Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 173 з 195 ПершаПерша ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 3883, показано з 3 441 по 3 460.

Тема: Консультации юриста (бескоштовно)

  1. #3441
    Аватар для Nette
    Реєстрація
    28 січень 2009
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    1 586

    Типово

    Вот прекрасно обоснованный отказ в увеличении размера алиментов только на основании того, что минимальный размер увеличился с 30% до 50 %
    http://reyestr.court.gov.ua/Review/72228117
    а вот еще один
    http://reyestr.court.gov.ua/Review/70822302

    Читайте очень внимательно мотивировочную часть:
    До того ж, п. 17 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 15 травня 2006 року №3 «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справи щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» надав розяснення, що необхідно мати на увазі, що зміна законодавства в частині визначення мінімального розміру аліментів на одну дитину не є підставою для перегляду постановлених раніше судових рішень про їх стягнення.
    Востаннє редагував Nette: 07.03.2018 о 17:00
    www.advocate-nasledstvo.com...

  2. #3442
    Аватар для Sunlia
    Реєстрація
    12 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск - Каменское ;)
    Дописів
    13 638

    Типово

    Если для неработающего назначена судом сумма 1700 грн алиментов в мес на 1 реб, то реально ли ее оспорить/ уменьшить?. Документы поданы, но еще не было рассмотрения.
    Заколки и бантики, ободки ручной работы

  3. #3443
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від Nette Переглянути допис
    Вот прекрасно обоснованный отказ в увеличении размера алиментов только на основании того, что минимальный размер увеличился с 30% до 50 %

    Читайте очень внимательно мотивировочную часть:
    До того ж, п. 17 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 15 травня 2006 року №3 «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справи щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» надав розяснення, що необхідно мати на увазі, що зміна законодавства в частині визначення мінімального розміру аліментів на одну дитину не є підставою для перегляду постановлених раніше судових рішень про їх стягнення.
    Ну, насчет прекрасно обоснованных я не соглашусь хотя бы потому что, если суд ссылается на положения какого-то пункта Постановления Пленума, то было бы неплохо оценивать этот пункт полностью, а не отдельную его часть.
    Итак, п. 17 Постановления Пленума (интересующая нас часть) изложена так:
    Розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж
    зазначений у ч. 2 ст. 182 СК
    ( 2947-14 ). При цьому необхідно мати
    на увазі, що зміна законодавства в частині визначення мінімального
    розміру аліментів на одну дитину не є підставою для перегляду
    постановлених раніше судових рішень про їх стягнення
    . Що ж до
    максимального розміру аліментів, які стягуються з боржника, то
    відповідно до ч. 3 ст. 70 Закону України від 21 квітня 1999 р.
    N 606-XIV ( 606-14 ) "Про виконавче провадження" він не повинен
    перевищувати 50 відсотків заробітної плати цієї особи.
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v0003700-06
    ч. 2 ст. 182:
    2. Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.
    Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку
    .
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2947-14/page4

    Акцент Вам, как юристу, поставлю на словах "не є підставою для ПЕРЕГЛЯДУ постановлених раніше". Я уверен, что Вы понимаете разницу между "переглядом" ранее вынесенных решений и вынесением новых решений об увеличении размера алиментов и приведения их (алиментов) в соответствие с требованиями ч. 2 ст. 182. А судьи, решения которых Вы привели, не понимают. Радует, что их немного.

  4. #3444
    Аватар для ДРИМ
    Реєстрація
    20 жовтень 2008
    Звідки Ви
    днепропетровск ул. Янтарная
    Дописів
    6 575

    Типово

    Цитата Допис від kofablup Переглянути допис
    Ну, насчет прекрасно обоснованных я не соглашусь хотя бы потому что, если суд ссылается на положения какого-то пункта Постановления Пленума, то было бы неплохо оценивать этот пункт полностью, а не отдельную его часть.
    Итак, п. 17 Постановления Пленума (интересующая нас часть) изложена так:
    Розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж
    зазначений у ч. 2 ст. 182 СК
    ( 2947-14 ). При цьому необхідно мати
    на увазі, що зміна законодавства в частині визначення мінімального
    розміру аліментів на одну дитину не є підставою для перегляду
    постановлених раніше судових рішень про їх стягнення
    . Що ж до
    максимального розміру аліментів, які стягуються з боржника, то
    відповідно до ч. 3 ст. 70 Закону України від 21 квітня 1999 р.
    N 606-XIV ( 606-14 ) "Про виконавче провадження" він не повинен
    перевищувати 50 відсотків заробітної плати цієї особи.
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v0003700-06
    ч. 2 ст. 182:
    2. Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.
    Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку
    .
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2947-14/page4

    Акцент Вам, как юристу, поставлю на словах "не є підставою для ПЕРЕГЛЯДУ постановлених раніше". Я уверен, что Вы понимаете разницу между "переглядом" ранее вынесенных решений и вынесением новых решений об увеличении размера алиментов и приведения их (алиментов) в соответствие с требованиями ч. 2 ст. 182. А судьи, решения которых Вы привели, не понимают. Радует, что их немного.
    И я о том же, я прошу не 2000,а то что положено (900)

  5. #3445
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Всё у Вас получится. В ваших интересах подать иск об увеличении как можно скорее.

  6. #3446
    Аватар для ДРИМ
    Реєстрація
    20 жовтень 2008
    Звідки Ви
    днепропетровск ул. Янтарная
    Дописів
    6 575

    Типово

    Цитата Допис від kofablup Переглянути допис
    Всё у Вас получится. В ваших интересах подать иск об увеличении как можно скорее.
    Спасибо,будем надеяться,после праздников отнесу в суд.

  7. #3447
    Аватар для ДЫМАРИ
    Реєстрація
    30 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепрпетровск центральный
    Дописів
    1 862

    Типово

    У меня через квартиру проходит стояк газовый, который питает квартиры снизу и сверху, а я от газа ну совсем отказался в сторону электричества. Квартира у меня моя. Могу ли я попросить горгаз оплатить мне за транзит газа через мою, повторюсь - мою, квартиру ? А то как то, как бы меня имеют по транзиту, а мне за охрану трубы ну никак.
    За транзитные деньги - отдам детям.
    "Не молчите - жизнь коротка. Но много тоже старайтесь не п...говорить - она станет еще короче."

  8. #3448
    Аватар для Sunlia
    Реєстрація
    12 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск - Каменское ;)
    Дописів
    13 638

    Типово

    Цитата Допис від ДЫМАРИ Переглянути допис
    У меня через квартиру проходит стояк газовый, который питает квартиры снизу и сверху, а я от газа ну совсем отказался в сторону электричества. Квартира у меня моя. Могу ли я попросить горгаз оплатить мне за транзит газа через мою, повторюсь - мою, квартиру ? А то как то, как бы меня имеют по транзиту, а мне за охрану трубы ну никак.
    За транзитные деньги - отдам детям.
    если вы готовы к судебным тяжбам с газовщиками, попробуйте) Главное, чтоб они так не выкрутили и еще вы им остались должны...
    Заколки и бантики, ободки ручной работы

  9. #3449
    Аватар для $Mira$
    Реєстрація
    07 вересень 2012
    Дописів
    117

    Типово

    Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, во время моего пребывания в декрете мою фирму-работодателя ликвидировали и меня, соответственно, сократили. Декретный отпуск закончился и я обратилась в центр занятости где мне насчитали аж 540 грн пособия, а я мать двоих детей ( младшему три годика). Все ли правильно насчитали? Или государство жадничает? Может есть какие-то способы увеличить сумму пособия? Заранее спасибо за ответ!

  10. #3450
    Аватар для Sunlia
    Реєстрація
    12 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск - Каменское ;)
    Дописів
    13 638

    Типово

    Цитата Допис від $Mira$ Переглянути допис
    Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, во время моего пребывания в декрете мою фирму-работодателя ликвидировали и меня, соответственно, сократили. Декретный отпуск закончился и я обратилась в центр занятости где мне насчитали аж 540 грн пособия, а я мать двоих детей ( младшему три годика). Все ли правильно насчитали? Или государство жадничает? Может есть какие-то способы увеличить сумму пособия? Заранее спасибо за ответ!
    Вам назначили минимальное пособие по безработице. Оно зависит от :
    общий страховой стаж;
    страховой стаж за последний год;
    срок до пенсии;
    причина увольнения;
    средний доход за последние 12 месяцев.
    Заколки и бантики, ободки ручной работы

  11. #3451
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від ДЫМАРИ Переглянути допис
    У меня через квартиру проходит стояк газовый, который питает квартиры снизу и сверху, а я от газа ну совсем отказался в сторону электричества. Квартира у меня моя. Могу ли я попросить горгаз оплатить мне за транзит газа через мою, повторюсь - мою, квартиру ? А то как то, как бы меня имеют по транзиту, а мне за охрану трубы ну никак.
    За транзитные деньги - отдам детям.
    просить можете, но оснований требовать у Вас нет.

  12. #3452
    Аватар для ДЫМАРИ
    Реєстрація
    30 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепрпетровск центральный
    Дописів
    1 862

    Типово

    Цитата Допис від kofablup Переглянути допис
    просить можете, но оснований требовать у Вас нет.
    Я не спец в понятиях - оснований... Если основание моя жизнь, которая у меня одна, а мне страшно:
    за фактически старую трубу,
    за возможную в 100% утечку,
    за неправильно "пользовать" соседями,
    за топливо страны агрессора у меня под боком,
    за косвенное воровство того ж газа,
    за "газа" использования в мерах по ущемлению народа Украины,
    за отравление воздуха, просто дыхать нечем,
    за переживания, шо подорожает и мне не хватит.... Да много ещё оснований и не потребовать компенсации ?
    По честному - беспокоюся, как выжить дальше ?
    "Не молчите - жизнь коротка. Но много тоже старайтесь не п...говорить - она станет еще короче."

  13. #3453
    Аватар для Sunlia
    Реєстрація
    12 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск - Каменское ;)
    Дописів
    13 638

    Типово

    Цитата Допис від ДЫМАРИ Переглянути допис
    Я не спец в понятиях - оснований... Если основание моя жизнь, которая у меня одна, а мне страшно:
    за фактически старую трубу,
    за возможную в 100% утечку,
    за неправильно "пользовать" соседями,
    за топливо страны агрессора у меня под боком,
    за косвенное воровство того ж газа,
    за "газа" использования в мерах по ущемлению народа Украины,
    за отравление воздуха, просто дыхать нечем,
    за переживания, шо подорожает и мне не хватит.... Да много ещё оснований и не потребовать компенсации ?
    По честному - беспокоюся, как выжить дальше ?
    Напишите письмо в Днепрогаз, получите ответ (месяца через 2, если получите), подайте в суд (это платно) и веселая жизнь минимум на год в судебных тяжбах обеспечена)
    Заколки и бантики, ободки ручной работы

  14. #3454
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від ДЫМАРИ Переглянути допис
    Я не спец в понятиях - оснований... Если основание моя жизнь, которая у меня одна, а мне страшно:
    за фактически старую трубу,
    за возможную в 100% утечку,
    за неправильно "пользовать" соседями,
    за топливо страны агрессора у меня под боком,
    за косвенное воровство того ж газа,
    за "газа" использования в мерах по ущемлению народа Украины,
    за отравление воздуха, просто дыхать нечем,
    за переживания, шо подорожает и мне не хватит.... Да много ещё оснований и не потребовать компенсации ?
    По честному - беспокоюся, как выжить дальше ?
    по-чесному:
    1. труба у Вас появилась не после того, как Вы "отрезались".
    2. труба находится законно (она в проекте есть).
    3. никакие ваши права не нарушены.
    4. противоправного поведения третьих лиц нет.
    5. признаки аварийности трубы отсутствуют.
    6. а если Вы опасаетесь чего-то, или боитесь, то в аптеках для/против этого есть много препаратов.

  15. #3455
    Аватар для ДЫМАРИ
    Реєстрація
    30 листопад 2008
    Звідки Ви
    Днепрпетровск центральный
    Дописів
    1 862

    Типово

    Цитата Допис від kofablup Переглянути допис
    по-чесному:
    1. труба у Вас появилась не после того, как Вы "отрезались".
    2. труба находится законно (она в проекте есть).
    3. никакие ваши права не нарушены.
    4. противоправного поведения третьих лиц нет.
    5. признаки аварийности трубы отсутствуют.
    6. а если Вы опасаетесь чего-то, или боитесь, то в аптеках для/против этого есть много препаратов.
    Я понял, вы тот Миша (kofablup) из Горгаза, который к нам приходил. Слово в слово..., тока на № 6 п.п. он посоветовал водочки на ночь и с утра.
    Из четырёх подъездов нашего дома, у нас в подъезде, детей больше тех трёх...
    Мамаши подъезда считают, что газ страшнее электрЫчества и интересовались про возможный прецедент по оплате за транзит через квартиру.
    ...и при токе меньше нормативов, которые требуют газовщики.
    "Не молчите - жизнь коротка. Но много тоже старайтесь не п...говорить - она станет еще короче."

  16. #3456
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від ДЫМАРИ Переглянути допис
    Я понял, вы тот Миша (kofablup) из Горгаза, который к нам приходил. Слово в слово..., тока на № 6 п.п. он посоветовал водочки на ночь и с утра.
    Из четырёх подъездов нашего дома, у нас в подъезде, детей больше тех трёх...
    Мамаши подъезда считают, что газ страшнее электрЫчества и интересовались про возможный прецедент по оплате за транзит через квартиру.
    ...и при токе меньше нормативов, которые требуют газовщики.
    мне кажется, что в вашем случае можно совместить оба шестых пункта.
    серьёзно.

  17. #3457
    Аватар для Mihaelka
    Реєстрація
    22 грудень 2013
    Дописів
    5 475

    Типово

    Добрый день.
    Проконсультируйте, по такому вопросу.
    Женщина находится в отпуске по уходу за ребенком до 4х лет(по мед. заключению). Имеют ли право сократить ее должность во время отпуска(издан на предприятии приказ о решении сокращения должности в штате)? Если она не выйдет на работу по истечении срока и захочет продлить отпуск по уходу за ребенком до 4.5 лет, имеет ли право работодатель по собственной инициативе уволить её ? Если сокращается только должность, а не полностью происходит ликвидация предприятия, должны ли предложить другое место на предприятии?

  18. #3458
    Аватар для Sannn
    Реєстрація
    22 червень 2010
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    1 034

    Типово

    Здравствуйте, подскажите пожалуйста, куда обращаться для оспаривания Постанови про стягнення алимент.?в управление юстиции (откуда пришла постанова) или апеляц.суд?
    Спасибо за ответ
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=307348 Подарки на все праздники..Петриковская роспись с душой

  19. #3459
    Аватар для kofablup
    Реєстрація
    06 жовтень 2008
    Дописів
    5 681

    Типово

    Цитата Допис від Sannn Переглянути допис
    Здравствуйте, подскажите пожалуйста, куда обращаться для оспаривания Постанови про стягнення алимент.?в управление юстиции (откуда пришла постанова) или апеляц.суд?
    Спасибо за ответ
    Если постановление исполнителя соответствует решению суда, то какой смысл его обжаловать? Если Вас не устраивает решение суда, то, конечно нужно обжаловать его. Или же, в определенных случаях, самому подавать иск об изменении размера алиментов.

  20. #3460
    Почетный форумчанин
    Мудрость года 2008, Мудрая мама 2010
    Аватар для Гапка
    Реєстрація
    30 червень 2004
    Звідки Ви
    Городок мечты
    Дописів
    13 025

    Типово

    Цитата Допис від mih@эLкa Переглянути допис
    Добрый день.
    Проконсультируйте, по такому вопросу.
    Женщина находится в отпуске по уходу за ребенком до 4х лет(по мед. заключению). Имеют ли право сократить ее должность во время отпуска(издан на предприятии приказ о решении сокращения должности в штате)? Если она не выйдет на работу по истечении срока и захочет продлить отпуск по уходу за ребенком до 4.5 лет, имеет ли право работодатель по собственной инициативе уволить её ? Если сокращается только должность, а не полностью происходит ликвидация предприятия, должны ли предложить другое место на предприятии?

    Если ребенок нуждается в домашнем уходе (что подтверждается заключением врачебной комиссии) - то не могут.

    Другие места предлагаются ВСЕМ сокращаемым, другое дело, что не все на эти места соглашаются. Потому что могут предложить любое место, например, уборщицы или сторожа и т.д.

    КЗОТ
    Стаття 184. Гарантії при прийнятті на роботу і
    заборона звільнення вагітних жінок
    і жінок, які мають дітей
    Забороняється відмовляти жінкам у прийнятті на роботу і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю або наявністю дітей віком до трьох років, а одиноким матерям — за наявністю дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю.При відмові у прийнятті на роботу зазначеним категоріям жінок власник або уповноважений ним орган зобов’язані повідомляти їм причини відмови у письмовій формі. Відмова у прийнятті на роботу може бути оскаржено у судовому порядку.Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років — частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням. Обов’язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.
    Про сокращаемых:

    Стаття 492. Порядок вивільнення працівників
    Про наступне вивільнення працівників персонально попереджають не пізніше ніж за два місяці.При вивільненні працівників у випадках змін в організації виробництва і праці враховується переважне право на залишення на роботі, передбачене законодавством.Одночасно з попередженням про звільнення у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці власник або уповноважений ним орган пропонує працівникові іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі, організації. При відсутності роботи за відповідною професією чи спеціальністю, а також у разі відмови працівника від переведення на іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі, організації працівник, на власний розсуд, звертається за допомогою до державної служби зайнятості або працевлаштовується самостійно. У разі якщо вивільнення є масовим відповідно до статті 48 Закону України «Про зайнятість населення», власник або уповноважений ним орган доводить до відома державної служби зайнятості про заплановане вивільнення працівників.Вимоги частин першої — третьої цієї статті не застосовуються до працівників, які вивільняються у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, пов’язаними з виконанням заходів під час мобілізації, на особливий період.Державна служба зайнятості інформує працівників про роботу в тій самій чи іншій місцевості за їх професіями, спеціальностями, кваліфікаціями, а у разі їх відсутності — здійснює підбір іншої роботи з урахуванням індивідуальних побажань і суспільних потреб. У разі потреби особу може бути направлено, за її згодою, на професійну перепідготовку або підвищення кваліфікації відповідно до законодавства.
    Востаннє редагував Гапка: 05.04.2018 о 11:29
    Бабушкина радость :sibmama.ru]

Сторінка 173 з 195 ПершаПерша ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті