Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 22 з 82 ПершаПерша ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1622, показано з 421 по 440.

Тема: Дніпро. Переименование города и улиц

  1. #421

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 280

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Нафик мэнi вашi пояснення: проста рич - назвати адреси будiвельних майданчикiв (тьху на вас) Шо ви викручуетесь як вуж на сковорiдцi?

    Або не триндiти про якусь там розбудову
    Не набридло за сьогоднішній вечір вдавати з себе малограмотного?

    Для вас розбудова - це виключно будівельний майданчик, десяток труб по 40 метрів і гудок Петровки? Зробіть ласку, замість складання чергового допису подивіться "розбудова держави", і змініть пластинку.

  2. #422

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 280

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Схоже у пана великі проблеми з розумінням української... Я так і написав наніше - ми стрімко рухаємося від УРСР... це є занепад

    Може повернемося до розмови про законність та доцільність перейменування міст, вулиць та областей в Бендеро-Шухевичів та імені голодомору?

    ?
    Так, треба було писати детальніше. Якщо ви вважаєте, що рівень УРСР нам потрібно ще досягти ( тобто рости ), то я - навпаки, що до того рівня нам можна тільки опуститись.
    А за очевидні економічні негаразди дякуйте тим, хто ніяк не може опам'ятатись від втрати обожнюваної стабільності в злиднях і ладен повернутись в звичне стойло, і кляне таку непотрібну, ба навіть ворожу для себе свободу. І попутно надає великі можливості для широкого загалу підприємливих, не завжди в гарному значенні цього слова, людей, від звичайних шахраїв до відвертих ворогів країни.

    Щодо законності і доцільності: у мене вона не викликає сумнівів; шкодую лише, що з величезними зусиллями це відбувається аж на 26-му році незалежності. Якщо це було запитання до мене.

  3. #423

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Так, треба було писати детальніше. Якщо ви вважаєте, що рівень УРСР нам потрібно ще досягти ( тобто рости ), то я - навпаки, що до того рівня нам можна тільки опуститись.
    А за очевидні економічні негаразди дякуйте тим, хто ніяк не може опам'ятатись від втрати обожнюваної стабільності в злиднях і ладен повернутись в звичне стойло, і кляне таку непотрібну, ба навіть ворожу для себе свободу. І попутно надає великі можливості для широкого загалу підприємливих, не завжди в гарному значенні цього слова, людей, від звичайних шахраїв до відвертих ворогів країни.

    Щодо законності і доцільності: у мене вона не викликає сумнівів; шкодую лише, що з величезними зусиллями це відбувається аж на 26-му році незалежності. Якщо це було запитання до мене.
    Розповыдати Вам про якесь там ВВП, про рівень життя, про інвестиційну привабливість, на скільки я розумію - марно... Ну то і так зрозуміло. Ви орієнтуєтесь не на факти, а на слова великого і доброго ROSHENко.

    А у мене, і не тільки у мене, а навіть у суду, яким керує той самий ROSHENко в повному обсязі є великі умніви щодо законності. Ну а про доцільність перейменуваннь в одіозні імена накшталт Бендери та Шухевича Україні гучно натякають в Євросоюзі. Складається враження що Вятрович бажає (або виконує завдання) посварити Україну з сусідами.

  4. #424

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 280

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    про доцільність перейменуваннь в одіозні імена накшталт Бендери та Шухевича Україні гучно натякають в Євросоюзі. Складається враження що Вятрович бажає (або виконує завдання) посварити Україну з сусідами.
    Щодо рівня життя - не наслідувати ж мені вас, орієнтуючись на спогади про сите і щасливе життя в УРСР.

    Степан Бандера ( а не Бендера - не тиражуйте хоча б для заради пристойності російську безграмотність ), якщо на те пішло, значною мірою став культовою фігурою зусиллями Москви, так що невдоволення його популярністю адресуйте на Лубянку. Та і вплив Вятровича разом з усім нечисленним Інститутом національної пам'яті незрівнянний з навалою російських ( читай - гебешних ) ЗМІ і їх клонів і симпатиків в Україні. Повернути наші українські історичні постаті в публічний простір - лише перший крок . А з ЄС ми спільну мову знайдемо, не турбуйтесь.

  5. #425
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Прохожий Переглянути допис
    Перебудова рухається значними темпами. Зараз іде підготовчий період, коли закладається підгрунтя, зносится вся промислова база збудована за часів ненависного СРСР. Вирізається на металобрухт та вивозиться до Туреччини, Китаю та інших країн. Також, щоб не заважали великим планам розбудови, вирізаються ліси і також вивозяться... Невже Ви цього не бачите?
    Нема. Давно вже. Все. Може це ви не бачите?

  6. #426

    Реєстрація
    04 червень 2004
    Дописів
    6 627

    Типово

    Цитата Допис від birdy Переглянути допис
    Нема. Давно вже. Все. Може це ви не бачите?
    Вибачте, але спробуйте ще раз прочитати цитату і відповідь на неї... Та спробувати знайти логіку.

  7. #427

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Якась дивна суперечка: ".... УРСР, ... не УРСР ..."
    Немає вже ніякої УРСР.
    І не можна її ідеалізувати по одній простій причині: було б так ВСЕ добре, не пішла б вона в історію.
    Звичайно, нерозумно заперечувати, що зараз все стало краще. Нерозумно і смішно.
    Але з іншого боку не менша дурість стверджувати, що все стало гірше.
    Менше стали працювати заводи і підприємства? Звичайно менше.Раніше заводи працювали ого як!
    Хоча магазини часів УРСР і сьогоднішнього "занепадницького" часу порівнювати немає ніякої можливості.
    За часів УРСР хороший товар треба було "дістати". Зараз практично в придбанні будь-якого товару немає ніяких проблем.
    Суперечка безглузда тому що вона йде з позиції різних життєві цінностей.
    Одній людині подобається гарантовано працювати і вона згодна миритися з тим, що ті "гроші" які вона буде отримувати треба буде ще пошукати яким чином перетворити у відповідний товар.
    Інша людина згодна миритися з реаліями капіталізму, але вже за свою здобуту "копійчину" хоче отримувати товар або послугу тут і негайно.

    П.С.
    Українська приказка: "Кому подобається піп, кому попадя, а кому попова дочка ..."

  8. #428

    Реєстрація
    15 грудень 2005
    Дописів
    7 991

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Менше стали працювати заводи і підприємства? Звичайно менше.Раніше заводи працювали ого як!
    +1

    По тоннам металла на первом месте в мире. Но куда шёл этот металл? На оружие и переплавку. Этим можно было разве что гордиться, практической пользы для большинства такое производство приносило мало.

  9. #429
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 778

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Звичайно, нерозумно заперечувати, що зараз все стало краще. Нерозумно і смішно.
    Але з іншого боку не менша дурість стверджувати, що все стало гірше.
    Гы.
    А теперича с трех раз можно попробовать угадать куда все стало.
    ))))))))))))))))))))))))))

  10. #430
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    71 778

    Типово

    Как рассказала полицейский, Nissan ехал по улице Воскресенской в сторону центра. В это время по улице Староказацкой в сторону улицы Андрея Фабра двигался Renault.
    Опять же, с трех раз можно угадывать, где это было.
    )))))))))))))))))))))

  11. #431
    Аватар для DiMMMaS
    Реєстрація
    17 листопад 2006
    Звідки Ви
    %earth%\ Ukraine\ Dnipro\ left bank.iso
    Дописів
    2 142

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Опять же, с трех раз можно угадывать, где это было.
    )))))))))))))))))))))
    А чЁ угадывать. Воскресенская и была Воскресенской, Староказацкая, была просто Казацкой. К слову, ниссан валялся на Воскресенской в сторону проспекта Яворницкого

  12. #432
    Аватар для The Architect
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    4 523

    Типово

    Дебил с Информатора написал а другие дебилы подхватили.

  13. #433
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    ???
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  14. #434
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Бердянск
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20170831_160028.jpg
Переглядів: 284
Розмір:  31,8 КБ
ID:	2130989
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  15. #435
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 880

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Бердянск
    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  20170831_160028.jpg
Переглядів: 284
Розмір:  31,8 КБ
ID:	2130989
    И шо?
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  16. #436
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 113

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    И шо?
    Там в окне баба сиськи показывала...ты всё пропустил
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

  17. #437
    Аватар для Большой Боб
    Реєстрація
    05 червень 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    36 880

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Там в окне баба сиськи показывала...ты всё пропустил
    Конечно пропустил: фото выложили в 22:38, а я посмотрел в 23:16. Она бы сисьги отморозила за полчаса.
    Автономная ливневка в песчанном грунте достаточно эффективна(с) Робокоп (Шашки)

  18. #438
    Аватар для birdy
    Реєстрація
    23 листопад 2007
    Звідки Ви
    г. Синельниково
    Дописів
    11 923

    Типово

    Цитата Допис від Большой Боб Переглянути допис
    Конечно пропустил: фото выложили в 22:38, а я посмотрел в 23:16. Она бы сисьги отморозила за полчаса.
    В Бердянске?

  19. #439
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    Дніпропетровську обл. пропонують перейменувати на Січеславську. На ФБ підписи збирають...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

  20. #440
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    51-й штат США
    Дописів
    56 113

    Типово

    Цитата Допис від Самара11 Переглянути допис
    Дніпропетровську обл. пропонують перейменувати на Січеславську. На ФБ підписи збирають...
    Наркоманы...вокруг одни наркоманы...и тем более проплаченные
    https://i.ibb.co/M6cRsLC/image.jpg

Сторінка 22 з 82 ПершаПерша ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті