Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 53 з 81 ПершаПерша ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1607, показано з 1 041 по 1 060.

Тема: Днепропетровск - город-сад

  1. #1041
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Чтобы деревья не были "аварийными" за ними гадо ухоживать, обрезать и шо странное поливать
    Вы верите в безопасную жизнеспособность 50-70 летних деревьев?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  2. #1042
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Чтобы деревья не были "аварийными" за ними гадо ухоживать, обрезать и шо странное поливать
    Вода зараз дорога. Натикати саджанців - це ще не віростити дерево. Тіки в нашому дворі тиких сухих 2.5 метрових стирчить три шт, два вже зламали. Майже кожної весни саджають , а воно сохне. Надія на завзятих мешканців - то смішно, бо таке не тіки по дворах. Це звичайний розпіл бюджетних грошей.
    Тому потрібно пестити ті дерева що вже ростуть.
    Те що зробили напроти Набережного кварталу, знищили молоді клени - злочин. Злочинців потрібно покарати!!!
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  3. #1043
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Уже ж писал, там стройплощадка метро будет, как на Столярова КМ.
    Коли вона там буде? В світлому майбутньому? Нащо було пиляти навесні? Люди, ті хто там живуть, та ті , хто там ходить - матюкають і проклинають і владу і тих, хто пиляв.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  4. #1044
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Коли вона там буде? В світлому майбутньому? Нащо було пиляти навесні? Люди, ті хто там живуть, та ті , хто там ходить - матюкають і проклинають і владу і тих, хто пиляв.
    На Столярова огородили недели за три. Думаю и там скоро огородят и ходить уже никто не будет.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  5. #1045
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    "і буде город-сад"... дніпропетровська логіка...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  6. #1046
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    "і буде город-сад"... дніпропетровська логіка...
    Ни что (в том числе метро) по щелчку пальцев не строится. По вашему надо прекратить развитие города и молиться на старые гнилые деревья? Дался вам тот участок возле Фурманова. Чего не требуете убрать стройплощадки у ЦУМа и засадить деревьями?
    ПС и да - Европейская площадь прекрасна в летний зной, но все молчат...
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  7. #1047
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Ни что (в том числе метро) по щелчку пальцев не строится. По вашему надо прекратить развитие города и молиться на старые гнилые деревья? Дался вам тот участок возле Фурманова. Чего не требуете убрать стройплощадки у ЦУМа и засадить деревьями?
    ПС и да - Европейская площадь прекрасна в летний зной, но все молчат...
    цей майданчик буде стояти лисим, чи просто огородженим парканом ще не один рік...
    підіть подивіться на ті пеньки - скіки там гнилих дерев...
    ваш пост - суцільне протиріччя... ви проти гнилих дерев чи проти європейської площі в літню спеку и "за" "стройплощадку у ЦУМа" ? чи там у вас щось потайбічне?
    дніпропетровська логіка...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  8. #1048
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Ни что (в том числе метро) по щелчку пальцев не строится. По вашему надо прекратить развитие города и молиться на старые гнилые деревья? Дался вам тот участок возле Фурманова. Чего не требуете убрать стройплощадки у ЦУМа и засадить деревьями?
    ПС и да - Европейская площадь прекрасна в летний зной, но все молчат...
    Я вважаю, що те метро,горезвісне, місту сьогодня не потрібне зовсім. Хай би доробили те що є. Й досить. Нащо ото далі до Дніпра рити. Якщо це технологічно можливо...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  9. #1049
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    цей майданчик буде стояти лисим, чи просто огородженим парканом ще не один рік...
    підіть подивіться на ті пеньки - скіки там гнилих дерев...
    ваш пост - суцільне протиріччя... ви проти гнилих дерев чи проти європейської площі в літню спеку и "за" "стройплощадку у ЦУМа" ? чи там у вас щось потайбічне?
    дніпропетровська логіка...
    Объясняю: вы против стройплощадки на Фурманова, но молчите про остальные (возле ЦУМа, Столярова). Мне это кажется не логичным, ведь те площадки тоже
    буде стояти лисим, чи просто огородженим парканом ще не один рік
    Если до вас не дошло из моих предыдущих постов, я не против строительства и реконструкций ( я даже "за", пусть и со спилом деревьев), я против, когда после них остается каменная пустыня как на Шмидта и Европейке.
    Сколько воплей было, когда пилили акации на бульваре на против оперного! И какая прекрасная аллея там сейчас. А вот между Серова и Ленина что-то пошло не так...
    И вообще давно известно, кому нельзя показывать неоконченную работу...

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Я вважаю, що те метро,горезвісне, місту сьогодня не потрібне зовсім. Хай би доробили те що є. Й досить. Нащо ото далі до Дніпра рити. Якщо це технологічно можливо...
    Ваше мнение единственно правильное? Я его не разделяю.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  10. #1050
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    ...
    И вообще давно известно, кому нельзя показывать неоконченную работу...


    Ваше мнение единственно правильное? Я его не разделяю.
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  смайл14.gif
Переглядів: 18
Розмір:  26,7 КБ
ID:	2114009
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  11. #1051
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  смайл14.gif
Переглядів: 18
Розмір:  26,7 КБ
ID:	2114009
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  12. #1052
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Вода зараз дорога. Натикати саджанців - це ще не віростити дерево. Тіки в нашому дворі тиких сухих 2.5 метрових стирчить три шт, два вже зламали. Майже кожної весни саджають , а воно сохне. Надія на завзятих мешканців - то смішно, бо таке не тіки по дворах. Це звичайний розпіл бюджетних грошей.
    Тому потрібно пестити ті дерева що вже ростуть.
    Те що зробили напроти Набережного кварталу, знищили молоді клени - злочин. Злочинців потрібно покарати!!!
    Поддерживаю

  13. #1053
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Вы верите в безопасную жизнеспособность 50-70 летних деревьев?
    Не только верю.но и знаю и видел

  14. #1054
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    Не только верю.но и знаю и видел
    Процент какой? В лесу это нормально, а в городе угроза жизни. Сколько их каждый год валится при ветре, сколько людей от них страдает. Но подход должен быть системным. Обновлять полностью. Вот у меня воздле дома весной спилили пару кленов, на их место высадили молодняк (не факт что выживет - сухо слишком, а поливали только первую неделю после посадки), а за июнь засохло еще три дерева. Надо было косить все, высаживать новые, ну и следить конечно.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  15. #1055

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 287

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Коли вона там буде? В світлому майбутньому? Нащо було пиляти навесні? .
    Старий підхід, ще з "тих" часів. Щоб зайвий раз не напружуватись.

    Очевидно, що будівля входу в метро займатиме лише частину тієї площі. Будівельні механізми, склади займуть теж не буквально всю територію. Але простіше намалювати прямокутний майданчик без жодних перешкод, ніж виїхати на місце, обстежити стан дерев, визначити, які з них точно заважатимуть, а які можна залишити, внести відповідні перестороги в план робіт... Та кому це в біса потрібно??? Морочити голову з якимось деревом? Щас!

  16. #1056
    Аватар для siyanieukr
    Реєстрація
    11 вересень 2006
    Дописів
    3 374

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Процент какой? В лесу это нормально, а в городе угроза жизни. Сколько их каждый год валится при ветре, сколько людей от них страдает. Но подход должен быть системным. Обновлять полностью. Вот у меня воздле дома весной спилили пару кленов, на их место высадили молодняк (не факт что выживет - сухо слишком, а поливали только первую неделю после посадки), а за июнь засохло еще три дерева. Надо было косить все, высаживать новые, ну и следить конечно.
    У вас извращенное понимание природных процессов. Совок проще говоря. Мы до основания разрушим, а затем... Вот и нихрена и не растет. Беречь надо что есть и обихаживать

  17. #1057
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 894

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    У вас извращенное понимание природных процессов. Совок проще говоря. Мы до основания разрушим, а затем... Вот и нихрена и не растет. Беречь надо что есть и обихаживать
    Я в ваш адрес могу написать тоже самое. Совок это желание сохранить то, что уже не жизнеспособно)
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  18. #1058

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    21 794

    Типово

    Цитата Допис від siyanieukr Переглянути допис
    У вас извращенное понимание природных процессов. Совок проще говоря. Мы до основания разрушим, а затем... Вот и нихрена и не растет. Беречь надо что есть и обихаживать


    так тут же ндавно говорили что вырастить дерево было возможно только при совке

  19. #1059
    Аватар для vadelan
    Реєстрація
    08 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    86

    Типово

    вот те, кто ратуют за обновление деревьев, скажите, где в городе за последние 20 лет посадили деревья, которые уже дают хорошую добротную тень?

    более того есть больная тенденция садить карликовые виды, которые и дров то нормально не дадут никогда.

    эх, прошли времена, когда люди преклонялись мощи и силе деревьев... шевченковский дуб, пушкинский платан... все это уже не модно
    Мусор на улице - мусор в головах.

  20. #1060
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від vadelan Переглянути допис
    вот те, кто ратуют за обновление деревьев, скажите, где в городе за последние 20 лет посадили деревья, которые уже дают хорошую добротную тень?

    более того есть больная тенденция садить карликовые виды, которые и дров то нормально не дадут никогда.

    эх, прошли времена, когда люди преклонялись мощи и силе деревьев... шевченковский дуб, пушкинский платан... все это уже не модно
    неправильно...
    "це не дає змоги попиляти держкошти".
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 53 з 81 ПершаПерша ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті