Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 29 з 82 ПершаПерша ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1626, показано з 561 по 580.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #561
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від LЕХХ Переглянути допис
    таблички нечитабельные
    пока не поздно, те шо сделали пусть висят, а дальше пусть делают с шрифтом пожирнее и покрупнее
    Та це ж стіки роботи... а грошей вже нема...
    і пишуть на ФБ , але реакції нема.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  2. #562
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 042

    Типово

    некоторые проходящие вон до сих пор днепр шлюхославом называют. даже с годами новое не воспринимают.

  3. #563
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 046

    Типово

    Надо еще писать как при царе улицы назвались, до второй мировой и после...
    И что бы на полдома таблички... и на крыше, что бы из космоса было видно...

  4. #564
    Аватар для regfin
    Реєстрація
    04 серпень 2011
    Звідки Ви
    Правда
    Дописів
    4 483

    Типово

    В то время такого понятия как "космонавт" еще не существовало.

    Может фантасты неких астронавтов описывали, или как написали выше - гуманоидов.

    Но факт это то, что Гагарина никто не называет летчиком-испытателем.

    Так что проехали ))

  5. #565

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Дитино. Є така штука... Має назву ІСТОРІЯ. А хто не пам"ятає своєї історії, тому доля ходити по колу. Недарма таких називають "Івани, родства не пам"ятаючі".

    Хоча, для бидла, історія це те, що йому сьогоді розповіли, герої ті, що хазяїн вказав, боги ті, що хазяїн вигадав. Назавтра прийде інший хазяїн і бидло буде молитися іншим богам, вшановувати інших героїв та втішатися з іншої історії... На те воно й бидло.

  6. #566
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Було, що боялися свою історію пам*ятати, навіть обличчя на родинних світлинах замальовували...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  7. #567

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Это уже похоже на азарт вроде сбора грибов, рыбалки или охоты: найди улицу в городе и переименуй.
    Некоторым даже удается добыть шкуру "не переименованного медведя" - найти место в городе которое еще никак не названо.
    Переименованомания - интересно, есть такое в медицине?


    В Днепре могут появиться улица Бандеры, мост Рейгана и площадь Золотой плуг

    https://glavnoe.dp.ua/articles/v-dne...d-zolotoj-plug

    "...Михаил Лысенко... просит переименовать мост на Монастырский остров в мост Рональда Рейгана и подготовить
    по результатам рассмотрения его обращения проект решения горсовета. Нам не понятен ход мысли Михаила – возможно,
    это отвлекающий маневр. Ремонт моста на остров отложили – а вот вам новый информационный повод.

    Многотысячная азербайджанская диаспора Днепра просит переименовать улицу Рабочую в улицу Муслима Магомаева...

    ...«Просвіта» просит также создать площадь напротив Озерки и дать ей имя «площадь Золотой плуг»..."

    Ой !!! Кажется и я заразился .
    Никто случайно не подскажет : в тупике 1-го трамвая возле ДИИТа - внутри рельсового кольца маленький скверик имеет имя ?
    А мост/путепровод ул.Передовая над Донецким шоссе как-то называется ?
    Ой, а почему озеро на Красном камне до сих пор называют "Карьер" ? Я понимаю, что сама ямка - карьер, а воду надо же как-то назвать.
    Востаннє редагував Igor K: 08.02.2018 о 11:36

  8. #568
    Аватар для Moises
    Реєстрація
    20 липень 2008
    Звідки Ви
    Победа, Центр
    Дописів
    9 697

    Типово

    https://glavnoe.dp.ua/articles/v-dne...d-zolotoj-plug


    это какое то массовое помешательство...
    ОБУЧЕНИЕ ГРАФИЧЕСКОМУ ДИЗАЙНУ
    МАГНИТЫ С ВАШИМ ФОТО
    Обработка и реставрация фото. Обучение 3D MAX

  9. #569
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 246

    Типово

    Цитата Допис від Moises Переглянути допис
    https://glavnoe.dp.ua/articles/v-dne...d-zolotoj-plug


    это какое то массовое помешательство...
    Имбицилы
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  10. #570
    Аватар для lika87
    Реєстрація
    28 липень 2007
    Дописів
    4 385

    Типово

    Многотысячная азербайджанская диаспора Днепра просит переименовать улицу Рабочую в улицу Муслима Магомаева. Нынешнее название улицы, которая ведет к ЮМЗ, космическим воротам Украины, кажется авторам обращения невыразительным. Они считают, что жители улицы с удовольствием и пониманием отнесутся к данной инициативе. Тем более, в прошлом году мир отметил 75-ую годовщину певца.
    ахахаха , жаль в этот батл не включилась секта Мунтяна , чей центр расположен на Рабочей , быть бы тогда улице Рабочей - улицей Апостола , как вариант )
    Жесть !

  11. #571
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Moises Переглянути допис
    https://glavnoe.dp.ua/articles/v-dne...d-zolotoj-plug


    это какое то массовое помешательство...
    Нє, ну перейменовувать Рабкоровскую, як там пропонують це , дійсно, жестяк... Хай краще так лишається...
    Про С. Бандеру у Дніпрі звісно чули, але конкретно знають не багато... Якщо й давати назву на його честь, то хоч якійсь пристойній вулиці.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  12. #572
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    А назвати вулицю, чи якійсь культурний об'єкт міста на честь Сліпака Василя Ярославовича, то було б дуже добре.
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  13. #573

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Moises Переглянути допис
    https://glavnoe.dp.ua/articles/v-dne...d-zolotoj-plug


    это какое то массовое помешательство...
    Ні. Це лише говорить про те, що всі більш нагальні питання в місті вже вирішили. Вже відремонтували всі дороги, знизили до прийнятного рівня комуналку, привели до ладу все комунальне господарство, нема черг в дитячі садки та у школярів з харчуванням все добре, пенсіонери Дніпра мають безкоштовне лікування, ліки, знижки на комуналку... Працюють всі підприємства на повну потужність та середня зарплатня по місту більш ніж 2 000 еврів. Все! Тепер зосталося лише перейменовувати...

  14. #574

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Никто случайно не подскажет : в тупике 1-го трамвая возле ДИИТа - внутри рельсового кольца маленький скверик имеет имя ?
    Галины Андрусенко

  15. #575
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Ні. Це лише говорить про те, що всі більш нагальні питання в місті вже вирішили. Вже відремонтували всі дороги, знизили до прийнятного рівня комуналку, привели до ладу все комунальне господарство, нема черг в дитячі садки та у школярів з харчуванням все добре, пенсіонери Дніпра мають безкоштовне лікування, ліки, знижки на комуналку... Працюють всі підприємства на повну потужність та середня зарплатня по місту більш ніж 2 000 еврів. Все! Тепер зосталося лише перейменовувати...
    Сни Вери Павловни... Про комунізм, чи що?
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  16. #576

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Сни Вери Павловни... Про комунізм, чи що?
    Ну, зазвичай, люди, а тим більш керівники, обирають що робити в першу чергу а що потім виходячи з приорітетів. Якщо виконано першочергові завдання, то можна переходити до меньш нагальних.
    Ну, звісно, якщо у депутатів приоритети не вирішення проблем місських мешканців, а перейменування, тоді все іде за планом.

  17. #577

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Наразі знов натрапив в новинах на те, як сходять на гівно стосовно перейменування області на "сеча славську". Пішов за посиланням на електронну петицію. Там дійсно вже знайшлося трохи більше двох тисяч хворих що підписалися. Але, дякувати богу, це меньше ніж десять відсотків за потрібне. Буду слідкувати за розвитком хвороби...

    ЗІ. Сподобалось що в жодному дописі стосовно перейменування на жодному ресурсі нема змоги додати свій коментар. Мабудь тому, що хворі знають яка реакція буде в коментах стосовно їх хворобливої уяви, яку вони намагаються розповсюдити на інших.

  18. #578
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Наразі знов натрапив в новинах на те, як сходять на гівно стосовно перейменування області на "сеча славську". Пішов за посиланням на електронну петицію. Там дійсно вже знайшлося трохи більше двох тисяч хворих що підписалися. Але, дякувати богу, це меньше ніж десять відсотків за потрібне. Буду слідкувати за розвитком хвороби...

    ЗІ. Сподобалось що в жодному дописі стосовно перейменування на жодному ресурсі нема змоги додати свій коментар. Мабудь тому, що хворі знають яка реакція буде в коментах стосовно їх хворобливої уяви, яку вони намагаються розповсюдити на інших. .
    От же біда, не дають можливості хворому прохожему розвернутися в коментах...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  19. #579

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    От же біда, не дають можливості хворому прохожему розвернутися в коментах...
    Дійсно. Хіба ж воно потрібно надавати якимсь хворим права надавати коменти. У нас це така свобода висловлюваннь.

    Доречі.. А Ви відмітились серед тих хто підтримав перейменування на "сеча слав"?

  20. #580
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Ага, ось зараз туточки хворим усе і розповім...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 29 з 82 ПершаПерша ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті