Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 15 з 18 ПершаПерша ... 56789101112131415161718 ОстанняОстання
Всього знайдено 347, показано з 281 по 300.

Тема: Хороший астролог

  1. #281
    Аватар для Астрология
    Реєстрація
    03 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    434

    Типово

    И я частично не соглашусь.))) Но, спорить не хочу.

  2. #282
    watra
    Guest

    Типово

    апну темку.

    чи є тут більш-менш досвідчений астролог з медичної астрології, а краще - одночасно і лікар і астролог ?

  3. #283
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    апну темку.

    чи є тут більш-менш досвідчений астролог з медичної астрології, а краще - одночасно і лікар і астролог ?
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  4. #284
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    датою свого дня народження поділитеся ? бажано з часом.

  5. #285
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    датою свого дня народження поділитеся ? бажано з часом.
    Та часу я навіть не знаю.
    P.S. - але я Вам звісно допоможу: всілякі планети та рецепти намалюю. Але дорого!
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  6. #286
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Та часу я навіть не знаю.
    P.S. - але я Вам звісно допоможу: всілякі планети та рецепти намалюю. Але дорого!
    давайте без часу.

  7. #287
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    давайте без часу.
    А давайте "від зворотнього"? Справа в тому, що я не по цим ділам. Я в ці бредні не вірив, не вірю і вірити не буду. А тих хто в це вірить я вважаю несповна розуму! А тепер подивіться в вікно, пора***те зірки і скажіть коли я народився. Можна без часу.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  8. #288
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    А давайте "від зворотнього"? Справа в тому, що я не по цим ділам. Я в ці бредні не вірив, не вірю і вірити не буду. А тих хто в це вірить я вважаю несповна розуму! А тепер подивіться в вікно, пора***те зірки і скажіть коли я народився. Можна без часу.
    бгг, який смішний "я не вірю, але хочу, щоб ви мене переконали" та ще й після хамства...
    давайте я вам краще скажу куди піти з точки зору зірок ? !

  9. #289
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    бгг, який смішний "я не вірю, але хочу, щоб ви мене переконали" та ще й після хамства...
    давайте я вам краще скажу куди піти з точки зору зірок ? !
    А з точки зору зірок, Ви зараз спілкуєтеся як вихована інтелігентна людина? А хотіти я від Вас звісно нічого не хочу. Але шанс Вам давав!
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  10. #290
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    А з точки зору зірок, Ви зараз спілкуєтеся як вихована інтелігентна людина? А хотіти я від Вас звісно нічого не хочу. Але шанс Вам давав!
    а ви вважаєте, вихованість та інтелігентність ґрунтуються на потуранні хамству та зневазі? )))
    даремно ви боїтеся давати свої данні.

  11. #291
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    а ви вважаєте, вихованість та інтелігентність ґрунтуються на потуранні хамству та зневазі? )))
    даремно ви боїтеся давати свої данні.
    1. Яке потурання - я лише сказав правду(про те, кого я вважаю несповна розуму). Це моя точка зору. Та зважте: я ще й м"яко сказав! Бо страшно навіть уявити, скільки горя може принести кому-небудь людина, яку Ви називаєте " астролог з медичної астрології, а краще - одночасно і лікар і астролог"!!!
    2. А от Ви зовсім не даремно боєтеся вгадати по зіркам мої дані - бо так дуже легко розкривається невігластво та шарлатанство. Ось і вся правда.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  12. #292
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    1. Яке потурання - я лише сказав правду(про те, кого я вважаю несповна розуму). Це моя точка зору. Та зважте: я ще й м"яко сказав! Бо страшно навіть уявити, скільки горя може принести кому-небудь людина, яку Ви називаєте " астролог з медичної астрології, а краще - одночасно і лікар і астролог"!!!
    2. А от Ви зовсім не даремно боєтеся вгадати по зіркам мої дані - бо так дуже легко розкривається невігластво та шарлатанство. Ось і вся правда.
    ви не знаєте що таке астрологія, якщо думаєте, що астрологи "угадують по зірках" дані. бгг
    астрологія від даних відштовхується, а не навпаки. але можете вважати, як вам хочеться.

  13. #293
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    ви не знаєте що таке астрологія, якщо думаєте, що астрологи "угадують по зірках" дані. бгг
    астрологія від даних відштовхується, а не навпаки. але можете вважати, як вам хочеться.
    Угу. А "медичний астролог" від чого відштовхується? Від берега хіба що...
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  14. #294
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Угу. А "медичний астролог" від чого відштовхується? Від берега хіба що...
    ви надто уваги приділяєте тому, у що не вірите.

  15. #295
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    ви надто уваги приділяєте тому, у що не вірите.
    Ну, хтось же повинен захищати людей від шарлатанів. Але Ви можете продовжувати лікувати зуби у астролога-стоматолога. Їх же аж тридцять два.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  16. #296
    Аватар для Астрология
    Реєстрація
    03 листопад 2011
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    434

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    1. Бо страшно навіть уявити, скільки горя може принести кому-небудь людина, яку Ви називаєте " астролог з медичної астрології, а краще - одночасно і лікар і астролог"!!!
    Каждый человек имеет право на свое мнение, но лучше, если оно будет базироваться на правильном понимании предмета обсужления.)

    Поясню, что такое медицинская астрология, чтобы люди понимали, насколько страшен медицинский астролог и много ли горя он может принести.

    Начну с главного. Астролог, не имеющий медицинского образования, не лечит людей. Никогда!
    Он может лишь в гороскопе увидеть предрасположенность к тем или иным заболеваниям и период, в который возможны проявления этих болезней.

    На этом основании будут даны рекомендации обратиться к врачу заблаговременно, не запуская болезнь. Сдать анализы, пройти узи , в общем, лишний раз проверить в медицинском учреждении ослабленный в указанный период времени орган.

    Многие, даже опасные болезни успешно излечиваются, если лечение начато вовремя, на начальной стадии.

    Про астрологов с медицинским образованием. Опять же, лечат они руководствуясь не гороскопом, а своими знаниями медицины.
    Но бывает, что врачу сложно поставить правильный диагноз. И это не редкость, к сожалению. В такой ситуации врач знающий астрологию может получить дополнительную подсказку. Посмотреть в гороскопе какие органы у человека сейчас проблемны/ослаблены/поражены и уделить их обследованию повышенное внимание.
    Лицом к лицу лица не увидать.

  17. #297
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    СЛАВА УКРАЇНІ!

  18. #298
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    давайте вже свою дату народження сюди. подивимося чому ви такий ... сором'язливий..

  19. #299
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 654

    Типово

    Цитата Допис від TRavva Переглянути допис
    давайте вже свою дату народження сюди. подивимося чому ви такий ... сором'язливий..
    Справжній астролог дату мого народження по аватарі взнає. А по даті реєстрації на сайті взагалі все про мене розкаже. Що було, що буде...
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  20. #300
    watra
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    Справжній астролог дату мого народження по аватарі взнає. А по даті реєстрації на сайті взагалі все про мене розкаже. Що було, що буде...
    та не сціться вже!
    замість бла-бла-бла пишіть свої дані.

Сторінка 15 з 18 ПершаПерша ... 56789101112131415161718 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті