Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 20 з 24 ПершаПерша ... 101112131415161718192021222324 ОстанняОстання
Всього знайдено 469, показано з 381 по 400.

Тема: Естонія, Таллінн

  1. #381
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    уявлення про ціну квартири в новому домі на 10 квартир в наймоднішому районі міста
    http://www.kadriorupargimaja.ee/et/korterid
    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    59.2 метра за 198килоевро

    ~3.5 кило за метр ,,, гм,
    спасибо , интересно .
    Это нормальная ковартиоа на 110-120 метров затянут на 400кило,, крайне не мало я бы сказал .
    до речі, ці 3 фото навколо цього будинку (сам будинок на першому фото ліворуч)
    http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post35570333

  2. #382
    Аватар для Zebr
    Реєстрація
    31 січень 2013
    Дописів
    30 139

    Типово

    Приятно выглядит

  3. #383
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Zebr Переглянути допис
    Приятно выглядит
    Так, будують приємно, стараються вписувати нові будинки у вигляд вулиці. Тобто начинка сучасна, а дизайн такий, як був колись і прийнятий в цьому районі.

    Ще мені подобається, як саме будують, тобто процес. По-перше, дуже швидко. Ось стояв пустир, стояв, почали будівництво, не перериваючи на зиму, і через 6-12 місяців (в залежності від розміру будівлі) все готово під ключ. По-друге, все акуратно, без зайвого бруду. Всі робітники в неоновому спецодязі із світлоповертальними вставками. Тут взагалі багато хто в такому спецодязі. Сміттярі, ремонтники різні, і таке інше. Думаю, що є певні закони щодо цього. Якщо не будівництво, а реновація, то роблять весь будинок разом, а не кожну квартиру клаптями окремо, і обов'язково закривають чохлом. Дірки в землі не в межах паркану обов'язково обкладаються своїм парканчиком з усіх боків. Тимчасові дорожні знаки, якщо змінюється рух. Тимчасово недійсні знаки заклеюються спеціальними наклейками. Вулицю як треба перекрити, роблять це на якомога коротший термін (бо будівельна компанія за це має платити), а як воду підключали, то в сусідів на 2-3 години води не було і попереджали про це за тиждень, письмово. Надійний паркан. Як перекривають тротуар, у місці де він закінчується, обов'язково ставлять знаки пішохідного переходу. І кожній новобудові роблять окремий наворочений сайт, як правило з іменем вулиці і номером будинку. Як всі квартири продані, то потім закривають сайт. Ось це посилання, це фактично адреса будинку, дуже зручно http://www.vesivarava16.ee/et/
    Востаннє редагував _Jane_: 09.12.2017 о 01:25

  4. #384
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 521

    Типово

    Цитата Допис від Zebr Переглянути допис
    Маленькие квартиры всегда дороже в плане стоимости квадрата, так считать не стоит.

    По ценам - смахнул скупую слезу. Нам так не жить
    У нас в новостроях особо разницы нет . Цена за квадрат. То жильё , которое интересно мне - 4500 в среднем. Это цены «того» года , дорожает на глазах , может уже и за пять переварило .
    А понятие о «районе» тут слишком другое .

    Ну а «не жить» - там и средний уровень дохода сильно другой. Исходя из того, что средняя зарплата сильно ниже 1кв.м. в примере выше - это очень недёшево , для новостроя
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  5. #385
    Аватар для _pavel
    Реєстрація
    06 червень 2004
    Дописів
    43 521

    Типово

    Цитата Допис від Zebr Переглянути допис
    И на то и на то. В моем пригороде(примерно 20км от центра Стокгольма) в 50-летних панельках стоимость квадрата в двушках находится в диапазоне 3.5-4к евро. В новых домах ближе к заливу легко уходит за 6к даже в крупных квартирах(100+ квадратов). В центре Стокгольма вообще страшное происходит. Этот пузырь еще предстоит сдувать
    Еда тоже дороже, но я предпочитаю есть домашнюю еду из принесенного с собой тазика. Навскидку, бизнес ланч обойдется в 12-15 евро.

    Средняя зарплата в Стокгольме - ближе к 3к евро до налогов. Налог(его часть) будет зависеть от места регистрации, чем "лучше" место тем меньше налог. В моем районе от средней зарплаты останется в районе 2.2к евро.
    гм
    тут как раз квартиры в убитые старые домах весьма адекватно стоят , можно и до 3к за квадрат найти . Тоесть небольшая квартирка и 80 может стоить. Но жить в таком - надо принимать сильнодействующе вещества для сглаживания картинки
    \nabla \cdot \mathbf {B} =0

  6. #386
    Аватар для Zebr
    Реєстрація
    31 січень 2013
    Дописів
    30 139

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    гм
    тут как раз квартиры в убитые старые домах весьма адекватно стоят , можно и до 3к за квадрат найти . Тоесть небольшая квартирка и 80 может стоить. Но жить в таком - надо принимать сильнодействующе вещества для сглаживания картинки
    Старые дома в порядок не приводят?
    У меня квартира в здании с отчетливым совковым душком. Даже подвал-бомбоубежище есть, и были комнаты "защиты от радиации"
    Здание неоднократно модернизировали, есть и геотермалка, и солнечные батареи на крыше, и приемник дождевой воды для внутренних нужд и т.д.

    Цены на недвижимость в Швеции(вернее, околостокгольмье) - отдельная тема. Слишком много факторов тянут их вверх: дисбаланс спроса и предложения, тормоза с постройкой новых зданий + "Стокгольм не резиновый", платежеспособное население, дешевые кредиты(отрицательная учетная ставка), которые легко брать и легко отдавать, дурацкие правила съема жилья(так или иначе приходишь к покупке, если приезжий). Интересно, куда это все зайдет в итоге.

  7. #387
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Ми зараз живемо теж в старому модернізованому будинку, історія якого довга. Коли в Естонію прийшла радянська влада, то всі подібні будинки у власників відібрали на користь держави. А за відновлення незалежності естонці розшукали власників будинків або їх спадкоємців і повернули власність. Кого не змогли знайти, будинки стоять покинуті, ми бачили подібні, коли їздили по країні. Так ось, наш власник живе північніше. Створив тут компанію, тобто він власник компанії, а компанія власник будинку. Є ще одна компанія, обслуговуюча, яка за договором займається тим, що шукає пожильців, нараховує комуналку та орендну плату, вирішує питання з опаленням, дрібним ремонтом, прибиранням тощо. Будинок поділений на 7 квартир, перепланованих, одна квартира зарезервована для власника, він приїжджає на свята, канікули. А інші квартири здаються. В будинку сучасне опалення з регуляцією, підігрів підлоги у ванній кімнаті, скло на вікнах з термопокриттям (хоч самі вікна й дерев'яні), проведена модна вентиляція (особисто мені правда більше подобається проста дірка в стіні, ну то таке). Так, є інші будинки, в яких ще пічне опалення, але я бачу що багато старих будинків переробляються. Іноді просто внутрішні зміни, іноді просто виносять все крім гарненької морди і до морди повністю прибудовують нову коробку (це для старомодних будинків в центрі).

  8. #388
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Ось сфотографувала ціни в пончикарні.



    велика кава
    маленька кава
    чай
    капучіно
    латте
    какао
    морс
    молоко, кефір
    напої кока-кола
    холодний чай в пляшці
    лимонад в пляшці
    мінералка в пляшці
    сік
    якийсь напій не можу розібрати який
    молочний коктейль



    пончики 7.40 за кг, при покупці більше кілограма знижка 10%

    млинець з перетертими ягодами
    млинець з медом
    млинець з морозивом, варенням та манговим соусом
    млинець з перетертими ягодами та сирним кремом
    млинець з морозивом та перетертими ягодами
    млинець із згущеним молоком
    млинець з сметаною
    морозиво у вазочці
    молочний коктейль



    несолодкі млинці:
    з шинкою і сиром
    з шинкою, сиром та шампіньйонами
    з м'ясним фаршем, шампіньйонами і сиром
    з куркою, помідорами та сиром
    з лососем та сиром
    з шампіньйонами та сиром
    мексиканський
    шпінатний млинець з соусом з домашнього сиру

    холодні соуси:
    з кропом
    каррі
    часниковий




    супи:
    солянка
    з фрикадельками
    з куркою та рисом

    сосиски з картопляним салатом
    сосиски з картоплею, капустою та вершковим соусом
    спагетті з шинкою, шампіньйонами, паприкою у вершковому соусі
    омлет з шинкою
    омлет з беконом
    оплет з копченою індичкою
    оселедець з сметаною

    другі страви:
    м'ясо (якась смаженя, можливо щось типу відбивної по французьки) з шампіньонами і сиром
    м'ясо з броколі та моцарелою
    свинина в гірчичному соусі
    свинина з квашеною капустою
    біфштекс (котлета з фаршу) з з яйцем
    "строганов" з свинини та лісових грибів
    котлета по-київськи
    карбонад з моцарелою і не розібрала з чим ще
    кров'яні ковбаски з квашеною капустою
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pon_1.jpg
Переглядів: 257
Розмір:  61,7 КБ
ID:	2153164   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pon_ (1).jpg
Переглядів: 267
Розмір:  56,6 КБ
ID:	2153165   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pon3_1.jpg
Переглядів: 10
Розмір:  56,2 КБ
ID:	2153170   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pon3_2.jpg
Переглядів: 262
Розмір:  49,6 КБ
ID:	2153171   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  pon3_1.jpg
Переглядів: 263
Розмір:  179,2 КБ
ID:	2153172  


  9. #389
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    У вас тут настоящий гастрономический Клондайк! Больше не буду заходить в эту тему перед обедом, только после, уж больно много желудочного сока на одного человека))
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  10. #390
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Це було тимчасово До нового року навряд чи буде можливість ще так багато фотографувати.

  11. #391
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    Це було тимчасово До нового року навряд чи буде можливість ще так багато фотографувати.
    Я готов полюбоваться и домашними изысками, не на одни же рестораны и прочие фуды смотреть. В любом случае, интересно и познавательно все, что вы выкладываете.
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  12. #392
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово


  13. #393
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово


  14. #394
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  25626883_2001941643411349_7403405388065154246_o.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  88,3 КБ
ID:	2156036Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  25627093_2001941646744682_4950154859253723469_o.jpg
Переглядів: 32
Розмір:  115,9 КБ
ID:	2156037Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  25626207_2002003466738500_3838539854330660484_o.jpg
Переглядів: 34
Розмір:  55,0 КБ
ID:	2156038Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  26024044_2002003463405167_7312173213764363968_o.jpg
Переглядів: 41
Розмір:  66,6 КБ
ID:	2156039Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  26023864_2002003460071834_3668544679622980268_o.jpg
Переглядів: 35
Розмір:  71,1 КБ
ID:	2156040

  15. #395
    Аватар для Тилимилитрямка
    Реєстрація
    19 липень 2008
    Звідки Ви
    из неведомой страны
    Дописів
    2 417

    Типово

    Какая шикарная елочка у вас на Виру!
    Head algavat aastat!

  16. #396
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово


  17. #397
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    З'їздили в Раквере, поцілували двері, бо виявляється музей працює з листопада по лютий лише для груп за заявками. Зате сфотографували замок в сонячну погоду.






  18. #398
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово



    Spoiler Spoiler: more 






















  19. #399
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    С Новым Годом вас!
    Старинная красотень с помесью современно люминесценции. А какие яства и напитки пользуются наибольшей популярностью вот на таких ярмарках?
    Востаннє редагував Olorin: 02.01.2018 о 18:58
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  20. #400
    Аватар для _Jane_
    Реєстрація
    16 червень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро - Tallinn
    Дописів
    15 068

    Типово

    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    С Новым Годом вас!
    Старинная красотень с помесью современно люминесценции. А какие яства и напитки пользуются наибольшей популярностью вот на таких ярмарках?
    дякую взаємно.

    люмінесценцію вішають лише на різдво і новий рік, а далі цілий рік просто старі класні каменюки.

    З напоїв на ярмарці найбільш популярний, і здається все ж єдиний, це глинтвейн (glögg), буває безалкогольний (сік зі спеціями), винний (10-14%) і з вана таллінном (20%). Не менше 6-7 яток з цим добром по всій ярмарці. На другій фотографії з попереднього коментаря цей кіосочок показаний. Наперед виставляють тарілки з сухофруктами, нарізаними цитрусовими, це все можна додатково кидати собі в стаканчик. Ціни - від 2 (безалкогольний) до 4 євро за стаканчик.
    Позаторік на ярмарці був фермер із смачнющим шнапсом, який на жаль йому довелось розводити до 20% через закон (міцніші напої на ярмарці не можна), а потім вже не приїжджав, може йому невигідно.

    Їжі є два варіанти, там поїсти (спеціальні стоячі столики є) і з собою. Там зазвичай готують "різдвяний комплект", це на великій сковороді смажать картоплю, ковбаски, капусту, м'ясо гриль роблять або печену ногу свинячу, печену качку виставляють. Можна взяти або різдвяний комплект (м'ясо з картоплею і капустою 10 євро, ковбаска з тим же 7-8 євро), або набрати окремо, але тоді тільки ковбаска або картопля або капуста, м'ясо завжди в комплект ставлять. 3-4 різних кіоски з таким добром є. Кіоск з печеними "бельгійськими" вафлями. Пара кіосків з карамельними цукерками на паличці. Пара кіосків з піпаркооками (пряним різдвяним печивом). Кіоск з ковбасою з дичини (ведмідь, лось, олень, кабан, бобер), бобрячі копчені хвости (комусь ласощі, а мені фуу). І дууже класний кіоск, з Латвії (чи то Литви, я їх плутаю): домашній житній хліб, суха ковбаска і сушене мняско у великому асортименті, сааало таке якого в Естонії немає, я не знайшла ніде, тільки в цьому кіосочку! і багато інших ласощів. туди завжди черга. Ось відкопала старе фото позаторішнє з цього кіоску:
    Spoiler Spoiler: сало 





    це теж позаторішні фото познаходила. в цьому році оленів не було

    Spoiler Spoiler: позаторішні фото ярмарки 




Сторінка 20 з 24 ПершаПерша ... 101112131415161718192021222324 ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті