те, чого потребуєте. Я з вами. Я радію вашому наверненню і зберігаю вас під Своїм материнським покривом. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!
    25 липня 1988
    Дорогі діти! Сьогодні Я закликаю вас цілком віддати себе Богу. Все, що ви робите, все чим володієте, віддайте Йому, щоб Він управляв вашим життям так само, як Цар править своїм володінням. І тоді через Мене Бог зможе повести вас в глибини духовного життя. Діточки, не бійтеся, тому що Я з вами навіть тоді, коли ви думаєте, що виходу немає, і всім править сатана. Я несу вам мир. Я ваша Мати і Цариця миру даю вам благословення радості, і хай Бог стане всім у вашому житті. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!
    25 жовтня 1988
    Дорогі діти! Ось Мій заклик: щодня втілюйте в життя послання, які Я даю вам. Особливо, дітки, тому, що Я хочу вести вас ближче до Серця Ісуса. Тому, дорогі дітки, Я закликаю вас: у сьогоднішній молитві присвятите себе Ісусу, щоб кожне серце належало Моєму дорогому Сину. Ще Я закликаю вас присвятити себе Моєму Непорочному Серцю. Я хочу, щоб кожен присвятив і себе особисто, і свою сім'ю, і весь прихід, - щоб Я все могла вручити Богу в Його володіння. Дорогі дітки, моліться, щоб зрозуміти наскільки велике послання, яке Я вам даю. Я нічого не хочу для Себе, єдине Моє бажання – це порятунок ваших душ. Сатана сильний, тому, діточки, пригорніться до Мого Материнського Серця в невпинній молитві. Спасибі, що відповіли на Мій заклик!
    25 листопада 1988
    Дорогі діти! Я закликаю вас до молитви, щоб в молитві ви зустрілися з Богом, Який пропонує, і віддає вам Себе. Але на Свій заклик Він чекає від вас добровільного рішення. Тому, дітки, знайдіть час протягом дня, щоб в тиші помолитися з упокорюванням, і в молитві зустріти Бога-Творця. Я з вами і клопочу про вас перед Богом. Тому не спіть, щоб кожна ваша молитва була радісною зустріччю з Богом. Спасибі, що відповіли на Мій заклик.

  15. #75

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Ну и к чему, мы видим призывает эта "богородица"? Идите на мессу, креститесь, молитесь, злой сатана вас всех обманетъ и заховаетъ и т. д. Все послания пропитаны этим зудением. Даже если поверить, что кто-то к кому-то приходит, то с чего Вы взяли, что тот, кто приходит, есть тот, за кого себя выдает? Детей неразумных, заметил, ещё очень жаждит. А может "приходящий" и есть тот, кем он старается всех напугать? И ему нужны поклонники, особенно дети? Для своих каких-то целей. Вот такое предположение.

  16. #76

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від Рус7519 Переглянути допис
    Ну и к чему, мы видим призывает эта "богородица"?
    Ну, и с кем это мы тут пытаемся разговаривать?

  17. #77

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від 411100 Переглянути допис
    Ну, и с кем это мы тут пытаемся разговаривать?
    Тут? Та вот бота Володьку пытаюсь разговорить. Безнадёжно, однако...))

  18. #78

    Реєстрація
    22 грудень 2010
    Дописів
    1 517

    Типово

    Богородиця з'являється в Меджугор'є.Чим скоріше повірите,тим краще.
    Мир вам і Божої любові!

  19. #79

    Реєстрація
    04 січень 2006
    Дописів
    15 798

    Типово

    Цитата Допис від Рус7519 Переглянути допис
    Тут? Та вот бота Володьку пытаюсь разговорить. Безнадёжно, однако...))
    Об чем и речь. Беседа с автоответчиком бывает более конструктивной.

  20. #80

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від volodymyr Переглянути допис
    Богородиця з'являється в Меджугор'є.Чим скоріше повірите,тим краще.
    Мир вам і Божої любові!
    Краще для кого? Для менi, для неi, чи для Вас?

Сторінка 4 з 33 ПершаПерша 1234567891011121314 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті