Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 42 з 46 ПершаПерша ... 323334353637383940414243444546 ОстанняОстання
Всього знайдено 901, показано з 821 по 840.

Тема: Ажурные зонтики и шарфы в Крейзи-студии Tat_Nikol

  1. #821
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Шаль «Вишневая Бельгийская Армада». Пошло 170г тонкой французской шерсти, спицы №4, вязала в три нитки.

  2. #822
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Всем привет!
    Связала мужу теплый жилет, и проносила его неделю, когда радикулит прихватил. Поняла, что неча ерепенится, игнорировать стариковский аксессуар, пора и себе заиметь эдакое тепленькое на спину. Связала себелюбимой безрукавку из светло-серой и белой б/у шерсти.
    Серый женский жилет. Пошло 330 грамм светло-серой и белой шерсти. Спицы №4,5. Связан в технике энтрелак. Низ, проймы и горловина обвязаны "рисом" и ленивым шнуром.

    Общее у двух жилетов - бывший светло-серый свитер, только в мужском добавлена тонкая темно-серая шерсть, а в женском - белая.

    После противных пасмурно-дождливо-снежных денечков неожиданно выглянуло солнышко, прям поманило бабушку-дедушку-внука на фотосессию. Первое фото удостоено внимания токмо из-за роскошного кота Тайгера и нежных хризантем.

  3. #823
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Квадратная шаль темно-серо-дымчатая "Таинственная незнакомка". По мотивам кардигана из журнала VOGUE. Пошло 130г очень тонкой бобинной шерсти с кидмохером. Спицы №3,5, вязала в две нитки. Размер стороны квадрата=120см, размах крыльев - диагональ=170см.
    Вчера постирала и заблокировала.

    Устроила фотосессию в доме с манекеном МАКСЯ.


    Пыталась запечатлеть новинку на фоне осеннего сада, но погода оказалась нелетной... так, попытались полетать...

  4. #824
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Свято наближається!!!

    Білосніжна скатертина-серветка для Святого Миколая "Сніговиця-метелиця", діаметр 75см, за мотивами плєда Гирасол від дизайнера Jared Flood. Мерсеризована бавовна VIOLET (50г=282м), пішло 75г=423м. Спиці №3.

    Чотири будиночки для комах та пташок. На основу конусів-бобінок сплела спицями та гачком стіни+дах, вишила вікна, двері та квіти, наклеїла гусінь та сонечків, на даху - гнізда із пташками. Останнє фото із дзеркалом.

    Наступний рік Півня, тому наплела чотири маленьких стилизованих курчаток і одну шапочку. Хоч і не дуже вони схожі на справжніх, але ж вийшли прикольні.

    Мої улюблені традиційні ялиночки. Цього року наплела об"ємних 30 штук, а плоских поки що 4.

    Моє ноу-хау - гірлянди із цукерок. Раніше плела ялинки одразу із цукерками, але дітям цікаво гратися із солодкою гірляндою, вішати її на руку та шию, а коли залишаються одні порожні папірці - тоді можно і ялинку прикрасити. Цього року вдалося купити дуже мало мініцукерок, їх зняли із виробництва, тому купувала самі малі цукерки, які траплялися.


    Редко, но бывают у меня проекты из серии "дурьюмаешся". В 50-хх и 60-хх было модно застилать столы разнообразными скатертями с бахромой. Моя мама старательно отпарывала бахрому от изношенных вещей и бережно хранила. Че-то рука не поднялась бросить в костер этот винтажный хлам, придумала парички-нахлобучки для НГ забав. Пошила, постирала их, подсушила и запечатлела. Внукам понравились.

  5. #825
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Христос народився! Славімо його!
    На Святий вечір захурделилось, всю садибу занесло снігом, а я закінчила нову шаль. Колір - зелений+сірий, в ажурі - листочки та трава. Для кого підійде ця хустина? Мабуть, для Лісової Мавки, яка спить під снігом та чекає весну?

    П"ятикутна шаль "Різдвяний сон Лісової Мавки". За мотивами схем із журналу «Verena» № 1/2016. Тонка, більше, ніж 1000 метрів у 100 грамах, бобінна вовна. Пішло 70г французського зеленого твіду та 60г темно-сірої пухнастоі вовни. Плела шпицями №3,5 у дві нитки, обв"язка шнуром ICORD темно-сірим кольором у три нитки. Розмір розмаху крил - 180 см, периметр зовнішнього краю 4х80см=320см.
    Манекен МАКСЯ захотіла стати біля маленької ялиночки для фотосесії.

    Пішли шукати, де спить Мавка?


  6. #826
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Чарівне Водохрещя в садибі - Волшебное Крещение в усадьбе.

  7. #827
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Навіть не віриться, що 47 років тому ми ще сиділи за партами в одному класі. Якщо хтось не вгадав, то Люба Андрійчук в капелюшку, Валя Жукова ще й в окулярах, а я тільки накинула пальто, коли проводжала своїх ріднесеньких подружок. Потішили мене, провідали тітоньку Зіну, мою маму, яка вже навіть себе не пам"ятає... А ще рік тому вгадувала моїх однокласниць.

  8. #828
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Жилет ромбами із золотого шовку (FILATI ITALIA Botto Poala, на бобіні змотан в три нитки 100г=865м). Пішло 170г. Гачок №1,5.

  9. #829
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Весняний білий светрик з аранами. Пухнастий, м"якенький та товстенький акріл із мохером (KARAN TEKSTIL A.S MADE IN TURKEY COUNT 1/2 POLO, 87%AKRIL+13%MOHER, 100g=200m). Шпиці №4 та №3,5, пішло 380грам=760метрів. Дизайн майбутньої хазяйки: "От сплети мені щось на весну біленьке, шоби горло закривалося, погончики якісь придумай, ну, аби мені лічило". В"язала зверху вниз по колу рисом та аранами, резинка 1Х1, сшивала тільки рукава. Сподіваюсь, що доні сподобається.

  10. #830
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Вітаю всіх з початком квітня!
    Вперше прийняла участь в онлайні зв"яжи-шаль-строго-за-два-тижні, трошки не вклалася в строк, але особисто для мене - велика ажурна шаль із тонкої ниточки за 14 діб - рекорд (в мене садиба 55 соток, зараз агрофітнес дуже актуальний, та й мама лежить другий рік ). В"язати було легко, все зрозуміло, в планах сплести комплект із шаль+парасолька+капелюшок, сподобався гарний спіралевидний візерунок+ЛЕЇ-оборки романтичні.
    Чарівна шаль "Плюмерія". Дізайн та опис – Єлєни Готліб, ГУРУ шалєманок, велика їй подяка. Пішло 120г=1200м яскраво-рожевого тонкого італійського шовку із льном (E.MIROGLIO SRL LINS 2/40, 100г=3000м). Шпиці №3, в"язала в три нитки (100г=1000м), гачок №2,25. Діаметр=120см. Оборки-леї дов"яжу пізніше.
    Так все починалося.

    ВТО+блокування.

    Манекен, поки Велика Фея не прилетіла на примірку.

  11. #831
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Нова таця та філіжанки. Під альтанкою буде дуже вишукано насолоджуватися смачною кавою!

  12. #832
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Маєчка із італійського шовку, пішло 65 грам, шпиці 2,5, плела в три нитки, техніка ентрелак.

    Трохи офтопу... В фейсбуці причепилася до мене сваха - ятаньтакуюжехачуажвмираю - от зв"яжи на свій розмір (наші статури майже однакові, в неї груди більше) для мене, бо колір улюблений.
    "Танечка! Взяла бы и связала такую вот маечку мне по своих размерах, а самое главное это мой любимый цвет!!! За нитки и пряжу я тебе заплачу! Буду тебе очень благодарна!"
    Ну, я їй пропоную подарувати ту, що в"язала для себе, теракотово-коричневу безрукавку із бєгонії.
    "Нет, Таня, мне понравился именно итал. шелк и сиреневый цвет- майка!!! "
    Хотіла подзвонити свашці, запросити в гості, щоб вона займалася моїми справами, поки я буду їй маєчку плести.
    А тоді злякалася, бо вона і справді зможе приїхати, тим паче зараз її та мої онучки Соня і Яся у нас на канікулах.
    Написала, що італійський шовк не мій, сучасну пряжу я сама не в змозі купувати. Це раніше я купляла упаковками ниточки, які подобалися мені, в"язала на продаж парасольки та шалики, а якщо моїм дітям-онукам-родичам-друзям щось подобалося, то дарувала готові вироби, або плела на замовлення.
    Зараз даю посилання своїм дівчатам на ниточки, які подобаються мені, вони вибирають колір та перераховують кошти на рахунок. А ниточки висилаються мені. Обговорюємо модель віртуально, манєкен в мене по розміру доні та невісток.
    Чого мене це зачепило? Та я давно не звертаю увагу на людей, які не цінять чужу працю, але в мене досі болить праве запяст"я - тунельний синдром - і я цілий місяць не могла взяти до рук шпиці або гачок (сапка та мишка комп"ютерна - то друга пісня. ), тому радію, як дитина, коли можу порелаксувати за в"язанням.
    А онучок попросила, коли будуть у Вільногірську, то нехай підуть в пряжний магазин, щоб іхня бабуся Саша купила на свій смак ниточки, та коли в мене буде час та бажання, тоді і сплету їй маєчку.

  13. #833
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Маєчка із італійського шовку на Кінбурзькій косі

  14. #834
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Карді для Ганнусі "Блакитна Фея Вісіллка". VISILK (Made in Italy for KFI Amity ville, NY, 90%Viscose+10%Silk, color 13, синьо-блакитний, моток 50г=120м), віскоза із шовком. Шпиці №2,5, гачок №2,25. Пішла майже ціла упаковка 10мотков*50г=500грам.

    За ниточки велика подяка добрій дівчині Світлані із Одеси.

    Плела карді зверху-вниз по колу-із-розрізом. Рукава зшиті, решта - суцільне полотно. Дизайнер - замовниця, вона намалювала, що хоче, вибрала ажур по зразкам, а всі розрахунки я робила сама на манекені.

  15. #835
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    В гарну пору року - золота та лагідна осінь - закінчила дуже складний проект. Із двух бобінок пісочного та яскраво-жовтого кольору, із додаванням темно-коричньового, вийшов дуже елегантний та вишуканий комплект із кардігана та капелюшка. Ледве встигла випрати, трохи висушити та випрасувати, похапцем сфотографувати на манекені... Потім згадала, що навіть не зважила, скільки пішло ниток, але вже пізно було... головне, щоб замовниця була задоволена та потішила мене фотосесією.
    Кардіган та капелюшок для чарівної пані Марії. KARAN TEKSTIL A.S. TURKEY MARS (87%AKRIL+13%MOHER, 100g=700m). Колір пісочний, жовтий та коричньовий, в"язала в три нитки. Спиці №4, №4,5, гачок №2,75. Плела зверху вниз суцільним полотном. Обвязка - подвійна резинка.

    Фото процесу.



  16. #836
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Нарешті співпало бажання+час сфотографувати чарівну золоту осінь в садибі.

  17. #837
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Який сьогодні чудовий день у Києві! Озеро біля Кадетського Гаю просто чарівне! Кардіган гарний, теплий та зручний! Про капелюшок забули, ну то таке...Головне, що доня отримала задоволення, бавлячись під час фотосесії, та й мене потішила - піднімала ручки, щоб продемонструвати зручність цільнов"язаних рукавів.


  18. #838
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Нарешті згадали про вишуканий капелюшок.

  19. #839
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Закінчилася золота та лагідна осінь - почалася мряка та дощ. Захотілося сонечка! Взяла ниточки яскраво-жовтого кольору та вирішила щось зв"язати в улюбленій техниці ентрелак. В процесі були варіанти светрик-карді, але вийшла така собі камізелька-безрукавочка. Розмір - універсальний, від 44р до 54р, за рахунок ромбів-трикутників плетене полотно тягнеться в ширину або довжину.
    Сонячний жилет для покращання настрою в погану погоду. KARAN TEKSTIL A.S. TURKEY MARS (87%AKRIL+13%MOHER, 100g=700m). Колір жовтий та трохи пісочного для окантовки, в"язала в дві нитки. Спиці №4. Плела суцільним полотном. Обвязка - шнур ICORD. Пішло 215 грам.

    Я змінила зачіску, поки так.

  20. #840
    Аватар для Tat_Nikol
    Реєстрація
    04 травень 2008
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    1 421

    Типово

    Вигуляла сьогодні сонячну камізельку-безрукавку. Зручно, тепло, настрій реально піднімається від сонечка.

Сторінка 42 з 46 ПершаПерша ... 323334353637383940414243444546 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті