Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Как часто Вы кушаете БОРЩ?

Голосували
121. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Практически каждый день (6-7 раз в неделю)

    6 4,96%
  • Часто (3-5 раз в неделю)

    24 19,83%
  • Редко (1-2 раза в неделю)

    76 62,81%
  • НЕ ем вообще

    15 12,40%
Сторінка 1 з 8 12345678 ОстанняОстання
Всього знайдено 152, показано з 1 по 20.

Тема: БОРЩ! Что может быть более чаще?

  1. #1
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 039

    Типово БОРЩ! Что может быть более чаще?

    Вот поел БОРЩ и задумался: вчера ел борщ, позавчера. в пятницу не ел (но был бы непротив). Вроде одно и тоже, но не надоедает (макароны быстрее надоедят, чем БОРЩ).
    Ведь не смотря на то, что БОРЩ варит один и тот же человек (как женился-максимум 2-3 раза в год варю-раньше чаще)-каждый раз вкус разный:
    1. буряк борщевой-неборщевой;
    2. мясо-свинина, говядина, петушок домашний, свинина с другой части и т.д.;
    3. сок томатный-Одесса, садочек, сандора, домашний, из свежих помидор, томатная паста;
    и т.д. и т.п.
    И тут я задумался-насколько БОРЩ въелся в наш быт, нашу культуру?
    Ща попробую опрос создать.

  2. #2
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    я бы ел борщ все будние дни и мне бы не надоело.
    вот
    .

  3. #3
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 039

    Типово

    Цитата Допис від Команданте Переглянути допис
    я бы ел борщ все будние дни и мне бы не надоело.
    вот


    Особенно БОРЩ люблю после работы и с утреца-с бодунища! (тут БОРЩ с ухой соперничает, но главное-погарячее!)

  4. #4
    Загадка года 2008, Пара года 2009 (Команданте) Аватар для Чертёнок
    Реєстрація
    01 лютий 2007
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    13 050

    Типово

    Для меня достаточно раз в неделю, свежий, только сваренный. Разогретый не ем.
    Какое зло таится в отражении твоей души...



  5. #5
    Аватар для lilu
    Реєстрація
    19 листопад 2004
    Звідки Ви
    Калиновая-Титова-Нагорка
    Дописів
    2 576

    Типово

    Мы с дитЯми борщ уважаем, а наш папа его вообще не ест, к сожалению, так что едим пару раз в месяц, в гостях у бабушки

  6. #6
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Буває, що й двічі а то й тричі на день. Тож пункт 6-7 раз на тиждень мені не підходить.

  7. #7
    mirock
    Guest

    Типово

    эвридэй.

  8. #8
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    Цитата Допис від lilu Переглянути допис
    Мы с дитЯми борщ уважаем, а наш папа его вообще не ест, к сожалению, так что едим пару раз в месяц, в гостях у бабушки
    если ваш папа рАсеянен, то это еще не самое страшное
    .

  9. #9
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 039

    Типово

    А почему перенесли в "ДОМ"?
    Может вернуть в "Общие"-
    Общие темы, обсуждения всего наиболее наболевшего и важного на текущий момент...

  10. #10
    Аватар для Dendnepr
    Реєстрація
    14 лютий 2006
    Звідки Ви
    Днепр. Левый берег
    Дописів
    23 039

    Типово и неизведал

    Цитата Допис від Команданте Переглянути допис
    если ваш папа рАсеянен, то это еще не самое страшное
    В Свадебное путешествие решили с ЖЕНОЙ поехать в Россию-я никогда не был, а у жены там много родственников (и дедушка, который не смог к нам на свадьбу приехать). В общем еду я в предкувшении отведать ЩЕЙ с кислой капусты. Всю дорогу жене рассказывал, как мечтаю русской кухзни изведать. Ишо вы думаете??? В Москве в кафешке-"Борщ Украинский", приезжаем в Тверскую область, а родная тётя жены: "ой!!! Я вам БОРЩ приготовила!!"
    Так я ЩЕЙ и неизведал, за неделю скитаний по России.
    БОРЩ!! ВЕзде рулит!

  11. #11
    Циник года 2008, Пара года 2009 (Чертенок) Аватар для Команданте
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Звідки Ви
    м. Дніпропетровськ
    Дописів
    22 868

    Типово

    если бы вы поели ЩЕЙ с кислой капустой, то вы бы даже самый Украинский столовский борщ за деликатес считали
    .

  12. #12
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 127

    Типово

    Цитата Допис від Чертёнок Переглянути допис
    Для меня достаточно раз в неделю, свежий, только сваренный. Разогретый не ем.
    Нееее. Борщ должен настояться. Конечно, свежесваренный он тоже вкусный, но это другой вкус.
    А так. С чесночком... о старым салом... или постный с рыбкой и грибочками...
    Все, расстроился, пошел есть суп (другого в холодильнике нет).

  13. #13
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    24 127

    Типово

    В России не знаю, а в Абхазии (конкретно в Гаграх) ел борщ, но... без свеклы. Вкус неплохой,но что-то не то, скорей всего просто непривычно.

  14. #14
    Загадка года 2008, Пара года 2009 (Команданте) Аватар для Чертёнок
    Реєстрація
    01 лютий 2007
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    13 050

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Нееее. Борщ должен настояться. Конечно, свежесваренный он тоже вкусный, но это другой вкус.
    Неее.. С некоторых пор, я люблю именно свежесваренный (ну вернее минут через 10 после окончания готовки)
    Какое зло таится в отражении твоей души...



  15. #15
    Аватар для olus
    Реєстрація
    17 травень 2007
    Звідки Ви
    Парус
    Дописів
    1 667

    Типово

    я борщец обожаю )))))))))))))) причем собственого приготовления. Самый вкусный из свинины................... Иногда добавляю чернослив (1 ягоду) в конце варки. Получается очень вкусно. Изюминка некая присутствует ))))
    Психолог. Астролог.

  16. #16
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Будь-який добрий борщ починається з бульйону.
    Варіанти можуть бути різні. Майже будь-яке м’ясо, що споживає наша людина, годиться для борщу. Буде різний смак, різний аромат, будуть різні відгуки від поїдальників, але їстимуть, що аж за вухами лящатиме.
    Курячий бульйон - найдемократичніший варіант. Як то кажуть - золотий варіант між вартістю та корисною поживністю. Яловичий - можна іноді дозволити. Виходить інший смак. Але й дорожчий. Качка або свинина - їхній бульйон у великих кількостях або якщо дуже часто шкідливий для тих, у кого проблеми із судинами. Індичий бульйон - делікатес.
    Про те, що під час приготування потрібно постійно знімати шум, щоб бульйон був прозорим, як сльоза, я писати не буду. Це відомо кожному. Також зайве буде нагадувати, що можна додати цілу цибулину (або половину) та морквину. Потім перед закладанням основних продуктів не забудьте їх витягти.
    Картопля. Для смачного борщу краще брати або полтавську, що виросла на плодючих чорноземах, або ж привезену із західних областей із пісчаних ґрунтів. Як нарізати? Ну як-як... Ножем, звісно.
    Ну і чим відрізняється борщ від звичайного супу? Капустою або ж буряком.
    В основному люди варять капустяний борщ. Шаткуємо не дуже дрібненько, але так, щоб із ложки потім вона все ж таки не звисала. Бо звисаючи, вона обов’язково ляпнеться назад до тарілки, оббризкавши Вас найнесподіванішим чином.
    З буряком теж добрий борщ, але чомусь варять рідше, бо якось не повелося. Нарізають соломкою. В ідеальному варіанті буряк виварюється майже до прозорості, що аж майже не видно.
    Любителі борщу із неборщовим буряком теж є. Борщ має солодкий присмак. Але такий борщ потрібно потім трохи більше поперчити. Смак - теж неповторний.
    Чим заправляти - томатною пастою "33 помідора" або ж звичайтим томатним соком. Але спочатку цибульку накришимо та трішечки підсмажимо. Бажано на олійці. Коли цибулька стане жовтенька - додайте натертої на дрібну тертушку моркву. Але морвка майже одразу забере із пательні олію. Тож майте під рукою, щоб долити. Коли й морква підсмажиться - додаємо томат. І на завершення наберіть із каструлі, в якій у бульйоні на слабкому вогні мліє картопелька з капустою (чи бурячком), буквально пів-полоника навару, та теж додайте до пательні. Нехай трішки прокипить - і потім це все повертайте до каструлі.
    Основний етап завершено. А далі вже творчий - зелена цибулька, петрушка, кріп тощо. Немає зеленої петрушки або кропу - беремо сушені. Є любителі не сушити, а засолювати - теж добре зберігається. Мелений перець, лавровий лист.
    Є любителі борщу із сметаною. Сметану можна додавати або вже потім до кожної тарілки, або ж у каструлю під час приготування за кілька хвилин до того як зняти з вогню.
    Все? Ви спитаєте - а сіль? А сіль краще додавати вже безпосередньо в останні хвилини.

    Можна розливати по тарілках.
    Зачекайте ще їсти - гаряче..

    Чи можна їсти борщ на другий день? Можна. Більш того, є любителі такої страви. Він тоді краще настоюється, має інший смак. От на третій день - це вже не зовсім свіжий борщ, але й у ньому нічого страшного немає. Бо якщо зберігати у холодильнику, то й чотири-п’ятиденний борщ буде цілком їстівний. Коли таке буває? Ну поїхала сім’я у відпустку, а я лишаюся сам-один. Варити щодня по маленькій каструльці якось накладно. А велику борщову каструлю за два дні сам не з’їм.

    Ну все, трохи вичахло, можна й до столу. В одну руку беремо ложку, в іншу - шматок хліба із (ну вгадайте з чим...) - так, із салом.
    Борщ дуже смакує, якщо знаєш, що після борщу буде смажена картопелька. Але це вже зовсім інша тема.

  17. #17
    Nataly_Lepet
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Чертёнок Переглянути допис
    Неее.. С некоторых пор, я люблю именно свежесваренный (ну вернее минут через 10 после окончания готовки)
    И я так. Сварила, настоялся немножко, и кушать. А на следующий день его есть не буду.

  18. #18
    Аватар для Nano
    Реєстрація
    15 серпень 2008
    Дописів
    129

    Типово

    Цитата Допис від Ґонта Переглянути допис
    Будь-який добрий борщ починається з бульйону.
    Варіанти можуть бути різні. Майже будь-яке м’ясо, що споживає наша людина, годиться для борщу. Буде різний смак, різний аромат, будуть різні відгуки від поїдальників, але їстимуть, що аж за вухами лящатиме.
    Курячий бульйон - найдемократичніший варіант. Як то кажуть - золотий варіант між вартістю та корисною поживністю. Яловичий - можна іноді дозволити. Виходить інший смак. Але й дорожчий. Качка або свинина - їхній бульйон у великих кількостях або якщо дуже часто шкідливий для тих, у кого проблеми із судинами. Індичий бульйон - делікатес.
    Про те, що під час приготування потрібно постійно знімати шум, щоб бульйон був прозорим, як сльоза, я писати не буду. Це відомо кожному. Також зайве буде нагадувати, що можна додати цілу цибулину (або половину) та морквину. Потім перед закладанням основних продуктів не забудьте їх витягти.
    Картопля. Для смачного борщу краще брати або полтавську, що виросла на плодючих чорноземах, або ж привезену із західних областей із пісчаних ґрунтів. Як нарізати? Ну як-як... Ножем, звісно.
    Ну і чим відрізняється борщ від звичайного супу? Капустою або ж буряком.
    В основному люди варять капустяний борщ. Шаткуємо не дуже дрібненько, але так, щоб із ложки потім вона все ж таки не звисала. Бо звисаючи, вона обов’язково ляпнеться назад до тарілки, оббризкавши Вас найнесподіванішим чином.
    З буряком теж добрий борщ, але чомусь варять рідше, бо якось не повелося. Нарізають соломкою. В ідеальному варіанті буряк виварюється майже до прозорості, що аж майже не видно.
    Любителі борщу із неборщовим буряком теж є. Борщ має солодкий присмак. Але такий борщ потрібно потім трохи більше поперчити. Смак - теж неповторний.
    Чим заправляти - томатною пастою "33 помідора" або ж звичайтим томатним соком. Але спочатку цибульку накришимо та трішечки підсмажимо. Бажано на олійці. Коли цибулька стане жовтенька - додайте натертої на дрібну тертушку моркву. Але морвка майже одразу забере із пательні олію. Тож майте під рукою, щоб долити. Коли й морква підсмажиться - додаємо томат. І на завершення наберіть із каструлі, в якій у бульйоні на слабкому вогні мліє картопелька з капустою (чи бурячком), буквально пів-полоника навару, та теж додайте до пательні. Нехай трішки прокипить - і потім це все повертайте до каструлі.
    Основний етап завершено. А далі вже творчий - зелена цибулька, петрушка, кріп тощо. Немає зеленої петрушки або кропу - беремо сушені. Є любителі не сушити, а засолювати - теж добре зберігається. Мелений перець, лавровий лист.
    Є любителі борщу із сметаною. Сметану можна додавати або вже потім до кожної тарілки, або ж у каструлю під час приготування за кілька хвилин до того як зняти з вогню.
    Все? Ви спитаєте - а сіль? А сіль краще додавати вже безпосередньо в останні хвилини.

    Можна розливати по тарілках.
    Зачекайте ще їсти - гаряче..

    Чи можна їсти борщ на другий день? Можна. Більш того, є любителі такої страви. Він тоді краще настоюється, має інший смак. От на третій день - це вже не зовсім свіжий борщ, але й у ньому нічого страшного немає. Бо якщо зберігати у холодильнику, то й чотири-п’ятиденний борщ буде цілком їстівний. Коли таке буває? Ну поїхала сім’я у відпустку, а я лишаюся сам-один. Варити щодня по маленькій каструльці якось накладно. А велику борщову каструлю за два дні сам не з’їм.

    Ну все, трохи вичахло, можна й до столу. В одну руку беремо ложку, в іншу - шматок хліба із (ну вгадайте з чим...) - так, із салом.
    Борщ дуже смакує, якщо знаєш, що після борщу буде смажена картопелька. Але це вже зовсім інша тема.
    Ви не Ґонта, Ви - Остап Вишня, тільки він міг так написати про борщ.

  19. #19
    Почетный форумчанин Аватар для Ґонта
    Реєстрація
    29 березень 2004
    Звідки Ви
    Січеслав
    Дописів
    13 189

    Типово

    Цитата Допис від Nano Переглянути допис
    Ви не Ґонта, Ви - Остап Вишня, тільки він міг так написати про борщ.

    Ну бачите - не тільки він

  20. #20
    Аватар для Михал Михалыч
    Реєстрація
    15 січень 2006
    Дописів
    333

    Типово

    Только собрался выложить свой варант приготовления борща, как понял, что здесь конкуренции я уже не составлю.
    Позовите, когда будет тема о процессе поедания. Только ему не говорите - а то снова под Остапа Вишню писать будет.
    ПисАть, как и пИсать, нужно тогда, когда уже не можешь.

Сторінка 1 з 8 12345678 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті