Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 274 з 551 ПершаПерша ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324374 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 11003, показано з 5 461 по 5 480.

Тема: Маршрутки Днепропетровска

  1. #5461
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Ну все, пожеланиями обменялись

  2. #5462
    Аватар для МИХАИЛэлектро
    Реєстрація
    08 серпень 2010
    Звідки Ви
    Калиновая
    Дописів
    13 123

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    При случае присядь на место водилы, и посмотри что видно с его места в зеркала.
    в пикапе ЗАЗа ездили?вот это жестоко...

    Цитата Допис від Anenja Переглянути допис
    чай не Дракула, пусть обвешивается зеркалами. его незрячесть не оправдывает движение с пассажиром, зависшем в воздухе
    на фуре ехал,лучше обзор чем в той приблуде от зипера...
    ЭЛЕКТРИКА(автомобили и дома/квартиры) ВОДОНАГРЕВАТЕЛИ
    т.ноль95семь4шесть444три

  3. #5463
    watra
    Guest

    Типово

    закономірне питання: чому не поліпшують "задній огляд" ?

  4. #5464
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Як?

  5. #5465
    watra
    Guest

    Типово

    а я - водій засобів громадського транспорту або виробник ?

  6. #5466
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Тоді звідки ви знаєте, що не прліпшують?

  7. #5467
    watra
    Guest

    Типово

    присядь на место водилы, и посмотри что видно с его места в зеркала
    звідси..

  8. #5468
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Згода. Розповім докладніше. Довжина пасажирського салону в маршрутці сягає до шести метрів. Стоячих пасажирів на цих шести метрах - чоловік тридцять. Тобто через дзеркало в салоні водій не може бачити задніх дверей. При будь якому розташуванні тих дзеркал. Дуже добре, якщо передні бачить.
    Далі. Зовнішні зеркала. Тут ситуація краща, водій може придбати за власний кошт "сферу", і поліпшити собі кути огляду. Але, за умови що за водієм закріплений цей бус, що в нього є гроші на це, в решті що він не раздолбай. Та все ж таки зовнішнє дзеркало не дасть змоги виявити наміри пассажира, який рухається по салону на вихід, за спинами інших пасажирів. Так зрозуміло?

    Я намагаюся донести до вас, що без взаємодії з водієм такі ситуації, як сталася будь виникати. Незалежно від віку водія.

  9. #5469
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Згода. Розповім докладніше. Довжина пасажирського салону в маршрутці сягає до шести метрів. Стоячих пасажирів на цих шести метрах - чоловік тридцять. Тобто через дзеркало в салоні водій не може бачити задніх дверей. При будь якому розташуванні тих дзеркал. Дуже добре, якщо передні бачить.
    Далі. Зовнішні зеркала. Тут ситуація краща, водій може придбати за власний кошт "сферу", і поліпшити собі кути огляду. Але, за умови що за водієм закріплений цей бус, що в нього є гроші на це, в решті що він не раздолбай. Та все ж таки зовнішнє дзеркало не дасть змоги виявити наміри пассажира, який рухається по салону на вихід, за спинами інших пасажирів. Так зрозуміло?

    Я намагаюся донести до вас, що без взаємодії з водієм такі ситуації, як сталася будь виникати. Незалежно від віку водія.
    1. які норми щодо кількості стоячих?
    2. "сфера" - власнику АТП зовсім накакати на небезпідставне поліпшення робочих умов?
    3. я розумію, що то з розділу фантастики, але ж мають бути у вас інструктажі якісь щодо "відчинив-зачинив" двері та часу на це?

  10. #5470
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    1. Норми прописані в паспорті авто. Наприклад БАЗ А 08110 - 31 стоячий
    2. Абсолютно. Не знаю жодного перевізника в місті, який дообладнував автобуси необхідним за свої гроші.
    3. 4 секунди після виходу останньої людини.

  11. #5471
    tofanidze
    Guest

    Типово

    Ехал сегодня в 126 маршрутке в которой дверь надо было открывать высунув руку в окно и дергая наружную ручку - потому что внутренняя не работала. Это норма?))

  12. #5472
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    1. Норми прописані в паспорті авто. Наприклад БАЗ А 08110 - 31 стоячий
    2. Абсолютно. Не знаю жодного перевізника в місті, який дообладнував автобуси необхідним за свої гроші.
    3. 4 секунди після виходу останньої людини.
    1,2 - гаразд.
    а 3 мабуть не всі дотримуються.
    без "мабуть".

  13. #5473
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Цитата Допис від watra Переглянути допис
    1,2 - гаразд.
    а 3 мабуть не всі дотримуються.
    без "мабуть".
    "Три" мабуть без мабуть не допомагає.

  14. #5474
    Открытие года 2011 Аватар для Anenja
    Реєстрація
    02 вересень 2011
    Дописів
    27 402

    Типово

    Цитата Допис від tofanidze Переглянути допис
    Ехал сегодня в 126 маршрутке в которой дверь надо было открывать высунув руку в окно и дергая наружную ручку - потому что внутренняя не работала. Это норма?))
    Елена Малышева одобряе
    У меня все так, как я хочу!
    — Я могу сделать один звонок и вашей карьере конец.
    — Впечатляет. Я по телефону только пиццу заказываю

  15. #5475
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    "Три" мабуть без мабуть не допомагає.
    бо 31 стоячий?

  16. #5476
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Бо зійде на нижню сходинку, подумає.... Потім мовчки зіштовхе на землю свою кравчучку... Подумає. Повернеться гукати дітей... Повчить їх правильно стрибати з дверей....

  17. #5477
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Бо зійде на нижню сходинку, подумає.... Потім мовчки зіштовхе на землю свою кравчучку... Подумає. Повернеться гукати дітей... Повчить їх правильно стрибати з дверей....
    так у вас
    4 секунди після виходу останньої людини.
    про нормативи швидкості виходу не йдеться.
    якщо вам за 40-50, то не за горами той час, коли артритик і ваші колінця відвідає, наприклад.

    до речі, серед "вас" зустрічаються дуже веселі жартівники - пенсіонери залізуть на сходинки, спитають чи можна, водій "ні", пенсіонери злізають, а водій потім "та можна, я жартую".
    ох , карма пройдеться по таких.

  18. #5478
    Аватар для Водила
    Реєстрація
    03 грудень 2005
    Дописів
    22 471

    Типово

    Здаеться ви так і не зрозуміли.

    Я змальовую вам ситуацію, коли водій фізично не в змозі визначити наявність пассажира у дверях. Байдуже, артрит там чи маразм. Розуміете? Коли ви вийдете з зони огляду водія по внутрішнім дзеркалам, і не з'явитесь в зовнішніх. Саметоді і бувають оті всі негаразди. А щоб їх не було, треба вдосконалювати відносини між людьми, а не пропагувати тезу "водій - бидло", дайте йому по шиї.

  19. #5479
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 113

    Типово

    Вернёмся к нашим баранам.
    Есть шанс останавливаться только на остановках?
    Картельный сговор водителей, например. И им же польза-быстрее будут ехать, расход топлива меньше, износ тормозов, сцепления.
    И, главное, порядку на дорогах больше.
    Или это анриал?

  20. #5480
    Тема года 2011
    Молодой ученый 2012
    Аватар для Allik
    Реєстрація
    27 серпень 2009
    Звідки Ви
    Уркаинский Уркаганат
    Дописів
    34 042

    Типово

    Цитата Допис від Водила Переглянути допис
    Здаеться ви так і не зрозуміли.

    Я змальовую вам ситуацію, коли водій фізично не в змозі визначити наявність пассажира у дверях. Байдуже, артрит там чи маразм. Розуміете? Коли ви вийдете з зони огляду водія по внутрішнім дзеркалам, і не з'явитесь в зовнішніх. Саметоді і бувають оті всі негаразди. А щоб їх не було, треба вдосконалювати відносини між людьми, а не пропагувати тезу "водій - бидло", дайте йому по шиї.
    ну про быдло я не говорила, дать по шее просила символически, согласись, можно было разборку совсем иную устроить, так ведь? и найти ично парня, и накатать заяву и хз еще что,так? а я выпустила пар тут. ну и выводы сделала для себя
    что-то разговор перешел в русло "звалтувалы?-некуй было краситься"
    Это ж нечестно,так?
    ... и неожиданно погладил кота(с)

Сторінка 274 з 551 ПершаПерша ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283284324374 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті