PDA

Просмотр полной версии : КОЛИ ВМИРАЄ НАЦІЯ.

Володимирович
16.09.2005, 17:03
Минуло два роки й мені нагадали про цю тему. Цікаво, що помаранчевим кольором слова у тексті виділено за рік до помаранчевої революції, коли самі помаранчеві не знали свого кольору.

Такое общество - это система со сверхчувствительной обратной связью и по теореме Виннера неустойчива

Стійкість суспільній системі надає взаємозалежність її елементів. Як тоді, так і сьогодні я не можу погодитись з ефективністю системи, яка приймає закон, а потім батогами заганяє людей у рамки цього закону.

Якщо ти справді розумний керівник - то створи таку систему, в якій люди добровільно (принаймні вони так мають вважати) роблять те, що ти від них вимагаєш.

І якщо вони щось зроблять не те - відповідатимеш ти - бо у твої обов'язки входило добиватись від людей необхідних для суспільства результатів. Оскільки ти сам сказав що ти розумний, і впораєшся з людьми - то на нерозумних, що потрапили у твоє підпорядкування немає чого посилатись. Вони не брали на себе відповідальність, бо знали що вони не впораються.

При відсутності свободи слова як знати думки кожного? І навіщо?

Якщо люди мислять правильними категоріями, живуть у реальному світі і не керуються при прийнятті рішень ілюзіями - за такими людьми не треба встановлювати цілодобовий нагляд. Можна бути переконаними, що вони не нароблять дурниць, й тобі не доведеться за них відповідати.

Якщо ж ти знаєш, що у людини в голові немає нічого, крім сюжету з "Бригади" - зрозуміло що тут будуть питання до людини. Як визначити без свободи слова? Свобода слова - це право на росповсюдження дезінформації, тобто поширення ілюзій у суспільстві. Не годиться. З кожною людиною можна й треба проводити співбесіду. Оскільки неможливо найняти величезну кількість психологів на державну службу, такими треба робити людей на громадських засадах. А організацією, що з-поміж іншого слідкуватиме на громадських засадах за суспільною думкою буде партія, яку я нині репрезентую.

Nitay
17.09.2005, 12:54
Якщо ти справді розумний керівник - то створи таку систему, в якій люди добровільно (принаймні вони так мають вважати) роблять те, що ти від них вимагаєш.
Какова будет мотивация людей идти в руководители?

І якщо вони щось зроблять не те - відповідатимеш ти - бо у твої обов'язки входило добиватись від людей необхідних для суспільства результатів. Оскільки ти сам сказав що ти розумний, і впораєшся з людьми - то на нерозумних, що потрапили у твоє підпорядкування немає чого посилатись. Вони не брали на себе відповідальність, бо знали що вони не впораються.
Я вижу много людей, которые хотят быть полезными, но никто не готов брать ответственность. Их к Вам прислать, чтобы Вы взяли за них ответственность, сделали так, чтобы они были счастливы, а они за это будут на Вас работать? На том же условии, если не справитесь - ответите?

Якщо люди мислять правильними категоріями, живуть у реальному світі і не керуються при прийнятті рішень ілюзіями - за такими людьми не треба встановлювати цілодобовий нагляд. Можна бути переконаними, що вони не нароблять дурниць, й тобі не доведеться за них відповідати.
Вы знаете "правильные" категории?

Оскільки неможливо найняти величезну кількість психологів на державну службу, такими треба робити людей на громадських засадах. А організацією, що з-поміж іншого слідкуватиме на громадських засадах за суспільною думкою буде партія, яку я нині репрезентую.
Пионэры - фарева?

Володимирович
17.09.2005, 21:54
Nitay

Той, хто не бажає щоб ним керували люди менш розумні ніж він є, воліє стати керівником сам. Або йде у ченці, риє печеру та займається медитацією до скону.

Людей, що бажають бути корисними - надсилайте. Якщо вони готові вступати в партію та виконувати принаймні мої накази - я зроблю їх щасливими. Якщо не готові, то нехай чекають, коли партія змінить державний лад - тоді вже їхнього бажання "бути чи не бути щасливими" не питатимуть. Чим більшої відповідальності від мене вимагатимуть, тим більшими будуть мої вимоги до майбутніх "щасливців". Тому - я за найвищу відповідальність.

Правильні категорії - це ті, що не дають людині руйнувати своє тіло, свою родину, свою країну, людство, Землю і Всесвіт. І все це - водночас.

Форева. Від рядового ноократа вимагається розуміння інших людей. Здатність дати чітку характеристику звичайній людині та вказати на людину незвичайну, якою вже займатимуться нерядові ноократи. Нарешті - здатність оцінити здібності людини, її настрій по життю і відношення до суспільного ладу. Здібності - використовувати, настрій - підіймати, відношення - оптимізувати.

Готуйтесь самі та готуйте людей! (не в кулінарному сенсі, звичайно! :twisted: )

Yar
18.09.2005, 20:39
Концепція "золотого мільярду" передбачає зменшення населення Землі саме до цієї цифри. Засобом для цього вбачається знищення волі до життя у так званих "відсталих націй". Для цього у їхню свідомість вкладаються поняття про велич Заходу, про нікчемність їхніх країн та взагалі - відсутність сенсу життя як такого.

Бо все, до чого ми прагнемо - це результат ефективної реклами. Від памперсів, прокладок та бургерів - до Боїнгів та хмарочосів. Кому на що не вистачає - той про те й мріє. Кожному у підсвідомість вживлені штучні бажання, які змінюють напрямок дій цілої нації.
Поддерживаю