Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 16 з 18 ПершаПерша ... 6789101112131415161718 ОстанняОстання
Всього знайдено 347, показано з 301 по 320.

Тема: Хороший астролог

  1. #301
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    та не сціться вже!
    замість бла-бла-бла пишіть свої дані.
    Ну нарешті, підтягнулися справжні астрологи, професйна лексика поперла. Але чого це Ви так напудилися? А-а-а, Ви мабудь шарлатан-початківець? Та не переймайтеся Ви, використовуйте як завжди стандартний набір кліше/фраз, наприклад: "Самолет родився в 20-ому столітті нашої ери, під такою-то(або іншою, яка різниця) зіркою(або сузір"ям, все одно ніхто не перевірить), світить йому дальня дорога(або коротка, все одно ніякої відповідальності за астролого-шарлатанську брехню не передбачено, на жаль). Ну й так далі й т.п. Давайте, тренуйтеся! Люди зараз самі Вам гроші не принесуть, їх треба в людей якось видурити.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  2. #302

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Ну нарешті, підтягнулися справжні астрологи, професйна лексика поперла. Але чого це Ви так напудилися? А-а-а, Ви мабудь шарлатан-початківець? Та не переймайтеся Ви, використовуйте як завжди стандартний набір кліше/фраз, наприклад: "Самолет родився в 20-ому столітті нашої ери, під такою-то(або іншою, яка різниця) зіркою(або сузір"ям, все одно ніхто не перевірить), світить йому дальня дорога(або коротка, все одно ніякої відповідальності за астролого-шарлатанську брехню не передбачено, на жаль). Ну й так далі й т.п. Давайте, тренуйтеся! Люди зараз самі Вам гроші не принесуть, їх треба в людей якось видурити.
    А что ж Вы хотели от шарлатанов то? Раньше было "потомственная гадалка Марфа", но на это перестали вестись, теперь надо что-то более креативное. "Медицинский астролог" звучит даже как-то типа "по-научному".

  3. #303
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    А что ж Вы хотели от шарлатанов то? Раньше было "потомственная гадалка Марфа", но на это перестали вестись, теперь надо что-то более креативное. "Медицинский астролог" звучит даже как-то типа "по-научному".
    Но согласитесь - креатива у них маловато! Я вот хочу им идей подкинуть, например: астролог-проктолог . Звучит ведь намного интересней, народ глядишь и попрет! А они не ценят моей души порывы.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  4. #304
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Ну нарешті, підтягнулися справжні астрологи, професйна лексика поперла. Але чого це Ви так напудилися? А-а-а, Ви мабудь шарлатан-початківець? Та не переймайтеся Ви, використовуйте як завжди стандартний набір кліше/фраз, наприклад: "Самолет родився в 20-ому столітті нашої ери, під такою-то(або іншою, яка різниця) зіркою(або сузір"ям, все одно ніхто не перевірить), світить йому дальня дорога(або коротка, все одно ніякої відповідальності за астролого-шарлатанську брехню не передбачено, на жаль). Ну й так далі й т.п. Давайте, тренуйтеся! Люди зараз самі Вам гроші не принесуть, їх треба в людей якось видурити.
    тю...а де ви побачили оте "напудилися"
    це ж не я скептик-який-не вірить-астрологам-але-старанно-приховує-свої дані
    тим більше, що я грошей не вимагаю у вас за дату народження та все одно приховуєте...отже все ж таки сцикаєте...не скептик ви, не скептик. )))

  5. #305
    watra
    Guest

    Типово

    тепер щодо лікаря-астролога.
    якщо, Самольот, ви такий сміливий герой та "не вірите" , ризикніть лікувати, наприклад, зуби (ви про них, здається, тут згадували) виключно при Місяці в Овні або Козерозі ...
    так що коли зберетеся - спитайте мене, коли то воно так буде, я вас скерую!

  6. #306
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    тепер щодо лікаря-астролога.
    якщо, Самольот, ви такий сміливий герой та "не вірите" , ризикніть лікувати, наприклад, зуби (ви про них, здається, тут згадували) виключно при Місяці в Овні або Козерозі ...
    так що коли зберетеся - спитайте мене, коли то воно так буде, я вас скерую!
    Ні, я звісно не герой. Просто в мене є мізки і я з ними дружу. Отже я не Ваш клієнт! А зуби я лікую коли завгодно, не питаючи дозволу в різних шарлатанів.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  7. #307
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    тю...а де ви побачили оте "напудилися"
    це ж не я скептик-який-не вірить-астрологам-але-старанно-приховує-свої дані ...
    Та давайте вже, розв"язуйте задачу "від зворотнього" - виходячи з моєї поведінки(мого відношення до всіляких псевдонаук) визначте мою дату народження! Це ж єлементарно!!! Щоправда не для шарлатанів та не в випадках псевдонаук.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  8. #308
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Ні, я звісно не герой. Просто в мене є мізки і я з ними дружу. Отже я не Ваш клієнт! А зуби я лікую коли завгодно, не питаючи дозволу в різних шарлатанів.
    оце вже слушно. я не беру в клієнти людей, які дружать з... мізками, бо, зазвичай люди з людьми дружать
    ви саме клієнт лікаря-астролога.
    бгг

  9. #309

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    тепер щодо лікаря-астролога.
    якщо, Самольот, ви такий сміливий герой та "не вірите" , ризикніть лікувати, наприклад, зуби (ви про них, здається, тут згадували) виключно при Місяці в Овні або Козерозі ...
    так що коли зберетеся - спитайте мене, коли то воно так буде, я вас скерую!
    Т.е. когда у меня заболит зуб мне надо спросить у вас стоит ли сейчас идти к стоматологу, и вы мне скажете, что надо идти не сейчас, а когда звёзды ляжут?
    Вы будете отвечать за потерянный и вовремя не вылеченный зуб?

  10. #310
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    оце вже слушно. я не беру в клієнти людей, які дружать з... мізками, бо, зазвичай люди з людьми дружать
    ви саме клієнт лікаря-астролога.
    бгг
    - Вот почему ты просто не можешь радоваться жизни? Забыть про свой сарказм, цинизм, злобу и быть нормальным человеком?
    - Это мозги, детка. Они мне мешают стать идиотом. Впрочем, тебе не понять.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  11. #311
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Та давайте вже, розв"язуйте задачу "від зворотнього" - виходячи з моєї поведінки(мого відношення до всіляких псевдонаук) визначте мою дату народження! Це ж єлементарно!!! Щоправда не для шарлатанів та не в випадках псевдонаук.
    ще раз кажу - астрологи не визначають дати народження )))), навпаки - дати народження для того, щоби визначити інше.
    от час народження астрологи ще можуть визначити...але тоді вже прийдеться розказати про всі значні події в своєму житті, а ви ж боягуз. допитливий, але боягуз.

  12. #312

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    оце вже слушно. я не беру в клієнти людей, які дружать з... мізками, бо, зазвичай люди з людьми дружать
    ви саме клієнт лікаря-астролога.
    бгг
    Ну вот и ответ: вы берёте в клиенты людей, которые не дружат с мозгами (т.е. дебилов).
    Разве ж можно так палиться? Я думал, что вы достойный оппонент.

  13. #313
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Т.е. когда у меня заболит зуб мне надо спросить у вас стоит ли сейчас идти к стоматологу, и вы мне скажете, что надо идти не сейчас, а когда звёзды ляжут?
    Вы будете отвечать за потерянный и вовремя не вылеченный зуб?
    а хто вас змушує запитувати ? ))) я? коли ?

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    - Вот почему ты просто не можешь радоваться жизни? Забыть про свой сарказм, цинизм, злобу и быть нормальным человеком?
    - Это мозги, детка. Они мне мешают стать идиотом. Впрочем, тебе не понять.
    от саме "заважають" стати ідіотом (а не "допомагають не стати") - він хоче, а вони заважають!? ото же ж !

  14. #314
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Ну вот и ответ: вы берёте в клиенты людей, которые не дружат с мозгами (т.е. дебилов).
    Разве ж можно так палиться? Я думал, что вы достойный оппонент.
    дружити з мізками, а не з людьми - це якось моторошно...ні ?

  15. #315

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    дружити з мізками, а не з людьми - це якось моторошно...ні ?
    И эти люди учат нас жить.

    P.S. На засыпку: рождение 27 августа 1962г. 11-00 дня.

  16. #316
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    И эти люди учат нас жить.

    P.S. На засыпку: рождение 27 августа 1962г. 11-00 дня.
    а що означає "на засипку" ? мені у стійку "струнко" ставати ? )))
    та й чия це дата.. хз

  17. #317

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    а що означає "на засипку" ? мені у стійку "струнко" ставати ? )))
    та й чия це дата.. хз
    А какая разница чья это дата? Звёзды ложатся по-другому в зависимости от имени рождённого?

  18. #318
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    А какая разница чья это дата? Звёзды ложатся по-другому в зависимости от имени рождённого?
    я взагалі не зрозуміла вашого запиту - що мені з нею робити (і взагалі навіщо мені воно - вам щось доводити?? )) )

    п.с. ви настільки хибно розумієте дії астролога. гг
    астролог може робити висновки про людину, користуючись астрономічними даними (ефемеридами), символізмом "знаків" (планет, знаків З., і т.д.), виходячи з, власне, принципу синхронічності "те, що внизу, подібне тому, що вгорі" і, так, - власною інтуіцією, бо це не чиста наука, а поєднання і науки і мистецтва.
    так от, зазвичай, люди звертаються з конкретними питаннями, на які можна відповісти за умови певної інформації (первинні дані - дата, час нар., місто, стать )))) якщо про когось питають, опис ситуації, і подальші відповіді на поточні запитання астролога при астроаналізі гороскопа), а не так як ви - нате вам кістку, скажіть-но чия вона...
    чортішо якесь.
    Востаннє редагував TRavva: 13.05.2016 о 10:02

  19. #319
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    ...астролог може робити висновки про людину, користуючись астрономічними даними (ефемеридами), символізмом "знаків" (планет, знаків З., і т.д.), виходячи з, власне, принципу синхронічності "те, що внизу, подібне тому, що вгорі" і, так, - власною інтуіцією, бо це не чиста наука, а поєднання і науки і мистецтва.
    так от, зазвичай, люди звертаються з конкретними питаннями, на які можна відповісти за умови певної інформації (первинні дані - дата, час нар., місто, стать )))) якщо про когось питають, опис ситуації, і подальші відповіді на поточні запитання астролога при астроаналізі гороскопа), а не так як ви - нате вам кістку, скажіть-но чия вона...
    чортішо якесь.
    Действительно. Бред сивой кобылы какой-то!
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  20. #320
    Аватар для Pawel
    Реєстрація
    08 травень 2004
    Дописів
    11 410

    Типово

    Не мешайте людям верить, и зарабатывать на тех, кто хочет верить.
    Психосоматика и эффект плацебо признаются и даже объясняются наукой.
    Ну а гистограммы графика гауссовой кривой ( а она согласно последним данным не является плавной) вероятностей ("случайных событий") также согласно науке зависят от направления движения точки происхождения этих событий, и в данном случае и самой Земли относительно всех остальных небесных тел.
    Востаннє редагував Pawel: 14.05.2016 о 00:09
    Идет война слабоумия с мракобесием.
    Ты записался добровольцем?

Сторінка 16 з 18 ПершаПерша ... 6789101112131415161718 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті