Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 7 з 7 ПершаПерша 1234567
Всього знайдено 131, показано з 121 по 131.

Тема: Моторное масло

  1. #121
    Аватар для Dizario
    Реєстрація
    22 квітень 2023
    Звідки Ви
    Dnipro
    Дописів
    26

    Типово

    Цитата Допис від Ramzesdp Переглянути допис
    Зрозумів, я теж нещодавно закупився, була акція на Шелл, так я зразу замовив і оливу і фільтра що б на доставці ще зекономить, а то НП зараз так норм за доставку бере..)))
    Я дивився на ютубчику різні тести, то мені сподобалось як себе поводить Shell Helix Ultra 5W-30 яка зроблена з газу по технології PurePlus. Якщо дійсно як заявляє виробник то має гарно мити двигун, за рахунок присадок і т.д.

  2. #122
    Аватар для alexmk82
    Реєстрація
    29 січень 2008
    Звідки Ви
    Левобережный-3, Подгороднее, Центр
    Дописів
    29 374

    Типово

    Цитата Допис від Ramzesdp Переглянути допис
    а то НП зараз так норм за доставку бере..)))
    Юзай Розетку, там (если продавец Розетка, а не другие продавци (хотя может и другие тоже, может ещё от суммы зависит, надо будет узнать...)) доставка бесплатно. И пунктов выдачи куча по городу (у меня в глухомани Левобережного аж два, один в Караване второй на пр. Мира), удобно забирать. Недавно вот антифриз заказывал, приехало всё в лучше виде
    "...обслуживающий тупейший персонал, будешь мои ботинки языком слизывать..." © Glavriba 07.11.2020

  3. #123
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 988

    Типово

    В атбшне масло продают для генератора 10в30. Докатились

  4. #124

    Реєстрація
    20 вересень 2010
    Дописів
    94

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    В атбшне масло продают для генератора 10в30. Докатились
    Ну так які часи такі й пропозиції, я здивувався що в Шелл також є мастило і в генератори, взяв але поки не тестив сподіваюсь і не знадобиться..

  5. #125
    Аватар для Alias
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Дописів
    8 667

    Типово

    у Shell даже есть какие-то масла для пищевой промышленности.
    - Сыночек, не дай Бог тебе быть актуальным. Плюй сразу в вечность.

  6. #126
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    53 277

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    В атбшне масло продают для генератора 10в30. Докатились
    Ну продавать всяку хрень в обычных магазах это норм.
    А от впаривать шо существует масло для генератора - свинство.
    Бензин для генератора скоро продавать начнут
    Воздух для генератора в гондоны расфасовывать.
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  7. #127

    Реєстрація
    20 вересень 2010
    Дописів
    94

    Типово

    Цитата Допис від Alias Переглянути допис
    у Shell даже есть какие-то масла для пищевой промышленности.
    Ого нічого собі, не знав, треба бути якось спробувати і паливо Шелл, бо я чомусь не разу заїжджав, хоча заправки по дорозі їх є. Доречі цікаво чому весь Шелл в ЕС переважно робиться, а лише HX6 10W-40 в Турції.

  8. #128
    Аватар для Dizario
    Реєстрація
    22 квітень 2023
    Звідки Ви
    Dnipro
    Дописів
    26

    Типово

    Цитата Допис від Ramzesdp Переглянути допис
    Ого нічого собі, не знав, треба бути якось спробувати і паливо Шелл, бо я чомусь не разу заїжджав, хоча заправки по дорозі їх є. Доречі цікаво чому весь Шелл в ЕС переважно робиться, а лише HX6 10W-40 в Турції.
    Скоріш за все що там більш дешевше робоча сила плюс є сировина поруч. В ЄС все ж таки роблять оливу з більш високими допусками і якістю та ж Ультра чи HX8. Може ще й справа в логістиці, цікаво шо в ЄС продається та ж олива що й в нас, але там вона коштує значно дорожче, при цьому в неї немає доп.стікерів як у нас від підробок, а каністри ті ж сами.

  9. #129

    Реєстрація
    20 вересень 2010
    Дописів
    94

    Типово

    Цитата Допис від Dizario Переглянути допис
    Скоріш за все що там більш дешевше робоча сила плюс є сировина поруч. В ЄС все ж таки роблять оливу з більш високими допусками і якістю та ж Ультра чи HX8. Може ще й справа в логістиці, цікаво шо в ЄС продається та ж олива що й в нас, але там вона коштує значно дорожче, при цьому в неї немає доп.стікерів як у нас від підробок, а каністри ті ж сами.
    Я просто ось лазив по Епіку, там пару дрібниць в авто купував, лампи в габарити, основні і пішов же в ряд з маслами. Так от да в Шелл в залежності від серії чи допусків виробляють в: Іспанії, Німеччині, Франції. Так що не дивно що Шелл на конвеєри ВАГ, БМВ і Мерседес зараз мастило постачає.

  10. #130
    Аватар для Dizario
    Реєстрація
    22 квітень 2023
    Звідки Ви
    Dnipro
    Дописів
    26

    Типово

    Цитата Допис від Ramzesdp Переглянути допис
    Я просто ось лазив по Епіку, там пару дрібниць в авто купував, лампи в габарити, основні і пішов же в ряд з маслами. Так от да в Шелл в залежності від серії чи допусків виробляють в: Іспанії, Німеччині, Франції. Так що не дивно що Шелл на конвеєри ВАГ, БМВ і Мерседес зараз мастило постачає.
    Доречі, як виявилось в Шелл на сайті є сервіс по підбору оливи свій, там вказуєш параметри авто включаючи код/об'єм двигуна і там показує як рекомендовані варіанти так і альтернативи, короче вдобно.

  11. #131

    Реєстрація
    20 вересень 2010
    Дописів
    94

    Типово

    Цитата Допис від Dizario Переглянути допис
    Доречі, як виявилось в Шелл на сайті є сервіс по підбору оливи свій, там вказуєш параметри авто включаючи код/об'єм двигуна і там показує як рекомендовані варіанти так і альтернативи, короче вдобно.
    За лінк на сервіс дякую, а то я останній раз знаходив таблиці сумісності, ну і по таблицях продавців на сайтах, через допуски. Але цей шелл сервіс звісно більш зручний, я його просто раніше не знаходив на офф.сайті був, лінк не працював.

Сторінка 7 з 7 ПершаПерша 1234567

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті