Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 401 з 553 ПершаПерша ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451501 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 11050, показано з 8 001 по 8 020.

Тема: Государственный статус русского языка в Украине: "ЗА" и "ПРОТИВ"

  1. #8001

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Ветеран української рок-сцени, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка під час школи журналістики дав інтерв'ю "Українській правді". У ньому він розповів, що хотів би жити у повністю україномовному культурному середовищі. "Навколо себе я це реалізую – я спілкуюсь з найкращими українцями, я беру на роботу в свій штат україномовних професіоналів", - заявив артист. Також він вважає, що якщо люди не володіють українською, вони мають повне право "шукати роботу в інших краях".

    "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ", - додав Скрипка.

  2. #8002

    Реєстрація
    12 листопад 2011
    Звідки Ви
    Синий Камень - Малиновая
    Дописів
    2 603

    Типово

    Цитата Допис від Самсебеголова Переглянути допис
    Ветеран української рок-сцени, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка під час школи журналістики дав інтерв'ю "Українській правді". У ньому він розповів, що хотів би жити у повністю україномовному культурному середовищі. "Навколо себе я це реалізую – я спілкуюсь з найкращими українцями, я беру на роботу в свій штат україномовних професіоналів", - заявив артист. Також він вважає, що якщо люди не володіють українською, вони мають повне право "шукати роботу в інших краях".

    "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ", - додав Скрипка.
    ЧСХ этот несомненный поцреот, украинской идеи несун и самый щирый шароварник некогда порвал не один баян прославляя ялынковыча и его гоп-компанию.

    Поражает не само по себе умение некоторых переобуваться на лету.
    Поражает численностью стадо, которое не смотря ни на что таким верит.

  3. #8003

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Агент КДБ/ФСБ Олєг Скріпка робить усе для дестабілізації в Україні. Він - вірний путінець, манкурт та запроданець.

  4. #8004
    Аватар для Джокер
    Реєстрація
    01 березень 2014
    Дописів
    2 716

    Типово

    Цитата Допис від WTF the Elk (ex-Lumpy) Переглянути допис
    ЧСХ этот несомненный поцреот, украинской идеи несун и самый щирый шароварник некогда порвал не один баян прославляя ялынковыча и его гоп-компанию.

    Поражает не само по себе умение некоторых переобуваться на лету.
    Поражает численностью стадо, которое не смотря ни на что таким верит.
    Ты против песни "Владимирский централ" ?

  5. #8005

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Цитата Допис від Самсебеголова Переглянути допис
    Ветеран української рок-сцени, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка під час школи журналістики дав інтерв'ю "Українській правді". У ньому він розповів, що хотів би жити у повністю україномовному культурному середовищі. "Навколо себе я це реалізую – я спілкуюсь з найкращими українцями, я беру на роботу в свій штат україномовних професіоналів", - заявив артист. Також він вважає, що якщо люди не володіють українською, вони мають повне право "шукати роботу в інших краях".

    "Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ", - додав Скрипка.
    Для особоодаренных! Пестня! Слухайте, русиш швайн!


  6. #8006

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Що отой кацапський вилупок, ватан-самоголован, собі дозволяє?!!!

  7. #8007

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    если нада для дела, то рашашайзеры и русиш швайны даже могут и українською... . ну это лишь показывает, что оне не дыбилы, а подготовленные спецыалисты!

  8. #8008

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Яке ж воно дурне...
    Ось тобі, самоголоване:


  9. #8009

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Цитата Допис від WTF the Elk (ex-Lumpy) Переглянути допис
    ЧСХ этот несомненный поцреот, украинской идеи несун и самый щирый шароварник некогда порвал не один баян прославляя ялынковыча и его гоп-компанию.

    Поражает не само по себе умение некоторых переобуваться на лету.
    Поражает численностью стадо, которое не смотря ни на что таким верит.


    Урядовий портал Головна Новини Регіонів Українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль "Рок Січ" тепер щороку відбуватиметься на столичному Трухановому острові

    Українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль "Рок Січ" тепер щороку відбуватиметься на столичному Трухановому острові
    25.09.2012 | 11:30
    КИЇВСЬКА МДА

    Спільний українсько-шведський рок- та екстрим-фестиваль «Рок Січ» відтепер відбуватиметься на Трухановому острові у Києві щороку. З ініціативою започаткувати цю традицію виступив відомий український музикант та громадський діяч Олег Скрипка.
    Фестиваль відбуватиметься під особистим патронатом голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова. Проект було презентовано в рамках двостороннього форуму Києва та Стокгольма.
    «Після завершення Євро-2012 ми вирішили не закривати кемпінг на Трухановому острові. Переконаний, що шведські вболівальники ще не раз повернуться до Києва. Якщо не заради футболу, то – заради музики, екстриму та приємних вражень», – зазначив Олександр Попов.
    За задумом організаторів, фестиваль має органічно поєднати українську та шведську культури. Він налічуватиме одразу 7 майданчиків, у тому числі – 2 сцени збудовані безпосередньо на Дніпрі у вигляді козацьких чайок.
    Окрім виступів відомих українських та шведських рок-команд, у рамках фестивалю на Трухановому острові відбудеться міжнародний лицарський турнір, байк-парад та змагання з авто-тюнінгу. Другою локацією фестивалю стане столичний екстрим-парк, що на території парку Дружби народів. Там відбудуться міжнародні змагання з понад 60-ти екстремальних видів спорту «Freegames». Старт фестивалю призначено на травень наступного року. Планується, що його відвідають кілька тисяч туристів зі Швеції. Мешкатимуть шведи, вже за традицією, у наметовому кемпінгу на Трухановому острові.
    «Ми запланували дійсно грандіозний проект. Українська та шведська автентика багато у чому споріднені тож поєднуються дуже органічно і природно. Буде багато якісної музики, захоплюючих розваг і яскравих емоцій. Приємно, що ідею із задоволенням підхопила й шведська сторона. Сьогодні ми підписали відповідний меморандум», – розповів Олександр Коваленко, виконавчий директор громадської організації «Країна мрій».
    Із Стокгольма ідею вже підтримали шведські тур-оператори та асоціація футбольних уболівальників Королівства.

  10. #8010

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Отакої!
    А у Індії слоненя народилося...

  11. #8011
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Larysa Nitsoi3 ч ·

    #мовнаінспекція
    Ну що, друзі, такого кабздеця я ще не бачила.

    Після голосування Київрадою за обслуговування в Києві українською, пішли ми з телеканалом ЗІК по магазинах, познімати, чи є в Києві проблеми для українців в обслуговуванні, і як люди ставляться до такого рішення.
    Ідемо з камерою з магазину в магазин. Десь переходять продавці на українську, десь не переходять. Почали з крамниці-музею Сиру. Нещодавно їхня працівниця спілкувалася по телефону з клієнтами виключно російською. Музей зауваження врахував, перейшли на українську. Українцям дуже комфотртно в цьому місці. Затишно, смачно і обслуговування українською за замовчуванням.
    Заходимо в "ґаджетну" мережу ЦИТРУС. Ну тут всі російськомовні. Патамушта ім так удобнєй. Патамушта ані па-русскі думают. Патамушта нє хатят кавєркать украінскій. Якось я диво-дивне у них знайшла - двох україномовних хлопців. Ото й усе. Політика мережі - російська.
    Спускаємося в Метроград.
    А там є маленький цукерковий магазинчик-прилавок "Кенді Шоп", продавчиня якого вже раз верещала про мовних фашистів. На неї була написана скарга і власниця магазину у відповідь вибачилася, написала, що провела профілактичні бесіди з продавчинею.
    Кажу ЗІКУ, що підемо зараз знімемо на завершення позитивний репортаж, як по-маленьку міняється світ на краще: було непорозуміння і його вичерпали.
    Підходимо до цукеркової стійки.
    - Добрий день!
    - Здрастє.
    Цікавий початок.

    - Можна попросити у вас книгу скарг і пропозицій, хочемо зняти відповідь вашої хазяйки.
    - Я нічєво нє знаю, я пєрвий дєнь на работє, - обманює і не червоніє.
    - Гаразд, не страшно, що ви не знаєте, книгу скарг нам дайте.
    - На каком аснаваніі я далжна вам єйо давать?
    - На «том аснаваніі», що така книга повинна лежати у вільному доступі і кожен покупець може її взяти.
    - Нєту такова закона! - починає підверескувати продачиня.
    - Є такий закон. Давайте книгу. І я б попросила Вас обслуговувати мене українською.
    - Што ета такоє! – верещить продавчиня. – Я карєнная кієвлянка, я нє знаю етай вашей мови. Ета фашизм. Памагітє іздєваюцца!

    До нас біжать охоронці. Чоловік 5. В чорних формах, беруть у кільце.
    - Що ви тут знімаєте? Припиніть зйомку! Ви не маєте права!
    - Ми в громадському місці, тому право маємо!
    - Це не громадське місце! Це приватна власність!
    - Почекайте, це ж не спальня чиясь, це торговий центр. Це громадське місце.
    - Поліція! – викликає по рації охорона.

    З усіх магазинчиків навколо, як собаки з будок, повисовували голови продавці. Залишити товар не можуть, тільки голови стирчать, якісь гавкають, якісь сичать по-зміїному.
    - Атстаньтє ат нєйо! Іздєваюцца са сваєй мовай!
    - Ізвєргі!

    Навколо збирається натовп. Ми в кільці охорони, навколо кільце людей. Всі захищають «жертву», яка волає: «Памагітє!»
    - Что ви пріцепіліся к чєлавєку. Ну нє знаєт ана вашєй мови. Какая Вам разніца! Ви што нє панімаєтє па рускі?
    - Ні, я не розумію російською.
    - Ну то виучітє!
    - Та ні, навпаки, це продавчиня повинна вивчити державну мову.
    - Нєту такова закона, чтоби українскій учіть!
    - Та ні, є! По закону кожен українець має право отримати інформацію українською мовою.
    - Прі чьом здєсь інфармація?
    - Та при тому, що я хочу купити цукерки і мене цікавить термін придатності, ціна, а ще мені треба знати, з чого вони зроблені, може в мене алергія. Як мені продавець пояснить, якщо мови не знає?
    - Нєт такіх законов, чтоби обязивалі украінскій знать!
    - Як це нєт, якщо є! А Конституції вам мало? У ній сказано, що державна – українська. А Закону Вашого ж Ківалова мало? Навіть за цим уродським законом українська мова обов’язкова до застосування на всій території України. А Закону про захист прав споживачів вам мало?
    - Ви садісти! Націсти!

    Прибігає поліцейський. Ми показуємо на продавчиню, мовляв, вона порушує наші права. Охорона, продавчиня і перехожі показують на нас.
    - Покажіть документи! – каже до нас поліцейський.

    Журналісти ЗІКУ показують посвідчення, поліцейський їх фотографує.
    - Ваші? – повертається до мене полісмен.
    - Немає, - відповідаю, - в машині.
    - Тоді пройдемо до машини, покажете.
    - Нікуди я з Вами не піду, Ви свої документи не пред'явили, не представилися. Може ви клоун, а це ваш карнавальний костюм.
    - Ось мої документи, – показує мельком посвідчення.
    - Давайте я сфотографую, пошлю чоловікові на всякий випадок, хтозна куди ви мене заведете.
    - Не можна фотографувати, - каже полісмен.
    - А чому їхні можна? – киваю на журналістів.
    - Для суда! – каже поліцейський.
    - Для якого "суда"?
    - Ну я ж не можу визначити, винні ви чи ні, це суд визначить.

    Я дивуюся.
    - Якщо Ви не можете нічого визначить, чому ви затримуєте мене, а не їх? Тоді всіх затримуйте!
    - В суд її! – біснується молода парочка.
    - В суд її! - показує на мене хлопець, - Я карєнной львавянін, я знаю мову, але ж не можна людину отак узяти й заставити вивчити!
    - Да! – підстрибує дівчина. – Ви что, нє відітє, жєньщіна училась в савєцкай школє, то што єй теперь, павєсіцца?
    - Для чого вішатись, мову нехай вивчить, - відповідаю.
    - Жіночко, пройдемо, - каже мені поліцейський.
    - Ви взагалі розумієте, що зараз грубо порушуєте мої права? – питаю в поліцейського. - Ви розумієте, що Ви зараз підтримуєте порушників закону? Ви розумієте, що своїми діями вселяєте в них упевненість, наче вони праві?
    - Суд рішить, - відповідає поліцейський і повертається до пари – Ви готові бути свідками?
    - Да! Да! - кричить дівчина, - вот маі дакумєнти.
    - І я гатов в суд іті, - каже хлопець.

    Тицяє на мене.
    - Я сам слишал, как она сказала продавщіце: «Разваварівайтє са мною па україінскі»!
    - Суд розбереться, - каже авторитетно поліцейський і бере мене вище ліктя.
    Я сміюся.
    - Я з Вами нікуди не піду. Ви не поліцейський.
    - Мені що, викликати наряд?!
    - Та як хочете.

    Поліцейський викликає наряд, коротко описує ситуацію. Слухає, що йому відповідають у трубку і каже:
    - Ясно. Ну, я пішов (!!!)

    - Як це пішов?! - виходять із трансу журналісти. Ці бідосі мабуть бачать таке вперше. Їм же ж на каналах розповідають, що це проблема виключно окремих стурбованих націоналістів.
    - Ваші дані я записав, - каже поліцейський до парочки, підете свідками на суді.
    - Ваші теж я документи для суда маю, - дивиться суворо на журналістку.
    - Почекайте! А в суд хто подаватиме, ви? – приголомшено вигукує журналістка до поліцейського.
    - Охорона, - киває поліцейський і відчалює.

    Занавіс.
    п.с. Ви мабуть думаєте, що я зараз напишу, що пожартувала. Пишу. Це реальна подія. Метроград. 21 квітня 2017 року десь 17.00
    п.п.с. Українці, не спіть, прокидайтеся. Ви розумієте, що рускій мір не буде підкорятися жодним прийнятим Вами законам? Вони будуть нас заганяти в цей дурдом глибше і глибше, нав'язуючи нам думуку про нашу параною. Вони мали в носі КОНСТИТУЦІЮ, в якій чорним по білому написано "Державна мова в Україні - українська". Для язиких це порожній звук. Думаєте якийсь інший закон допоможе, якщо Ви самі нічого не робитимете? Ніхто крім ВАС не вимете хату. І мести повинен КОЖЕН навколо себе. Пам’ятаєте Чорноволове? УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ.


    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  12. #8012
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 793

    Типово

    Вот к чему эту идиотку сюда тащить ?
    Раздуть опять проблему на пустом месте ?

  13. #8013
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    никто тебя сюда не тащил. сама пришла.

  14. #8014
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 541

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вот к чему эту идиотку сюда тащить ?
    Раздуть опять проблему на пустом месте ?
    Це тут придурка знову включаєш. А пачему праблємьі в етіх украінцєв с іхнєй мовай!?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  15. #8015

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

    {Офіційне тлумачення частини першої статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду № 10-рп/99 від 14.12.99}

    Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

    В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

    Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
    Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

    А Ніцой - тварюка нацистська.

  16. #8016

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    От цікаво: якщо людям це не подобається - навіщо нав'язувати те що не подобається?
    Це - совок, вишиваний смердючий совок, рух до смердючого лайна та багна а ніякий не рух до Європи.

  17. #8017
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 793

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис
    От цікаво: якщо людям це не подобається - навіщо нав'язувати те що не подобається?
    Ты не понимаешь.
    На самом деле им нравится, но пролезшие везде враги оскорбляют их национальное достоинство, навязывая русский в сфере обслуживания.
    Вот властям, с целью защиты и оберегания нервов граждан, приходится принимать специальные меры.

  18. #8018

    Реєстрація
    14 березень 2011
    Дописів
    8 862

    Типово

    Найсмішніше у цьому те що навіть вишиванки вони у Китаї замовляють

  19. #8019
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 881

    Типово

    Цитата Допис від TZETZE Переглянути допис

    А Ніцой - тварюка нацистська.
    Так і є - все звелося не до обговорення ситуації, а до плювка в Ніцой. Але хто в описаній ситуації є нацистом?
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  20. #8020

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 071

    Типово

    саме у смердючому совку панувала російська... по-перше...
    по-друге... знайдіть роботу у Європі без знання мінімуму державної мови... защітнічькі вєлікага і магучєга...

Сторінка 401 з 553 ПершаПерша ... 301351391392393394395396397398399400401402403404405406407408409410411451501 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті