Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 19 з 314 ПершаПерша ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 6276, показано з 361 по 380.

Тема: Надія Савченко

  1. #361

    Реєстрація
    21 липень 2010
    Звідки Ви
    Откуда? С Донбасса
    Дописів
    9 209

    Типово

    Цитата Допис від Kotov Переглянути допис
    Не хотят быть родителями "врага народа".
    Подлые изменники понесли заслуженную кару.
    Пионерская правда.

  2. #362
    Аватар для Саша67
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    9 528

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Закономерно. Жены отказываются от своих мужей, погибших на Донбассе, Матери и отцы - от погибших детей. Проклятая страна.
    Да уж, вперед в прошлое... Привет, 37-й!

  3. #363
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Ну, ведь есть же еще много семей , у которых бабушки - дедушки погибли в застенках...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  4. #364
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Бабы еще нарожают (с)
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  5. #365
    Меломан года 2013 Аватар для свч
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    ?
    Дописів
    12 287

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Вчера российский активист Василий Недопекин вышел на одиночный пикет в поддержку Надежды Савченко к зданию ФСБ в Москве и был среди 39 задержанных. Когда в 1:30 он пришел домой, родители не пустили его в квартиру.
    родители, видимо, из того биомусора, который носил две гвоздички для сралина.

  6. #366
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від свч Переглянути допис
    родители, видимо, из того биомусора, который носил две гвоздички для сралина.
    С родителями понятно, мне интересно, откуда такие дети?
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  7. #367
    Меломан года 2013 Аватар для свч
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    ?
    Дописів
    12 287

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    С родителями понятно, мне интересно, откуда такие дети?
    Бывают такие сбои со знаком плюс, извне может что-то повлияло.) Это как бывает- растет дитя в семье законченных алкоголиков, а становится нормальным человеком, либо даже великим и знаменитым, есть же примеры.

  8. #368
    Меломан года 2013 Аватар для свч
    Реєстрація
    10 серпень 2009
    Звідки Ви
    ?
    Дописів
    12 287

    Типово

    Цитата Допис від Interceptor Переглянути допис
    Прочел на ФБ предложение - обменять Надю на ЮВТ.
    Все согласны?
    Во Львове тоже предлагают обмен-


  9. #369

    Реєстрація
    23 липень 2014
    Дописів
    186

    Типово

    Свирид Опанасович
    3 ч ·
    Щодо найголовнішого. Надя Савченко.
    Наша дівчинка зараз в бою. Іде її рішучий поєдинок з Хуйлом. Всі версії і гіпотези, які представляють Надю у вигляді обманутої і нещасної жертви Хуйла, хунти, мірового сообщества чи адвокатів, дідусь рішуче і з нєгодованієм отвергає.
    Надя - не об'єкт чиїхось ігрищ чи маніпуляцій. Вона - повноцінний ігрок, набагато розумніший і небезпечніший, ніж комусь спочатку уявлялося. І здається, Наді таки вдалося примусити усіх навколо грати за зручними їй правилами. Правда, для цього вона вимушена ризикувати власним життям. Але Надя воїн. Їі світогляд іншої лінії поведінки в даних умовах не сприйняв би, переконати її в іншому неможливо, залишається лише підкорятися її волі. І всі навколо підкоряються - від адвокатів, до Хуйла, Меркель та Обами включно.
    Головний противник Наді - лічно Хуйло. І треба сказать, що таких звіздюлін, як від Савченко, Хуйло в жізні ні від кого не вигрібав. При тому Надя сміливо атакує Хуйла з неожиданного боку, нахабно вторгшись у святая святих - у обожаєму Хуйлом геополітику.
    Хуйло, як ми помнимо, ще у вересні 2015-го, розкрутив цілу війну в Сирії лише, щоб відмазатися від злочинів в Україні. І щоб знову стати нужним Западу, хоть і протівним, но рукопожатним партньором. Півроку Хуйло старатєльно вистраює карточний домик своїх ілюзій, шо благодаря своїй нужності в Сирії йому вдасться отпетлять. Но тут в його плани вторгається якато Савченко і змітає із столу всю вистроєну Хуйлом конструкцію: Запад замість усі-пусі заговорив із Хуйлом мовою ультиматумів. Хуйлу остається лише безсило скрипіти зубами та нєгодовать як ота непонятна українська арестантка, находчсь в його тюрмі, умудрилася поламати йому усі геополітичні пасьянси.
    Любе рішення, яке прийме зараз Хуйло по Наді буде для нього хреновим. Випускать Надю в цих умовах воно не може. Хуйло Надю ненавидить і треба визнати, що має для цього серйозні підстави. Набагато серйозніші, ніж підстави ненавидіти всю хунту разом узятою.
    Не випускати Надю - значить убити її. А резонанс від такої смерті для Хуйла буде значно хреновіший, ніж наслідки збиття малазійського боїнга. Бо у випадку з боїнгом ще можна списати цю трагедію на прикру випадковість, або ошибку всполнітєлєй, а чи взагалі перевести стрелки на хунту. У случаї ж із Надєю вся відповідальність лягає персонально на Хуйла. Тиснути руку відвертому вбивці після цього з іноземних лідерів наважаться разве шо Каддафі і Хусейн. Надя чудово все це розуміє і, загнавши Хуйла в угол, дожимає ублюдка єдиною наявною в неї зброєю – шантажуючи власною смертю.
    Хунта. Всі разговори, шо Надю не звільняють, бо хунті вона на свободі не вигодна - херня на посном масле і дєцкий лєпет. Ви бачили хунту? Оті нещастя собі ради дати не можуть, про яке зваільнення Савченко можна говорити? Хунта тут вообще не грає ніякої ролі і грати не може. Хуйло Пороха в упор не бачить і ніякі просьби або требуванія Пороха - отпустить Надю чи держать її в тюрмі - на Хуйла не проізведуть ні малєйшого впечатлєнія. Разве шо, шоб чисто поржать.. Тому задача хунти – здіймати хотя би лемент на весь світ, і по мірі возможності хунта шото там лементує, і на том спасібо.
    Із Хуйлом є лише один правильний спосіб поведінки - гнути мерзкого педофіла і скручувати його в баранячий ріг. Надя це просікла і дєйствує соответственно. Щоправда, в тюрмі в неї є лише одна зброя - власне життя. Вона цією зброєю без вагань користується і треба визнати - користується блискуче.
    Адвокати. Дід від самого початку під мікроскопом вивчає усі дії адвокатів, тому скажу таке - адвокати зробили для майбутнього звільнення Наді на її умовах більше, ніж будь-хто на їхньому місці. Моя суб'єктивна думка - усі найефективніші та найефектніші ідеї генерував та блискуче реалізовував Ілля Новіков. Завдяки його діям стала можливою безпрецедентна досі ситуація - західні країни виступили з жорсткими вимогами безумовного звільнення Наді ДО формального винесення вироку. Фактично, ми бачимо результат унікального поєднання залізної волі та фантастичної інтуіції Наді Савченко з супер-професіоналізмом, потужним інтелектом, а також виключними бійцівськими якостями Іллі Новікова. Двоє інших адвокатів також багато роблять для командної гри, і підозрювати їх у подвійній грі (як про це багато хто в розпачі пише) у мене особисто підстав нема.
    Сьогодні Хуйло зробив очередну спробу потягнути резіну і суд об’явив, шо зачитуватиме вирок 21-22 березня. Я не знаю, яке рішення в цій ситуації прийме Надя і чи продовжуватиме суху голодовку. Я би радив припинити голодування (принаймні сухе) до винесення вироку. Але передбачити як діятиме Надя неможливо. На те вона й воїн. Вона сама прийме рішення і всім доведеться слухняно діяти в руслі встановлених нею правил. Надя вже схопила Хуйла за карк. І так просто його не відпустить.
    Що робити нам? Брати участь в будь-яких акціях на підтримку Наді і в будь-яких доступних формах. Окрім однієї – штурмувати дипломатичні установи Росії чи завдавати шкоди матеріальним цінностям і співробітникам російських посольств та консульств забороняю категорично. Тому що це лише нашкодить Наді. І нашкодить нашим дипломатам в Росії.
    Надя – в бою. Наша задача – підносити їй снаряди та прикривати з флангів і з тилу. Або, принаймні, не заважати.
    Битва триває.

  10. #370
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  11. #371

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Ну вот, собссно и подтверждение того, о чем я говорил пару-тройку дней назад. только развернуто.
    Чумовая статья.
    http://obozrevatel.com/blogs/26085-s...ash-pidets.htm

    Фрагмент:


    Самый страшный кошмар для всего украинского политикума – это возвращение Савченко. Помните, Сеня Кролик как-то хрюкнул сдуру на Майдане про "кулю в лоб"? Я поздравляю всех НАС и всех ИХ, у кули, летящей в брехливые лобешники украинских политиков, есть имя и фамилия – Надежда Савченко.
    Я думаю, что почти все политические партии готовы скинуться любыми деньгами, чтобы Савченко НЕ вернулась в Украину. Ситуация зашла слишком далеко. Они тут так хорошо все подерибанили на костях Майдана. Одни схемы пилит "Народный фронт". На других потоках сидит "Солидарность"… Просто давно произошло распределение – кто на какие мутки Януковича приземлился и, в принципе, бабло течет удачно во все стороны, куда оно должно течь. Опоблок держить глухую оборону, щиплет по-быстрячку Ляшко, Самопомич не забывает себе помочь, у всех все нормалек, жизнь опять, бляха, удалась!
    Возвращение Савченко для них – это хуже расстрела. Для многих – это перспектива политической смерти. Потому что Савченко слишком много стала весить и значить в украинской политике...

  12. #372
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Если Савченко выпустят, то думаю, имя следующего президента уже ни у кого не будет вызывать сомнений. И, глядя на её рейтинг, путлер будет задыхаться от зависти!
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  13. #373
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 939

    Типово

    Цитата Допис від Агент Пи Переглянути допис
    Ю. В. Тимошенко? Да, она приложила много усилий для освобождения Н. Савченко. Но, у нее есть сильнейший противник, козак Гаврилюк. Шансы 50/50.
    Каким боком тут Тимошенко??? Тема о ней?
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  14. #374
    Kotov
    Guest

    Типово

    Думаю он хочет сказать, что популярность и политикоспособность Надежды в вашем видении слегка завышена.

  15. #375

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від Kotov Переглянути допис
    Думаю он хочет сказать, что популярность и политикоспособность Надежды в вашем видении слегка завышена.
    А я подумал, что это такой черный юмор...
    Кто такая Юлька? - Воровка на доверии, популистка и авантюристка, продающая вокруг себя всех, все и вся во имя своих шкурных интересов.
    Кто такой Гаврилюк? - просто шут гороховый. Без комментариев.
    Вполне вероятно, что Надежда не ас в политике. Даже скорей всего именно так. Но ее незашоренность, отсутствие как криминального прошлого, так и кумовской зависимости вполне позволят ей сплотить вокруг себя действительно умных и знающих людей. Вы знаете, как посмотришь по ящику аналитику - выступают разные там профессора и прочие ученые - видишь глазами, что есть в стране умнейшие люди. И сразу возникает вопрос - отчего шоколадный зайчик и лупоглазый кролик не желают привлекать их к управлению страной? Ответ вобщем, лежит на поверхности. Это-то и противно. Может хоть ей удастся?
    Впрочем, я увлекся и до реализации всего этого еще большой путь пройти нужно - из фашистского застенка на Родину.

  16. #376
    Kotov
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    А я подумал, что это такой черный юмор...
    Кто такая Юлька? - Воровка на доверии, популистка и авантюристка, продающая вокруг себя всех, все и вся во имя своих шкурных интересов.
    Кто такой Гаврилюк? - просто шут гороховый. Без комментариев.
    Вполне вероятно, что Надежда не ас в политике. Даже скорей всего именно так. Но ее незашоренность, отсутствие как криминального прошлого, так и кумовской зависимости вполне позволят ей сплотить вокруг себя действительно умных и знающих людей. Вы знаете, как посмотришь по ящику аналитику - выступают разные там профессора и прочие ученые - видишь глазами, что есть в стране умнейшие люди. И сразу возникает вопрос - отчего шоколадный зайчик и лупоглазый кролик не желают привлекать их к управлению страной? Ответ вобщем, лежит на поверхности. Это-то и противно. Может хоть ей удастся?
    Впрочем, я увлекся и до реализации всего этого еще большой путь пройти нужно - из фашистского застенка на Родину.
    Я ж не против. Надежду в президенты. Но это все фантазии и влажные мечты.

  17. #377
    Климентина
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    А я подумал, что это такой черный юмор...
    Кто такая Юлька? - Воровка на доверии, популистка и авантюристка, продающая вокруг себя всех, все и вся во имя своих шкурных интересов.
    Кто такой Гаврилюк? - просто шут гороховый. Без комментариев.
    Вполне вероятно, что Надежда не ас в политике. Даже скорей всего именно так. Но ее незашоренность, отсутствие как криминального прошлого, так и кумовской зависимости вполне позволят ей сплотить вокруг себя действительно умных и знающих людей. Вы знаете, как посмотришь по ящику аналитику - выступают разные там профессора и прочие ученые - видишь глазами, что есть в стране умнейшие люди. И сразу возникает вопрос - отчего шоколадный зайчик и лупоглазый кролик не желают привлекать их к управлению страной? Ответ вобщем, лежит на поверхности. Это-то и противно. Может хоть ей удастся?
    Впрочем, я увлекся и до реализации всего этого еще большой путь пройти нужно - из фашистского застенка на Родину.
    только на контрактной основе. за деньги.
    она слишком единоличный, своевольный и упрямый человек, чтобы объединять вокруг себя массы на основе идеи.
    а идея - "умереть ради Украины" реализуется увы, быстрее, чем истечет президентский срок в пять лет. и не принесёт много пользы стране.

  18. #378

    Реєстрація
    27 січень 2013
    Дописів
    1 531

    Типово

    Не розумію, нащо робити Путіну такий подарунок. Для відчаю Савченко надто сильна духом. Це має сенс лише як обґрунтований шантаж.
    Не випускати Надю - значить убити її. А резонанс від такої смерті для Хуйла буде значно хреновіший, ніж наслідки збиття малазійського боїнга. Бо у випадку з боїнгом ще можна списати цю трагедію на прикру випадковість, або ошибку всполнітєлєй, а чи взагалі перевести стрелки на хунту. У случаї ж із Надєю вся відповідальність лягає персонально на Хуйла. Тиснути руку відвертому вбивці після цього з іноземних лідерів наважаться разве шо Каддафі і Хусейн.
    Трошки смішно таке читати. Путін "завалив" на фоні Кремля свого найсильнішого (з того, що є) опонента і не став "нерукопожатним". Жива Савченко набагато дієвіший важіль на х-ла
    Востаннє редагував НатальяЯ: 09.03.2016 о 17:50

  19. #379

    Реєстрація
    27 січень 2013
    Дописів
    1 531

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Каким боком тут Тимошенко??? Тема о ней?
    З'явилось відчуття, що ЮВТ там не лише боком...

  20. #380
    Аватар для dp
    Реєстрація
    25 жовтень 2005
    Дописів
    1 638

    Типово

    Цитата Допис від НатальяЯ Переглянути допис
    З'явилось відчуття, що ЮВТ там не лише боком...
    ЮВТ там и боком, и как банный лист ) пример сегодня: все пришли с плакатиками, а Батькивщина подготовилась, прям с флагами стояла - с лицом Савченко и имени себя
    Рыба не думает. Потому что рыба всё знает

Сторінка 19 з 314 ПершаПерша ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті