Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Пригласили ли бы Вы дизайнера перед началом ремонта?

Голосували
292. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Да

    179 61,30%
  • Нет

    85 29,11%
  • Не знаю

    28 9,59%
Сторінка 26 з 33 ПершаПерша ... 161718192021222324252627282930313233 ОстанняОстання
Всього знайдено 647, показано з 501 по 520.

Тема: А нужен ли дизайнер?

  1. #501
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    А не вижу.Поднимите мне веки)))
    Это предложение такое есть.
    Манипулировать на желаниях заказчика сэкономить не дизайнерское дело.Думайте о своих деньгах.(Кстати это выражение Заказчика)
    Дискуссии не будет. Извините-некогда.
    Удачи.
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  2. #502
    arhangel.dp.ua
    Guest

    Типово

    удалил по просбьбе 2-х архитекторов которых я уважаю!
    Востаннє редагував arhangel.dp.ua: 10.08.2010 о 12:30

  3. #503

    Реєстрація
    22 листопад 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    419

    Типово

    Цитата Допис від arhangel.dp.ua Переглянути допис
    Мне нечего скрывать (Вы это видите) многим дизам есть что скрывать, поетому и дискуссии не хатять...а жаль!
    observer, выйти из тени!
    Что Вы скрываете? Сейчас же откройте скрытое!
    Я, например, уже начал обзвон клиентов с целью возврата разницы в стоимости проектов наших и arhangel.dp.ua

    Заказчик так сказал потому, что еще не до конца понял в чем суть
    observer, мало того, что Вы всё скрываете, так ещё и с тупыми заказчиками работаете

    Поработайте в любом мебельном салоне и Вы поймете о чем я, после этого я думаю Вы будете еще и защищать мои взгляды!
    observer, Вы уже приготовили трудовую книжку для устройства на работу в мебельный салон? Нет?!! Как же так? Как Вы вообще можете работать? Как Вы смотрите в глаза своим тупым клиентам? Быстро взяли трудовую и на производство! А то, гляди, не сможете защитить взгляды arhangel.dp.ua

    Вот мне лично Ваши работы очень нравятся! Желаю Вам, чтобы у Вас были такие Заказчики, с таким бюджетом, чтобы не пришлось закладывать то, без чего можно обойтись и всем было бы хорошо и салонам и Вам и Заказчикам!
    observer, помните анекдот:
    "Приходит чиновник к проктологу и говорит :" Посмотрите у меня в жопе что-то произошло" Доктор посмотрел и говорит :"У Вас анального отверстия нет" "Зализали суки!" - говорит чиновник".
    Да, да... Самое главное - вовремя лизнуть. Да, arhangel.dp.ua?

  4. #504
    arhangel.dp.ua
    Guest

    Типово

    итак! по просьбе двух знакомых архитекторов, к которым я вполне хорошо отношусь, - я отписываюсь от данной темы! По нескольким причинам!

    1. Есть нормальные люди, я не хочу "палить им контору", но при этом я остаюсь при своем мнении и работаю по такому же принципу!
    2. Столкнулся с некоторыми Заказчиками на форуме, которые добровольно идут на обман, при этом предварительно заявляя что хотят чтобы все было недорого!
    3. Я не могу отдуваться за все салоны, за свой я сказал и думаю этого достаточно чтобы сделать кое-какие выводы! За всех не стану, уж извините, не понимаю чего они боятся...

    если кого обидел извинтиляюсь! Я жесткий, но справедливый! Пусть каждый останется при своем мнении! Те кто поняли, - сами сделают выводы!


    С ув.
    Востаннє редагував arhangel.dp.ua: 10.08.2010 о 12:31

  5. #505

    Реєстрація
    22 листопад 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    419

    Типово

    Цитата Допис від arhangel.dp.ua Переглянути допис
    итак! по просьбе двух знакомых архитекторов, к которым я вполне хорошо отношусь, - я отписываюсь от данной темы! По нескольким причинам!
    Вот тебе, бабушка, и Юрьев день...

    1. Есть нормальные люди, я не хочу "палить им контору", но при этом я остаюсь при своем мнении и работаю по такому же принципу!
    Т.е. - если архитекторы - знакомые arhangel.dp.ua, то - "нормальные же люди", "пущай делають шо хотят", а ежели нет, то - "берегитесь, я - воин, летящий на крыльях ночи" (с). Всем *****ц, короче. Всех раскритикую, навешаю ярлыков, но себя, любимого, при этом похвалить не забуду.

    2. Столкнулся с некоторыми Заказчиками на форуме, которые добровольно идут на обман, при этом предварительно заявляя что хотят чтобы все было недорого!
    Ага, аки агнцы невинные на закланье идут...
    arhange.dp.ua необходимо внимательно(!) прочитать фразу "Манипулировать на желаниях заказчика сэкономить не дизайнерское дело.Думайте о своих деньгах."(с)observer и не менее внимательно подумать.

    3. Я не могу отдуваться за все салоны, за свой я сказал и думаю этого достаточно чтобы сделать кое-какие выводы! За всех не стану, уж извините, не понимаю чего они боятся...
    Интересно, кто просил arhangelа.dp.ua "отдуваться за все салоны". Подымите руки.
    Из пальца высосанная проблема, которая, собственно говоря, таковой не является, послужила банальным поводом обосрать конкурентов, выпячивая сомнительные достоинства своего салона, ну и, естественно, попиарить себя, любимого.
    Все идут не вногу, один arhangel.dp.ua - вногу. Только с кем?

    Я жесткий, но справедливый!
    Бэтмен в городе

    Пусть каждый останется при своем мнении! Те кто поняли, - сами сделают выводы!
    Я ничего не понял, но, тем не менее, выводы сделал.
    Надеюсь, данный факт не смутит arhangel.dp.ua

    P.S. Уважаемый arhangel.dp.ua, не удаляйте, пожалуйста, без предварительного уведомления свои посты, а так же посты под ником с Вашим № телефона и посты под ником LightSoul.
    Не лишайте меня, убогого, пищи духовной...
    Востаннє редагував oggi: 11.08.2010 о 06:24 Причина: мат

  6. #506
    arhangel.dp.ua
    Guest

    Типово

    Карпов! проехали...
    можете спать спокойно...практически всю информацию поменял на сайте...людям так больше "нравится")) принцип - акции))
    Востаннє редагував arhangel.dp.ua: 10.08.2010 о 18:24

  7. #507
    Аватар для Dimokl
    Реєстрація
    06 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Львів
    Дописів
    513

    Типово

    Якщо у людини є уявлення що вона хоче, то шукаєте в неті всі можливі фотки, зокрема на іноземних сайтах, з інтерєрами певного стилю або стилів і втілюєте це у життя. І будете дуже задоволенні, що це ви самі зробили. Якщо щось не дуже вдалося, то з приємністю будете дороблювати, удосконалювати певні дрібнички. І хто його знає, може ваші друзі, родичі, знайомі попросять щось для них зробити.... так можна і дизайнером стати.
    Якщо ж такого бажання немає і є кошти, то відповідь однозначна. Особисто я не маю наміру звертатися до дизайнерів
    Красивые деревянные игрушки http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=113876&page=1

  8. #508
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Ми вас зрозуміли .
    Ще можно в інеті дізнатися як ремонтувати інжектори, зробити космічний корабель, лікувати зуби, та лікувати простату, та послать усіх спеціалістів в дупу.Самому це зробити, якщо вижити після цього то і друзі попросять, щось для них зробити.
    Це так -гумор.
    Але всьому світу і не обов'язково знати, що ви-
    я не маю наміру звертатися до дизайнерів
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  9. #509
    Аватар для AlivKa
    Реєстрація
    12 вересень 2007
    Звідки Ви
    Центр,ул.Короленко, 8.
    Дописів
    16 689

    Типово

    отжеш, кто-то наверно позавидовал мне ,гггг
    разочаровал меня что-то сегодня мой диз(( ну посмотрю конечно,но похоже что он и правда работает на все 7 :-/

    лан,мож я и заранее кипишую,может все и образуется, посмотрю на концовку,потом отпишусь...
    Клиника «До и После»Эстетическая медицина,пластический, сосудистый хирург, гинеколог, лазерная медицина,трихолог, эндокринолог, УЗИ и вкусный кофе

  10. #510
    Аватар для bashenka
    Реєстрація
    11 травень 2007
    Звідки Ви
    с недавних пор Победа 6
    Дописів
    1 259

    Типово

    Цитата Допис від AlivKa Переглянути допис
    отжеш, кто-то наверно позавидовал мне ,гггг
    разочаровал меня что-то сегодня мой диз(( ну посмотрю конечно,но похоже что он и правда работает на все 7 :-/

    лан,мож я и заранее кипишую,может все и образуется, посмотрю на концовку,потом отпишусь...
    Та ладно, Аля , не кипишуй раньше времени.. То ты ремонтом немного замученная.

    Пусть тебе ешшо шо то нарисует.. Или накупи журналов типи Красивые квартиры, выбери себе пару картинок - мол, что-то такого типа хо. Пусть в этом направлении двигается. МОжет он не понимает пока, что вы за люди и чего хотите.


  11. #511
    Аватар для bashenka
    Реєстрація
    11 травень 2007
    Звідки Ви
    с недавних пор Победа 6
    Дописів
    1 259

    Типово

    Мальчики, хватит сорится в этой замечательной теме.


  12. #512

    Реєстрація
    22 листопад 2005
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    419

    Типово

    Цитата Допис від arhangel.dp.ua Переглянути допис
    Карпов! проехали...
    можете спать спокойно...практически всю информацию поменял на сайте...людям так больше "нравится")) принцип - акции))
    Правильно, arhangel.dp.ua. "Сейчас к людям надо помягше, а на вопросы смотреть ширше" (с) "Операция Ы и другие приключения Шурика"

  13. #513
    Аватар для Dimokl
    Реєстрація
    06 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Львів
    Дописів
    513

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Ми вас зрозуміли .
    Ще можно в інеті дізнатися як ремонтувати інжектори, зробити космічний корабель, лікувати зуби, та лікувати простату, та послать усіх спеціалістів в дупу.Самому це зробити, якщо вижити після цього то і друзі попросять, щось для них зробити.
    Це так -гумор.
    Не розумію, звідки стільки сарказму? Невже я образив вас, чи засумнівався у вашій професійності? Такого не було!
    Невже щоб стати дизайнером треба закінчити спецзаклад і мати диплом? Таки ні, бо деякі люди від природи мають здібності до цього, мають чуття гармонії, почитають відповідну літературу в неті, а значить їм це подобається, вони хочуть цим займатися. А як пробувати - звісно на власній оселі! Думаєте буде дуже гірше, ніж це зробить дизайнер? І ще раз наголошую, що власникові буде набагато приємніше, що усе це він зробив сам і що головне, так як хотів.

    А тепер реальна картина: таких людей не багато, а якщо і є, то заморочуватися вони на цьому не хочуть. Так що спати можете спокійно - робота у вас постійно буде! Але якщо у вас є не тілки диплом, а дійсно керативне мислення, знання, бажання постійно вчитися і що головне солідна клієнтська база, яка задоволена вашою роботою!
    Красивые деревянные игрушки http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=113876&page=1

  14. #514
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    60 685

    Типово

    Поспіхом читали. Там же вкінц і-
    Це так -гумор.
    )))
    Нет ничего утомительнее человека , который всегда прав(С)
    My Photo

  15. #515
    Аватар для Dimokl
    Реєстрація
    06 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Львів
    Дописів
    513

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Поспіхом читали. Там же вкінц і- )))
    Зовсім не поспіхом!
    Цей гумор відображає ваше ставлення загалом! Ви ж більше не надаєте шансів нікому, окрім спеціалістів в цій галузі. Хоча диплом про закінчення навчального закладу у цій галузі - абсолютно нічого не означає! Це так як би мій журналістський диплом, якщо ти вмієш добре писати - роботу завжди матимеш, а якщо не умієш, то диплом тебе не врятує!
    Сподіваюся ви мене зрозуміли!

    До речі, як дизайнер, могли б глянути мій блог! Якби при оформленні дитячої кімнати, передбачили місце для, скажімо, екобудиночка, думаю дитина і батьки вам би були довіку вдячні! Може, як фахівець з дизайну, щось скажете про мої вироби? Цікава думка фахівця!

    Щось не дуже скромно прозвучало , але скромністю я, на жаль, похвалитися не можу!
    Востаннє редагував Dimokl: 12.08.2010 о 10:30
    Красивые деревянные игрушки http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=113876&page=1

  16. #516
    arhangel.dp.ua
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Dimokl Переглянути допис
    Якби при оформленні дитячої кімнати, передбачили місце для, скажімо, екобудиночка, думаю дитина і батьки вам би були довіку вдячні! Може, як фахівець з дизайну, щось скажете про мої вироби? Цікава думка фахівця!
    дуже гарно! менi подобається!

  17. #517
    Почетный форумчанин
    Fashion-мама 2009
    Аватар для prosto_olga
    Реєстрація
    06 квітень 2005
    Звідки Ви
    Днепр, Коммунар
    Дописів
    15 268

    Типово

    Цитата Допис від AlivKa Переглянути допис
    отжеш, кто-то наверно позавидовал мне ,гггг
    разочаровал меня что-то сегодня мой диз(( ну посмотрю конечно,но похоже что он и правда работает на все 7 :-/

    лан,мож я и заранее кипишую,может все и образуется, посмотрю на концовку,потом отпишусь...
    Цитата Допис від Dimokl Переглянути допис
    Зовсім не поспіхом!
    Цей гумор відображає ваше ставлення загалом! Ви ж більше не надаєте шансів нікому, окрім спеціалістів в цій галузі. Хоча диплом про закінчення навчального закладу у цій галузі - абсолютно нічого не означає! Це так як би мій журналістський диплом, якщо ти вмієш добре писати - роботу завжди матимеш, а якщо не умієш, то диплом тебе не врятує!
    Сподіваюся ви мене зрозуміли!

    До речі, як дизайнер, могли б глянути мій блог! Якби при оформленні дитячої кімнати, передбачили місце для, скажімо, екобудиночка, думаю дитина і батьки вам би були довіку вдячні! Може, як фахівець з дизайну, щось скажете про мої вироби? Цікава думка фахівця!
    Щось не дуже скромно прозвучало , але скромністю я, на жаль, похвалитися не можу!
    Вау! Будиночок для іграшок мені дуже сподобався!!! Гадаю, моїм дівчаткам сподобався б також) Ви молодець!!!

    Щодо Вашої точки зору, то звичайно, якщо талант "дизайнера" є, наприклад, у стоматолога то він зможе облаштувати свій інтерїєр самостійно, але ж іноді мало одного таланту. Потрібний і досвід, і знання "ринку", огляд різних інновацій. Судячи по собі, можу сказати, що мені дуже подобається облаштовувати свою квартиру, знаходити якісь цікаві ідеї в журналах та інтернеті, вишукувати різні матеріали та предмети інтер'єру і не спостерігати за роботою дизайнера "зі сторони", а іноді навіть брати участь в цій роботі))) Але повинен бути досвідчений фахівець, який всі таланти та ідеї спрямує куди треба)) "Чтобы не было мучительно больно" (с)
    А то ж можна набратися в інтернеті нових ідей і всі одразу використати при ремонті однієї квартири))))

  18. #518
    Аватар для Сергей30
    Реєстрація
    20 лютий 2010
    Звідки Ви
    ул. Артема 9
    Дописів
    868

    Типово

    Действующий порядок узаконения перепланировок:

    С учетом особенностей перепланировки существует два пути:
    1. "Без вмешательства в несущие конструкции здания",
    1.1. Техническое заключение - готовит инспекция горисполкома ул. Наб. Ленина, д.29а, 9 этаж, вход со стороны цирка.

    2. "При вмешательстве в несущие конструкции здания":
    2.1. Проект, готовит фирма с лицензией, (например - ул. Артема 9, т. 7851490)
    2.2. Техзаключение, готовит фирма с лицензия (например - ул. Артема 9, т. 7851490)
    2.3. Укргосстройэкспертиза, проводит экспертизу проекта - (ул. Шевченко, 10), а ее проходят не все проекты!
    2.4. Горжилуправлении (ул.Ленина, 16) готовит распоряжение об узаконении.
    2.5. Регистрация в БТИ.
    Не спешите "ломать" перегородки, даже если вам кажется что они "тоненькие"!
    Частное БТИ Днепропетровска -
    Техпаспорта, ввод в эксплуатацию, оценка.
    т. 0961732537

  19. #519
    Аватар для Zerkalora
    Реєстрація
    31 березень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    4 139

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Дизайн не может быть "экономным" он или есть, или его нет.

  20. #520
    Аватар для Katrusja
    Реєстрація
    14 листопад 2009
    Звідки Ви
    Левобережный-3
    Дописів
    1 235

    Типово

    Какая стоимость дизайнера?

Сторінка 26 з 33 ПершаПерша ... 161718192021222324252627282930313233 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті